Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elena k.

faceci to zakala tego swiata

Polecane posty

nowy ty jeszcze budzisz u mnie jakis cien sympatii, moze akurat jestes wyjatkiem od meskiej patologii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieładnie tak pytaniem na pytanie...:P Ludzie piszą z różnych powodów, zależy od człowieka, a Ty dlaczego piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to źle mnie zrozumiałas, chodzio mi o Twój lapsus językowy. Przyznam, że zażartowalam troche na ten temat, ale dopiero wlazłam na topik i myslałam, że masz troszke więcej dystansu. Jesli Cie to uraziło, to wybacz. Powiedziałas, że żadne robactwo z Twojego domu nie wypełza i w tym momencie wyobraźnia podsuneła mi ten figiel, że dobrze sie cxzuje pod twoim łózkiem :) Gdybys napisała, że w Twoim domu nie ma robactwa byłoby ok :) No cóz, raz jeszcze przepraszam i życzę powodzenia, może jutro bedziesz miała lepszy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda boli
bo wpadam a tu od razy nagonka na facetow :D to glupie co piszecie, kobiety tez robia patologie 1;1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego, ze potrzebowalam wypluc trucizne aby mnie do reszty nie zatrula. moze i uzylam hiperboli ale bylo mi to potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda boli
to pisz tak lepiej, jesli ci to pomaga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. foxy, ja tez przepraszam! tez nie wiedzilam- kim jestes? dziekuje za dobre slowo rowniez zycze wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytlumacz mi proszę
dlaczego nienawidzisz alimenciarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foxy to ja uzywam
do dopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytlumacz mi proszę
to chyba lepiej ze płacą alimenty niż mieliby z funduszu alimentacyjnego ściągać który to fundusz zasilany jest z pieniędzy skarbu państwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Elena, a mi się wydaje, że gdy schudniesz i zaczniesz wyglądać jak kobieta, to wtedy polubisz facetów.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno zdanie, bo dopiero doczytałam: "foxy, przykro mi- ale skonczylam z obcyndalaniem! kiedys tez tak myslalam, jak napisalas. teraz uwazam, ze do prostakow trzeba prosto, bo zrozumieja wysublimowanej aluzji..." A to bład, uwierz mi. Prostaka prostactwem nie załatwisz, bo ma to w genach i zawsze bedzie w tym lepszy niz Ty :) Jesli powiesz mu cos, czego nie zrozumie, to przynajmniej zbijesz go z pantałyku i sie odpierrdoli. Masz w sobie dumę kobiecą i kulture pewnie tez, więc nie trwoń tego bezsensownie. Jesli juz kogos chcesz po chamsku obcyndolic to tylko tego, któremu słusznie sie nalezy. Teraz juz zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytlumacz mi proszę
ludzki jak ona moze schudnac jak to siedzi w bezruchy caly dzien przed kompem pewnie nawet robi pod siebie, nie moze odejsc, bo jeszcze ktos ja potraktuje inwektywami i ona nie odpysknie od razu i bedzie "ze ja ja zatkało"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytlumacz mi proszę
o teraz to przesadziłaś ludzki jest przedmiotem nie palantem😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej sluchajcie
a jak elena to zdradzony pedau? he? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegli faceci naleza do najbardziej przeze mnie znienawidzonych! zalosne, egocentryczne maminsynki traktujacer kobiete jak przedmiot!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej sluchajcie
taaa elena to pewnie jakiś stary pederasta, którego zdradził młody kochanek i się publicznie wyżywa ehhh co za czasy:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej sluchajcie
egocentryczny i uległy toż to się wyklucza:classic_cool: i do tego uległy traktujący kobietę jak przedmiot :D debilizm🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Elena, chodziło mi o to, żebyś stała się atrakcyjna. Bo inaczej to tylko będziesz co chwilę wylewać żale na forum. Niestety, trochę w tym prawdy, że większość kobiet to dodatek dla mężczyzny. Taka rzeczywistość i po prostu zaakceptuj.:( Bez inwektyw proszę. Dyskutujmy kulturalnie.:) wytlumacz mi proszę@ nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że chcemy pomóc Elenie.:) Elena, a potrafisz niebanalnie lizać penisa? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej sluchajcie
elena cogito ergo sum🖐️ jak przestanę myśleć przestanę istnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×