Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gossia_GA

zaczynam dietę kto się przyłączy

Polecane posty

hej u mnie dietkowo dzisiaj grzecznie, na sniadanie twarożek, obiad rybka a kolacja jajecznica bez tłuszczu z 2 jajek- i to tyle. wracajcie dziewczyny!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jestem obiecuje pisać conajmniej raz dziennie:--). dzisiaj było ok waga spada więc te kg nie były trwałe dzisiaj już 74.900 jak narazie bez ćwiczeń.jutro cały dzień poza domem więc będę żyła na kawie z automatu:-) no i powerkach. lecę spać bo rano szybko pobudka:-).pa do jutra:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka umie dobrze lecę z dieta ale brak czasu mi nie pozwala na pisanie ale jestem z wami . pozdrawiam 3.12 się ważę wiec dam znać jak mi idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej windnita fajnie że jesteś u mnie jakoś idzie powoli ale zawsze to coś ciężko się przyznać że tak zaniedbałam w tedy dietę.teraz jestem bardziej zmobilizowana już wiem jakie będą efekty jak znowu się poddam. dzisiaj pozwoliłam sobie na kebaba wydłubałam surówki i trochę mięcha:-) ale potem już nic do wieczora nie jadłam . właśnie skończyłam sprzątanie mieszkania mycie podług naczyń szafek dosłownie wszystko więc myślę że takie 3 godzinne ostre sprzątanie do sportu mogę zaliczyć:-). jutro chcę cały dzień przetrwać na nabiale proszę trzymajcie kciuki. teraz lecę bo woda w wannie czeka do jutra papa. ps. fajnie e jesteście:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczyny gdzie się wszystkie podziewacie chyba będzie trzeba poszukać nowego forum nie chcę zostać tu sama.... ja dzisiaj będę na samym nabiale jak narazie popijam kefir 0% tłuszczu i tak mam zamiar do obiadu dotrwać.3 majcie chociaż kciuki:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooaakaa
nie kazdy ma czas sleczec na necie od rana do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooaakaa
od tego sie nie schudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jak dobrze że juz piatek :) wykończona jestem tym tygodniem okropnie Dieta ok, jutro się ważę zobaczymy czy coś spadło bo troszkę pogrzeszyłam na początku tygodnia..... ale super bo w stare dżinsy weszłam więc pozytywne myslenie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:( faktycznie cisza tu straszna. Ja już po kawce, zaraz biorę się za porzadki a potem małe zakupy. Waga dzisiaj pokazala znowu troszkę mniej:) ale żeby osiągnąć 62 do świat chyba muszę się bardziej przyłożyć......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja tez po kawie i sniadaniu ale juz sie boje bo wieczorem maja wpasc znajomi i trzeba cos przygotowac do jedzenia ,pewnie beda chipsy i jakie piwo jak da mojej diety masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loveyerba
Polecam osobom na diecie picie Yerba MAte, która hamuje głód, oczyszcza z toksyn, ma pełno witamin, pobudza lepiej niż kawa. Yerba pomogła mi zrzucić bezboleśnie kilogramy, bo daje efekt, jakbyśmy zwyczajnie nie miały ochoty jeść, poza tym głodem fizjologicznym. Polecam zainteresować się tematem, tu można poczytać na blogu: http://yerbomaniaczka.blog.pl/ Ja z yerba jestem energiczna, szczupła, mam lepsza koncentrację, czuję sie zdrowa i mam lepszy nastrój ;) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, no i chyba po topiku:( Ja dzisiaj mam ''mały dzień dziecka'' pozwoliłam sobie na ciacho do kawki i kotlecika na obiad;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej poleczka no widać że tylko my dwie tu jesteśmy szkoda bo bardzo miłe było towarzystwo no ale co zrobić.ka od jutra biorę się ostro za siebie jeśli chodzi o ćwiczenia nie potrafię poradzić sobie z moim apetytem na słodycze i nic nie pomaga jeśli odstawię je na jakiś czas to potem rzucę się na nie jak bym ich rok nie jadła:-(. i zrobię tak codziennie na powdwieczorek jakiś owoc a potem 2 kostki czekolady........to mi pomorze myślę. utro odezwę się z ranka poleczka jeśli znajdziesz ciekawe forum tętniące życiem które zachce przyjąć dodatkowe towarzystwo to daj znać:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooo :( niema nikogo??????????? Gosia???? Ja trochę chora jestem:( a jeszcze jutro muszę iść do pracy:( Dietkowo chyba ok, zobaczymy w sobotę co waga pokaże;) Gosia kup sobie może chrom-mi pomaga na ''słodycze'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doggnaszkowa
Dziewczyny czy przed rozpoczęciem diety warto jest dobrze oczyścic organizm, np. z toksyn ? Da to lepsze efekty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem studentką socjologi i piszę prace dyplomową na temat diety. W szczególności interesują mnie trudności w prowadzeniu diety. W ramach pracy zamierzam przeprowadzić wywiady z kobietami które stosują dietę (niezależnie od jej wyników) Dlatego poszukuje osób skłonnych do udzielenia wywiadu za pomocą skypa ewentualnie telefonicznie. Liczę na waszą Pomoc- zainteresowane proszę o kontakt na maila lori 1209@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam poczytać naprawde bardzo ciekawy artykuł na ten temat http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,84929,15701992,Najskuteczniejsze_metody_wyszczuplania_i_modelowania.html Moim zdaniem zawsze jest szansa na to zeby zrzucić zbędne kilogramy i pozbyc sie oponki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DLa mnie moje drogie po prostu nie było nic lepszego niż Get Slim NH Rewelacyjne efekty na które nie czeka sie długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiscie moze macie racje ze jednak błonnik moze byc tutaj doskonałym rozwiązaniem. Sama musze wypróbowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja odchudzam się z alkevo jednak cały czas czytam wasz topik i chciałabym się przyłączyć :) mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda ze tego typu turnusy i pakiety odchudzajace zawsze daja swietne efekty i na pewno same w domu nie przeprowadziłybysmy az takiej diety aby własnie nasze efekty były jeszcze bardziej widoczne jesli chodzi o odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbujcie Błonnik Witalny firmy Aliness. Szczerze polecam Jest świetny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiclea982
Ja rozpoczęłam swoją walkę z nadwagą od zmiany nawyków żywieniowych;) zaczęłam jeść 5 posiłków dziennie plus przyjmować suplementację Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl i dzięki temu chudnę już 8kg w miesiąc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×