Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

ale nigdy nie bylo tak zebym przez 2 dni tutaj nawet na chwile telefonem nie zajrzal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się trochę znamy wię uwierz na słowo :) przecież widzisz,że pisze normalnie jak zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym wymienił kilka powodów które by były przeciwka temu, że ty to nie ty, ale nie mam po co bo to zabawna sytuacja hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no cień z ciekawości wymień czym się niby różnimy. Aż sam jestem ciekaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już naprawdę nie wiem o co tu chodzi :-) , obwiniałam pijaczynę o podszyw.. ale to ,ze nigdzie nie napisałeś ,że utwierdzisz mnie w tym że jesteś S. pisząc e-maila jest zdradliwe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zauważyłem te rzeczy od kiedy zmienił się nick: Po pierwsze nie było jednego słowa które tu pada bardzo często. Po drugie stylem pisma przypominasz mi kogoś innego, za miło piszesz. Po trzecie godziny treningu się nie zgadzają. Po czwarte za małe odstępy czasowe w wypowiedziach. Po piąte zmieniłeś nick i od razu chcesz się umówić na spotkanie (ktoś już tak pisał na tym forum) Po szóste nie pamiętasz nazw zespołów które wysyłałeś na e-mail To moje domysły, jeszcze mógłbym coś znaleźć, ale to z czasem wyjdzie, jak jesteś tym za którego się podajesz to wyślesz e-mail i tyle. Taka moja zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cien-nie wydaje mi się abym był dzisiaj jakoś wyjątkowo miły ale coż :) szybka-a jeżeli bym się okazał tym za kogo się podaję to mamy szanse na spotkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzisiaj nie mam jak ale jutro się zgadamy. Już nie mogę sie doczekać aż cie zobacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×