Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grzzegorz

MLM, FM GROUP - OPINIE, ZA I PRZECIW

Polecane posty

Jak wyżej, chciałbym abyście podyskutowali o pozytywach i negatywach MLMu. Istnieje juz kilka tematów tego typu, ale są to stare tematy, a ludzie często wchodząc na wszelakie fora czytają tylko pierwszą stronę gdzie są nieaktualne informacje. Osobiście jestem zwolennikiem MLMu więc chętnie w taką dyskusję się zaangażuję. Proszę tylko aby odłożyć emocje na bok i szanować się wzajemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostrzegacz!!][[
A o czym tu chłopie gadać ?. Jak zarobisz na haracz dla ZUS i zostanie ci choć tyle co kasjerce w Tesco to wróć tu i wtedy porozmawiamy jak poważni ludzie. A póki co, to zawalaj do babci i mamusi wciskać badziew 10 razy droższy niż w kiosku Ruchu. No i ciesz się, żeś biznesmen jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze na początku nie musisz płacić ZUS, bo możesz być na umowie-zleceniu póki nie osiągasz dużych obrotów, potem z oczywistych względów podatkowych bardziej opłaca sie otworzyć własną działalność. Po drugie nie są to produkty droższe, a są bardzo wysokiej jakości. Nie są droższe oczywiście pod warunkiem ze nie kupujesz najtańszego badziewia, bo "byle co kupie byle miało niższą cenę". Co z tego ze sprzedają Ci w butelkach wode z kranu, ale kupisz bo tańsza od wysokomineralizowanej? Zastanawiam się, liczę.... i wychodzi na to że jest to bardzo opłacalne, że można stosunkowo łatwo zarobić, wystarczy przejrzeć plan marketingowy. Oczywiście musi sie to opłacać zarówno dystrubutorom jak i firmie. Oczywistą oczywistością jest że na początku sie wiele nie zarabia i że nawet zarobienie tyle co ZUS by pochłonął nie jest łatwe, ale znajdź mi jakiegokolwiek przedsiebiorce który otwierając własną firme miał łatwo :) Z drugiej jednak strony jakie są możliwości, wchodząc do firmy dostajesz narzędzie, dzieki któremu możesz (aczkolwiek nie musisz) osiagnac sukces, jak je wykorzystasz zalezy tylko i wylacznie od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odczytaj proszę jeszcze raz pierwszy post: " Proszę tylko aby odłożyć emocje na bok i szanować się wzajemnie", pewnych kryteriów nie spełniasz, a z osobami na takim poziomie nie warto dyskutować bo jak to mówią "nie dyskutuj z głupim, bo ściągnie Cię do swojego poziomu, a nastepnie pokona doświadczeniem". Jak zdobędziesz jakieś rzetelne informacje i będziesz mógł podać jakiś argument poza swoim "nie" to wróć i wtedy porozmawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prometheus
Grzesiu nie ma sensu dyskutowac z tym trollem. On i tak bedzie pisal w kolko jedno i to samo. W dupie byl i gowno widzial. Jego nie interesuja twoje argumenty. On ma takei hobby , Trolling. On nie lubi MLM a ja np nie lubie etatu bo wielu pracodawcow oszukuje swoich pracownikow, placa im gowniane pieniadze itd. Jesli by tak szczerze porownas system MLM i etat to MLM ma iwecej plusow nzi etat ale mentalnosc ludzi tego nie moze przełknac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prometheus
tylko ze MLM jest trudniejszy niz jakis etat za 1000 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prometheus
a tak serio tez wole etat. MLM jest dla debili i kretynmów .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prometheus wiem, ze masz racje, ale człowiek cale zycie sie uczy. Ja caly czas nie moge sie nauczyć (chociaż to wiem) ze z niektorymi nie wygrasz ich argumentem jest "tak bo tak", a ja nie potrafie odpuscic poki ktoras ze stron nie wyjasni jasno drugiej dlaczego to wlasnie ona ma racje :) Ale czasem mnie denerwuje jak osoby z którymi rozmawiam widzą siebie w tym, ale nagle rezygnują z takiej szansy bo cos tam sie naczytaly w internecie, a ludzie nie rozumieja ze zle informacje zawsze rozchodza sie szybciej niz dobre, jak komus sie nie uda to bedzie wszystkim wmawial ze tego nie idzie zrobic zeby tylko nie byc w kogos oczach nieudacznikiem, no i oczywiscie czasem konkurencja lubi na siebie wypisywac rozne rzeczy :) I takie są powody wiekszości złych postów. Nie szkodzi ze literatura taka jak Forbes, Newsweek, Wprost piszą dobrze o danej firmie, ze firma otrzymuje nagrody i ma milionowe obroty, ze dystrybutorzy dostaja prowizje i nagrody, ze produkty oceniane sa w wielu gazetach jako najlepsze i wyrozniane, w koncu ze wielu bogatych, swiatowej slawy autorytetow wypowiada sie bardzo dobrze o tej formie biznesu, oni i tak beda pisac swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"w zyciu wam nie wyszlo to do mlm proste do zadnej roboty sie nie nadajecie ?? MLM was chce jestes głupkiem bez szkoły ?? żaden problem - MLM " otóź to, niezaleznie czy jestes bez szkoly, czy jestes bezrobotny i nie mozesz znalezc pracy, czy za malo zarabiasz, czy masz swoja wielka firme ale nie chcesz siedziec przy robocie po 15h na dobe - kazdy ma rowne szanse i kazdy moze osiagnac co chce. Poza tym nie wiem czy wiesz ale szkola nie jest żadnym wyznacznikiem inteligencji ani mądrości, jest wielu mądrych ludzi którzy nie skończyli nigdy żadnej szkoły, i wielu profesorów którzy nie wypowiedzieli w życiu mądrego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez nie zwracam uwagi na zdanie innych bo sam wiem ze to dziala i nie potrzebuje do tego rzeszy ludzi. Oczywiste jest ze zawsze beda ludzie za i ludzie przeciw. Ale nie lubie jak przez takich ludzi, niektorzy rezygnuja z samodzielnego myslenia i nie chca sie dowiedziec nawet o co chodzi bo juz tam sie gdzie naczytali od ludzi ktorzy w zyciu o MLM nic nie przeczytali, nie wspominając juz o jakichkolwiek ksiązkach. Bo pamietajcie ze MLM to nie tylko budowa grupy ale takze szkolenia, czytanie biografii ludzi ktorzy odniesli sukces, znanych mowcow motywcyjnych, milionerów. Jest bardzo nastawiony na rozwój przedsiebiorczosci i pogladu, poki sobie nie zapracujesz to nic w zyciu nie osiagniesz niezaleznie w jakim biznesie dzialasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"prometheus "otóź to, niezaleznie czy jestes bez szkoly, czy jestes bezrobotny i nie mozesz znalezc pracy, czy za malo zarabiasz, czy masz swoja wielka firme ale nie chcesz siedziec przy robocie po 15h na dobe - kazdy ma rowne szanse i kazdy moze osiagnac co chce." oczywiscie dlatego imbecyle sa w MLM a nie na dobrych stanowiskach. PROSTE " Widze ze nie szanujesz zdania i pogladow innych. "Jesli nie myslicie tak jak ja to zle myslicie" juz byli tacy na tym swiecie co uwazali np ze niektore rasy są złe.... Zauwaz ze nie kazdy chce miec dobre stanowisko, mnie np nie ciagnie do dobrego stanowiska... mnie ciagnie do tego zeby dobrze zarabiac i miec godziwe zycie, a nie dobre stanowisko.... poza tym znam niejedna historie kiedy Ci ludzi na "dobrych stanowiskach" z dnia na dzien po 10 latach pracy przestali byc nagle przydatni i proponowano im zwykle stanowiska wykonawcze. Aczkolwiek w każdej dziedzinie można odnieść wielki sukces i w każdej branży, czy to biznes czy samozatrudnienie czy etat czy inwestowanie mozna byc bogatym i szczesliwym. Ale czy jakakolwiek inna aktywnosc daje takie mozliwosci przy tak malym wkladzie finansowym jak MLM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, on do szkoły nie chodzi, ma indywidualny tok nauczania. W ich wiosce niema szkoły integracyjnej, ani specjalnej i do upośledzonych umysłowo dzieci nauczycielka do domu chodzi! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 543545465
produkty wyższej jakosci, taaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiste ze kazdy zachwala swój produkt (ale nie wynika to z samego przechwalania, bo raczej kazdy kto przystepuje do firmy sprawdza wczesniej produkt, zeby wiedziec czy to mu w ogole pojdzie), wątpie czy by mozna budowac jakakolwiek grupe i miec tylu konsumentow w tylu krajach na swiecie gdyby produkt byl kiepski (a zauwaz ze nie ma tutaj ogromnej reklamy, bo w TV i slaby produkt mozna sprzedac). Poza tym kilka osob bierze ode mnie, oczywiscie nie wszystko, bo kazdy lubi co innego ale z tych co uzywaja sa zadowoleni i sami dzwonia zeby zamowic nastepny jak im sie konczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współpracuje z firmą FM GROUP jak w temacie, katalogi mozna przejrzec na stronie perfumy.fm. Są to perfumy, kremy, antyperspiranty, zele pod prysznic, kolekcja SPA (czyli ogolnie produkty do pielegnacji ciała), Make up - czyli mineralny makijaż dla kobiet, Chemie gospodarcza - czyli wszystkie produkty do czyszczenia domu i auta, kilka w nanotechnologii i telefonia komórkowa czyli wirtualny operator na sieci Polkomtela, a i bym zapomnial o katalogu z biżuterią (perły).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aczkolwiek tak samo jak na produkty kładłbym nacisk na system MLM. Bo to dzieki niemu mozna zarobic naprawde duze pieniadze, albo niewielkim wysilkiem zarabiac po 200-500zł. Oczywiscie nie kazdy zaczyna to robic z mysla o jakis ogromnych pieniadzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem innego zdania i nie wiem dlaczego takie herezje siejesz... nie czuc? wiesz ile osob pryska sie tymi perfumami? Wiesz kto wytwarza koncentraty (czyli to co wlasnie pachnie) dla FM? Wiesz ze po calym dniu jak wieczorem wsiadam do samochodu to juz kilka razy mi sie zdarzylo ze ktos stwierdzil ze ladnie pachne? Po 10h.... no ale niektorzy powiedza ze to nie pachnie :) a poza tym sa to produkty codziennego uzytku, zuzywalne, co najwazniejsze. A co do FM lipa jako MLM powiadasz... http://issuu.com/networkmagazyn/docs/wyniki_finansowe_firm_mlm_3 , moze poczytaj wyniki finansowe firm mlm? Po 8 latach na rynku jest to w tej chwili juz firma mlm o najwiekszych obrotach w Polsce. Trawińscy założyciele firmy są na 74 miejscu najbogatszych polaków według Forbesa, tacy ludzie pewnie mieliby tyle odwagi zeby miec kiepski produkty ktore zagrazalyby istnieniu firmy.. dodatkowo jest to najwiekszy odbiorca Mercedesów osobowych w Polsce wedlug firmy Mercedes-Benz Polska, to tez pewnie lipa? Ten artykuł w Forbesie to tez sciema? http://www.miniperfumeria.com/index.php/2011/09/fm-group-w-miesieczniku-forbes-czytaj-wiecej/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bede sie z Toba kłócić bo nie o to chodzi. Jeśli dla Ciebie to jest ok - proszę bardzo. Ja wole sprawdzony markowy produkt ktory wiem ze działa a nie z jakieś MLMowej firemki. Dla mnie to uwłaczające... FM spróbowałem - nie jestem zadowolony i nie polecam - PROSTE. Artykuły mnie nie interesuja skoro wiem sam co jest dla mnie dobre a co nie... TYLE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie, tez nie mam zamiaru sie z Tobą kłócić, ale nie mozesz określać tej firmy "jakąś mlmową firemką" jesli ma wielomilionowe obroty miesieczne, zatrudnia wielu ludzi a jeszcze wiecej dzieki niej zarabia. Co do tego ze wolisz sprawdzony markowy produkt to oczywiscie firma FM to tez marka wiec takze sa to markowe produkty... a co do sprawdzonych produktow, to w tym jedyny problem... ze wielu ludzi o starym nastawieniu do swiata (bo kiedys w koncu byl tylko jeden produkt danego typu) przyzwyczajaja sie do swoich produktow i nie daja sobie szansy wyprobowac lepszych, tanszych produktow. To samo z reszta jest z bankami, ludzie trzymaja pieniadze w bankach ktore sciagaja z nich ogromne oplaty, chociaz obok maja bank z darmowym kontem :) Proponuje jeszcze raz wyprobowac, jak potrzebujesz zeby Ci bardzo dlugo pachnialo to wez w wersji HOT (mocniej zaperfumowanej), a przede wszystkim z pewnego zrodla bo perfumy sie psuja np. jak sie za bardzo nagrzeja (np latem w bagazniku samochodu). Co najwyzej stracisz 30zł, wielkie pieniadze to nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz ... tyle ze wydane 30 zł dla mnie na MLM to najgorzej zainwestowane 30 zł :) Juz nie raz sie przekonałem ze te produkty to gówno i tyle. Wole 30 zeta wyrzucic niz kupic badziew ktory napedza mechanizmy MLM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i właśnie tak reagują debile z MLM na jakiekolwiek słowa krytyki :) całokształt mlmków przedstawił Wasz kolega z postu powyżej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i sobie zarabiaj. Po co od razu ludzi obrażać i chamsko sie zachowywac ??? Każdy orze jak może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki chcesz dowód na to ze uwazam ze FMowskie perfumy mi śmierdza i mają gorszą jakość niż np Aqua di Gio Armaniego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie jest ostrzegacz ??
ja zadnych dowodow nie chce bo ich nie potzebuje. Ja wiem ze produkt jest dobry, bo gdyby tak nei bylo to nic bym nie zarabial no i sama firma nie notowalaby co roku coraz wiekszych dochodow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten produkt nie jest dobry tylko tani :) A Polacy właśnie sobie czesto na równi stawiają coś dobrego z czymś tanim. Dlatego biznes z chłamem sie kręci :) Taki kraj. Tylko z tego korzystac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie jest ostrzegacz ??
Zawsze myslalem ze ludzie mysla tak Produkt drogi = Produkt dobry. Ale od wszystkiego jest wyjatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Supertata, nie oceniaj wszystkich po zachowaniu jednostki... poza tym nie powiedzialem zainwestuj 30zl tylko wydaj 30zl, nie chcesz to nie napedzaj tego mechanizmu a nie przekonasz sie dlaczego tylu ludzi w Polsce i na swiecie mowi bardzo dobrze o tej firmie, jak ktos nie chce sie przekonac to sie nie przekona, ale dzieki za wypowiedz, kazde zdanie sie liczy :) Co do smierdzenia perfumow, to przyznam ze mi tez niektore smierdza, w koncu ze 150 zapachów wszystkie nie mogą mi sie podobac :) Kazdy orze jak moze, ale po co sobie utrudniac zamiast ulatwiac w zyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×