Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ryba15

Szukam kogoś do pogadania

Polecane posty

Gość ryba15
O to samo chciałam zapytać inny w jakim sensie, wszyscy jesteśmy inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
Przywitał sie i zwiał :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pełną świadomość, że szczególnie dla facetów jest to niezrozumiałe, ale taki już jestem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
:D Nie tylko dla facetów... Na pewno jest na to jakieś określenie, ale ja nie znam się na medycynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybo chyba niema, bo transsexualizm to jest udawanie, czy czucie się kobietą, a mi daleko do tego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
Jak dla mnie to każdy moze robić co chce dopóki mu z tym dobrze i nie krzywdzi innych. Twoje prawo.:-) He he a ja jstem kobietą a rajstop nie załozyłabym nawet za milion dolarów :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimowa Mandarynko ja też nie, a stanowczo wolę pończochy samonośne, lub do pasa, bo są o wiele wygodniejsze i nic nie uciskają:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Możesz sobie nosić nawet stringi jak lubisz, ale ja nie mam ochoty o tym z Tobą rozmawiać, jak nie masz innych tematów to cóż....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
No rybko szczerze mówiąc też tak jak Ty preferuję raczej inne tematy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też byłem przedwczoraj na cmentarzu na grobie swojej matki, a teraz wracam pociągiem na śląsk:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Mandarynko u nas dzisiaj bardzo przyjemna aura, więc trzeba będzie się wywietrzyć. Moje dzieciaki same już chodzą na podwórko ,ale mi też się przyda świeże powietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
Mówisz że wybierasz się na spacer? Ja niestety jeszcze 3 razy musze iść do pracy przed urlopem więc spacer bedzie czy tego chce czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Zabiorę dziatwę i przegonię, pewnie po drodze o sklep zahaczymy. Należę do osób, które nie lubią chodzić bez celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
Ja lubię chodzić po sklepach i robić zakupy, wręcz uwielbiam i lubie spacery majace jakiś, jakikolwiek cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
grzesław to chyba zależy z jaką kobieta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
Ja bym raczej powiedziała że spacer z kimś kogo lubię to przyjemnosć. Nieważne czy to kobieta czy mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Też tak mam, zakupy to różnie bywa może gdybym nie musiała wszystkiego kupować sama lubiłabym bardziej. Niestety na ogół zakupy nie poprawiają mi humoru jak wielu kobietom. Ale i tak chyba kupuję za dużo zwłaszcza dla dzieci. Zostaniemy zasypani górą ubrań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Popieram Mandarynko, chodzi o spędzenie czasu z kimś kogo lubimy i przyjemnie się z nim rozmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
Rybko u mnie z zakupami bywa różnie. Generalnie mam duże zadatki na zakupoholiczke i przy każdej kazji podbijam sobie nastrój zakupami, od najmniejszych po te większe, dla siebie, dla córki, dla domu. Czasem sie z mezem przy tej pkazji pokłócę, czasem mam na tyle złe dni że i mi nie pomogą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Właśnie uzmysłowiłam sobie że jeszcze nic nie jadłam, wiec na razie do zobaczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mi chodzi o to, że spacer z kobietą, oczywiście rozmowa i wzajemne wyluzowanie się od codziennych obowiązków i problemów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
Smacznego rybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
Ja zazwyczaj spotykam sie na spacer z przyjaciólką aby właśnie o problemach porozmawiać. ALe to też relakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×