Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Ale uciekaja nam te tygodnie :-D Dawno nie pisalam ale na biezaco czytalam co u Was :) Maz wrocil do Polski na stale :) Moja córcia sadzi kopy jak piłkarz , nawet tatus dostal kopniaka w ucho jak nasluchiwal co w brzuchu piszczy :D Twardnienie brzucha nie daje mi spokoju :/ Moge posiedziec max godzine i to z ledwoscia a potem jak sie nie poloze bola mnie zebra a wrecz parzą a potem brzuch twardnieje jak kamien :/ Stac tez nie moge :/ Wystarczy ze przejde sie do sklepu i brzuch twardnieje na kilka godzin :/ Wczoraj pojechalam z mezem do kina o 14 i po pol godziny zaczely bolec mnie zebra. Wiercilam sie jakbym robaki miala :/:/ Koniec z koncem oparlam sie na ramieniu meza i przespalam pol filmu heh... Odrazu stwardnial mi brzuch i trzymal mnie tak do 22 (8godzin) :/ Dobrze ze za tydzien do lekarza bo powoli nie wyrabiam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-------------------------imię-------------wiek------ --- -miejscowość-------tc--------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika------------29-----------Ni emcy--------------5------------? mamaanita---------------Anita--------------22-----------k uj.pom--------------6------------? Lindis---------------------Martyna-----------24---------- śląsk------------------8------------? szczesliwa-mmmama------------------------30-----------ł dzkie --------------10------------? andziulka007-------------Angelika----------26----------Ł dzkie---------------15----------? andziulka88--------------Ania----------------24---------- -łódzkie-------------14-----------DZ (nie)mądra--------------Agata---------------28---------- -Ch orzów- --- ------16---------CH? HinskiTurysta------------Ewa----------------20----------- -Lu buskie-----------23---------CH kasia8384----------------Kasia---------------29---------- - lubuskie------------19----------? Allegrowiczka1987------Iwona---------------24----------- Ok. Kraków--------23---------DZ keysy2121---------------Kasia----------------21---------- - mogilno------------31---------CH 18Karola18--------------Karolina-------------18---------- - podlaskie----------28---------DZ MAMA2013LUTY--------Karolina-------------22-----------pod k arpa ckie----34---------CH Fijfijfijuu---------------Ewelina--------------28-------- - --mazowieckie------33---------CH XxPrzyszla_MamaxX----Magdalena--------20-----------świ ęt okrzyskie.---31--------DZ JagusiaGusia------------Kasia----------------25---------- - -Lubelskie----------31-----------? izabela1000-----------------------------------24--------- --- war-maz----------38-----------? MAMUSIE anetucha123456-----------Aneta------------24------------K en t , Anglia----------------- DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(Nie)mądra, ale przepisał Ci ten Provag jak już byłaś w ciąży? Jeśli tak to nie będę się wahać, bo nie mam pewności czy już mi "to" minęło :O Myślałam, że może źle ją zrozumiałam, bo jest jeszcze żel Provag :O MAMA, przeraża mnie, że to już coraz bliżej, a ja jeszcze wszystkiego nie mam :O Też sobie obiecałam, że od nowego roku biorę się za to :) Jak Ty odczuwasz tą czkawkę? To są szybkie "czknięcia"? Bo mi też co jakiś czas coś tam pulsuje, ale tak raz na 2 sekundy... Mam wrażenie, że mój mały urósł przez te Święta conajmniej dwukrotnie. No tak się wypina, że aż ja cała chodzę. Niezbyt to przyjemne, szczególnie jak się najem :O HinskiTurysta, dobrze, że sytuacja opanowana. Uważaj na siebie. Komoda wydaje się być fajna :) Ech pytanie, ja raczej nie miałam takich bóli, no może czasem takie leciuteńkie ćmienie. Ja też jestem za usunięciem z tabelki dziewczyn, których nie ma, bo mamy mały bałagan. Mam nadzieję, że się nie obrażą, jeśli wrócą to znowu się dopiszą :) nick-------------------------imię-------------wiek------ --- -miejscowość-------tc--------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika------------29-----------Ni emcy--------------5------------? szczesliwa-mmmama------------------------30-----------ł dzkie --------------10------------? andziulka007-------------Angelika----------26----------Ł dzkie---------------15----------? andziulka88--------------Ania----------------24---------- -łódzkie-------------14-----------DZ (nie)mądra--------------Agata---------------28---------- -Ch orzów- --- ------16---------CH? HinskiTurysta------------Ewa----------------20----------- -Lu buskie-----------23---------CH Allegrowiczka1987------Iwona---------------24----------- Ok. Kraków--------23---------DZ keysy2121---------------Kasia----------------21---------- - mogilno------------31---------CH MAMA2013LUTY--------Karolina-------------22-----------pod k arpa ckie----34---------CH Fijfijfijuu---------------Ewelina--------------28-------- - --mazowieckie------34---------CH XxPrzyszla_MamaxX----Magdalena--------20-----------świ ęt okrzyskie.---31--------DZ MAMUSIE anetucha123456-----------Aneta------------24------------K en t , Anglia----------------- DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fijufju tak, to tak jakby cos pulsowalo, na poczatku myslalam ze tak sie rusza, ale nastepnego dnia jak znow mial czkawke to juz wiedzialam ze to wlasnie to, i teraz ma minimum raz dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Mamusie po świątecznej przerwie :) przed Świętami byłam taka zalatana i czasu na nic nie miałam, że nawet Wam życzeń nie złożyłam...wybaczcie... Nażarłam się przez te kilka dni że hej! Nic mi nie dolega już, choroba przeszła i apetyt miałam niezły, ciągle wcinałam :) no i brzuch urósł mi w ciągu zaledwie kilku dni! Wiecie jaki jest wielki, no masakra! Marysia się nieźle rozpycha :D Ja też jestem za uszczupleniem tabelki, jak coś to zawsze można kogoś dopisać :) ja już w sumie kończę 15 tydzień i dopiero uaktualniam :D ale ten czas leci :) a za miesiąc połowa ciąży! Strasznie szybko... nick-------------------------imię-------------wiek------ --- -miejscowość-------tc--------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika------------29-----------Ni emcy--------------5------------? szczesliwa-mmmama------------------------30-----------ł dzkie --------------10------------? andziulka007-------------Angelika----------26----------Ł dzkie---------------15----------? andziulka88--------------Ania----------------24---------- -łódzkie-------------15-----------DZ (nie)mądra--------------Agata---------------28---------- -Ch orzów----------16---------CH? HinskiTurysta------------Ewa----------------20----------- -Lu buskie---------23---------CH Allegrowiczka1987------Iwona---------------24----------- Ok. Kraków------23---------DZ keysy2121---------------Kasia----------------21---------- - mogilno------------31---------CH MAMA2013LUTY--------Karolina-------------22-----------pod k arpa ckie----34---------CH Fijfijfijuu---------------Ewelina--------------28-------- - --mazowieckie------34---------CH XxPrzyszla_MamaxX----Magdalena--------20-----------świ ęt okrzyskie.---31--------DZ MAMUSIE anetucha123456-----------Aneta------------24------------K en t , Anglia----------------- DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) wiecie co miałam usg 6 grudnia i jak pomyśle że teraz dopiero na początku lutego zobaczę maleństwo na połówkowym to nie mogę się doczekać ;) a tu jeszcze tyle czasu ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulka a nie możesz iść sobie prywatnie? U mnie np. za samo usg u gina prywatnie płacę 40zł a to wcale nie tak dużo i zamierzam iść właśnie po Nowym Roku zaraz bo do lutego nie wytrzymam :D wizyta zaraz 2.01 ale wiem że usg nie zleci bo przecież by na mnie straciło nfz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie 100 zł taki usg a teraz kasy za bardzo nie ma :/ a 100 wydać żeby sobie zobaczyć tylko to trochę dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam pod Opocznem a Ty andziulka jak się domyślam gdzieś pod Łodzią, bo kiedyś mi proponowałaś usg genetyczne w Rzgowie chyba z tego co pamiętam. Mieszkam na wsi, nie w mieście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do Opoczna do dra Tichka za 40zł :D u niego wizyta 80zł a samo usg 40zł. A chodzę do niego na nfz a jak coś to prywatnie w razie potrzeby. On chyba ma najtaniej w Opocznie. Bo ponad 100zł wiem, że biorą u nas. Wiecie, moje Opoczno to takie zadupie ;) i taniej jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak a dojazd do Opoczna to akurat to brakujące 60 zł ;) mama ma się jeszcze dowiedzieć tutaj niedaleko Pabianic czy nie ma taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
chyba pomalu moge sie przylaczyc. po 6 latach staran. beta w 2 dni przyrosla z 278 na 728. dzisiaj 33 dc...testy z moczu pozytywne od 29 dc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
dziekuje kochana. no dlugo dlugo. latwo nie bylo:( teraz jestem zaskoczona,szczesliwa ale tez sie denerwuje:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja też wybieram się na to usg, 4d, nie mam pojęcia ile kosztuje,mój lekarz otwiera nowy gabinet i powiedział że mnie potraktuje jeszcze ulgowo:) Ale macie fajne te brzuszki, ja się zaczynam martwić że coś jest nie tak, 17 tc a ja wyglądam jak bym zjadła porządny obiad:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj te nerwy to zbyt szybko nie przejdą ja jestem w 15 tc po dwóch latach starań i cały czas się stresuje przed wizytą albo jak mam dużą przerwę w usg to zaraz myśli czy wszystko ok ... także tak to już chyba jest głowa do góry :) kiedy wybierasz się do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia u mnie za połówkowe w 4d jak się pytałam to 240 zł ... a co do brzuszka to nie stresuj się jedne mają większe drugie mniejsze,jednym wcześniej wyskakuje innym nie :) mi już się zaokrąglił w 8 tc i wszyscy byli w szoku ale co tam widocznie tak miało być a teraz już nie da się ukryć hehe bo balonik wystaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się być dobrej myśli.A co do nerwów to mi chyba nigdy nie miną. My staralismy się miesiąc a umieram ze strachu przed każdą wiazytą u lekarza. Mam nadzieję, że się to zmieni jak zacznę odczuwać regularne ruchy. Zapowiada się na to,że będe matką kwoką:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
dziekuje dziewczyny:) ciesze sie cholernie!! nawet nei wiecie jak bardzo:)) teraz mi lepiej po tym wyniku bety:) bo przyrosla w 42 godziny o 130% a gdzies widzialam ze powinno rosnac 66% w 48 h. U mnie test zrobili 25.12 o 14 a drugi wczoraj o 8 rano wiec to tylko 42 h a nie 48:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×