Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Gość DarCiiaaa
a dziękuję :) ja również wszystkim gratuluję :) ehh nowy rok zaczął się u mnie strasznie gorączka ,katar itp ; ( ogólnie będę miała córeczkę tzn gin.powiedziała ze na 90% dziewczynka ale teraz 10.01 dowiem się płci na 100% :) a termin już na 4 maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darcia gratulacje. to chyba jestes tu najmlodsza... andziulka musisz duzo lezec. ja twrdy brzuch i skurcze mam od 20 tyg i tez luteina mi pomaga. i magnez duzo daje. ile wasze dzidziusie wazyly ok 31 tyg? bo moj 1600 i tak mysle czy nie malo... bo jak tamtej synowej znajomej 2200 w 34 tyg a moj w 31 tylko 1600? fij wiesz jak okreslam to parcie? jakby kupe mi sie mega chcialo ale przodem... takie glupie porownanie ale trafne. wczoraj ale walczylam ze zgaga... o matko... i pomoglo wiecie co? 3 lyzeczki zimnego jogurtu naturalnego... ogolnie nie cierpie nabialu nie barwionego niczym ale jakos sie przemoglam i mi pomoglo, bo jakos na wypicie mleka nie moglam sie przemoc. oj jak ja tego nie cierpie ja kupilam tez te majtki 4 pary i mam nadzieje ze to starczy... a wlasnie kupujecie duze podpaski do szpitala czy te obrzydliwe podklady poporodowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-------------------------imię-------------wiek------ --- -miejscowość-------tc--------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika------------29-----------Ni emcy--------------5------------? szczesliwa-mmmama------------------------30-----------ł dzkie --------------10------------? andziulka007-------------Angelika----------26----------Ł dzkie---------------16----------? andziulka88--------------Ania----------------24---------- -łódzkie-------------16-----------DZ (nie)mądra--------------Agata---------------28---------- -Ch orzów----------16---------CH HinskiTurysta------------Ewa----------------20----------- -Lu buskie---------23---------CH Allegrowiczka1987------Iwona---------------24----------- Ok. Kraków------23---------DZ keysy2121---------------Kasia----------------21---------- - mogilno------------33---------CH MAMA2013LUTY--------Karolina-------------22-----------pod k arpa ckie----35---------CH Fijfijfijuu---------------Ewelina--------------28-------- - --mazowieckie------35---------CH XxPrzyszla_MamaxX----Magdalena--------20-----------świ ęt okrzyskie.---31--------DZ MAMUSIE anetucha123456-----------Aneta------------24------------K en t , Anglia----------------- DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po wizycie oczywiscie ta baba mi USG nie zrobila.... :/ szyjka krotka, powiedzialam jej o moich bolach to ta z laska ze zrobi KTG, wyszlo ze mam skurcze ale nic sobie z tym nie zrobila.... kazala przyjsc jutro, przeciez mowie ze mnie boli!! w dodatku szyjka krotka, nie chce urodzic wczesniej....! jak sie wkurze to pojade do szpitala na KTG a tam powiedza co robic....!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA, moze rzeczywiście pojedź do tego szpitala. To jakaś nowa lekarka czy ta do której cały czas chodzisz? Jeju współczuję Ci, ja nie nam takich atrakcji :O Andziulka, ale dojechać i wrócić musisz z tej pracy i do tego pewnie zgięta w pół przez cały dzień, może powinnaś sobie darować jak źle się czujesz? Witaj DarCiiaaa :) Dopisuj się do tabelki :) Keysy, ja się nie znam, ale kupiłam te wkłady poporodowe Bella, bo moja koleżanka też kupowała. Dobre z tym parciem :D Wiecie co, prasuję ciuszki małego po praniu i zastanawiam się co zrobić z metkami. Takie długie chyba go podrapią, ale z kolei jak będę odcinać to też nie dam rady całych i boję się, że te skrawki też będą go drapać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja chodze do 2 a ta babka jest na NFZ wiec wiecie.... ostatnie USG u niej mialam we wrzesniu, albo sierpniu..... wkurzyla mnie to juz 35tc (dzi sie zaczal) i moge urodzic!! nie chce jeszcze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarCiiaaa
nick-------------------------imię-------------wiek------ --- -miejscowość-------tc--------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika------------29-----------Ni emcy--------------5------------? szczesliwa-mmmama------------------------30-----------ł dzkie --------------10------------? andziulka007-------------Angelika----------26----------Ł dzkie---------------16----------? andziulka88--------------Ania----------------24---------- -łódzkie-------------16-----------DZ (nie)mądra--------------Agata---------------28---------- -Ch orzów----------16---------CH HinskiTurysta------------Ewa----------------20----------- -Lu buskie---------23---------CH Allegrowiczka1987------Iwona---------------24----------- Ok. Kraków------23---------DZ keysy2121---------------Kasia----------------21---------- - mogilno------------33---------CH MAMA2013LUTY--------Karolina-------------22-----------pod k arpa ckie----35---------CH Fijfijfijuu---------------Ewelina--------------28-------- - --mazowieckie------35---------CH XxPrzyszla_MamaxX----Magdalena--------20-----------świ ęt okrzyskie.---31--------DZ MAMUSIE anetucha123456-----------Aneta------------24------------K en t , Anglia----------------- DZ DarCiiaaa-----------Daria------------19------------Gdynia---22--------DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarCiiaaa
hm nie za bardzo wyszła mi ta tabelka hehe :) a co do płci to cieszę się bardzo z dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij do pracy mam może 100-200 metrów ;) i spokojnie siedzę sobie prawie całe 7 godzin :) także nie jest aż tak źle ale jak coś będzie nie tak to pójdę na zwolnienie chociaż do kwietnia chciała bym wytrwać w pracy bo nie wyobrażam sobie siedzenia w domu ... heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA, tylko się nie denerwuj. Kiedy masz wizytę u tego drugiego lekarza? Może on coś zaradzi. A jak nie to idź do szpitala dla własnego spokoju, tam zobaczą co się dzieje. nick-------------------------imię-------------wiek------ --- -miejscowość-------tc--------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika------------29-----------Ni emcy--------------5------------? szczesliwa-mmmama------------------------30-----------ł dzkie --------------10------------? andziulka007-------------Angelika----------26----------Ł dzkie---------------16----------? andziulka88--------------Ania----------------24---------- -łódzkie-------------16-----------DZ (nie)mądra--------------Agata---------------28---------- -Ch orzów----------16---------CH HinskiTurysta------------Ewa----------------20----------- -Lu buskie---------23---------CH Allegrowiczka1987------Iwona---------------24----------- Ok. Kraków------23---------DZ keysy2121---------------Kasia----------------21---------- - mogilno------------33---------CH MAMA2013LUTY--------Karolina-------------22-----------pod k arpa ckie----35---------CH Fijfijfijuu---------------Ewelina--------------28-------- - --mazowieckie------35---------CH XxPrzyszla_MamaxX----Magdalena--------20-----------świ ęt okrzyskie.---31--------DZ DarCiiaaa----------------Daria---------------19---------------Gdynia-----------22----------DZ MAMUSIE anetucha123456-----------Aneta------------24------------K en t, Anglia------------------DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-------------------------imię-------------wiek------ --- -miejscowość-------tc--------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika------------29-----------Ni emcy-------------- 5------------? szczesliwa-mmmama------------------------30-----------łódzkie --------------10---------- ? andziulka007------------Angelika-----------26------------łódzkie--------------16-----------? andziulka88---------------Ania--------------24------------łódzkie--------------16-----------DZ (nie)mądra---------------Agata------------- 28-----------Chorzów-------------16-----------CH HinskiTurysta-------------Ewa---------------20-----------lubuskie-------------23-----------CH Allegrowiczka1987------Iwona-------------24-----------Ok. Kraków----------23-----------DZ keysy2121----------------Kasia--------------21------------Mogilno--------------33----------CH MAMA2013LUTY--------Karolina------------22----------podkarpackie--------35-----------CH Fijfijfijuu---------------Ewelina-------------28----------mazowieckie---------35----------CH XxPrzyszla_MamaxX---Magdalena---------20----------świętokrzyskie-------31-----------DZ DarCiiaaa-----------------Daria--------------19------------Gdynia--------------22-----------DZ MAMUSIE anetucha123456--------Aneta--------------24----------Kent, Anglia-----------------------DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-------------------------imię-------------wiek--------miejscowość----------tc---------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika------------29-----------Niemcy----------------5------------? szczesliwa-mmmama------------------------30-----------łódzkie --------------10---------- ? andziulka007------------Angelika-----------26------------łódzkie--------------16-----------? andziulka88---------------Ania--------------24------------łódzkie--------------16-----------DZ (nie)mądra---------------Agata------------- 28-----------Chorzów-------------16-----------CH HinskiTurysta-------------Ewa---------------20-----------lubuskie-------------23-----------CH Allegrowiczka1987------Iwona-------------24-----------Ok. Kraków----------23-----------DZ keysy2121----------------Kasia--------------21------------Mogilno--------------33----------CH MAMA2013LUTY--------Karolina------------22----------podkarpackie--------35-----------CH Fijfijfijuu----------------Ewelina-------------28----------mazowieckie---------35---------CH XxPrzyszla_MamaxX---Magdalena---------20----------świętokrzyskie-------31-----------DZ DarCiiaaa-----------------Daria--------------19------------Gdynia--------------22-----------DZ MAMUSIE anetucha123456--------Aneta--------------24----------Kent, Anglia-----------------------DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam trochę wyrównać, ale iPad nie chce mi jednego "ó" wklepać :O Andziulka to masz w sumie fajnie :) Może to i lepiej dla Ciebie, bo ja to już czasami odchodzę od zmysłów siedząc w domu :) Tylko jem i jem i mam wyrzuty sumienia, że tuczę dziecko jakimiś świństwami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-------------------------imię-------------wiek--------m iejscowość----------tc---------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika------------29-----------Ni emcy----------------5------------? szczesliwa-mmmama------------------------30-----------łódzkie --------------10---------- ? andziulka007------------Angelika-----------26------------ łódzkie--------------16-----------? andziulka88---------------Ania--------------24----------- -łódzkie--------------16-----------DZ (nie)mądra---------------Agata------------- 28-----------Chorzów-------------16-----------CH DarCiiaaa-----------------Daria-------------19---------- --Gdynia--------------22-----------DZ HinskiTurysta-------------Ewa--------------20----------- lubuskie-------------23-----------CH Allegrowiczka1987------Iwona-------------24-----------Ok. Kraków----------23-----------DZ keysy2121----------------Kasia--------------21----------- -Mogilno--------------33----------CH MAMA2013LUTY--------Karolina------------22----------podka rpackie--------35-----------CH Fijfijfijuu----------------Ewelina-------------28-------- --mazowieckie---------35---------CH XxPrzyszla_MamaxX---Magdalena---------20----------święt okrzyskie-------31-----------DZ MAMUSIE anetucha123456--------Aneta--------------24----------Kent , Anglia-----------------------DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Jestem nowa miedzy wami. Niewiem jak to dokładnie działa z ta tablica...? Tak czy inaczej, Dodałam swojego wpisa :p. Mam nadzieje, że nikt się nie pogniewa :). nick-------------------------imię-------------wiek--------m iejscowość----------tc---------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika------------29-----------Ni emcy----------------5------------? szczesliwa-mmmama------------------------30-----------ł dzkie -----------10---------- ? andziulka007------------Angelika-----------26------------ łódzkie--------------16-----------? andziulka88---------------Ania--------------24----------- -łódzkie--------------16----------DZ (nie)mądra---------------Agata------------- 28-----------Chorzów-------------16-----------CH DarCiiaaa-----------------Daria-------------19---------- --Gdynia--------------22-----------DZ HinskiTurysta-------------Ewa--------------20----------- lubuskie-------------23-----------CH Allegrowiczka1987------Iwona-------------24-----------Ok. Kraków----------23-----------DZ keysy2121----------------Kasia--------------21----------- -Mogilno--------------33----------CH MAMA2013LUTY--------Karolina------------22----------podka rpackie--------35----------CH Fijfijfijuu----------------Ewelina-------------28-------- --mazowieckie---------35---------CH XxPrzyszla_MamaxX---Magdalena---------20----------święt okrzyskie-------31----------DZ Niemożliwa999 --------- Mirka -------------- 31 -------- Utrecht, Holandia---- 9---------- ? MAMUSIE anetucha123456--------Aneta--------------24----------Kent , Anglia-----------------------DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-------------------------imię-------------wiek------ --m iejscowość----------tc---------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika------------29-----------Ni emcy---------------5------------? Niemożliwa999 --------- Mirka -------------- 31 -------- Utrecht, Holandia---- 9---------- ? szczesliwa-mmmama------------------------30-----------ł dzkie ------------10---------- ? andziulka007------------Angelika-----------26------------ łódzkie--------------16-----------? andziulka88---------------Ania--------------24----------- -łódzkie--------------16----------DZ (nie)mądra---------------Agata------------- 28-----------Chorzów-------------16-----------CH DarCiiaaa-----------------Daria-------------19---------- --Gdynia--------------22-----------DZ HinskiTurysta-------------Ewa--------------20----------- lubuskie-------------23-----------CH Allegrowiczka1987------Iwona-------------24-----------Ok. Kraków----------23-----------DZ keysy2121----------------Kasia--------------21----------- -Mogilno--------------33----------CH MAMA2013LUTY--------Karolina------------22----------podka rpackie--------35----------CH Fijfijfijuu----------------Ewelina-------------28-------- --mazowieckie---------35---------CH XxPrzyszla_MamaxX---Magdalena---------20----------święt okrzyskie-------31----------DZ MAMUSIE anetucha123456--------Aneta--------------24----------Kent , Anglia-----------------------DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fijfijfijuu we wtorek, ale ten drugi lekarz ma dzis dyzur w szpitalu i napisze mu smsa czy moge przyjechac, bylam wlasnie na zakupach dla malego i siebie, mam juz chyba wszystko do porodu i dla maluszka, bylam z siostrami, jakos dalam rade, zaraz sie spakuje i pewnie do szpitala pojade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj biedna MAMA ale lepiej pojechać do tego szpitala lepiej dmuchać na zimne! Dziewczyny ja to zawsze słyszałam że w ciąży to tak się promiennie wygląda,cera się poprawia i jest nieskazitelna... brednie normalnie ja to chyba drugą młodość przechodzę i mam trądzik :( jedyna rzecz która się potwierdza to mam mocne paznokcie a zawsze miałam takie bardzo liche a teraz jak kamienie twarde są ale to też może dzięki witaminą trochę. Ale włosy normalnie wypadają no i te pryszcze tragedia i nie wspomnę o worach pod oczami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) jestem tutaj nowa, wczoraj nie mogąc zasnąć przeczytałam praktycznie wszystkie Wasze posty i pomyślałam, że fajnie byłoby do Was dołączyć, jeżeli oczywiście można?;) Termin porodu mam na 22 lutego. Pozdrawiam serdecznie:) ps. doczytałam się również, że dwie dziewczyny podobnie jak ja są ze Skierniewic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka007 dbaj o siebie bo jak tego sama nie zrobisz to nikt nie zrobi ;) przed spotkaniem weź łyżkę meliski i będzie dobrze :) Mama chyba najlepiej do szpitala iść bo ta na NFZ to jakaś głupia baba,kto to widział we wrześniu usg a teraz niby co ? :o Witam nowe koleżanki, zapraszamy. Co do cery mam okey ,nawet przestało mi się wszystko przetłuszczać tak jak przed ciążą, ale pazurki dalej marne cienkie. Strasznie jajniki mnie bolą-nie wiem czy to więzadła znowu się nadciągają czy to jajniki, dobrze ze za tydzień wizyta :o Dzisiaj zaczynam 17tc uaktualniam tabelkę :) nick-------------------------imię-------------wiek------ --miejscowość----------tc---------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika------------29-----------Niemcy-------------------5------------? Niemożliwa999 --------- Mirka ------------ 31 ---------- Utrecht, Holandia----- 9----------- ? andziulka007------------Angelika-----------26------------ łódzkie-----------------16-----------? andziulka88---------------Ania--------------24----------- -łódzkie------------------16---------DZ (nie)mądra---------------Agata-------------28-------------śląskie-------------------17---------CH DarCiiaaa-----------------Daria--------------19---------- --Gdynia-------------------22---------DZ HinskiTurysta-------------Ewa--------------20----------- lubuskie------------------23---------CH Allegrowiczka1987------Iwona-------------24-----------Ok. Kraków---------------23---------DZ keysy2121----------------Kasia--------------21----------- -Mogilno------------------33---------CH MAMA2013LUTY--------Karolina------------22----------podkarpackie------------35----------CH Fijfijfijuu----------------Ewelina-------------28-------- --mazowieckie------------35---------CH XxPrzyszla_MamaxX---Magdalena---------20----------świętokrzyskie-----------31----------DZ MAMUSIE anetucha123456--------Aneta--------------24----------Kent , Anglia-----------------------DZ usunęłam szczęśliwa mamę bo już jej ponad miesiąc na pewno u nas nie było- chyba wsiąkła na prywatnym forum czerwcówek ;) Wzbogacamy tabelkę o terminy porodów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marysia :) jasne ze możesz dołączyć do nas czym nas więcej tym lepiej :) (nie) mądra wezmę 10 głębokich wdechów i głowa do góry dam radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-------------------------imię-------------wiek------ --miejscowość----------tc---------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika------------29-----------Ni emcy-------------------5------------? Niemożliwa999 --------- Mirka ------------ 31 ---------- Utrecht, Holandia----- 9----------- ? andziulka007------------Angelika-----------26------------ łódzkie-----------------16-----------? andziulka88---------------Ania--------------24----------- -łódzkie------------------16---------DZ (nie)mądra---------------Agata-------------28----------- --śląskie-------------------17---------CH DarCiiaaa-----------------Daria--------------19---------- --Gdynia-------------------22---------DZ HinskiTurysta-------------Ewa--------------20----------- lubuskie------------------23---------CH Allegrowiczka1987------Iwona-------------24-----------Ok. Kraków---------------23---------DZ keysy2121----------------Kasia--------------21----------- -Mogilno------------------33---------CH MAMA2013LUTY--------Karolina------------22----------podka rpackie------------35----------CH Fijfijfijuu----------------Ewelina-------------28-------- --mazowieckie------------35---------CH XxPrzyszla_MamaxX---Magdalena---------20----------święt okrzyskie-----------31----------DZ Marysia2013------------Marysia-------------28------------łódzkie-------------------33-----------DZ MAMUSIE anetucha123456--------Aneta--------------24----------Kent , Anglia-----------------------DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Ale mam mętlik w glowie :( robilam wczoraj zakupy dla mojego maluszka z mama ktora mi pomagala. Boze czuje sie jak nieuk i debil ;/ nic nie rozumiem kaftaniki, pajacyki, spiochy, sweterki body... matko Boska polowy nie potrafie odroznic :( jak ja mam ubrac mojego maluszka :(( bede okropna matka mam zalamke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-------------------------imię-------------wiek------ --miejscowość----------tc---------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika------------29-----------Ni emcy-------------------5------------? Niemożliwa999 --------- Mirka ------------ 31 ---------- Utrecht, Holandia----- 9----------- ? andziulka007------------Angelika-----------26------------ łódzkie-----------------16-----------? andziulka88---------------Ania--------------24----------- -łódzkie------------------16---------DZ (nie)mądra---------------Agata-------------28----------- --śląskie-------------------17---------CH DarCiiaaa-----------------Daria--------------19---------- --Gdynia-------------------22---------DZ HinskiTurysta-------------Ewa--------------20----------- lubuskie------------------24---------CH Allegrowiczka1987------Iwona-------------24-----------Ok. Kraków---------------23---------DZ keysy2121----------------Kasia--------------21----------- -Mogilno------------------33---------CH MAMA2013LUTY--------Karolina------------22----------podka rpackie------------35----------CH Fijfijfijuu----------------Ewelina-------------28-------- --mazowieckie------------35---------CH XxPrzyszla_MamaxX---Magdalena---------20----------święt okrzyskie-----------31----------DZ Marysia2013------------Marysia-------------28------------ł dzkie-------------------33-----------DZ MAMUSIE anetucha123456--------Aneta--------------24----------Kent , Anglia-----------------------DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HinskiTurysta - nie przejmuj się, nauczysz się. W końcu to twój pierwszy raz. Fajnie że masz mamę przy sobie. Mama Ci tez pomoże. Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×