Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Andziulka, powiedz coś więcej o tym becikowym. Ja zmieniłam Alanowi nazwisko na ojca i pewnie tego pożałuję i nie dostanę tego becikowego :O MAMA, nie budzisz Ksawcia w nocy co 3-4 h jak się nie dopomina? Moniaaa, jak to sobie włosy zdarła?? To co ta Twoja siostra ma ćwiekami wybrukowane wnętrze? :D :D Anetucha, znowu mnie straszysz :p ;) Teraz mu daję w sytuacjach podbramkowych, ale jak skończy 6 tyg. to chyba będę mu dawać częściej. Podobno dopiero wtedy powinno się dawać smoka dziecio na piersi, bo do tego czasu kształtuje się odruch ssania. Ostatnio daję mu teź gdzieś o 5-6 rano bo wtedy po cycu nie chce juź spać, tylko wkurza mnie, źe co chwilę mu wypada i ryczy :O A ja co chwilę kursuję :O Yadaeth, ta dziewczyna może mieć rację, takie stare baby mają nawyki i robią po swojemu, bo przecieź wiedzą najlepiej ;) Chciałoby się ominąć ten najgorszy okres co? He he, nie ma tak dobrze :D A co do facetówto myślę, że nigdy się nie nauczą ;) A szuflada w łóżecku na pewno będzie praktyczna :) Mnie osobiście najbardziej podoba się to z pieskiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij.. Moja J. to koleżanko-psiapsiółka oraz świadkowa na moim ślubie kościelnym ;) A mała zdarła sobie włoski, dlatego że J. przenosiła ciąże i podali jej jednego dnia kroplówkę...nic, drugiego dnia kroplówkę... I w końcu zaczęła się taka nagła akcja porodowa, że położne nie nadążały, a skurcze były tak silne, że ona nie parła a wypychało dziecko na zewnątrz, gdzie jeszcze nie była w kanale rodnym i tak ją na siłe wypychało, że zdarła sobie włoski na czubku głowy i nabiła mega guza na głowie... I moja J. jest tak po tym porodzie przerażona, że jak była mowa o trzecim, tak teraz nie chce przechodzić takiego stresu znów i na dziś powiedziała, że dwie dziewczynki wystarczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yadaeth świetne te łóżeczko mój faworyt to też pieseczek ;) nie powiem żyrafka też jest super... Licytacja na pościel okazyjna, ale pewnie, jest dużo sępów na tą cenę i może być ciężko wylicytować... ale zacznij w ostatni dzień tuż pod koniec i ustaw sobie cenę maksymalną... Może Ci się uda, powodzenia :) Idę na spacer.. Trzeba się przewietrzyć :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yadaeth latwo nawet teraz nie ma. |Amela wlasnie przesadza. Ryczy obok i kopie mnie a ja juz nie mam sily jej podnosic bo to i tak nie pomaga. Chce ryczec to niech ryczy. Nakarmiona pielucha zmieniona, bawic sie nie, latac tez nie wiec chyba pojezdze z nia samochodem bo zeswiruje. Jednak powrot do pracy to dobry pomysl. A chris zawinal sie do starych ;] X fij ja myslalam, ze Alanek ma juz 6 tyg ;p albo i wiecej... x kurwa no kopne ja w dupe, nawet mleka nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha no ja się przyznam nie studiowalam ale z tego co wiem to taki stary chleb można dawać kaczka bynajmniej u nas wszyscy tak robią :D a nasze miastowe kaczki sa bardzo rozpieszczone i co roku na zimę przylatuje ich coraz więcej bo wszyscy je dokarmiaja :p coś mnie dzisiaj brzuszek na dole boli :( wezmę no spe i musi przejść bo dzisiaj idziemy oglądać walki do znajomych ale jeszcze zdążę polezec do tego czasu :D Yadeath widze ze nadajemy na tyych samych falach lubię wszystkie te filmy które wymienilas uwielbiam taka nie realna fantastyke :D Fijfij z tego co wiem jeżeli nie masz założonej sprawy o alimenty to liczą się Twoje dochody plus dochody ojca dziecka ale z 2011 roku jeszcze bo za 2012 dopiero od października się liczy to chyba ze coś popieprzylam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yadeath co do aukcji na allegro to Twój ma racje jeżeli jest cena minimalna aukcji to dopóki jej nie przebijesz to nic nie kupisz :) a ta pościel z MAMA TATO to jest zajebiście droga także taniej niż 300 zł pewnie nie jest a jak nie dochodzi do tej ceny t oni sami podbijają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra no to dobrze,że poleciałas do PL ...Cholera u mnie też szyjka skrócona do takich wymiarów, ale zamknięta i twarda ... Nie bolał Cię brzuch ???? Dobrze,że się Tobą zajmą... I też widziałas Leona w 4D i moja Majcia też ma nos zadarty :D Ale to po A. :D U mnie Majka 1110 g w 28tc także rzeczywiście Twój to kolos :D Daj znać co z tym kokluszem i teraz masz tylko leżeć i pachnieć :] Fijiji....ja też mam tak,że jak jestem niewsypana to bez kija nie podchodź wiec wpsólczuję ludziom znajdującym się w pobliżu po urodzeniu :D Też słyszałam,że dziecko to sprawdzian dla związku... Zobaczymy. A jak Twój mąż sobie radzi ogólnie z małym? Zajmuje się Nim, dużo Ci pomaga ??? Podkład boski :D Kolor 02 idealny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zniknęła mi część postu &*&%^&%^$^!!!!! Kurwa! Pisałam jeszcze do Fijiji,że bronzer mnie nie zachwycił :] Aa....i pytałam jak tam radzi sobie mąż z Alaniem, czy pomaga Ci? Moonia nie wiem jak to możliwe urodzić 6kg dziecko i to bez pęknięcia... To kobieta musiała mieć jakąś nienaturalną budowę ciała ... Moja koleżanka urodziła 4,5 kg córkę (lekarze szacowali,że wazy 3kg :/ ) i prawie się wykrwawiła, musieli jej krew przetaczać :/ Rodzenia dziecka ponad 4kg to męczarnia i rzadko w PL odbywa się bez cesarki....Tu niestety , w UK będe rodziła nawet i 6kg :D Bo USG ostatnie w 20tc przecież :D A włosy dzieciuszka i tak się wycierają zazwyczaj i dopiero potem rosną własciwe wiec nie bój się o samruja :D Fajnie,że instynkt Ci się włączył :] ja dalej się boję takich małych bobasow :] HinskiTurysta u mnie też się liczy 34+1tc to już 35tc ale tu wszyscy liczą inaczej więc i ja zaczęłam:) Niezłego masz koloska w brzuchu :D Ja ledwo moją Maję noszę już a ma 1200g ... podziwiam za 3kg :D Boisz sie porodu ?:P Anetucha gratuluję seksu:D U mnie ostatnio też był i to 2 dni pod rząd i potem tak mnie kości na dole bolały jakbym jeździła całą noc rowerem ...:D Na razie mam dosyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij do drugiego becikowego nie moze ci przekraczac dochod 504 na os. Tak jest przynajmniej u nas. I licza si dochody za 2011 chyba ze dziecko urodzilo sie w pazdzierniku to wtedy 2012. Ale kazde miasto moze miec tu swoje zasady wiex najlepiej pytac w mopsie albo tam gdZie zalatwiala poprzednie becikowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaysy ale wtedy liczą 504 brutto czy netto? i te 504 zł to na osobę al liczą już dziecko jako 3 osobę? Dziewczyny ale mam głupie pytanie bolała was cipka może? tzn ja w sumie nie wiem czy to cipka czy nie bardziej kość lub ścięgna odchodzące od ud ja nie wiem ... boli przy siadaniu i przy wstawaniu i jak zmieniam pozycje leżąca i prawej na lewą kurcze nie wiem co mi jest :( tak sobie myślę czy to może być od tego że śpię z poduszką między nogami???? plisss laski pocieszcie mnie :P w wtorek mam lekarkę to się jej zapytam ale teraz się martwię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulka ja też wcześniej panikowałam bo mnie boli... Przy wstawaniu, przekręcaniu się, czasem chodzeniu.... I Anetucha też mówiła, że czuła się jakby ją ktoś z chodaka potraktował i ja tez tak czuje... Co do 1000 od pomocy społecznej to nie wiem ile tam trzeba mieć ale ja na pewno się nie łapię bo oby dwoje pracujemy.. Anetucha z tym klepaniem po dupie to też zaobserwowałam, jak moja J. klepie małą po dupie przy bujaniu to nie ryczy :) Turbulencje górą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yadaeth ja sie nawet nie zastanawiam, bardzo mnie cieszy cesarka :P. xxx Szoszonowa a w ktorym jestes tygodniu? :) w sumie to wmawiam sobie ze sie nie boje bo i tak mi to nie pomoze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinskiturysta Szoszonowa tak samo jak ja jest w 28 tyg, tylko, że moje dzieciątko w 26tyg miało 1100g :P Ja póki co się nie boje, ale pewnie przerażenie będzie jak mnie będą już wieść..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj Łobuziak w 30tc mial 1800, juz wtedy wiedzialam ze bedzie spory ;) ja tez pewnie spanikuje jak juz bede jechac do szpitala. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie się zastanawiam czy we wtorek zrobi mi usg czy jednak samolot... Bo gdyby zrobil usg to bym się dowiedziała ile waży w 29tyg ;) bedzie szok jak 1,5kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka007 mnie tak własnie boli :D tylko ja porównałam ten ból do tego, jak jest po długiej jeździe na rowerze...pipa i kości dookoła bolą okropnie! Mi lekarz mówił,że rozciąga się tam wszystko przygotowując do porodu....nie martw się :] HinskiTurysta tak jak Moonia86 mówi...jestem w 28tc ;) No ...prawie 29 :P :] A mi wszyscy mówią,że 1110g w tym okresie to dużo :| I widzicie tak to jest słuchać ludzi :D Ja idę łeb w łeb z Moonia86 ;) Nawet kilogramy i cm podobnie :D Mam fazę od jakiegoś czasu na płatki z mlekiem ...Nigdy mleka nie lubiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam w planach jutro zrobić fotki bębna i wieloryba ogólnie także coś wrzucę pewnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz co... ja przeszłam już tą zajawkę, a teraz mam .... Dzień bez czekolady, dniem straconym!! Całą dziennie... meksyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa bo to dużo... Pamietasz te tabelki co kiedyś je debatowałyśmy... Mieścimy się w ostatniej rubryce... tzn nasze maluchy się mieszczą w gigantach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodyczy też sobie nie odmawiam...:/ Gdzie naprawdę, przed ciążą nie jadłam w ogóle ... czasem lody .... Już wiem skąd te 10kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczynki jesteście wielkie jestem spokojniejsza :) ogólnie Moje malenstwo spadło na dół i wali mnie po jajnikach i spojeniu łonowym i mnie dół brzucha boli :D mój mały swirek :D Mooniaa do becikowego liczą zarobki z 2011 roku to chyba ze bardzo duże umowy macie to się nie uda. A w tym roku jest 1922zl chyba na osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyyy...to ja chyba nie widziałam tej tabeli ... Kurde ja myślałam,że nasze są malusie :D I że 3500 w dniu porodu, jak mniej więcej oszacował mi lekarz (wiem,że teoretycznie) to mało :D Mooonia86 zaczynam się bac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa mówisz 10 u Ciebie... Bo u mnie 13kg na plusie... Ile masz w koncu w obwodzie? Czy dalej metrówka zaginęła w akcji :P Andziulka teraz to chyba kazda ma świderka :D a jak piszę że wariuje to podsłuchiwacz się uspokaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mi waga pokazała 11kg na plusie :D Ale w sumie po całym dniu :D Nie mam centymetra,zaginął w akcji ...:/ ale na pewno sporo więcej niż ostatnio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×