Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Hej dziewczyny a ja też dziś na sniadanko miałam kanapeczki z dzemem wiśniowym i gorące mleko do tego... Mniam.. A później naleśniki... Pyszotka:-D:-D:-D Dziewczyny dziś siadając na materac takie mnie rwanie dorwało z prawej i promieniowalo do pachwiny że myślałam że porycze się z bólu... Nie wiem co jest ale mały się rusza więc chyba dobrze... Miała któraś z Was takie objawy? W sumie odkąd tu jestem to cały czas prawie leże... No bo co mam robić... Wioska wszędzie daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna szczesliwej podróży... Dzięki za przytulaka i obiecujemy się nie kłócić :-P:-P:-P:-P prawda dziewczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna udanego urlopu i spokojnego lotu :) buzka trzymaj się :D Mooniaa mnie trochę bolą pachwiny ale z dwuch stron i nie aż tak ze mnie skreca... Wiesz co ja biore no spe codziennie jedną rano i jedną wieczorem może też bierz? To nie zaszkodzi a pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też sutki na zmianę swędzą i bolą... i z dwojga złego wolę chyba jak bolą bo o swędzenie jest straszne! Ja malowałam włosy 2 tyg temu w PL , od razu człowiek się lepiej czuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie omijają chyba wszelkie niedogodności....Czasem coś zaboli ale do przeżycia ... Keysy ja mam książkę Język Niemowląt ale na razie przeczytałam kilka stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszowa juz mi przeszla panika ;p przed przeczytaniem swedziala mnie tylko stopa a jak zaczelam czytac to juz mialam wszedzie swedziawki ;p oczywiscie przeszlo,a na stopie pod spodem mam blizne bo kiedys nadepnelam na gwozdzia i przeszedl na wylot i teraz jak mi nogi puchna to ta blizna chyba sie rozciaga dlatego swedzi. a i sutki tez mnie swedzialy brrr.. ani podrapac ani nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie od paru dni swędoli brzuszek, boczki i plecki.. Podrapię przez ciuchy i spokój i za chwilę powtórka z rozrywki... Mimo wszystko przez ciuchy mniejsze zło:-D:-D Ja mam szpony zamiast paznokci i muszę uważać, żeby z tej przyjemności rozstepow nie było :-P:-P:-P a france takie ostre, zawsze pręgi zostawiałam na skórze... X Wyczytalam że po 27 tyg powinniśmy liczyć ruchy dziecka... 10 ruchów na godz... Zwariowali ... To kiedy ma spać?? Mój bąbel rusza się raz częściej a raz co dwie godziny, więc moim zdaniem ważne że się rusza często... X Kurcze czekamy na temp w plusie, bo ta pogoda nas blokuje z oknem.. A dziś powiedzieli że od przyszłego tygodnia minus 10... Cholera... Nie wyrobimy się jak tak dalej będzie!! X Najadlam się naleśników i mały szaleje :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij najpierw mialam tak dupe napuchnieta, ze igly bys nie wlozyla, pozniej zostala gruba krecha a teraz nie ma juz nic. to wszystko opuchlizna- zejdzie nic sie nie martw! tez myslalam, ze zostanie takie grube. a w srodku szwy mozna miec do 3 miesiecy i te kulki itd. jeszcze z pologu nie wyszlas a juz sie martwisz ;) w srodku do teraz czuje jakby dodatkowa blone ktora sie nie rozciaga. moze tez minie x keysy ja tez mam 25 st w domu a przy 23 juz mi zimno. mala przewaznie lezy w bodach albo spiochach i nic pod spodem takze mysle, ze jej nie przegrzewam. Co do wyciagania z lozeczka to Amela prawie w ogole w nim nie lezy. od malego siedziala w tym takim lezaku a teraz jak ja poloze to jest ryk. musi siedziec z poduszkami albo ryczy. niby nie wolno ale co ja mam zrobic! :) moja matka kladla mnie tylko na plaskim a i tak mialam skrzywienie kregoslupa za młodu Co do jebanej szeptunki to mnie wkurwila tylko ta ksiazka, a raczej pierwszy rozdzial i postanowilam zaprzestac ;D x monia jeszcze raz zadasz pytanie o bol piczy to ci osobiscie w nia kopa strzele. tak boli, tak wkurwia, tak tez ryczalam i nie wszystkie to maja. nie boli przy porodzie a boli bo sie miednica rozciaga na glowke dziecka a pod koniec jeszcze dziecie sie w ta przestrzec glowa wepchnie to juz w ogole bedziesz ryczec ;) x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha ja nie pytałam o ból piczy tylko o rozrywanie macicy po bokach brzucha!! To że pipa mnie boli to wiem, że boli i wiem że będzie bardziej bo mały jest ciężki i ta pipe sobie najbardziej upodobał... Ale takie skorcze dostaje po bokach brzucha, a który nie twardnieje, że zastanawiam się czy coś się że sciankami nie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooniaa z tym liczeniem ruchów to podobno jest tak ze powinno się dwa razy dziennie prze godzinę je liczyć wtedy kiedy jest najbardziej aktywny i ma być nie mniej niż 10 ruchów :) taki bobas podobno w 27 tc śpi 15 godzin na dobę a mi się wydaje ze mój mały to o wiele mniej tak nieraz szaleje :p a ja mam temperaturę s domu tak 21 stopni i jest mi tak najlepiej :D nieraz nawet w nocy skrecam grzejniki ns 20 bo mi za ciepło :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko :] Tai wiatr wieje i taka piździarnia,że mało mi łba nie urwało:/ Nie ruszam się juz... Nie dopinam się w ostatnią kurtkę :/ Ja jak dużo chodzę to mam takie uczucie jakby mi mała latała po całym brzuchu i się obijała i momentalnie zaczynam go podtrzymywać :D Może powinnam pas sobie kupić? :D U Nas w domu temp. na 20*C max a w nocy w ogóle nie grzejemy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do liczenia ruchow to ja nie chcę popaść w paranoję... Mała się rusza raz mało, raz dużo.... szczególnie w nocy sobie urządza imprezę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Allegrowiczka ostatni miesiąc Ci leci a Ty nie jesteś pod stałą kontrolą?! Ja piernicze. nawet mój gin-gbur-mruk mi powiedział, że ostatni miesiąc to co tydzień. ;/ No ale. NFZ. Czego można się spodziewać. x Szoszonowa to są jakieś drożdże czy grzyby czy coś tam. Jakaś nietypowa odmiana. ;p Ja jestem tak oryginalna, że nawet moje infekcje sa oryginalne hahahahah :D tez się pocieszam, że teraz już będzie tylko lepiej. ;p I nie kłócić się bo zaraz będziemy miały tak jak na innych forach, gdzie sobie laski do gardeł skaczą. (to się nazywa interwencja PRZED awanturą, zamiast łagodzenia stosunków PO. ;D) I tak. To siara. ;p Okropne, twarde plamy na koszulkach. ;D "ja pracuję też w fabryce....uwaga...chipsów (...) Zajmuję się kontrolą jakości produktu." wiesz co pomyślałam w pierwszej chwili? Że chodzisz i wpierdalasz chipsy i sprawdzasz czy są dobre hahahahaha ;D x andziulka007 hmmmmm... u niego to pewnie związane z paniką, że to ON powinien utrzymywać rodzinę a nie Ty i tym bym go tłumaczyła - ale oczywiście NIE POWINIEN. Najważniejsze jest zdrowie Twoje a za tym i dziecka więc kasa powinna zejść na drugi bok. My ciułamy jakoś i jakoś dajemy radę choć kolorowo nie jest. x HinskiTurysta chciałam Ci napisać tak idiotyczną rzecz, że po przeczytaniu skasowałam. :D (było tam cos o wywiezieniu Twojej siostry do lasu w dzień JEJ ślubu żeby się nie odbył ;DDDD). Próbowałaś z nią gadać o tym, jak ten jej facet psuje Wasze relacje? Ej i ten ślub na 200 osób czy 20? ;D Ja ze swoją siostrą jestem bardzo blisko i szczerze Ci powiem, że gdyby trafiła na takiego gościa to bym jej próbowała otworzyć oczy. Nie ma nic gorszego niż zostawienie takiej osoby samej sobie moim zdaniem. Nawet jak będziecie się kłócić przez to, może coś do niej dotrze? x MoniaZbrzuszkiem dziewczyno o co Ty się martwisz? Że rabanu narobisz? ;D Zwariowałaś? ;p To nasz przywilej w ciąży! Panika z byle powodu hehe. ;) x Anetucha ja tez jak tydzień nie zaglądałam na forum to się zastanawiałam "co tam na kafe słychać". ;) x U mnie dziś pogoda straszna, ale ja się w ogóle nie ruszam z domu. Ledwo się przemieszczam z jednego pokoju do drugiego, nie mówiąc już o schodzeniu z III piętra. Wiecie co robię całymi dniami? ;p NIC! ^^ ^^ ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yadaeth - wlasnie nie , a tak na dobra sprawe przy cukrzycy sam od siebie powinien mnie badac co tydzien czy wszystko ok :/ Ja bylam na wizycie 4.03 to nastepna mam 5.04 dlatego diabetolog pokiwal tylko glowa i powiedzial ze pojde do nich do gina :/ Tak wolgole to moj gin ANI RAZU nie badal mnie ginekologicznie :/ Co wizyte krotkie USG i tyle :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yadeath jak ja lubię Twoje posty :D A co do mojej pracy to moim obowiązkiem jest też próbowanie chipsów :D Ale tego nie robię, tylko wącham czy jest dobry smak w opakowaniu :D Czesto się zdarza,że jest pomyłka i zamiast solonych sa krewetkowe np. :D I zawsze twierdze,ze ten mój brzuch to nie ciążowym tylko 'too much crips' :D Allegrowiczka Ty na pewno w PL jestes a nie w UK ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżises, ale nadrukowałyście ;) Będę nadrabiać w nocy... Jedyne co zapamiętałam to Monię i jej BURAKA :D :D :D XXX Monika, ja miałam od 13 tyg. żółto brązowawe upławy i latałam po lekarzach i na usg i nikt nie mógł znaleźć przyczyny, wszystko było ok. Do dziś nie wiem o co chodziło. Ale wybierz się lepiej do gina żeby sprawdzić. XXX ANETUCHA, KEYSY i MAMA, z góry przepraszam, że pytam pewnie po raz 10 czy 50, ale jak widać skleroza ciążowa nie przechodzi ;) Czy przewijacie tych gnojków w nocy? U mnie są takie awantury przy jakiejkolwiek toalecie, że w nocy wymiękam. Czytam w necie, że dziewczyny różnie robią, niektóre tylko jak jest kupa. Tylko po czym stwierdzić że jest kupa nie zaglądając do pieluchy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij ja nie karmie piersia i Amela przesypia noce wiec w nocy w ogole jej nie dotykam. jak rzucam pieluche na podloge rano to az slychac huk ;D i rano nigdy kupy nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, mebelki zlozone i czesc rzeczy przewieziona :) a teraz siedze przed TV i ogladam mecz PL vs UK popijajac piwko warke lemoniadowa 2% (jedno)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta Twoja Amela Anetucha to złote dziecko! Całe noce śpi ??? Och jaką ja mam ochotę na piwkoooo.... Reddsa albo Gingersa :] Allegrowiczka w PL a opieka jak w UK:D Mnie też nie badali i badać nie będą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa ja juz trace wiare w to forum ;D chyba sobie stopke zrobie Amela przesypia noce od 4 tyg zycia Picz boli na 10 tyg przed porodem Szwy nie znikaja w tydzien i moga byc guzy Nie tyje sie 3 kg a po porodzie waga spada w tempie ekspresowym itd ;) nie chce byc wredna tylko czasami az nie wierze, ze pisalam tyle razy a wy nadal nie wiecie :D poza tym Ty swoj limit na focha wyczerpalas ;D plus pogonilas matke topiku. Szoszonowa na pal!! :D wlasnie zezarlam pizze... bede ja miala na sumieniu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha błąd "picz boli na 20 tyg przed porodem" A ja pytałam o to tylko raz; po mnie zapytało jeszcze parę osób :-P:-P:-P:-P:-P wredoto jedna Ty!!:-P:-P:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha bujaj się :D Ja po prostu chciałam pochwalić Twoje dziecię :D A zresztą sama mówisz,że nie czytasz wszystkiego więc goń się :P Nie pogoniłam nikogo, sama się pogoniła tak gwoli wyjaśnienia i strasznie szkoda :] PS. Mnie picza nie boli więc Twoje przemyslenia zepsute jakieś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-P:-P:-P:-P A teraz mam pytanie które nurtuje mnie od wczoraj.... Przeczytałam o tzw majtkach siateczkowych, że są praktyczniejsze i nie odpażają niż te jednorazowe... Czy ktoś mógłby wysyłac linka jak one wyglądają? Ja nie mam pojęcia co to za jedne... A u Was się sprawdzały??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Allegrowiczka pewnie myślą tak samo jak Ty, że w ostatni miesiąc nie ma już sensu szukać nowego ginekologa... ale wiesz co... dosłownie ręce opadają. Ty naprawdę POWINNAŚ być pod kontrolą, już nawet to nie kwestia tego, że to ostatni miesiąc ciązy,a le i te wszystkie dodatkowe komplikacje.... najgorsze, że jak się trafi na takiego lekarza to weź tłumacz mu, że wiesz lepiej.;/ Hm. Mój tez mnie nie badał ginekologicznie. Tylko raz mi położna jakiś wymaz robiła, ale to na te moje swędzenie i pieczenie. Ja mam przez calą ciązę tylko 3 USG i mówił, że już więcej nie będzie. ;/ X Szoszonowa no takie moje pierwsze skojarzenie było, nic nie poradzę. ;p Kurcze no zawsze tak jest, że jak jakaś pomyłka z hurtowni to błąd ludzki jest, ale na chipcy o złym smaku jeszcze nie trafiłam. ;D X Fijfijfijuu ja też się z tego BURAKA uśmiałam jak wariatka. ;p "I burak na zgodę!". :D X Aneta nie marudź. ;p Taki urok bycia pierwszą mama na forum dla PRZYSŻŁYCH mam. Heheh przerobiłaś te wszystkie pytania najwięcej razy. ;p Ale dobrze, że mamy kogo (nawet jeśli to 7 czy 50 raz) zapytać. ;p Jak ja się boję tych wszystkich nocy co mnie czekają ;p ....... X (nie)mądra ja będę na Ciebie czekać i wierzę że wrócisz. :) Strasznie się cieszę, że załozyłaś topic bo nie wiem gdzie i komu bym się mogła wyżalić. Mój mąż pogoniłby mnie już dawno jakbym za kazdym razem co tu sie żalę miała się żalić jemu. ;D On jest cierpliwy, ale ja jestem wyjątkowo wylewna. ;D X !!!!!!UWAGA!!!!! ;p Wpadło mi jakiś czas temu do głowy... żeby obecne mamy dopisały przy imieniu datę porodu - bo ja np. cały czas się zastanawiam ile ma Amela, Alan, Ksawery czy Eryk. Nie chce mi się za każdym razem szukać po postach kiedy rodziłyście a to jest kwestia tego, że czas płyyyynie... i wydaje mi się non stop, że ostatni poród był całkiem niedawno opisywany... a patrzecie ile czasu już mineło. Co Wy na to? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yadaeth a niech się męczą i też uaktualniają tabele... Np. Ma 3tyg, 4tyg roczek itd.. A co!! W końcu na wieki wieków :-P:-P:-P:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Mało się nie posikałam ze śmiechu. ;D A wiecie jak to jest w ciąży......... uszczelki nie trzymają. ;D Ja jak się mocniej zaśmieję albo kichnę czy kaszlnę to się od razu wkurwiam. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa ja też nie liczę ruchów mały się rusza jak ma chęć :) jak lepszy dzień to więcej jak gorszy to mniej :) ale wyczytałam gdzieś jak to się liczy to napisałam :) no były dzisiaj u mnie koleżanki w odwiedzinach :) włoski zrobione do maja wystarczą bo później komunia i trzeba na nowo robić :D a teraz idę z pieskiem i jakiś filmik obejrzę bo spać mi się nie chce :P papa do juterka pewnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×