Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Szoszonowa, nie boli, czuć takie lekkie pociągnięcia. Tylko warunkiem jest to, żeby za płytko mały nie chwycił sutka, bo jak chwyci samego sutka, bez otoczki to może boleć po jakimś czasie. Na początku (u mnie to przeszło jeszcze zanim wyszłam ze szpitala) trochę bolą sutki, bo podobno muszą się przystosować, coś tam się musi rozciągnąć czy jakoś tak. Tak ze 2 dni. Ja wtedy smarowałam sutki swoim mlekiem i wietrzyłam i przeszło :) Naprawdę nie masz się czego bać :) Co do nakładek to nie uźywam, bo nie mam potrzeby. One też podobno zaburzają ssanie "normalnej" piersi, tak jak butla czy smoczek i moźe się podobno zdarzyć, że dziecko już nie będzie chciało ssać bez nich. Dlatego jeśli nie masz problemu z kształtem brodawek, że dziecko nie może uchwycić, jak u MAMY, tomoże spróbuj na początku bez nich :) XXX Keysy, "śmieć" do dziecka? Szok :O Rzeczywiście powtarza wzorce jakie wyniósł z domu i dobrze, że mu to wygarnęłaś. Jesteś w ciężkiej sytuacji, wspólłczuję Ci... Ale wiem, że jesteś rozsądna i zrobisz tak jak rozum Ci dyktuje. Tak jak któraś z dziewczyn pisała, jesteś dla Eryka całym światem, więc miej na uwadze tylko jego dobro, a nie tego egoisty. Trzymaj się tam i nie dawaj się! XXX Anetucha, nie wytrzymymałabyś? A pamiętasz jak Amela miała kolki? Ja pamiętam jaka byłaś załamana jak niczym nie mogłaś jej uspokoić :) XXX Moniaaa, tym razem "kutas zbolały" ządzi :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha, współczuję wizyty :O Nie mam jakiejś fobii, ale też nie przepadam za dentystami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetucha madra bo juz ma takiego duzego szkraba... my jak dojdziemy do tego etapu to tez bedziemy takie hop siup do przodu i bedziemy mowic o allegrowiczka szoszonowa wspolczujemy wam z tymi wyjkami... karmienie piersia to dla mnie cos cudownego, moge sie przy tym z bliziutka przygladac mojemu synkowi. przyznam ze mnei w szpitalu mega bolaly sutki ale nie bylo krwi wiec zaciskalam zeby przez pierwsze pare sek az sie dobrze nie przyssal i wytrwalam.teraz butla wydaje mi sie taka bezuczuciowa. oczywiscie bez urazy butelkowym mamom. bedac w ciazy bylam przerazona karmieniem a wiecie dla czego? bo zawsze mialalm mega wrazliwe sutki i chwila dotyku i orgazm wiec mowie kuzwa osiagnac org z synem to zbytnie zboczenie. ale mowie zobaczymy jak bedzie. czytalam tez na ten tem i kobiety pisalay ze o jakie to przyjemne. jedna nawet napisala ze dostala orgazmu(w lustro bym spojrzec nie mogla). ale natura wszystko dobrze zaplanowala. karmiac nie czuje nic ale przy sexie nie stracily swoich funkcji. i dobrze bo jakbym przy karmieniu odczuwala przyjemnosc to bym odstawila. jakos to dla mnie nie do przejscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fij ty jestes dobra. pory twoich postow mnie przerazaja. jak wstaje w nocy do eryka to marze o tym by pojsc dalej spac a ta sobie na kafe wchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie piszcie o dentystach bo ja musze isc a jestem przerazona. zabkuje. juz tydz wylazi mi ten nedzny zab madrosci. pol geby mnie boli bo wylazi krzywo. rozpierniczyl mni dziaslo i tyle z tego. a podobno je sie wyrywa.........aaaaaaaaaaaa. nigdy nie mialam zadnych problemow z zebami. mam wszystkie i uwaga zero prochnicy. najlepsze jest to ze wiecie ile mialalm lat jak wypadl mi ost mleczak? 16. wstyd jak huj bo tu na impreze sie chce jechac a tam brak dolnej 2..... miala ktoras wyrywane te madrosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gadalam wczoraj z p. bo mi sie nie chcialo. nie mialalm na to sily. moze w swieta znajde... ale chpciaz dla eryka byl taki jak powinien byc ojciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) dzisiaj sobie pospaliśmy z bąbelkiem do 9 :) oczywiście tylko lewa noga mnie budziła w nocy tak pierdolona rwie ... teraz cały pośladek i udo mam zdrętwiałe wrrr. Uzupełniam tabelkę zaczynamy 7 miesiąc ale ten czas leci tylko powtarzam małemu ż ma tam jeszcze kilka tyg posiedzieć :D Mooniaa zmieniam Ci tydzień bo coś tam ostatnio pisałaś :) FASOLKI nowa-ona--------------Sylwia---------23------------mazowi eckie-------------6----------? 2plu1-----------------------Magdalena-------26-------Wroc ław--------------8--------------? MoniaZbrzuszkiem-------Monika---------19---------Warszawa (na razie)----10----? Carolajna87---------------Karolina---------25-------Gdań sk-----------------14------------? agunia1987--------------Agnieszka-------25--------łódzk ie---------------- 21---------D andziulka007------------Angelika---------26--------łódz kie----------------28----------CH DarCiiaaa-----------------Daria------------19--------Gdyn ia-----------------22---------DZ (nie)mądra--------------Agata------------ 29--------śląskie------------------27---------Leon Szoszonowa ------------Magdalena------27--------Anglia--------------- ---29---------Maja Mooniaaa86--------------Monika---------27--------wielkopo lskie--------30-------Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22-------wielkopo lskie---------30----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25---------Biał ystok--------------34-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24--------Ok.Krako wa----------35----------DZ HinskiTurysta------------Ewa-------------20--------lubusk ie---------------34---------CH Molly90------------------Weronika.-------21----warminsko- mazurskie----40--------CH MAMUSIE anetucha123456-------Aneta------------24------Kent, Anglia------Amelia------4mce 3tyg MAMA2013LUTY-------------Karolina----23------podkarp ackie----Ksawery----7 tygodni Fijfijfijuu--------------------Ewelina-------28------ mazowieckie--------Alan-----6 tygodni Marysia2013-----------Marysia------------28---------łodz kie----------------------Alicja keysy2121---------------Kasia------------21---------Mogil no---------------------------Eryk---1 msc 1dz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byłam na wizycie, moja fasolka ma już 3cm:) widziałam jak bije serduszko, ale nie słyszałam niestety:( wszystko jest ok tak że jestem bardzo szczęśliwa:D xxx Mam pytanko, czy sprawcy Waszych brzuszków chodzili z Wami do lekarza oglądać fasolki??? Bo mój wczoraj był ze mną, ale do gabinetu nie chciał wejść, więc go nie zmuszałam ani też się nie obrażałam, ale trochę mi przykro było:( xxx Wczoraj wpadłam na pomysł, żeby odnaleźć wpisy dziewczyn, które już urodziły. To nie był dobry pomysł!!! Jestem przerażona !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FASOLKI nowa-ona--------------Sylwia---------23------------mazowieckie-------------9----------? 2plu1-----------------------Magdalena-------26-------Wrocław--------------8--------------? MoniaZbrzuszkiem-------Monika---------19---------Warszawa (na razie)----10----? Carolajna87---------------Karolina---------25-------Gdań sk-----------------14------------? agunia1987--------------Agnieszka-------25--------łódzk ie---------------- 21---------D andziulka007------------Angelika---------26--------łódz kie----------------28----------CH DarCiiaaa-----------------Daria------------19--------Gdyn ia-----------------22---------DZ (nie)mądra--------------Agata------------ 29--------śląskie------------------27---------Leon Szoszonowa ------------Magdalena------27--------Anglia--------------- ---29---------Maja Mooniaaa86--------------Monika---------27--------wielkopo lskie--------30-------Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22-------wielkopo lskie---------30----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25---------Biał ystok--------------34-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24--------Ok.Krako wa----------35----------DZ HinskiTurysta------------Ewa-------------20--------lubusk ie---------------34---------CH Molly90------------------Weronika.-------21----warminsko- mazurskie----40--------CH MAMUSIE anetucha123456-------Aneta------------24------Kent, Anglia------Amelia------4mce 3tyg MAMA2013LUTY-------------Karolina----23------podkarp ackie----Ksawery----7 tygodni Fijfijfijuu--------------------Ewelina-------28------ mazowieckie--------Alan-----6 tygodni Marysia2013-----------Marysia------------28---------łodz kie----------------------Alicja keysy2121---------------Kasia------------21---------Mogil no---------------------------Eryk---1 msc 1dz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nova ona mój na usg ze mną chodzi :) i jest zafascynowany później filmiki i zdjęcia w domu ogląda bo go przyłapałam ostatnio to miłe bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa nie kazdy porod musi wygladac jak egzorcyzmy jak w moim przypadku. moze bedziesz miala tak cudowny porod jak anetucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam dopiero pierwsze USG na którym było widać dzidzie i serduszko:), a dostałam tylko zdjęcie bez filmu. Co prawda jak wyszłam to dopytywał co i jak i żeby mu zdjęcie pokazać i potem odmierzał te 3cm:D Może z czasem się skusi i ze mną wejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keysy2121 oby tak było:) xxx A jeszcze Wam napisze jakie były nasze reakcje na ciąże. Zrobiłam test jak mąż był w pracy no i wyszły dwie kreski to co chwile patrzyłam na test czy nie znikają żeby mężowi pokazać:) Jak wrócił to mu nim zaświeciłam przed oczami to zapytał co to znaczy:) No i mu oznajmiłam, że ciąża, a następne moje słowa to: ALE JA NIE CHCĘ RODZIĆ:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, coraz bardziej nudzę się jak mops... Mój chodzi na nocki i jak wraca to śpi średnio do 14... A ja nie dosc że przesypiam całą noc i póki nie wstanie też jestem w wyrku uziemiona, bo w chacie jak się nie pali to zimno, a co ja na wiosce przez 6h będę robić??? To leżę razem z nim... Czasem zasne czasem nie... Glodomorra mnie często dopada a materac trzeszczy, hałas się roznosi a nie chcę go zbytnio budzić... :-\ X Fij no bo jak tak można do bobasa??? X Dzięki Andziulka za tabele ;-) X Nowa-ona mój był ze mną tylko raz i troszkę się zawiódł bo facet jeździł jak oszalały mi po brzuchu tym sprzętem, że nie mógł nadążyć... Chętnie by chodził ze mną, ale zawsze ma drugie zmiany a lekarza mam od 14:00, a on na 14:00 do pracy... Może 16.04 że mną pójdzie, bo wypada mu nocka, mimo to nie liczę na to bo on żyje remontem teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooonia86 !!! Ja mam to samo z brzuchem!!! Jak się prostuję, wstaję - w sensie, gdy mięśnie się napinają robi mi się taki stożek lekko zaokrąglony...to jest straszne :D Jak pierwszy raz to zobaczyłam to się przestraszyłam,że coś nie tak ... jakaś wysoko przepuklina czy inne badziewie :D Ja się raz nie mogę bobasa doczekać a innym razem chcę by jak najdłużej jeszcze siedział w brzuchu bo nie jestem gotowa :P Fijiji....dzięki za info o karmieniu... Moja kolezanka urodziła tydzień temu i mówi,że taki ból jakby jej ktoś nacinał piersi żyletkami, aż jej palce u nóg wykręca :D Także może jej mały źle chwyta ... albo po prostu u każdego sprawa wygląda inaczej. Fiji...u mnie nakładki musowe ... mam brodawki sutkowe wciągnięte/ albo płaskie ... reagują tylko na bodźce i zimno ... a i tak są małe .. widziałam kobiety karmiące i te sutki są jak wentyle :D I dokładnie....kazda z Nas musi przezyć małego wyjca zanim dzieciątka będzie małym, bardziej rozumnym bobasem:] Keysy ja nie mam zębów mądrości :P I prawdopodobnie mieć nie będę :) Wiecie,że teraz dzieci się rodzą bez miejsca w szczęce na to badziewie ... I powoli zeby mądrości pójdą w zapomnienie :] I bardzo dobrze bo tak jak piszesz Keysy... one rosną, bolą, są słabo zmineralizowane więc zaraz się psują i są do rwania... A to nie jest zwykłe rwanie, jak rwanie np siodemki bo ósemki są w kośćcu i trzeba nacinać dziąsło, potem szwy itd... Współczuję :/ Ja nie mam miejsca na nie :P Ewolucja mi sprezentowała :] Albo jestem na nie za głupia :D nowa-ona,mój nie chodzi ze mną na wizyty do położnej bo nie widzę takiego sensu, pobiera mi krew, mocz i czasem serduszka słuchamy przez 30sek :D Ale na USG był każdym (oprócz tego 4D jak w PL bylam bo On został w UK) i to za każdym razem była dla Nas super sprawa. A.mówi,że w sumie dopiero jak zobaczył na USG pierwszym w 12tc bąbla to uwierzył :D Namawiaj swojego:) I czemu jesteś przerażona ?:)A my byliśmy po weselu i poprawinach jak zrobiłam test... także A. umierał na mega giga kacu a ja w sumie nie lepiej :D Spóźniał mi się okres dopiero 2dni :] Ale coś mnie tknęło i jak poszłam po coś do picia to kupiłam test ...zawsze była 1 kreska a tu nagle jebut...dwie :] Nigdy nie zapomnę tego uczucia ... My się o dzidzię nie staraliśmy :P Ja płakałam,A. był baaaardzo spokojny :D Ale potem na chrzcinach, bo mieliśmy tego samego dnia, zabrała Go karetka do szpitala bo zasłabł w Kościele :D Kurde Mooonia86 ja własnie się obawiam tego nic-nierobienia w domu jak pójdę na L4 ...dlatego trzyma mnie ta praca jeszcze :P Ja zwariuję! :D Na plusie prawie 12kg, wtf ?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FASOLKI nowa-ona--------------Sylwia---------23------------mazowi eckie-------------6----------? 2plu1-----------------------Magdalena-------26-------Wroc ław--------------8--------------? MoniaZbrzuszkiem-------Monika---------19---------Warszawa (na razie)----10----? Carolajna87---------------Karolina---------25-------Gdań sk-----------------14------------? agunia1987--------------Agnieszka-------25--------łódzk ie---------------- 21---------D andziulka007------------Angelika---------26--------łódz kie----------------28----------CH DarCiiaaa-----------------Daria------------19--------Gdyn ia-----------------22---------DZ (nie)mądra--------------Agata------------ 29--------śląskie------------------27---------Leon Szoszonowa ------------Magdalena------27--------Anglia--------------- ---30---------Maja Mooniaaa86--------------Monika---------27--------wielkopo lskie--------30-------Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22-------wielkopo lskie---------30----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25---------Biał ystok--------------34-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24--------Ok.Krako wa----------35----------DZ HinskiTurysta------------Ewa-------------20--------lubusk ie---------------34---------CH Molly90------------------Weronika.-------21----warminsko- mazurskie----40--------CH MAMUSIE anetucha123456-------Aneta------------24------Kent, Anglia------Amelia------4mce 3tyg MAMA2013LUTY-------------Karolina----23------podkarp ackie----Ksawery----7 tygodni Fijfijfijuu--------------------Ewelina-------28------ mazowieckie--------Alan-----6 tygodni Marysia2013-----------Marysia------------28---------łodz kie----------------------Alicja keysy2121---------------Kasia------------21---------Mogil no---------------------------Eryk---1 msc 1dz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa wcięło mi posta :( Po krótce: Keysy, właśnie dlatego, że myślę tylko o spaniu odpadam w nocy iPada żeby nie usnąć ;) Anetucha, ma odchowanego bobasa, ale pewnie niedługo ją czeka ząbkowanie :D Ma farta, że nie karmi piersią :O Mi 2 zęby mądrości zacęły wychodzić jak zaszłam w ciążę ;) Czyżby mój mały był Einsteinem? :D XXX Nowa-ona, mój też długo nie chciał chodzić, a potem się przyznał, że nie będzie oglądał jak mi TAM coś wkładają ;) I chodził już potem na to USG przez powłoki brzuszne :) Nie martw się na zapas porodem, niewiadomo jak będzie u Ciebie. Powiem Ci, że podczas porodu przynajmniej ze 20 razy powtórzyłam: NIGDY WIĘCEJ DZIECI!!! Ale to święta prawda, że natura obdarzyła nas krótką pamięcią jeśli chodzio poród. Już nie czuję tego wstrętu, aż jestem w szoku :) A mój M. w jeszcze większym, bo pamiętał co przeżywałam ;) XXX Moniaaa, no wiem że określenie pasuje jak ulał :) Jest genialne :D Współczuję Twojemu mężowi tych nocek, nie ma nic gorszego :O XXX Szoszonowa, no to nie masz się co bać bólu jak będziesz miała kapturki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh... Ja mam dwa zęby mądrości z czego jeden wyrósł w poprzek... Głupi głupek!!! X Ja mam takie przeczucie, że mały zrobi nam już niedługo psikusa... Obym się myliła... Tak samo jak byłam pewna od początku, że to facecik zanim lekarz zdołał coś tam dojrzeć w 17tyg... Szoszonowa jak u Ciebie z odczuciami? X Rzeczywiście karmiące mają sutki niczym wentyle, mi jak to mój stwierdził wciąż starczą, więc mam nadzieję, że dam radę karmić... Ale tak samo jak Keysy mam bardzo wrażliwe... Aż bolące i tego się boję.. Bólu:'( X 16.04 mam kolejną wizytę i już nie mogę się doczekać, bo będę mieć usg, a poza tym będę w 33tyg i aż mnie ciekawość zżera ile ten mój "maluszek" waży... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooonia86,u mnie wszyscy twierdzą,że mam ogromny brzuch jak na 30tc i też mi szykują wcześniejszy poród... Ja jakoś nie mam przeczuć :P No własnie moje sutki też są wrażliwe/bolesne jako,że większość czasu są schowane ...stanik potrafi mnie drażnić :/ No w ciaży też mi dużo częściej sterczą :D Mooonia86 to ja nie mogę się doczekać z Tobą USG :) Bo my łeb w łeb idziemy:) To jak u Ciebie wreszcie jest z terminem ??? I jak z wagą teraz stoisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurdę to ja powinnam być mega inteligentna bo mam 4 ósemki :P a najlepsze jest to że dawno wyszły i się nie psują i nich tak zostanie :D ciekawe od czego to zależy bo naprawdę niektórzy nie mają wogule hmm... :) a u nas było tak że staraliśmy się dwa lata i jak w końcu na dwóch testach były dwie grube krechy to wołam mojego do łazienki pokazuje mu oczywiście musiałam mu powiedzieć co to i jaki wynik jest ;) no i spojrzenie na siebie i tekst nie cieszymy się jeszcze jutro pójdę do lekarza :P i w sumie radość była dopiero po 12 tc na początku byłam przerażona bo ta chora tarczyca nie wiedziałam jak zareagują hormony później w 10 tc szpital i bóle i jak w 12 tc byliśmy na usg i oglądaliśmy tego naszego małego wariata który sobie nogi na głowę zakładał prawie to zaczęliśmy się cieszyć :D także takie dziwne ludki z nas są :P a te dwa testy mam cały czas i ich nie wyrzucę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski ;] mam suchy zebodol... dzis z pracy gnałam do dentysty. cala morda mnie boli jakbym dostala z drewniaka w ryj :/ x keysy nie wiem czemu ale mi jakos pierwsze 2 miesiace zycia Ameli super szybko minely. we wtorek konczy 5 miesiecy! i jej kolki trwaly moze z 2 tyg i to byl czas naszych prob odratowania jej. pamietam, ze rumianek dentinox i butelki dr browna zdzialaly cuda. od 4 tygodnia przesypia cale noce. na poczatku szla spac o 1 i budzila sie o 9, pozniej chodzila spac o 9 i wstawala o 7 a teraz jest 19 do 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez dziecka nie planowalismy i tez bylismy na imprezie, mi cos alkohol nie wchodzil i rano wstalam z wiekszymi o dwa rozmiary cyckami. smielismy sie z tego, ale cos mi nie dawalo spokoju i poszlismy kupic test. zrobilam go w galerii handlowej, jak zobaczylam plusa to az telefon mi z rak wypadl i te kawalki przeslizgnely sie do kabiny obok. wiec nurkowalam jeszcze po telefon komus pod nogami hahaha i wychodze z tym testem i mowie do chrisa, ze nie jestem pewna ale chyba plus... a chris wzial test i instrukcje czyta czyta, patrzy na mnie, na bzuch na test, na mnie na test na brzuch i mowi... no plus... zapalic poszlismy po tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa ja wciąż nie wiem na kiedy mam ten termin, bo mam dwa... Mimo to czuję, że może mi wyskoczyć w najmniej oczekiwanym momencie... Już ma dość ciasno, a co za dwa miechy?? Co do wagi, obwodu to nie mam pojęcia, bo od prawie dwóch tygodni koczuje na remontowanym mieszkaniu... W pt zjeżdżamy, bo około 15:00 wyruszam ponad 300km do mojej babcinki w łódzkie.... Na święta.. Także postaram się zważyć i zmierzyć... Brzuchol mi tak urósł, że chyba że 110cm ma, a waga napewno do 15kg dobila... Czuję się jeszcze większa niż byłam... Marcin wymyślił, że do połowy kwietnia chce się tu przeprowadzić, dlatego czas dwóch tyg po świętach, będzie hard core-owy:'(:'( ja jeszcze pamiętam ostatnią przeprowadzkę która normalnie bokiem mi wyszła... Jak pomyśle o tych szpargalach to już mi słabo.... X My byliśmy na wypadzie 5dniowym nad morzem z moja naj J. i jej rodziną... Po trzech dniach pobytu, oglądania pięknego obrazu jakim była kochająca się rodzina, wieczorem zaczęliśmy debatować nad własną... Wymieniliśmy za i przeciw... Pomimo wieku 26 czułam się jak gówniara (18lat)... Zawsze byłam starszą jak na swój wiek, jednak pod względem dzieci, byłam mentalnie nieprzygotowana... To było za połową sierpnia a umowę w pracy do końca września... Chcieliśmy i nie chcieliśmy zarazem... Marcin też czuł że to nie ten moment, ale gdy uświadomiliśmy sobie ile mamy lat, to zaważyło na naszej decyzji... W ostatnią noc pobytu przestaliśmy uważać i po powrocie każdy kolejny sex kończył się tak samo^^ dostałam skąpom miesiączkę, niedługo później ni stąd ni zowąd dorwalo mnie przeziębienie i już wiedziałam, że na stówe jestem w ciąży, bo ja nigdy nie chorowałam... Dwa tyg przed końcem umowy dostałam przedłużenie na stale od 02.10.12 jestem na L4... W pracy wiedziały tylko 3 zaufane osoby i nikt poza tym.. Ukrywałam do końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Jak mi szybko urlop mija, normalnie szok. Ale powiem Wam ze Zosia (siostrzenica Tomka) jest mega grzeczna i nawet w nocy jak się budzi jeść to nie płacze, albo robi to cicho. W ogóle Tomek jak ja zobaczył to juz nie może się doczekać kiedy nasze się urodzi ;) Jestem pod wrażeniem. Dzisiaj bylismy na wycieczce w Londynie, wrocilismy i ni chuja nie moge zasnąć, zaraz mnie coś trafi :( Przeczytałam kilka stron i same kłopoty:( Keysy strasznie Ci wspolczuje, co za dupek z tego Przemka, aż mi się wszystko przewracalo jak to czytałam, jak on może tak traktować Ciebie i Eryka, jestem w szoku. Musisz być silna dla Was obojga a on niech spada jak nie potrafi być odpowiedzialny (wiem, ze to się tak łatwo gada). Anetucha nie zazdroszczę Ci tych zębów :( Ja nienawidzę chodzić do dentysty i chodzę tylko jak naprawde muszę. Zmienicie mi proszę tabelkę bo juz mam dzisiaj kolejny tydzień a z telefonu nie moge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja obiecałam sobie, że nie będę świrować i robić testów przed terminem @ Pamiętam, że był czwartek, Boże Ciało, a następnego dnia do pracy i tego dnia miałam robić test. Oczywiście pomyślałam sobie, że nie będę przez ten cały wolny czw. zastanawiać się TAK czy NIE i zrobiłam :) Wyszły 2 grube kreski :) Ale już wcześniej czułam pismo nosem, bo jak cycki zaczęły mnie boleć na owulację, tak już nie przestały, co było podejrzane :) Poleciałam do mojego M. i rozryczałam się ipokazałam mu test, a że ryczałam co miesiąc (udało nam się za4. razem) to jak zwykle mnie przytulił, ale nie wiedział, że ryczę bo TAK czy ryczę bo NIE ;) A test oczywiście mu nic nie mówił ;) Ehhh, faceci... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FASOLKI nowa-ona--------------Sylwia---------23------------mazowi eckie-------------6----------? 2plu1-----------------------Magdalena-------26-------Wroc ław--------------8--------------? MoniaZbrzuszkiem-------Monika---------19---------Warszawa (na razie)----10----? Carolajna87---------------Karolina---------25-------Gdań sk-----------------14------------? agunia1987--------------Agnieszka-------25--------łódzk ie---------------- 21---------D andziulka007------------Angelika---------26--------łódz kie----------------28----------CH DarCiiaaa-----------------Daria------------19--------Gdyn ia-----------------22---------DZ (nie)mądra--------------Agata------------ 29--------śląskie------------------27---------Leon Szoszonowa ------------Magdalena------27--------Anglia--------------- ---30---------Maja Mooniaaa86--------------Monika---------27--------wielkopo lskie--------30-------Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22-------wielkopo lskie---------30----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25---------Biał ystok--------------34-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24--------Ok.Krako wa----------35----------DZ HinskiTurysta------------Ewa-------------20--------lubusk ie---------------34---------CH Molly90------------------Weronika.-------21----warminsko- mazurskie----40--------CH MAMUSIE anetucha123456-------Aneta------------24------Kent, Anglia------Amelia------4mce 3tyg MAMA2013LUTY-------------Karolina----23------podkarp ackie----Ksawery----7 tygodni Fijfijfijuu--------------------Ewelina-------28------ mazowieckie----Alan-------6 tygodni Marysia2013-----------Marysia------------28---------łodz ki----------Alicja------------------ keysy2121---------------Kasia------------21---------Mogil no----------Eryk-------1 msc 1dz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, wkleić wkleiłam, ale oczywiście zmienić zapomniałam ;) FASOLKI Nick----------------------Imię-----------Wiek----------Miasto/Woj.----------TC----Imię/Płeć nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazowi eckie-----------6---------------? 2plu1-------------------Magdalena-------26-------------Wroc ław-------------8---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19---------Warszawa (na razie)---10--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------Gdań sk-------------15--------------? agunia1987------------Agnieszka--------25--------------łódzk ie------------- 21-------------D andziulka007----------Angelika---------26--------------łódz kie--------------28------------CH DarCiiaaa----------------Daria------------19-------------Gdyn ia---------------22-----------DZ (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie----------------27---------Leon Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia-----------------30--------Maja Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielkopo lskie-----------30----Norbert _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielkopo lskie-----------30-----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Biał ystok--------------34-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24----------Ok.Krako wa------------35----------DZ HinskiTurysta-------------Ewa------------20------------lubusk ie---------------34----------CH Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko- mazurskie-----40-----------CH MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek----------Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia---4mce 3tyg MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarp ackie----Ksawery----7 tyg Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------6 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------łodz kie----------Alicja--------------- keysy2121-----------------Kasia-----------21------------Mogil no----------Eryk-----1 msc 1dz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keysy, zajrzyj w pyszczek Erykowi, ma biały języczek czy nie? Lekarka powiedziała, że Alan ma pleśniawki tylko zapomniałam zapytać w którym miejscu i smaruję dziąsełka. Dzisiaj przypomniał mi się biały nalot na języku, myślałam że to od mleka, ale może to te pleśniawki... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×