Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

MAMA amela robi dokladnie taka sama mine jak juz jesc nie chce ;) rzadko bo rzadko ale robi hahhaa ostatnio stracila apetyt ale to chyba przez zabkowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra i Majoweczka pytanie do Was by Wy tak jak ja leżące :) jak lezycie za dlugo na jednym boku to też Was brzuszek pobolewa i tak ciągnie trochę? A jak się przekrecicie to przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kochana Ja mam identycznie a jak np za długo śpię na jednym boku to nawet brzuch jest twardy. Ogólnie dziś się gorzej czuje:( mam jakieś lekkie bóle jak na @ modlę się żeby był już poniedziałek i robię ostatnią listę dla R co ma kupić. w ogole wczoraj Weszłam na forum majówek i się przeraziłam :( dwie dziewczyny już urodziły :( miały termin na 11 i 20 (CZYLI JAK JA:() maja :( nie wiem czy za dużo o tym myślę i sobie wkrecam i przez to się tak nijak czuje czy o co chodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski nie denerwujcie sie! ja myslalam, ze urodze w 36tyg a wyszlo na to, ze gdyby mi nie wywolali porodu to bym w zyciu nie urodzila sama ;) MAMA no mialy byc. ja mam tak zawsze. jak mam wolne to tu pusto, jak nie mam czasu caly dzien to naklepane kilka stron ;) 2h temu postanowilismy sobie z Ch uciac drzemke. Amela nie dala mi spac a jego nawet krzyki nie budza wiec spi do teraz ;] ehh musze ja wykapac pozniej mleko i juz spac pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, u nas w miarę ciepło i z tego względu wymieniamy okna!!! YEEAAAHH!! Po tym zostaje nam z brudnych rzeczy tylko postawienie ścianki między kuchnią a sypialnią :-D:-D i parę docierań... Farby do salooonuu kupione, ale sufit nie maźnięty na biało, więc czekają w gotowości:-D:-D X Niemądra jak tam w spa?? Dobre jedzenie dają? W sumie to bezsensu, że na obchód przychodzą typu studenciaki... X Moja męża coś podłapała... Jest centkowany... Przypuszczają różyczkę, my myśleliśmy, że to uczulenie... Ale utrzymuje się od 3dni, więc to raczej nie uczulenie... W sumie cholera wie co to... Rano obudziłam się i na wewnętrznej stronie rąk też miałam kropki, wstałam, ubrałam i zjadłam i już ich nie było... Będę się obserwować zobaczymy czy mnie też to dopadnie.... X Mama... A jak tam Twoje relacje z siostrą? To nie Ty opowiadałaś, że wpychaja się przed Was ze ślubem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wybrałam okularów :( Jak już mi się podobają oprawki to kosztują 500-600 zł :( Muszę szukać dalej. A teraz gotuję zupę jarzynową, Tomek robi karkóweczkę a ja jeszcze zrobię tiramisu, będzie jutro pyszny deser :) Byliśmy w jeszcze jednej hurtowni dziecięcej i tam były bardzo przyzwoite ceny i spodobał mi się inny wózek :) Co myślicie? http://allegro.pl/nowosc-2013-roan-bebebeni-4runner-3w1-12-5-kg-i3082726055.html (nie)mądra dobrze, że masz towarzystwo :) Troszkę mniej nudno. Mama a Twoja siostra ciągle jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle najgorsze jest to, że nie mogę pooglądać waszych zdjęć, filmikow itd, bo mam tak mega zapierdalawszy internet w komórce, że do jutra nie odtworze... :'( no właśnie tyle się deklarowało i co... Pustki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze Wam powiem, że przenieśliśmy się do pokoju małego, a ściany są pomalowane i wczoraj przy zapalonym górnym świetle dostawałam oczopląsu, takie te kolory oczojebne:-P:-P wybrałam z Nobilesu wiosnę nr5 i z dekorala hiszpańską mandarynkę... Kolory piękne w świetle dziennym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do dziewczyn ktore juz rodzily :) Powiedzcie mi prosze, mialyscie przed porodem BOLESNE skurcze przepowiadajace? Jesli tak, to na ile przed porodem pokazaly sie u Was? 8| Bo mnie juz trzeci dzien kilka razy dziennie przez jakies 2-2,5 godziny trzyma a potem przechodzi i znow powtorka z rozrywki. Boli cale podbrzusze i promieniuje do krzyzy :/ Juz przez dwie noce niektore skurcze mnie budza :/ Sa to dosc bolesne skurcze wczoraj nawet poszlam na KTG ale akurat jak bylam podpieta to nic mnie nie bolalo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alegrowiczka ja ostatnio miałam takie skurcze jak na okres przez ok 2 godziny tylko ze u mnie to jeszcze za wcześnie i wyladowalam w szpitalu i dali leki bo brzuch cały następny dzień się stawiał i bolał i biore leki żeby skurczy nie bylo... Ale ty juz jestes w dużej ciąży to chyba juz w miarę normalne bynajmiej laska ze mna leżała w szpitalu była w 37tc i miała regularne skurcze przez jakieś 3godziny i przerwa i później od nowa a lekarze mówili ze to jeszcze nie poród jak przechodzą skurcze :). Cos mi się wydaje ze mało zrozumiałe to co napisałam ale może rozszyfrujesz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siostrzyczka, tak jest i ma 10 lat nie wpychaja sie przed nas, my nic nie palnujemy... ja czulam skurcze ale bezbolesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka, ja nigdy wcześniej nie miałam skurczy, dopiero się zaczęły jak zaczęłam rodzić... XXX Niemądra, ile Cię będą tam trzymać? Naoglądasz się pewńie różnych przypadków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka leze na lewym boku ale tak nie mam jak sie odwracam nic mnie nie boli x allegrowiczka a to nie jest tak ze te przepowiadajace to sa te brixtona i one nie bola? X monia zaskocze cie dzisiaj byl naprawde dobry obiad w ogole zupy tutaj sa swietne drugie danie wczoraj niestety wywolalo mi odruch wymiotny ale dzisiaj bomba. Z jakiej sieci masz ten internet w kom? ja mam play lubie to i jestem zadowolona a zdjec nie moge obejrzec bo mi poczta sie nie otwiera na o2 x fij do srody mam byc poki co, oj naogladam sie i naslucham...dzisiaj byl porod w 20tc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jej w 20tc.... biedny anolek.... wspolczuje mamusi.... :( nie wiesz co sie stalo? na pewno caly szpital o tym mowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny... ja niby cały dzień w domu ale jakos nic mi się nie chce...:/ Zaglądam tu i nie wiem co pisać :] xxx Mooonia86 nie przechodziłaś różyczki??? To bardzo niebezpieczne w ciąży ... Wiem,że taki nowy dom, remont mega cieszy :) A jak z meblami stoicie? Macie stare czy nowe kupujecie? xxx andziulka007 ja jak w nocy śpię za długo na jednym boku to jak chcę się odwrócić boli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość położne
Na tvn style leciał film dokumentalny Położne. Oglądałyście??? Ciekawe zobaczyć jak wygląda poród. Carolajna ładny wózek wybrałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha MAMA choćby chciała się teraz przed Was wcisnąć to i tak tematu by nie ogarnęła :-D:-D:-D:-D X Przeszłam załamanie:'(:'(:'(:'( mam kilka rostępów niedaleko pachwin na udach:'(:'(:'( X ja mam telefon z plusa i internet też.. Mogę otwierać wszystko, ale to trwa wieki... Facebook też chodzi z kilkudniowym opóźnieniem... X I co się stało?? Z 20tygodniowką?? Ale przykro...:'(:'(:'( X Szoszo ja nie pamiętam czy przechodziłam, bo w książeczce nie mam odnotowane różyczka nie jest niebezpieczna na tym etapie ciąży... Już kiedyś czytałam namiętnie.. My mamy nowe meble, bo kupowane jakieś pół roku temu... Brakuje nam trochę, więc dokupimy... Najgorsze jest to, że kuchnia pochłonie najwięcej kasy. Mamy już kupiony piekarni i płytę gazową pod zabudowę oraz zlew, aaaa... I jeszcze lampę z kloszem z jabłuszkami :-P:-P nie mogłam się oprzeć :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha MAMA choćby chciała się teraz przed Was wcisnąć to i tak tematu by nie ogarnęła :-D:-D:-D:-D X Przeszłam załamanie:'(:'(:'(:'( mam kilka rostępów niedaleko pachwin na udach:'(:'(:'( X ja mam telefon z plusa i internet też.. Mogę otwierać wszystko, ale to trwa wieki... Facebook też chodzi z kilkudniowym opóźnieniem... X I co się stało?? Z 20tygodniowką?? Ale przykro...:'(:'(:'( X Szoszo ja nie pamiętam czy przechodziłam, bo w książeczce nie mam odnotowane różyczka nie jest niebezpieczna na tym etapie ciąży... Już kiedyś czytałam namiętnie.. My mamy nowe meble, bo kupowane jakieś pół roku temu... Brakuje nam trochę, więc dokupimy... Najgorsze jest to, że kuchnia pochłonie najwięcej kasy. Mamy już kupiony piekarni i płytę gazową pod zabudowę oraz zlew, aaaa... I jeszcze lampę z kloszem z jabłuszkami :-P:-P nie mogłam się oprzeć :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Hej laski. Nie martwcie się, u mnie wszystko dobrze. Nie urodziłam. Moja mała Terrorystka ma się świetnie. Niestety nie mam czasu ostatnio na śledzenie topiku. Mam tyle problemów na głowie, że to o czym Wam pisałam to pikuś. :( Na pewno ze szczegółami przedstawię Wam swój poród jak już przyjdzie co do czego. U mnie jest 36 TC aktualnie... termin mam na 8 maja. Trzymajcie się ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yadaeth kochana siemka :* Swędzą mnie kurewsko dłonie po wewn. stronie :/ Tęskni mi się do A.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yadaeth, dobrze źe się odezwałaś i źe wszystko z Wami ok :) XXX Ciekawe co z Caperucitą, bo też wsiąkła... XXX Niemądra, o Matko... :( To straszne :( Do środy jeszcze chwila :O Oj żeby te nasze szkraby wiedziały jak my się dla nich poświęcamy :) Pewnie na tą chwilę i mój Alanek i Twój Leoś mają to wszystko w swoich małych dupkach ;) XXX Moniaaa, dom jest jak skarbonka, leci na to tyle kasy, że aż głowa boli... Wykończyć się można przy wykańczaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fijiji.....nie dość,że mają wszystko teraz gdzieś to jeszcze w wieku 16 lat będą pyskować! :D Gówniarze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×