Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Allegrowiczka może to juz :) ja właśnie takie skurcze miałam ostatnio co 15min ale mi to dali leki na zatrzymanie ich :) zaoobserwowalam ze mało mi ostatnio brzuch rośnie chyba... Arek mówi ze jestem nienormalna :p ale mi się jakoś tak wydaje może narazie swój przydział juz urósł i narazie przerwa... Heh nie wiem ;) ostatnio mam dużo czasu i jak tak sobie leże cały dzień praktycznie to szperam po allegro i szukam wyprawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netia mi zastrajkowala i znowu musialam odpalic neta w komorce... Allegrowiczka -jak cos to lekkiego porodu :) andziulka ma 1820g leon rosnie w zawrotnym tempie i to chyba po zarciu szpitalnym :p jesli moge to wyraze swoje zdanie -ja zostaje tutaj nie bede nigdzie zakladac kont tymbardziej ze juz raz na podobnym forum byla i nie podobalo mi sie ,nie zakladam konta z takich przyczyn jak pisala szoszonowa,tutaj jednak mimo ze nie zamkniete forum to i tak piszemy o wszystkim i w jednym poscie atam meczace jest rozdrabnianie sie i hmmm 'zasmiecanie' dzialow a po drugie nie lubie izolacji a tutaj zawsze ktos nowy moze wejsc i wniesc cos nowego ze soba a tam stworzone bedzie zamkniete srodowisko-bez sensu. Ehh mam pecha zawsze gdzie bym nie byla to ktos wpadnie na 'swietny' pomysl otwierania zamknietego forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś i tak nie tak z tamtym forum ;) Nie jest tam źle, całkiem ok ale chyba jednak wolę to ;) xxx Allegrowiczka dawaj znać co tam i jak tam aaaa! :D xxx Mi mój pędrak dziś daje popalić :] Kopie, wierci się, wypina jak szalony :] I mam wrażenie,że śmiga po całym brzuchu....kop tu, kop tu, kop tu .... :] xxx Jutro mam szczepionkę o 12:00 na koklusz :] xxx andziulka007 jak się czujesz w ogóle ???? xxx Ja nawet nie wiem ile ma mój klocuszek i się już pewnie nie dowiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra a już się bałam że zostawiłaś tak fajny topik :( i że nie będę miała co czytać:( a Leonek to duży chłopiec ! :) Niech rośnie tak dalej:D Buziaki.pa.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keysy, no to jestem w szoku :D A odstawiasz go czasem od cyca? :D :D ;) Ile on ważył na początku bo zapomniałam? XXX Anetucha, dobre :) Nadstawiać karku za kiść bananów, no naprawdę... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszo jak to sie niedowiesz jaka waga,dowiesz sie za 2m-ce przecie:d x dostalam rozek i koszule -super sa te rzeczy tak samo jak te podklady majoweczka i zamawialas od tego wasala ta wyprawke do szpitala?naprawde polecam go zamowilam te belle wkladki ich wielkosc jest imponujaca hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Kochana zamawiałam i jestem mega zadowolona:) tak jak mówiłam już robiłam u Nich raz zakupy i jak zwykle szybko paczka była u Nas :) także Ja też polecam w 100% i dziękuje za polecenie Go :) Jakie te noce Są okropne :o Zasnelam o 2 i już jestem wyspana a dzień później cały bym najchętniej przespala . Szkoda że nie idzie się wyłączyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczka, zgadzam się, noce są okropne :O A Ty jak karmisz swojego synka w nocy? Budzisz go co 3-4 h jak się sam nie obudzi? Przewijasz go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, jak wstawałam teraz na karmienie to obudziło mnie jakieś chrumkanie. Otwieram jedno oko i patrzę na nianię (mam video) i widzę, że leźy sam rożek... :O Zerwałam się i lecę do łóżeczka, a tam Alan jeździ buzią po bocznym ochraniaczu i szuka zawzięcie cyca :D Mamy na pewno wiedzą o co mi chodzi z tym szukaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) wczoraj nie mogłam usnac a dziś mój synus juz nie chce spać :D wariuje i przed chwilą miał mega czkawke :D co to za Wasal proszę o jakis link albo cosik :) Szoszonowa a ja leże slonko cały czas tzn wstaje z łóżka i coś tam robię w domu ale się nie przemeczam :) a ogólnie chyba ok mały szaleje a to najważniejsze :D i do tych lekow juz się przyzwyczailam bo wcześniej to mi się ręce trzesly,słabo mi było i serducho walilo :p Wiecie co ja nie wiem jak u Was jest z trzymaniem pożądku w domu przez faceta ale u mnie kosmos :p no bo ja teraz nie mogę myć podług ani odkurzac... A mój Arek twierdzi ze raz w tyg wystarczy bo przecież nie jest brudno... Ehh dobrze ze ja zmywam bo jedli byśmy juz z plastikow :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wlasie ze jest blad.... nie wiem o co chodzi... to maly nie jest z Wami w pokoju? matko szok..... dlatego ja mam "bezpieczne waleczki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fijfij i Keysy jakich butelek i jakiego laktatora uzywacie? Jaka firma :D MAMA juz mu pisała i muszę się rozejrzeć jakie kupić :D a i pytanie czy do picia też jest potrzebna butelka antykolkowa czy tylko do mleka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bole ustaly przed polnoca, ale po 23 byly bardzo czesto. Wiecie co , martwie sie ze przy takim moim czekaniu na silniejsze bole to cala akcja porodowa ustanie hehe :P W nocy obudzilam sie 4 razy z mocnymi skurczami... Tak mi sie wydaje po tych wczorajszych skurczach ze to juz lada dzien... Moja kuzynka wczoraj ostawiala ze do tygodnia na 100% pojade... Za to dwa dni temu bylam w sklepie i sprzedawczyny dobrze mnie tam kojazy i mowi " Ooooo jak juz Pani ciezko, ale po brzuchu widac ze juz na dniach Pani urodzi bo ten brzuszek bardzo opadl i jeszcze go tak wypchalo..." xx andziulka007 - Twoj brzusio zmalal? Moj za to zrobil sie jak BALON ! Od jakiegos tygodnia moze poltora mam tak wielki brzuch , tak napompowany jak niewiem :| W niedziele bylam z mezem w PizzaHut i jak stanelam przed autem z tym brzuchem i sie zobaczylam w szybie to mowie mojemu "Ja pier*** ale mi rozj*** brzuch" a ten w smiech i mowi ze wlasnie zauwazyl ze mam dziwnie wielki :D xx Dobra 10.04 minol a tak mi sie marzylo urodzic 10.04 (rocznica zareczyn) lub 23.04 (imieniny meza) zobaczymy co Amelka wymysli bo strasznie chcialabym ja juz zobaczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie! :D Ja juz zywcem niemam w czym chodzic i jakies 3 tygodnie temu zabralam mezowi jego bluze pumy bo mial kupiona w zeszlym roku i tylko raz ubral noi chodze w niej i jeszcze co najlepsze zapinam sie na styk (zamiast kurtki bo jak mi brzuch wypchalo ostatnio to ledwo sie zapinam) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×