Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

fij mamy przymus lezenia przez najblizsze 2tyg zeby wody wczesniej nie odeszly czyli do34tygodnia -zleci pewnie i bedzie uf x andziulka poszukaj na allegro uzytkownika wasal83 od niego kupilysmy wyprawke higieniczna do szpitala. X moj wypiolek tez grasuje :) najgorzej jak sobie upodoba pachwine i wierci tam piastka albo ma ochote powyginac glowe :p wyc mi sie chce wtedy. Jedziemy dzisiaj po wypis to odwiedze ta dziewczyne z pokoju. Lekarze niektorzy sa beznadziejni,miedzy blizniakami jest 3tyg roznicy i ona zawsze byla do tego maja swoje jaja i owodnie i male prawdopodobienstwo podkradania tu jest,wczoraj na obchodzie powiedzila ze inny lekarz zasugerowal nadplodnienie i ten co byl na tym obchodzie ja wysmial i powiedzial ze to nic nie zmienia i tak beda konczyc ciaze -ciekawe po co... X a jak to jest jak wody odejda niespodziewanie?potem nastepuje akcja porodowa? Czy mozn nic nie czuc?brzuch maleje?jak to dziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli mozna nawet nie wiedziec ze wody odeszly? Bo mozna nie odroznic no a po tym jak odejda to co dalej ? Bylam w wc bo chcialo mi sie sikac i na dobra sprawe nigdy tyle nie wysikalam co teraz,lecialo i lecialo i lecialo i tak minute chyba, troche sie przestraszylam a ostatni raz w wc bylam o 4.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra ale jak wody odchodzą to ich nie możesz zatrzymać tak jak siusiu chyba :D a moglas zatrzymać? Wiesz nasze pecherze teraz sa bardzo małe to nie dziwne ze mialas pełny po kilku godzinach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka no właśnie nie wiem czy mogłam je zatrzymać bo nie próbowałam -jakoś zdurniałam w tym momencie ale to chyba mocz bo teraz byłam i znowu sporo wysikałam ;) tylko wtedy to było takie dziwne uczucie ..no nie ważne grunt ze leon dalej sie rusza Tak dostałam celeston czy jakoś tak - bolało jak cholera :P po tygodniu dopiero mają zacząć działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemadra jakby ci wody odeszly to i potem po wstaniu z kibelka by ci caly czas lecialo. to nie jest tak ze odchodza za jednym raze cale. ja zanim sie wybralam do szpitalka 5 razy sie przebieralam bo wszystko zalane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fijiji... Majóweczka jest jeszcze w ciaży :] Kurde to może jednak warto te ochraniacze kupić skoro pędraki tak szybko zaczynają się wiercić ;) xxx andziulka007 moja ostatnio też wariuje na maxa...chyba są co raz większe te nasze bąble :] dobrze,że lepiej się czujesz:) ja miałam teraz maraton z dziewczynami -dużo chodzenia także zmęczona jestem... Co do sprzątania to mój A. sprząta, nie mam zastrzeżeń:P Ja chyba wiekszy bałaganiarz jestem;)Ja kupiłam butelki dr Browna, mam też na wszelki Timmie Tippie i jedną Avent małą. A laktator mam elektryczny Medela. xxx Allegrowiczka czekamy na relacje porodówki:D Ja mam podobnej wielkości brzuch a jestem w 32tc :D Nie wygląda na 118cm :) Łaaaadny:) xxx (nie)mądra ... a ja Ci wróżę,że do 34tc będziesz ładnie leżeć ...a potem urodzisz po 40tc :P:P:P Oby! :D 3mam kciukersy! :) Jak to konczyc ciąże? W sensie,że wywoływać poród wcześniej, tak? xxx No właśnie...jak wody odejdą trzeba natychmiast do szpitala jechac ???:> xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale eryk wcale tak duzo nie je fij... no dobra 2 godz rzadko kiedy wytrzyma ale za to w nocy spi po 5 i wiecej ogolnie to jest na 97 centylu.... no wiem jak wygladalo to szukanie. :) i to chrumkanie przy tym. ja kiedys polozylam malego w moim lozku przebralam i poszlam wyrzucic pampera mowie wroce to nakarmie. ale cisza sie zrobila to mowie herbatke sobie nastawie...wracam patrze a on w najlepsze sobie rog od podusi jaska zasysa :))))) nie wazne co byle bylo cos w ustach :)) andziulka ja butelki mam dydusia ale stoja tylko i nie sa uzywane wogole. i chyba juz nie uzyje bo potem bede dawac z niekapka piciu. a laktator mam zwykly reczny taka pompke. nie bylo sensu kupowac jakiegos tam drogiego bo uzylam go 2 razy w 3 dobie po porodzie jak byl nawal a teraz to jzu eryk radzi sobie z mlekiem. a jak po mocy mam kamienie w cycochach i ery nie moze zlapac sutka bo takie nabrzmiale to sama sie troche,,wydoje,, :)))))))))))) zeby byly mieciusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak trzeba jechac od razu bo nie wiadomo nigdy ile tam ich jeszcze zostalo. no ja mialam skurcze od razu co 5 min a niby trzeba jechac jak sie ma co 10. wec jak po poltorej godz znalazlam sie na porodowce to juz mialam co 3 min skurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny moja mała coś od wczoraj leniwa i zaczynam się martwić :( w nocy dość dużo się ruszala a teraz jedynie jak szturchnę brzuch to lekko odpowie i cisza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczka no ma teraz malo miejsca juz tam wiec moze mniej sie ruszac. no tak od 34 tyg jak ty jest spadek aktywnosci maluszka. juz nie ma jak sie zamachnac by ci kopa zasadzic. ale jak sie martwisz to jedz na ip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczka Keysy ma racje :) teraz maleństwo już tylko będzie się rozpychać a nie kopać bo ma za mało miejsca :) mój mały nieraz pół dnia się nie odzywa lenich :P a jak zacznie szaleć to brzuch cały lata :) a Ty majóweczka ile cm masz w brzuszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FASOLKI Nick----------------------Imię-----------Wiek----------M iasto/Woj.----------TC----Imię/Płeć nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow i eckie-----------9---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19---------Warszawa (na razie)---12--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dań sk-------------16--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódz kie--------------30------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie----------------31---------Leon Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko po lskie-----------32----Norbert Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----32--------Maja _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------34-----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok--------------34-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24----------Ok.Kra ko wa------------36----------DZ MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 5 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarp ackie----Ksawery----9 tyg Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------8 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odz kie----------Alicja--------------- keysy2121-----------------Kasia-----------21------------M ogil no----------Eryk-----1 msc 1dz Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------- --lubuskie----------Piotr------1tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strach pomyśleć ale 119 cm z chęcią bym się również zdjęciem pochwaliła ale siedzę cały czas na telefonie No bo muszę leżeć. xxxxx tak się cieszę , że jednak tutaj zostajecie :) xxxx muszę Wam powiedzieć ,że ciuszki i cała reszta już wyprane i wyprasowane dzięki mojej mamie :) i polecam Wam ten proszek Dzidziuś :) super jest :) xxxx tak chciałam ten 34 tc i się udało:) dzisiaj już 34Tc+3 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam na razie swoje kochane 83 cm a jest 12 tydzień i 4 dni :) chociaż mój G już ewidentnie zauważa nawet w ubraniach w domu, że mi ten bębenek ładnie już wystaje :D ciekawe tylko ile mi kg przybyło od 6 marca ;D no to się przekonam we wtorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FASOLKI Nick----------------------Imię-----------Wiek----------M iasto/Woj.----------TC----Imię/Płeć nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow i eckie-----------9---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19---------Warszawa (na razie)---12--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dań sk-------------16--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódz kie--------------30------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie----------------31---------Leon Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko po lskie-----------32----Norbert Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----32--------Maja _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------34-----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok--------------34-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24----------Ok.Kra ko wa------------36----------DZ MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 5 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarp ackie----Ksawery----9 tyg Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------8 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odz kie----------Alicja--------------- keysy2121-----------------Kasia-----------21------------M ogil no----------Eryk-----1 msc 2 tyg 4d Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------- --lubuskie----------Piotr------1tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FASOLKI Nick----------------------Imię-----------Wiek----------M iasto/Woj.----------TC----Imię/Płeć nowa-ona---------------Sylwia-----------23----------mazow i eckie-----------9---------------? MoniaZbrzuszkiem-----Monika----------19---------Warszawa (na razie)---12--------------? Carolajna87------------Karolina---------25--------------G dań sk-------------17--------------? andziulka007----------Angelika---------26--------------ł ódz kie--------------30------------CH (nie)mądra--------------Agata----------- 29-------------śląskie----------------31---------Leon Mooniaaa86-------------Monika----------27----------wielko po lskie-----------32----Norbert Szoszonowa ----------Magdalena--------27-------------Anglia------------ -----32--------Maja _majóweczkA_----------Ania-------------22---------wielko po lskie-----------34-----------DZ Yadaeth------------------Aneta-----------25------------Bi ał ystok--------------34-------Gośka Allegrowiczka1987------Iwona-----------24----------Ok.Kra ko wa------------36----------DZ MAMUSIE Nick-----------------------Imię-----------Wiek---------- Miasto/Woj.----Imię dz.---Wiek dz. anetucha123456--------Aneta-----------24-----------Kent, Anglia-----Amelia--- 5 miesiecy MAMA2013LUTY--------Karolina---------23----------podkarp ackie----Ksawery----9 tyg Fijfijfijuu----------------Ewelina---------28--------- mazowieckie-------Alan-------8 tyg Marysia2013-------------Marysia---------28-------------ł odz kie----------Alicja--------------- keysy2121-----------------Kasia-----------21------------M ogil no----------Eryk-----1 msc 2 tyg 4d Molly90-----------------Weronika--------21------warminsko - mazurskie--------Bartuś HinskiTurysta-------------Ewa------------20-------------- --lubuskie----------Piotr------1tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×