Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asia_30plus

nie mam już siły udawać szczęśliwej singielki

Polecane posty

Gość gość
Nie masz możliwości wychować dziecka. Teraz je tylko hodujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Hoduje się kota, psa albo świnki zapewniając im żarcie, oborę , legowisko. Ja z moim dzieckiem buduję relację i spędzam z nim czas niekoniecznie je sadzając przed telewizorem czy wpychając konsolę. Ale jak to skomentować twoje brednie....przypisujesz komuś swoją rolę hodowcy. Zweryfikuj swoje postępowanie bo wychowasz własne dziecko na tucznika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćP1 dziś Jesteście do siebie przyzwyczajeni. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba durna istota
gość wczoraj to się nazywają WADY tępa pipo, a ty jesteś ideałem rozumiem i nie masz wad, dlatego z bachorem sama, potem bachor zrypany psychicznie, pójdzie na swoje( albo wcale nie pójdzie i będzie pasożytował ) i oleje tępą suke matke, która mu taki los zgotowała bo jest tępa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćP1 dziś ktoś kto ma te wszystkie atuty ( jeśli to nawet 1 na milion ) nie weźmie takiego popaprańca jak ta durna pipa, po na co mu ktoś taki? weźmie równie podobną osobe albo będzie sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baba ma się podporządkować facetowi a jak nie to wypał. Na co wam bachor? z nudów? Przez tysiące lat bsba była pod butem faceta i było ok, teraz im wolność odbija i próbują coś nowego, efekty będą takie że same pedały i inne popaprańce będziecie chować, i bardzo dobrze, błędna genetyka musi wyginąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Tobie to może się podporządkować jedynie pies jeśli go masz tępy impotencie. Żadna kobieta chociażby z przeciętną inteligencją nie chciałaby wegetować z taką tępą , mizoginistyczną pałą jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baba durna istota dziś Bicie kobiet, alkoholizm, sadyzm, nieróbstwo, fanatyzm religijny, krętactwo, PEDOFILIA, niezaradność życiowa, d****arstwo, sknerstwo oraz ignoranctwo to tylko " wady" ???????????? Z niezłej pochodzisz patologii.......To dlatego taki szurnięty jesteś. Bidulek, teraz wszystko jasne dlaczego tak po kobietach jedziesz. Mamusia cię nie uchroniła przed tatusiem a pogardę do kobiet tatuńcio ci wbił w głowę własna postawą. Biedny ty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co Ty z takim popiertolonym dziadem z mozgiem ameby dyskutujesz??? on i tak nic nie zrozumie, nie marnuj na niego swojego czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostała kopa w dupę to i dziecku chce dowalić zanim jeszcze zacznie własne życie. Grunt to dobre wzorce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lejemy na ciebie cieplym moczem. nikogo nie obchodza twoje wypociny, wypiertalaj stad amebo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Szkoda że nie ma opcji blokady takich ludzików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stępel ci na czoło
gość dziś taką durną pipe lepiej omijać z daleka, zaawansowana wścieklizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natura broni się sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Nie posraj się amebo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP1
gość wczoraj Nikt nie każe ci zadawać się z "chłopami". Zrób "chłopom" przysługę i żyj sobie jak chcesz w swoim własnym matriksie , nazywając to "nowoczesną kobietą". To puki co jeszcze jest wolny kraj i rób co chcesz..... Tylko nie wciskaj kitu innym że życie w związku niema sensu w imię nowoczesności, bo nie masz o tym pojęcia..... Niektórzy chcą kochać i być kochani. Chcą tworzyć związki i byc w nich szczęśliwi..... Ty próbujesz to wszystko wypaczać, podając jakieś skrajne przypadki...... Nie wciskaj im takich głupot bo jeszcze ktoś cię posłucha i skrzywi sobie psychikę na całe życie, a ty będziesz za to odpowiedzialna... To nie z nimi jest cos nie tak. Oni zachowuja sie całkowicie naturalnie. To ty ze swoja nowoczesnością, z tym swoim matriksem w którym żyjesz próbujesz wmawiac coś co nie jest w ludzkiej naturze... Miłość trwa maksymalnie 4 lata - buuuuhahaha. Kto ci nawciskał takich głupot. Gdzie to wyczytałaś ? w Fakcie ? Wiekszej bzdury nie słyszałem. We mnie masz żywy dowód że te twoje przekonania to całkowita ściema...... Przecież ja do niczego nie zmuszam mojej żony. Gdyby chciała odeszła by, doskonale o tym wie. Ale ona nie odejdzie. Bo jest między nami jest coś czego nie ogarniasz, czyli głębokie uczucie, bo wie że zawsze będzie zrozumiana i doceniona, bo wie że jak ma problem czy boli głowa zawsze może wtulić się we mnie bo tu czuje się najlepiej bo potrzebuje czułości, to jest jej azyl.... .... Ty tego nigdy nie zrozumiesz bo nigdy nie czułaś czegoś takiego..Nie jesteś zdolna do uczuć i nie wciskaj ludziom że uczucia nie są ważne, bo są ważne, najważniejsze..... Popatrz jaki to ze mnie typ. Rozsadził wszystkie twoje wyssane z palca przekonania. Może warto sie nad sobą zastanowić, czy oby napewno masz rację....... Teraz zabawię sie we wróżkę, przepowiem ci przyszłość. Jak wróżbita Maciej i to całkowicie gratis..... Twierdzisz że rodzina zastępuje c***artnera. Rodzice sa coraz starsi. Z czasem poumierają. Na to nie masz wpływu. Twoje dziecko założy rodzine i odejdzie lub znajdzie sobie prace gdzie daleko. Czasem może zajrzy do swojej starej zrzędliwej matki. Zostaniesz sama, jak nasz naczelnik państwa. A wiesz co on robi jak pytają go o seks ???? Odwraca kota ogonem.... Ty dopóki jesteś jeszcze w miarę młoda możesz liczyć na jakiegoś przygodnego faceta. Ale jak będziesz stara, też podobnie jak naczelnik będziesz musiała znaleźć sobie jakąś alternatywę.... Nie bedzie już odpowiedzialnego stanowiska w pracy, zastąpi cię ktoś młodszy i bardziej energiczny. Wypchną cię na emeryturę. Zostaniesz sama ze swoją nowoczesnością. Widok spacerujących po parku starszych nadal kochających się małżeństw, będzie powodował w tobie ogromną złość bo oni mają siebie a ty nie masz nic. Dopiero wtedy zrozumiesz że to ty jesteś ofiarą losu, całe życie żyjącą w błędnym przekonaniu o swojej racji. Dojdzie do ciebie że ta twoja źle rozumiana nowoczesność zrobiła z ciebie psychiczną pokrakę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P1 dziadek dobra rada! buhaha Ale z Ciebie "typ, co rozwala tezy" wiekszej bzdury dawno nie czytalam! Matriksy i inne chooiksy to ty zostwaw dla siebie. Zal Cie czytac. I nie jestem osoba do ktorej to pisales. Myslisz, ze jestes madroscia obsolutna???? Trujesz jak malo ktory facet i na dodatek jestes baaardzo upierdliwy. Porazka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP1
gość dziś Jak zobaczysz " gośćP1" nie czytaj tego. poprostu omiń to, to jest dala normalnych ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój to jakaś skrajna idiotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP1
gość wczoraj Zobacz jeszcze to. Tylko zacznij oglądać od środka. Dwoje starszych ludzi. Zobacz ile dla siebie znaczyli....... https://youtu.be/-2U0Ivkn2Ds?list=FL75EtWqh2XTc3zanSjtiD9g Wiem, wiem zaraz powiesz że to teledysk, że to tylko aktorzy. Ale to zostało pokazane na podstawie prawdziwych uczuć i wierz mi ludzie tak mają, wystarczy sie rozejrzeć. Nadal twierdzisz że miłość trwa 4 lata ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fabryka Samochodów Małolitrażowych posiadała własny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Samochodów Małolitrażowych BOSMAL. Powstawały w nim różne wersje nadwoziowe i napędowe Polskiego Fiata 126p, m.in. pick-up oraz z przednim napędem. Na początku lat 80. XX wieku powstało w nim kilka egzemplarzy prototypowego modelu FSM Beskid 106. Obecnie BOSMAL jest samodzielną placówką, wykonującą m.in. zlecenia firmy Fiat Auto Poland.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu P1 ze swoimi" madrosciami " niedzielnymi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćP1 dziś To raczej sama sobie robię przysługę że nie wpuściłam żadnego jegomościa do mojego domu i żaden mi nie stęka turlając się po mojej własności. A byli tacy co chcieli, łącznie z idiotami którzy próbowali mi wytłumaczyć "gdzie jest miejsce" kobiety i że " kobieta ma słuchać mężczyzny bo to jej obowiązek" jak ten bęcwał który rzuca "pipami" na forum. Nie ze mną takie numerki. W matriksie żyjesz TY. Za cholerę nie potrafisz zaakceptować różnorodności sposobu życia. Nawet do kochania związek w formie tradycyjnej nie jest konieczny ale ja wiem... dla ciebie to jest niepojęte. Tylko facet+kobieta+dziecko/dzieci pod jednym dachem tworzą "normę". Te "skrajne wypadki" można w Polsce liczyć w skali roku w tysiącach- odsyłam do GUS i stron Ministerstwa Sprawiedliwości ( statystyki) nie wspominając o "skrajnych wypadkach" liczonych w milionach w skali świata..... W ładnej bańce żyjesz. Inni maja swój rozum więc zrobią jak zechcą więc dziwny człowieku nie przypisuj mi o " odpowiedzialności " za czyjeś decyzje. Człowiek to nie ameba ( poza tym bęcwałem od "pip") i samodzielne decyzje potrafi podejmować sam. Jeszcze w tym kraju istnieje wolność wypowiedzi więc mogę pisać co chcę. Poza tym łaskawie sobie przypomnij że jest to forum, forum na którym każdy ma prawo pisać. Ciekawa jestem gdyby tak przeanalizować sytuację twojej partnerki życiowej... jaka jest przyczyna tego że nadal z tobą jest. A co to jest " Fakt"? Te papierki z obrazkami dla gospodyń domowych o gwiazdach ? Wiesz preferuję papier z tekstem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za ciebie roboty intelektualnej nie wykonam. Idź do biblioteki, do księgarni, znajdź materiały, istnieją. Co ja czuję tego nie wiesz, nie siedzisz w mojej skórze, możesz co najwyżej domniemywać. Skoro lubisz się bawić we wróżkę to może tym się zajmij zawodowo, gówniana robota, dla intelektualnych miernot ale przynajmniej zarobisz zamiast na forum wypisywać bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umieralność to sprawa naturalna. W jednej chwili można stracić wszystkich w młodości w wypadku samochodowym, wyniku chorób. Poza tym mężczyźni statystycznie żyją krócej od kobiet o dobrych kilka lat, także koniec końców kobieta i tak zostaje na starość sama. Nie planuj życia mojemu dziecku, planuj własnemu jeśli ci na to pozwala. Zrzędliwy jak widać JUŻ jesteś TY. Porównywanie mnie do naczelnika który nie ma dzieci i jest podejrzewany o upodobania nieheteronormatywne jest porównaniem z d**y. Muszę cię zmartwić... pewnie nie masz świadomośc***ewnego faktu.. mianowicie na stare lata kobietom nie chce się uprawiać sexu z powodu menopauzy. Sex staje się nieprzyjemny, bolesny, nie występuje juz " chcica". Niektóre dają rade do 58 roku życia żeby chłop nie latał na baby, spełniają tę "powinność" niekoniecznie czerpiąc z niej przyjemność a potem jest lipa. Także brak fiuta na stare lata nie jest dla kobiety problemem. Na szczęście wykonuję wolny zawód i tak długo jak umysł mi pracuje tak długo będę mogła w tym zawodzie działać, nawet drepcząc trzymając balkonik przed sobą. Wiesz w moim zawodzie "wypychają" ludzi naprawdę niedołężnych, zazwyczaj w 75 roku życia. Tak bardzo cię boli moja indywidualność że straszysz mnie widokiem staruszków spacerujących po parku. Jakim trzeba być zacietrzewionym typkiem żeby komuś wróżyć zgorzknienie, jaką trzeba być mentalną pokraką żeby to wszystko wysmażyć żeby straszyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP1
gość dziś Jak słusznie zauważyłaś każdy może się tu wypowiedzieć . Ty mówisz swoje , ja swoje. Kto ma rację ludzie ocenią.... Nawet nie wiesz jak mi cię szkoda. Opierasz całe swoje życie na statystykach GUS i Ministerstwa Sprawiedliwości. To żałosne. Każdy jest inny, nieda się każdego zapisać w formach słupków i wykresów..... Czy ty sama sie czytasz ???? to co wypisujesz jest żałosne. Za grosz w tobie uczuć. Tylko słupki wykresy i porównania...Od mojej partnerki WARA , nawet do pięt jej nie dosięgasz, nie masz pojęcia jaka jest.... To co czujesz, co w tobie jest widać po twoich wypowiedziach.. Właściwie to niema nic. Człowiek bez odrobiny wrażliwości jest jak robot. Zimny, pozbawiony uczuć, robi to na co go zaprogramują. Z tobą jest podobnie...Czym więcej czytam twoich wypowiedzi, tym bardziej skłaniam sie do opinii jaką ktoś wcześniej wyraził, pani mądralińska... Darwin miał racje 2017.06.09 gość dziś selekcja naturalna DZIAŁA, umysłowo chore baby zostają singielkami i nie przekazują dalej DNA, natura wie jednak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP1
gość dziś Trudno uwierzyć że natura stworzyła coś tak pustego jak ty. To przecież bęben w środku ma więcej treści niż ty w sobie..... Umieralność to sprawa naturalna, każdy może zginąć w wypadku- owszem. Nie rozumiem poco ty z domu wychodzisz, przecież statystycznie bardzo dużo ludzi ginie.... Myśląc w ten sposób obnażasz płytkość swojego umysłu. Niezależna, nowoczesna do tego pusta i zimna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość bab to durne pipy, a ta jest królowa durnych pip, to jak rozmawiać z małpą, gada to ale nie wiadomo co. Kompletne zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P1 Jesteś niestety za głupi by zrozumieć moje słowa. Jedziesz stereotypami nie rozumiejąc w ogóle ludzkich wyborów. Masz zakodowany jedynie „słuszną” drogę. Kto jest inny ten jest „ żałosny”, „ robot”, „bez wrażliwości”. Cóż…. Osoby z którymi pracuję nie podzieliliby twojego zdania. W tym zawodzie niezbędna jest właśnie wrażliwość. Co do twojej ignorancji odnośnie danych z GUS i Ministerstwa Sprawiedliwośći- z sufitu tych danych nie mają. Stanowią odzwierciedlenie rzeczywistości, sa one dostarczane między innymi przez sądy które wydają wyroki panie „mądralo”. Twoja partnerka g… mnie obchodzi ale można się domyślać jaka jest jej pozycja.Co do kwestii tego czy jej do pięt nie dorastam.. cóż może to właśnie ona mi nie dorasta do pięt. Mając za partnera kogoś tak zadufanego w sobie pod względem sowoich „racji” jak ty raczej nie da się mieć o takiej osobie wysokiego mniemania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
„ Selekcja naturalna „ w moim przypadku nie działa. Działa w przypadku bezpłodnych par panie „mądralo”. Trudno dopuścić do myśli że po Ziemi chodzą jeszcze tacy pyszałki jak ty, wmawiający na siłę co jest właściwe w życiu, co jest nienormalne. Nie pojmujesz pewnych zjawisk, pewnych prawidłowości. Dla ciebie coś jest tylko czarne albo białe. Tak, nowoczesna, niezależna, uczuciowa do najbliższych a nie do obcych. Ty za to przygłupi, rozumujesz stereotypowo i uważasz że chłop powinien być „celem” dla każdej kobiety. Ale to typowe dla takich jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×