Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asia_30plus

nie mam już siły udawać szczęśliwej singielki

Polecane posty

Gość gośćP1
Gdybyś potrafiła czytać ze zrozumieniem napewno takich głupot na mój temat byś nie wymyślała. Nigdy niczego ci nie narzucałem, przeciwnie zawsze mówilem żebyś żyła sobie jak chcesz, ale nie wciskała ludziom swojego skrzywionego poglądu na życie. I pomyśleć. twoja edukacja tyle kosztowała i co ? Kompletny intelektualny tłumok... Do tego emocjonalna kaleka, zimna i pusta... Nie masz pojecia kim jest moja żona. Na szczęście odwrotnością ciebie. Pełna finezji, delikatności i życiowej mądrości. Mogła by bardzo wiele nauczyć takiego pustaka jak ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP1
gość dziś Jak już wcześniej wspominałem dzieciaki bardzo wzorują się na swoich rodzicach, pani mądralińska. Zajrzyj do tabelek i wykresów GUSu czy ZUSu, czy gdziekolwiek chcesz. Mi udało sie wychowac dzieciaki na wspaniałych ludzi... Pomyśl co bedzie z twoim dzieckiem jak ma matkę intelektualnie upośledzoną i emocjonalnie okaleczoną... Szkoda dzieciaka bo te wzorce mogą mu zniszczyć życie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćP1 dziś Gdybyś był człowiekiem mądrym i tolerancyjnym to byś nie wypisywał bzdur o mojej rzekomej odpowiedzialności za ewentualne wybory obcych osób po przeczytaniu moich słów na tym forum. Masz pewien problem. Polega on na tym że nie możesz znieść "baby" twardo pozostającej przy swoich poglądach. Twoja narcystyczna natura nie pozwala ci też pogodzić się z tym że kobieta może i chce żyć w pojedynkę. Idealizujesz związki, idealizujesz instytucję małżeństwa, nie dopuszczasz do swojej mało pojemnej głowy innych opcji na życie. Opierasz się na swoim osobistym doświadczeniu. Na świecie żyje ponad 7 miliardów ludzi a nie ty sam- to tak dla przypomnienia ignorancie. Trywializujesz kwestię rozwodów i danych dostarczanych przez najlepiej poinformowane w temacie instytucje państwowe. Osobę pozostającą twardo przy swoich poglądach nazywasz "robotem"," pustą" i tym podobne. Skoro ty wciskasz tu na forum swój "prosty" pogląd na życie to i ja mam prawo do "wciskania" mojego " skrzywionego" poglądu na życie. PROSTE. Moja edukacja przede wszystkim kosztowała moja rodzinę. Zobowiązania wypełniam bardzo dobrze " geniuszu" głupoty i ciemnoty. Mam głęboko w d***e kim jest twoja żona. Jedno wiem na pewno, mając takiego męża jak ty nie jest kimś wyjątkowym. Kobiety wyjątkowe trzymają się z daleka od takich jak ty... jak tu prościej ci wytłumaczyć... one nie lubią skostniałych światopoglądowo osób gdyż się z nimi męczą. Miałam wielu dobrych nauczycieli w życiu od których ty z żoną moglibyście się uczyć, również w kwestiach życia NARCYZIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćP1 dziś Twoja ignorancja nie ma granic. Zazwyczaj rodzina składa się z wielu osób. Owszem wzorują sie na dorosłych, u mnie jest na kim... dziadkowie, moje rodzeństwo rodzaju męskiego, wujowie. Nie bój się, pierwiastek męski w mojej rodzinie istnieje. O moim intelekcie najwięcej wiedzą ci którzy mnie kształtowali intelektualnie. Zapewne nie mieliby o tobie najlepszego zdania. Pilnuj własnych dzieci, od cudzych " moralisto" i orędowniku " normalności" odp*****l się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P1 "Pełna finezji, delikatności i życiowej mądrości. Mogła by bardzo wiele nauczyć takiego pustaka jak ty..." O ja piertole ona finezyjna krolowa i on madralinski narcyz! Jaka idealna para!!! Sam jestes PUSTAKIEM! Zrob nam przysluge, wez kajak i splyn stad! Nikt nie chce Ciebie tu czytac, czy to tak ciezko zrozumiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P1 jaki chodzacy ideal. wzorowa zona, idealne dzieci no i on samiec alfa, czyli buc nad bucami! Pozal sie Boze jak prymityw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP1
Mnie nie chcą czytać????? Popatrz na tytuł tematu pani pusta nowoczesna .Przecież tytuł jakoś do ciebie nie pasuje. No cóż przecież jak mogłabyś zrozumieć z takim tępym mózgiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pograzaj sie jeszcze bardziej i nie pisz juz, panu juz dziekujemy. Nikt tu ciebie przeciez nie rozumie, nie wysilaj sie tak mocno. Jeszcze raz nie chcemy cie czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćP1 dziś Dokładnie. Nikt nie chce cię czytać a ani dyskutować z tobą. Zrobiłam ci łaskę. Inni za mnie pokazali ci gdzie jest twoje miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mądra a taka głupia
gość dziś Selekcja naturalna DZIAŁA tępa pipo, bo twój bachor będzie pedałem albo lesbijką lub innym pojèbańcem i DNA dalej nie przekaże. Dziękuje dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP1
gość wczoraj Wszystkie moje twierdzenia świadczą o tym że jestem człowiekiem rozumnym i tolerancyjnym, czego nie można powiedzieć o tobie... To nie ja upieram sie tylko przy swojej wizji świata, pozbawionego facetów, czy jak ty to określasz pokazując w ten sposób swoją nienawiść do "chłopów". To nie ja wyśmiewam kobiety które tęsknią za tradycyjnym związkiem,w przeciwieństwie do ciebie ja je potrafię zrozumieć. Próbuję przekazać im że takie związki mają sens. To ty ciągle wciskasz wszystkim że mądra i nowoczesna kobieta, to kobieta bez "chłopa". Nie możesz pojąć że mądra i nowoczesna kobieta też może mieć "chłopa". Co takiego wydarzyło się w twoim życiu że tak bardzo "chłopów" nienawidzisz ? Przypominam ci że gdyby nie "chłop" nie byłoby ciebie na świecie. Chyba nie wierzysz w bociany?? Nawet niektóre gatunki zwierząt łączą się w pary na całe życie, według ciebie to nie normalne. Człowiek ma to "wdrukowane" w swoją psychikę, ma to zakodowane w DNA, ale nie w ty, ty przedstawiasz skrzywiony obraz, do tego wmawiasz to ludziom.......Tyle nauki, tyle fakultetów i co ? Nic, sieczka w głowie...... Nie lubisz być jak to mówisz "określana przez chłopa", a z taką łatwością określasz wszystkich innych. Próbujesz dopasować mnie do narcystycznego, hegemona, który twardą ręką trzyma krótko wszystkich w domu.... Tymczasem to ty wykazujesz narcystyczne skłonności, przekonana o swojej wyższości nad wszystkimi innymi. Poczytaj własne wpisy może od nowa zdefiniujesz samą siebie.... Pewnie twój bardzo ograniczony mózg tego nie pojmie ale może choć cząstka do ciebie dotrze. Moje małżeństwo oparte jest na równości, miłości, wierności i wzajemnym zrozumieniu. Niema hegemona, jest równość. Wszystkie decyzje podejmujemy wspólnie. Wszystko robimy wspólnie. Uwielbiamy być blisko siebie. W swoim gronie czujemy sie najlepiej. Żyjemy własnym związkiem i cieszymy się że możemy być razem.Do niczego nie potrzebne są nam wykresy i tabelki ..... Ty nie jestes w stanie tego zrozumieć bo niema tego w tabelkach i wykresach GUSu ani w żadnych książkach. Tą więź trzeba poczuć, ale twój maciupki móżdżek nie jest w stanie tego pojąć.... Uważasz sie za kobietę wyjątkową, owszem jesteś wyjątkowa w swojej ułomności, w tym nikt ci nie dorówna...Co do dzieciaków to żaden dziadek, wujek, brat, czy ktokolwiek inny nigdy nie zastąpi ojca. poszukaj to sobie w swoich tabelkach GUSu, KRUSu, ZUSu, czy gdzie kolwiek indziej. Zamiast opierać swoje życie na uczuciach, ty opiewasz na tabelkach i wykresach. To jest ta twoja nowoczesność i niezależność ? A może choć raz posłuchaj mądrzejszych od siebie.... Tobie na szczęście nie grozi to że ktoś się z toba zwiąże. Ewentualny partner zrobiłby największy błąd w swoim życiu. Musiałby być naprawdę zdesperowany.. Jak tu ruszyć coś takiego ? Ziejesz taką nienawiścią do "chłopów" że najpierw by musiał kijem szturchnąć i zobaczyć czy to coś go nie zaatakuje... Bądź sobie sama w swoim skrzywionym świecie i nie kalecz innych swoimi teoriami... xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Muszę cię zmartwić. Rozpoczynam właśnie długi weekend, więc nie będę mógł odpowiadać na twoje chore teorie... Wiem że będziesz tęsknić. Pewnie zaczęłaś zastanawiać sie nad własnym życiem ? Zasiałem w tobie ziarno niepewności. Już sama nie wiesz czy nie mam racji....... Wyjeżdżam wraz ze swoją kochaną rodzinką. Będziemy się dobrze bawić..... A ty zostajesz ze swoja nowoczesnością i niezależnością , ale i ze swoja samotnością i ułomnością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie bedziemy za toba tesknic, chyba cie do reszty poye.balo! NIE chcemy ciebie tutaj tepaku, tak trudno zrozumiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co im odpisujesz przecież to chore baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pochlebiaj sobie , nikt nie bedzie za toba plakal! baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P1 Zrobię ci tę łaskę i napiszę ostatni raz: Właśnie widać jak jesteś „rozumny”… i „tolerancyjny”. Świat widzisz przez różowe okulary nie dopuszczając do siebie myśli że coś może funkcjonować inaczej. Jak wygląda świat a przede wszystkim relacje rodzinne nie tylko we własnym „stadzie” widzi każdy kto choć trochę myśli i obserwuje co dzieje się wokół poza czubkiem jego nosa.Na podstawie tych obserwacji a także dostępnych danych można wysnuć właściwe wnioski. W moim życiu faceci a jakże istnieją. W pracy, w otoczeniu w którym funkcjonuję. Nie jestem zamknięta w ciemnym lochu z dala od społeczeństwa. A nawet w rodzinie. Poza tą drobnostka która dla ciebie jest nie do zaakceptowania - faceta w moim domu w charakterze partnera życiowego. Jesteś niezwykle tępym człowiekiem. Dawno nie miałam z kimś takim do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, zgadzam sie z Toba w 100% P1 w kazdym temacie powtarza dokladnie to samo, jaki on jest idealny, on i jego rodzina. Do znudzenia ciagle ta sama mantra. Az zal go czytac czasami, ma takie mnimanie o sobie :-( Smutny facet, szkoda mi go. Ale gdziesz (czyli tu na babskim forum) moze swoje samotne i puste zycie, swoimi bredniami bajkami podbudowac ale kogo obchodza jego przeye.bane wywody? Normalny to on nie jest! Tacy jak on tez musza zyc, a my musimy sie z takimi debilami meczyc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zupełnie nie wiem gdzie ja się wyśmiewam z kobiet tęskniących za tradycyjnym związkiem. Niech się któraś wypowie. Ale wydaje mi się że albo ma w d***e i twoje i moje poglądy bo doskonale wie że w życiu nic nie jest albo czarne albo białe albo uważa że nie warto wchodzić z tobą w dyskusję. Jesteś w błędzie sądząc że nienawidzę facetów. Ja po prostu nie potrzebuję faceta a to jest zasadnicza różnica której ty swoją upośledzoną głową nie potrafisz ogarnąć. Napiszę wprost… po co mi facet w domu w charakterze kolegi? Bo tylko tak by wyglądał mój „związek” z nim. Istnieją kobiety które na myśl o chłopie w domu całe się spalają i takie którym to wisi. Dlaczego tym którym to wisi mają się zmuszać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbuję przekazać im że takie związki mają sens---- czyli zakładasz z góry że każda kobieta jest za głupia żeby samej dojść do wniosku co dla niej jest najwłaściwsze. Pozwól jednak żeby każda z osobna sama sobie planowała życie. Kobiety naprawdę to inteligentni ludzie. W odróżnieniu od ciebie ja niczego nie usiłuję przekazać. Dzielę się moim poglądem nie narzucając nic komukolwiek . Bardzo byś chciał żebym się zamknęła bo twoim zdaniem „ propaguję” coś „złego”. Czytając twoje bzdury można odnieść wrażenie że masz coś wspólnego z tym całym Terlikowskim. On też ma „jedynie słuszną” wizję świata. Każda kobieta ma prawo wyboru jak sobie wykreować życie. Dla ciebie kobieta nowoczesna bez faceta przy boku jest „ nienormalna”. Dopuszczasz wyłącznie opcję tradycyjną. Przykro mi, świat jest różnorodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem… gdyby nie mój ojciec nie byłoby mnie na świcie. Dziś jednak czasy nieco się zmieniły. Dziś wystarczy klinika i materiał od dawcy, który ten materiał oddaje dobrowolnie. Dla ciebie nie do pomyślenia. Wiele kobiet wychodzi za mąż za niewłaściwe osoby. Z powodu naiwności, zaślepienia miłością, wpadek, nacisku społecznego, utartego wzorca kulturowego. Może dzięki moim wpisom gdzieś jest kobieta która się waha bo ma przeczucia że coś nie gra po przeczytaniu moich wypowiedzi nie wpadnie w szambo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo " w Polsce porzadek musi byc! Nr 1w rodzinie to jest facet noszacy spodnie ( obojetnie, moze byc alkoholik albo niepracujacy ale musi byc!!!) i matka Polka/ ktora nie moze miec swojego zdania / dzieciak i wtedy mamy juz szczesliwa NA POZOR rodzine!!!" Takze kobiety myslace samodzielnie, samowystarczalne i na dodatek jeszcze szczesliwe sa nie do ogarniecia! On nie moze zrozumiec, ze takie kobiety istnieja i Ciebie nigdy nie zrozumie bo jest ograniczony typ! Nie zawracaj sobie nim glowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten „ skrzywiony obraz” istnieje odkąd istnieje ludzkość jednak kobiety dawniej nie miały nic do powiedzenia. Musiały wychodzić za mąż i koniec, nie miały nic do powiedzenia bo decydowali za nie tacy jak TY . Dziś na szczęście tego przymusu nie ma. Tak jesteś narcyzem. To jest dobitnie widoczne w twoich wpisach. To sobie bądź blisko żony i podejmujcie wspólnie decyzje… ale czy każda musi? Na tym właśnie polega twoje upośledzenie że nie potrafisz pojąc tak zasadniczej prawdy tym swoim ograniczonym mózgiem--- nie każda musi. Co do dzieciaków to żaden dziadek, wujek, brat, czy ktokolwiek inny nigdy nie zastąpi ojca--- „ciekawe” spostrzeżenie w świetle historii ludzkości… A może choć raz posłuchaj mądrzejszych od siebie....—ty z całą pewnością mądrzejszy ode mnie nie jesteś. Tobie na szczęście nie grozi to że ktoś się z tobą zwiąże - i bardzo dobrze, nie zabiegam o kogokolwiek. Niepojęte, prawda ograniczony człowieczku ? Bardzo dobrze, nie odpowiadaj, z pewnością jest tu kilka osób które odetchną z ulgą na wieść o tym że nie będziesz tu pisał. Mam co robić, nie mam zwyczaju „tęsknic” za imbecylami. Nowoczesna kobieta również ma rodzinę ułomku. Pa, pa… mam nadzieję że już na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Mam dziwne przeczucie że to wszystko wypisuje sam "guru" Terlikowski albo jakiś jego wielbiciel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka mądra a taka głupia wczoraj Lesbijki i geje też mają dzieci tępaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Napisałam ostatni raz, nie ma sensu kopać się z koniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co piszesz z tępą pipą której poziom umysłowego píerdolnięcia jest nr 10 ( najwyższy)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Geje i lesbijki mają adoptowane dzieci lub wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale p******a baba. Tylko coś o normalnej rodzinie, mąż, dzieci i jeszcze szczęśliwi to dostaje jakiegoś szału na elaboraty i nikogo na nic nie namawia. Oryginalna, niestandardowa, kto by cię chciał, lepszy strzał w łeb niż z kimś takim obcować na codzień. Gdyby jej automat odpisywał chyba gryzła by ściany ze wściekłości bo jej chłop niepotrzebny. Jeszcze raz to napisz bo nie wiemy. Chyba strasznie brzydka musisz być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lecz sie psycholu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka nie ma siły UDAWAĆ??? To po HOOJ UDAJE? Ale kto zrozumie durną babe. Sra taka na siebie i narzeka że śmierdzi, co za umysłowa patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nowoczesne" baby wyginą jak dinozaury, bo ten wariant na długoterminowo po prostu NIE DZIAŁA. Miłych snów durne pipy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×