Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asia_30plus

nie mam już siły udawać szczęśliwej singielki

Polecane posty

Gość gość
Ja nie wiem o co Wam chodzi. Singielka może być szczęśliwa i nieszczęśliwa tak samo jak i mężatka. Trochę otwartości umysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:43 Brawo! Krotko i na temat!!! P1- wez przyklad :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Typowy, tępy impotent bez perspektyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta jasne bo kazde malzenstwo to" sielanka i szczescie". zycie to nie bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćP1 wczoraj nie trać czasu na dyskusje na poziomie z tępą dzidą, bo to genetyczny odpad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sram ci do ryja
gość wczoraj dziś Typowy, tępy impotent bez perspektyw. Zgłoś Sram ci do twojego skrzywionego nigdy nie zadowolonego z życia ryja, zdychaj z twoim durnym kotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj ta jasne bo kazde malzenstwo to" sielanka i szczescie". zycie to nie bajka Zgłoś Kto wam tępym pipom powiedział że jesteście w bajce i ma być sielanka? poje/bało was? To nie jest już żaden raj, raj dawno zje/bałyście durne kur/wy, to teraz macie cierpieć i mordaw kubeł albo przegrywacie wyścig szczurów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez ty tepa patologio idz do pracy, zarob i kup sobie ulubionego jabola, i uwazaj zeby ci zylka nie pekla! buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6:26 zyciowy przegryw sie znowu odezwal! zyciowym niezdarom i lemingom z mozgiem ameby mowimy: wypiertalay!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie dziwi mnie że jesteś sam. Żadna normalna kobieta nie pokusiłaby się na jakiekolwiek kontakty z takim buraczanym prymitywem jak TY, nie mówiąc o związku. Odpowiadając na twoim poziomie: sam sobie nasraj a najlepiej weź sobie samemu obciągnij f******a albo wsadź między drzwi bo sperma i żółć mózg ci zalewają prymitywie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A kto ci tępaku powiedział że kobieta w ogóle ma cierpieć ? Kto powiedział że ktokolwiek ma się męczyć z debilami podobnymi do ciebie ? Zamknij w końcu tę swoją prymitywną paszczę i z*********j do roboty pasożycie zamiast przesiadywać na babskim portalu. Znalazł się " specjalista" od "wyścigów szczurów" sam będąc mameją życiową. Do roboty miernoto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6:28 Prymitywny dziad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP1
No i sprawa się rypła. Komuś puściły nerwy, ktoś inny nerwowo odpowiedział a dalej już poszło..... Niepotrzebnie aż tak się spinacie, to nikomu nie jest potrzebne...... Puki co, wprawdzie bardzo okrojona przez rządzących ale nadal istnieje demokracja i każdy może wyrazić swoje poglądy, nie koniecznie obrażając innych. Nie bądźcie tacy jak rządzący że tylko to co oni głoszą jest słuszne, jest demokracją, a wszystko inne to gorszy sort......Szczególnie dwoje z was bardzo się na siebie uwzięło. Może w waszym przypadku warto się spotkać przy kawie i omówić różnice zdań ?????? Wiecie jak to jest, "kto się czubi ten się lubi"......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w domu tez tak trujesz? nie obraz sie ale jestes lekko to ujmujac wyjatkowo upierdliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćP1 dziś Wszystko ładnie i pięknie ale proszę wrócić do starych postów i zorientować się kto tu prowokuje i kto komu ubliża. Dopóki nie pojawił sie tu ten prymityw używający nagminnie słowa " pipy" jak również " k***y" dyskusja toczyła się w miarę spokojnie i kulturalnie. Nikt nie będzie tolerował szowinistycznego, zakompleksionego a przede wszystkim wrednego prymitywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćP1 dziś [11:57 Kobiety na poziomie, korzystające ze swojego rozumu z tępakami nie spotykają się na kawie. Takiego można wyłącznie kopnąć w doopsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypowiedz wyzej, dokladnie tak jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P1 Jaka propozycja?! Nie wiadomo czy smiac, czy plakac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP1
Nie uważasz że takie spotkanie mogłoby być bardzo ciekawe..... Oboje maja temperament , to jak spotkanie ognia i wody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej nie. Mogłoby to się skończyć trwałym kalectwem- amputacją jaj na skutek ich uszkodzenia kopniakami bo tylko idiotka spokojnie będzie znosić zachowania tego człeczyny bez rozumu. A dlaczego bez rozumu.......to już wcześniej zostało napisane a także dlatego że jak mu jaja pęcznieją a żadna go nie chce to posiadając rozum polazłby do prostytutki sobie ulżyć albo zawarł układ z cichodajką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P1 czy ty siebie slyszysz? Boze widzisz to i nie grzmisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popatrz w lusterko
gość dziś nic dziwnego że ty sama, i zdechniesz sama, bo kto by taką chciał, krzywy ryj i tyle jadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzis Tak sobie myślę że jesteś po szkole specjalnej. I to niekoniecznie ukończyłeś nawet gimnazjum. Normalny gość polazłby sobie szukać d**y zamiast wypisywać dyrdymały. Pewnie jesteś FAS albo z deficytami po innym dziadostwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przygloop bez zainteresowan, cale tu tu siedzi i kompleksy leczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP1
gość wczoraj Wiem, wiem przyznaję że była to z mojej strony lekka prowokacja. Ale spójrz ile emocji wyzwoliła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćP1 dziś Głupio myślisz i głupio piszesz. Ale jaki "poziom" taka "rozrywka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP1
gość dziś Dla was każdy jest głupi oprócz was samych.... Tylko czemu jesteście samotni ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być samotnym to kicha. Ale być w związku i być samotnym to kanal na całego. Wiem co mówię, bo miałam i to i to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP1
gość dziś W takim związku niema sensu tkwić. Lepiej się rozstać i być całkiem samotnym niż męczyć się i kłócić się z osobą której nie kochamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie tak zrobiłam i odeszłam, bo on mnie nie kochal jak się okazało, tylko był dlatego, że innej nie spotkał, a nie chciał siedzieć sam. I tak sobie siedzę sama kolejny rok. Ale wyjścia nie miałam, bo on nie chciał się ze mną na poważnie wiązać, tylko jak się okazało wolał taki wolny związek od czasu do czasu się spotkać i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×