Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kafe.luna

ulubieńcy na kafe

Polecane posty

Wzielo was na Ekshumacje uzytkownikow kafe kto projektem, kto moderatorem ukrywającym sie pod innym nikiem ,kto trolem Normalnie detektywistyka kafeteri jak sie patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzielo was na Ekshumacje uzytkownikow kafe kto projektem, kto moderatorem ukrywającym sie pod innym nikiem ,kto trolem Normalnie detektywistyka kafeteri jak sie patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boliboliboli
sluchaj no ty parszywa mala wywloko. Skoro juz zaczynasz uzywac takich epitetow to ok, glupia to ty masz na drugie, jestes falszywym bublem udajacym chorego na forum, nikogo juz to nie bawi, zmien nick i wymysl sobie nowy projekt, nazwij go moze "bezczelna szmaciara"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczko ograniczaj alkohol i dragi :o oczywiście że miły temacik może sobie być:) ale ja też Was nie znam :( pierwszy raz widzę na oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o maj god
bo nowe projekty sa tu od dzisiaj. Whedif juz tez zostala zdemaskowana i niedlugo zmieni nick, ale jej to nie pomoze, nikt jej nie lubi, chamstwa nie da sie ukryc, nie dziw, ze masz fobie, niemozliwym jest cie polubic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o maj god
whedif jest jako whedif od jakichs 2 miesiecy bodajze, pamietam pod koniec sierpnia byla jeszcze pomaranczowa, od tego czasu siedzi tu non stop, czlowiek bez zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu te żałosne insynuacje że moje życie realne=wirtualne że się w realu tak samo zachowuje, że spotykam się z takim samym elementem jaki czai się w kafechaszczach :O i jak jakaś pomarańczka mnie nie lubi tzn że"wszyscy" XDXDXDXD Adonis cudnych Pań - od lipca/sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirgizins
eh... pamiętam jak kiedyś, jakieś dwa, dwa i pół roku temu reklamowano Kafeterie w radio. tylko nie pamiętam na jakim kanale to było. a i w gazecie jakiejś też. jechałem w odwiedziny do rodzinnego domu i moja (nie)kochana matka poprosiła bym zakupy zrobił, w tym jakieś durne babskie gazety. w trasie z braku laku zacząłem przeglądać te szmatławce, było tam coś o kafe i pisali że największe cyrki na ogólnym i że kwintesencją tego forum są podszywy. a teraz co? wyśmiej pokaz Florka z moszną i kuźwa bana dostajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o maj god
wszyscy nie wszyscy, ale jakos na kazdym topiku gdzie ty sie pokazesz zaraz pokazuja sie komentarze na twoj temat i to niepochlebne, a zakladane topiki na twoj temat? Co, powiesz mi, ze to 1 osoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju niektórzy mają taka pracę, że mogą sobie pozwolić na siedzenie na kafe, widziałam już paru takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whedif jest jako whedif od jakichs 2 miesiecy bodajze, - masz rację pomarańczo, wiem o co Ci chodzi, jeszcze wcześniej kiedyś pytałam tu o coś prozaicznego pod nickiem typu effofwpf djcfejfi albo dkscdnckd. ale nie wiem jakim cudem miałabyś mnie skojarzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o maj god
kirgizins bo tutaj chamstwo jest promowane, to jest to co ma przyciagac malolatow, moderatorzy daja przyzwolenie na pokazywanie nagich zdjec, obrazliwe teksty pod adresem kobiet, przedrzeznianie boga, przeklenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotku to są max 2-3 hejterzy:) robią sztuczny tłum no i parę czarnych nicków nie lubi co tu piszę. ja też wszystkich nie lubię :) mówisz, na każdym topiku? też gówno prawda to są brednie i rozpuszczasz ploty :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sacryficial Suicide-Legion, rozumiem Twoje rozgoryczenie, tylko po co się unosisz, to i tak nic nie da, dalej bedą kasować to co niewygodne Whedif- niektórym się wydaje, że znają wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o maj god
"jeju niektórzy mają taka pracę, że mogą sobie pozwolić na siedzenie na kafe, widziałam już paru takich" nie mowie, ze nie, ale to ile mozna siedziec? Bo ja mam tu na mysli osoby przesiadujace doslownie 24/7. Zawsze zastaniesz ich niezaleznie o jakiej porze wejdziesz, zerkniesz na ich posty i zobaczysz kiedy sa nadawane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do PROJEKTA
kotku to są max 2-3 hejterzy robią sztuczny tłum no i parę czarnych nicków nie lubi co tu piszę. ja też wszystkich nie lubię mówisz, na każdym topiku? też gówno prawda to są brednie i rozpuszczasz ploty a ty juz sie nie zaslaniaj jakimis "plotami", doskonale wiesz, ze wszedzie jestes szmacona i myslisz, ze nowi to kupia. Ale jak troche posiedza to sie zorientuja. Czas przyznac sie przed samym soba- nie lubia cie, jestes chamska, prymitywna a tego kotka to sobie w dupe wsadz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×