Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

cześć. U mnie waga mniej więcej na takim samym poziomie jak ostatnio jakieś + 2,5kg, też się boję, że nagle wsytrzeli + 5kg kolejne i będzie problem. Ale może uda się jak u mojej mamy przytyć max 7kg. Fredzia - szybko minie, zaraz będziesz wiedziała jaka płeć :) Arba - podobno mają zmienić te podstawy z ZUS, które można maksymalnie wybrać. W końcu rozmawiałam z księgową i po tym co mi rozpisałaś, nawet przez tel wszystko zrozumiałam ;) Dzięki raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJĆ przepraszam,nie wiem jak to się stało chciałam tylko to br jakies pousuwac, juz wklejam to co było z poprawką tylko do mnie :) sorry NICK .... wiek .... ciąża ....województwo ....data porodu..płeć dziecka anidzik20........20.........1........wlkp............01.0 7... Truj...............29.........2........podkarp.......01.0 7...chłopiec Mama 6latki.....24..........2.......lubelskie.......02.07...dziew czynka metafora.........26.........1.........śląskie........02 .07... optymistka85...27.........2........lubuskie........03.07. ..chłopiec dietowo..........25.........1......mazowieckie....03.07.. .dziewczynka Margrit ..........28.........1........pomorskie ....03.07...chłopak paulina_83.......29.........1.......podkarp........02.07. ..dziewczynka przyszła mama 2013..29..1.........kuj.-pom.....04.07...dziewczynka Messi29 .........29..........2......małopolskie.....04.07... Koalala...........31..........1......mazowieckie...04.07. ..dziewczynka Arba79...........33..........2........podlaskie.....07.07 ... Niuniek4646....29..........1.........śląskie........07. 07... MamaPoRazTrzeci...32....3.......zach-pom......08.07... Karla_00........19...........1.........śląskie.......08 .07... Joannnna.......25...........1......małopolskie....09.07. .. cynamon-22....29...........2......mazowieckie...10.07...< br /> żółta_cytrynka...25.......1......mazowieckie....11.07. ..chłopiec Agusiek77.......35 .........2......mazowieckie....12.07... viola881988.....24.........1.........lubelskie.......12.0 7... nicka8601.......27.........2...........UK............14.0 7... Fredzi_a........27..........1.......małopolskie ....14.07... niagara1212....23.........1......warm-mazur.....15.07...< br /> gąska............27.........2.........śląskie......... .16.07... Ginger78........34.........3.......podkarpackie...16.07.. . atamta..........32........4........wielkopolskie....16.07 ... .sapphire.......23........1........wielkopolskie....17.07 ...chłopiec lucjola123......33........1........mazowieckie.....18.07. .. TOPKA..........27.........3..........śląskie..........2 0.07... Zara Baby.....30.........2.......pomor/malopol...20.07... tigra30........30.........1........dolnośląskie......20 .07... Virada123....28.........1........dolnośląskie .....21.07... Biala87........25.........1.....śląskie/opolskie....21. 07... elliska.........27.........1.........kuj-pom..........21. 07... lady venera...34........1........mazowieckie.....22.07... kapris.........28.........3........lubelskie..........22. 07... patussa18....21.......2(po por.)...świętokrz... 24.07... drugieszczęście...25...2........mazowieckie....12.07... chłopiec Wika78.......34.........1..........Francja.........25.07. ..dziewczynka emu21........31..........2.......mazowieckie.....26.07... pokahontas81...31...2(po por.).....śląskie......28.07... fingo 30..........30.......1.............UK..........29.07... anetach18.......24.......1.........lubelskie......29.07.. . Nescafe03.......24.......1.........lubelskie......29.07.. . Ines89............23.......1..........śląskie.......30. 07...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta pomarańczka to nie ma zielonego pojęcia o czym pisze, ale jest najmądrzejsza.... Ja jestem teraz w 18tyg i 6 dniu i lekarz twierdzi, że to 19 tydz, więc skoro nie aby mój tak liczy to chyba wie co robi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za załamka :/
No właśnie topka jak MASZ 27 to skończyłaś 27 i zaczynasz 28 rok życia, czyli 'leci ci 28' a nie jak twierdzi mądra pomarańczowa z poprzedniej strony, że jak skończyłaś 27 to właśnie zaczęłaś 27 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No słuchajcie dzwoniłam do ginki. Powiedziała że teraz ma urlop ale jak by się przeciągały te upławy to mama się zgłosić do szpitala ktoś na pewno zobaczy co i jak. Na razie spokój więc się przestała martwić. Mówiła że prawdopodobnie to ten antybiotyk bo ja zawsze na antybiotyki dziwnie reagowałam. Trochę mi ulżyło. A na pocieszenie przyszły firanki te które Wam link podsyłałam;D Ślicznotki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnik nie jesteś sama... Ja też mam dziś okropny humor, właściwie od wczoraj. Myślałam, że się wyśpię i rano będzie ok ale niestety w nocy nie było prądu, młodszy syn się budził 100 razy i wrzeszczał jak oszalały, ja spanikowana w ciemnościach zderzyłam się z szafą a później z futryną. Teraz boli mnie głowa. Na dworze szaro i ponuro i w dodatku zimno :( Dziewczyny nie zaplanujecie ile przytyjecie w ciąży - jak zaczniecie tyć w 3 trymestrze to co? Przestaniecie jeść? Nie da się tego przewidzieć, można mieć tylko nadzieję, że los będzie dla nas łaskawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja właśnie na to liczę, że los będzie łaskawy i to nie tylko w kwestii kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam odwrotnie...z wagą, przejmuję się,że nie tyję. Przedwczoraj nawet waga oberwała za pokazywanie ciągle tej samej wagi...MOże przytyłam jakiś 1,5, bo trudno dokładnie powiedzieć waga oscyluje u mnie między ok 66,5 (wieczorem) a 65,5 (rano po wizycie w toalecie) no a przedtem rano było ok 64. Tak właściwie wzrost równałby się wadze Serduszka, płynu itp....Ale fakt,że ciągle nie czuję ruchów doprowadza mnie do szaleństwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margrit - też na to liczę. Ja po odstawieniu antybiotyku nadal się zle czuję ale wczoraj upiekłam bardzo szybkie ciasto czekoladowe ale jest pyycha polecam na poprawę nastroju;) Jak macie ochotę prześlę link do przepisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bahati zniknęłaś z tabelki? Masz termin jak ja na 16? To Twoja pierwsza ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie macie jakieś sprawdzone , bezpieczne sposoby na to żeby odblokować zatkane zatoki? Jakaś inhalacja czy coś. Bo ta woda morska tylko wysusza mi śluzówkę i tyle;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetach ja robię podobne ciasto ale bez mąki a więcej jajek a na to bita śmietana... Mniamuśność!!! To moje ciasto popisowe i jak mam jakąś imprezkę to goście sami mówią, że jak nie będzie tortu czekoladowego to nie przychodzą ;) Ja na zatoki brałam sinupret i inhalacje z kwiatu jasnoty białej - u nas do kupienia w zielarni ale może w aptekach też mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmmmm... uwielbiam brownie!!! Rano kupiłam już czekolady i w weekend będę piekła. U mnie też jakoś słabo. Córa obrażona na świat, nie chciała iść do przedszkola. Płacz o wszystko (nie taka bluzka, nie takie skarpetki, nie chce do samochodu). Druga połowa umiera na jelitówkę, a mnie boli brzuch. Idę po 2 nospę. Świetny piątek póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzięki. W sumie dobry pomysł z ta bita śmietaną. Mniami normalnie czysta rozpusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym sobie zjadła torcik czekoladowy z wiśniami .... taki przekładany kremem. Ale wczoraj wsunęłam pół dużej czekolady, mężowi który nie był w Tłusty Czwartek w Polsce obiecałam, że kupimy dobre pączki jak wróci, więc to by już chyba za duża rozpusta była z tym ciastem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze pytanie jak kupowałyście coś typowo ciążowego to kupowałyście większe? Bo mam na oku fajną spódnicę, teraz bym tyłek w nią zmieściła, a później ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za załamka :/
a mój lekarz operuje skończonymi tygodniami, jak jestem w 19 tc 4 dc, to jestem w 19 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Margrit - co do ubrań ciążowych to ja bym wzięła jednak coś co teraz jest luźnego. Bo pamiętam, że w pierwszej ciąży jak zaczęłam nosić ubrania ciążowe tak gdzieś w 6 mcu to wtedy mi się wydawały ogromne, a do końca ledwo je ubierałam :/ No ale ja przytyłam 23 kg, więc to chyba zrozumiałe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja na razie kupuję ciuchy luźniejsze z ciążowych tak jak mówiłam ma w sumie spodnie z panelem. Spódnic raczej nie ubiorę. Jakoś nie mam przekonania ;) Właśnie boję się że sporo przytyję później a nie założę kupionych rzeczy;) Ale na wszystko przyjdzie czas. Może jak by była to 2 ciąża to było by mi prościej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko mam takie rajstopowate getry z h&m jeżeli chodzi o dół, ale powoli już się robi problem, bo spodni nie naciągnę za wysoko a za nisko to nie bardzo się czuję i wyglądam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egfjvhjkmdxh
co za załamka :/ Tzn, ze twoj lekarz ma problemy z rozumieniem j. polskiego, gdyż to z ginekologią nie ma nic wspólnego. Ciekawe jak tacy lekarze na studia się dostali skoro pewnie mature z polskiego oblali :D A wiec jestes w 20 tc tak jak dziecko zaraz po urodzeniu jest w swoim pierwszym dniu życia a zarazem w pierwszym tygodniu życia, miesiącu życia. Mówi się również- dziecko w pierwszym roku życia uczy się tego i tamtego. Dziecko jest w pierwszej klasie szkoły podstawowej mimo, że nie oznacza to, ze pierwszą klasę ma za sobą- logiczne, prawda? Także to, ze Twój lekarz mówi po chachłacku to już nie nasza wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam że co do ubrań ja stosuję technikę leginsy + sukienki, tuniki, swterkowe sukienki z rozciągliwych materiałów:) a na wiosnę będą luźne sukienki odcinana epod biustem:) jak na razie żaden ciuch nie zakupiony w sklepie z odzieżą ciążową a na zimę już nic nie muszę dokupować;) może to też kwestia tego że nie chodzę do pracy więc nie muszę mieć wielu zestawów ubrań:) tak naprawdę na sezon zimowy mam 2 pary ocieplanych leginsów i parę grubych rajstop tylko te rajtki ciążowe:) do tego 6 sukienek/tunik w które zmieściłabym się nawet z dużym brzuchem i jest ekstra:) zimą nigdy nei noszę spodni bo mi się nogi odmrażają więc ten problem z głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za załamka :/
to na górze tej strony to podszyw :D jak chcesz prawić swoje 'mundrości' złotko i się podszywać, to przynajmniej zadbaj o spójność wypowiedzi - tydzień rozpoczęty to nie to samo co tydzień zakończony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za załamka :/
naucz się złotko czytać ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za załamka :/
Właśnie czytam te twoje farmazony :) które piszesz jako ja Na poprzedniej stronie wyraźnie piszę na jakim stanowisku stoję czyli tydzień rozpoczety to tydzień w którym jesteś, kochaniutka a na tej stronie ty, podszywając się pode mnie, twierdzisz że tydzień zakończony to tydzień w którym jestem :) zero logiki w tym nieudanym podszywie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba zakupię kilka par legginsów i też tak pokombinuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za załamka :/
tu załamka nr 3 :P pomarańczki dajcie sobie już spokój z tymi tygodniami! Ważne że Maleństwa prawidłowo się rozwijają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×