Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

Witajcie dawno do Was nie pisalam ale od czasu do czasu podczytywalam :) mam nadzieje ze mnie jeszcze pamietacie :) Atamta ja rowniez gratuluje :) U Nas wszystko w pozadku :) Spodziewamy sie coreczki :) Imienia jeszcze nie mamy wybranego. Na usg polowkowym wszytsko wyszlo ok, z moimi wynikami tez jest wpozadku :) Zostaje nam nic innego jak tylko cieszyc sie ciaza. Malutka kopie co raz bardziej i co raz czesciej. M tez juz mogl poczuc kopniaki, a jaki byl dumny jak go kopnęła :) My ciuszkow troche tez juz mamy. Ale musimy dokupic bodziaki i pare innych drobiazgow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atamta - no gratuluję;) Ciocia jak się patrzy;) Ehh też bym chciała żeby w rodzinie były dzieci w mniej więcej tym samym wieku;) Kurde a ja wpadłam w jakąś paranoje;/ Panikuje że nie czuję ostatnio w ogóle jakiego kolwiek ruchu i w ogóle. Ale mam nadzieję że do piątku wytrzymam;/ W tedy wizyta. ehh panikara się zrobiłam ale to może przez te sny ostatnio straszne mam że aż się budzę przerażona;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedziele popołudnie :) Niedziela, ale u nas remont pokoju dziecięcego trwa, dziś robota garderoby, nowy grzejnik i w trakcie zamawiane panele i drzwi. Jakieś plany na wieczór kobietki? Co do dzieciaczków w rodzinie, to za miesiąc moje dwie najbliższe kuzynki (siostry) rodzą, tak więc u nich to w ogóle fajnie, bo siostry i razem termin na marzec mają, a ja dołącze do nich w lipca, za to z kolei najbliższych koleżanek w ciąży nie mam, ale dobrze, że choć w rodzinie będą dzieciaczki. Miłego niedzielnego popołudnia i wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie plany to hmmm wielkie lenistwo;) mąż wybył do kolegi więc mogę odpocząć;D U mnie też kurde muszę w dzieciaczkowym pokoiku pomalować 2 ścianki i grzejnik. Najgorzej z tym grzejnikiem będzie ale niestety ktoś to musi zrobić;) Ale z tym się wstrzymam na dobry humorek i słoneczna pogodę;) No a jak przyjdzie piękna wiosna muszę wziąć się za okna bo po zimie są traaaagiczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mozecie i mi podeslac link do tych buteleczek ktorych wspominalyscie? bo nie moge znalezc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetach18 zazdroszczę, że tylko u Was malowanie. U nas to po prostu od podstaw, instalacja nowa elektryczna, wylewka na podłogę, panele, garderoba, sufit, ściany, oświetlenie, parapet, grzejnik, drzwi, a na samym końcu mebelki, łóżeczko itd. tak więc robota na wysokich obrotach, ale chcemy, aby to już było na lata. Ja w sumie, za dużo nie pomagam ;) obiadki robię i czekam na efekt końcowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny nie zazdroszczę remontów. Ja nie cierpię sprzątania później. My na szczęście malowaliśmy cały dom wczesnym latem zeszłego roku mając na uwadze plany powiększania rodziny. Jeszcze tylko poddasze zostało, ale to i tak prawie nie używamy, więc jak się ciepło zrobi to mąż pomaluje. * Anetach - nie stresuj się. Choć ja też ciągle panikuję, że dziecko się słabo i rzadko rusza w porównaniu z pierwszą ciążą. Więc bycie w kolejnej nie jest mniej stresujące - zwłaszcza jak porównanie wypada gorzej to człowiek od razu stres, że na pewno coś nie tak. Co do dzieci w podobnym wieku, to ja jestem ewidentnie z otoczenia bumu dzieciaczkowego. Najlepsza przyjaciółka ma termin 5 tyg wcześniej niż ja. A inna na kwiecień. I tak ogólnie co rusz to ktoś w ciąży. A jak rodziłam pierwszą córeczkę to dopiero był hit! W naszej rodzinie w przeciągu 10 miesięcy urodziło się 5 dzieciaczków - u nas, u dwóch moich braci i u brata i siostry mojego męża. I w dodatku same dziewczynki :) Więc jak by ich wszystkich zebrać to połowa klasy :D A i jeszcze mi się przypomniało, że jestem przecież Matką Chrzestną 3-ki (słownie TRÓJKI!) z tych dziewczynek! Wolę nie myśleć jak przyjdą komunie lub inne uroczystości. Chyba powinnam już sobie konto otworzyć na taką ewentualność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny... U mnie w otoczeniu też baby boom... W pracy 2 koleżanki w ciąży, a wczoraj brat z bratową mojego męża też oznajmili, że spodziewają się maleństwa. Będzie wesoło, tym bardziej, że tymczasowo mieszkamy pod jednym dachem... Będzie wesoło! Nasze maleństwo będzie miało się z kim bawić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irysek22 bo tak się przeżarłam tym ciastem że sama się sobie dziwię . Ja jem tylko kwasibory żadnych słodyczy i to łakomstwo mnie zmuliło :) Ale dla tych które mają ochotkę na cosik słodkiego to gorąco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! U mnie też w tym roku dużo dzieci się rodzi ;) Moja przyjaciółka ma termin na marzec a siostra mojego narzeczonego niedawno urodziła :) Fajnie, że dzieciaczki będą w tym samym wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Mama 6 latki, Ja tez w ten weekend tonę w ciuchach:) przywiozlam od teściów cała masę ubranek i nie mogę się wciąż nadziwić, jakie to malenstwa... Szok. Z tych wszystkich ubranek odrzucilam wszystko co różowe i dziewczece.... Ale i tak zostało tego naprawdę bardzo dużo! Naliczylam 18 pajacykow w rozmiarze 0-3 miesiące, 11 bodziakow w tym samym rozmiarze, 8 par spodenek i 4 pary polspiochow, 4 bluzy i 3 sweterki. MAm tez spiworek do spania, rozek, lapki, skarpetki, czapeczki, kombinezon i kupę innych rzeczy!!!! Zapomniałem już jak tego wszystkiego jest dużo... Posegregowalam wszystko i Schowalam do komody przeznaczonej dla małego ... Trochę to wcześnie, ale chciałam wiedzieć, co mam a czego potrzebuje.... Okazuje się, ze raczej za wiele kupować nie będę.... I cale szczęście... Miłego wieczoru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) U nas w rodzinie prawdziwy wysyp w tym roku - dziś urodziła się Zosia, w maju urodzi siostrzenica męża (mieszka za ścianą), w lipcu krótko przede mną urodzi drugiego kuzyna żona a na koniec wakacji urodzą 2 kuzynki męża (siostry w dodatku) a kto wie jakie jeszcze niespodzianki przyniesie ten rok ;) Hej Anidzik :) a jakiś czas temu zastanawiałam się co u Ciebie i czy jeszcze zaglądasz do nas :) Wpisz córusię do tabelki - dziewczyny dodały ostatnio rubryczkę na płeć ;) Co do ruchów to ja też się czasem martwię, że za rzadko i za słabo czuję... często jednak chyba kopie mnie gdzieś tam w środku... Topka nie ma już tej aukcji z butlami - znalazłam trochę droższe: http://allegro.pl/avent-zestaw-startowy-butelki-smoczki-promocja-i3018163847.html lub zestaw z odciągaczem pokarmu: http://allegro.pl/zestaw-startowy-laktator-via-pojemniki-avent-6-i3029598335.html Dziś kupiliśmy resztę akcesoriów do łazienki :) Niech już się skończy ten remont!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ;) U mnie wysyp był jak pierwszą córę rodziłam- ja w kwietniu a moje dwie siostry w lipcu tydzień po tygodniu ;) Natomiast teraz w ciąży jest zona mojego siostrzeńca- termin ma na połowe czerwca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, tragiczny miałam ten weekend już od kilku dni męczyło mnie przeziębienie ale terqaz daje mi w kość... mam taki kaszel że aż brzuch mnie boli... kupiłam sobie syrop prawoślazowy żeby trochę lżej się odkasływało....mam nadzieje że już niedługo... a dziś jeszcze dentysta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u nas remont był zaraz po ślubie - niedawno co prawda ale w tym dziecięcym pokoju stało akwarium i strasznie zapluskana ta ściana jest i nie da razy tego zmyć. My stoczyliśmy w weekend batalie z nowymi drzwiami;/ Kurde okazało się że futryny są masakrycznie krzywe i nie dało inaczej tylko trzeba było drzwi podcinać;/ Bo jak chcieli opukać futrynę to ściana pękała o_O. Stare bloki i ich uroki;) Także zostało już niewiele ale zobaczymy. dietowo ja właśnie skończyłam tygodniowe leżenie przez takie właśnie przeziębienie i ciekawe co ginka powie jak w piątek pójdę do niej. JA na kaszel od lekarza dostałam mucosolvan. W sumie mnie kaszel tak nie męczy juz tylko katar strasznie zatkane mam zatoki;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to macie w większości niezły wysyp dzieciaczków:) Ja po raz drugi "samotnie" przechodzę ciążę:) A z remontem... Przechodziliśmy to latem. Masakra. Także nie zazdroszczę... Teraz będzie drobna powtórka z rozrywki. Wiosną przeprowadzimy małą do naszej sypialni, bo jest większa. Zmieści się tam też łóżeczko dla maleństwa. Czeka nas więc gładź, malowanie, nowa wykładzina do pokoju dziecięcego i dywan dla nas. Mebelki już się robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapris, chcecie mieć w sypialni 4-latkę czy zamieniacie się pokojami z dzieckiem? 4-latka i noworodek w jednym pokoju to też niebezpieczne. Mam znajomych, którym 2 dziecko urodziło się jak 1 miala 3,5 roku - była straaaasznie zazdrosna, mama zostawiła je same dosłownie na moment , po chwili znalazła je - maleństwo przykryte poduszką przytrzymywaną przez starszą córkę...Mała cała czerwona, ale na szczęście mama zareagowała w odpowidnim momencie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetach18 u Nas jest ten plus, że my wszędzie kładziemy karton-gipsy więc futryna była cięta gumówką i wywala ze ściany, a teraz pięknie wszystko prościutko wygląda, tak samo sufit podwieszany. Nie było innego wyboru, bo też mieszkanie w bloku i ściany krzywe, podłoga i sufit, ale teraz to już jest wszystko jak być powinno. My w tym poprzednim roku to w sumie cały czas jakieś remonty: wymiana okien, podłoga w kuchni, balkon itd. a teraz tylko ten pokój został i już na szczęście spokój. Choć przyznam się, że myślmy o domu, oczywiście nie teraz, ale za parę lat... Kto wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy jeszcze w planach klatkę schodową na parterze głównie ze względu na bardzo utrudnione wejście do naszego mieszkania (mamy drzwi do mieszkania na 4 schodzie i trzeba się najpierw wspiąć do klamki...) a także stare drzwi wejściowe i pozarywaną posadzkę... Marudziłam wczoraj na słabe ruchy i wieczorem dzidzia nadrobiła - dała piękny popis stepowania po pęcherzu... ;) do tego kilka kopniaków w jakiś nerw w okolicy kości ogonowej - sama radość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkskdddsjj
CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ. BODY,PAJACYKI OKOŁO 3 ZŁOTYCH SPODNIE OK 6 ZŁOTYCH SUKIENKI OK 7 ZŁOTYCH WWW.LUMPIK24.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atamta, fajnie, że tak wyraxnie czujesz ruchy, ja pierwsze poczułam głównie wcoraj, a dzisiaj juz daremnie rano czekałm na "dzień dobry" :( Tak ja mam z OM termin na 16.07 do tabelki nie zdążyłam się wpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .... wiek .... ciąża ....województwo ....data porodu..płeć dziecka anidzik20........20.........1........wlkp............01.0 7... Truj...............29.........2........podkarp.......01.0 7...chłopiec Mama 6latki.....24..........2.......lubelskie.......02.07...dziew czynka metafora.........26.........1.........śląskie........02 .07... optymistka85...27.........2........lubuskie........03.07. ..chłopiec dietowo..........25.........1......mazowieckie....03.07.. .dziewczynka Margrit ..........28.........1........pomorskie ....03.07...chłopak paulina_83.......29.........1.......podkarp........02.07. ..dziewczynka przyszła mama 2013..29..1.........kuj.-pom.....04.07...dziewczynka Messi29 .........29..........2......małopolskie.....04.07... Koalala...........31..........1......mazowieckie...04.07. ..dziewczynka Arba79...........33..........2........podlaskie.....07.07 ... Niuniek4646....29..........1.........śląskie........07. 07... MamaPoRazTrzeci...32....3.......zach-pom......08.07... Karla_00........19...........1.........śląskie.......08 .07... Joannnna.......25...........1......małopolskie....09.07. .. cynamon-22....29...........2......mazowieckie...10.07...< br /> żółta_cytrynka...25.......1......mazowieckie....11.07. ..chłopiec Agusiek77.......35 .........2......mazowieckie....12.07... viola881988.....24.........1.........lubelskie.......12.0 7...chłopiec nicka8601.......27.........2...........UK............14.0 7... Fredzi_a........27..........1.......małopolskie ....14.07... niagara1212....23.........1......warm-mazur.....15.07...< br /> gąska............27.........2.........śląskie......... .16.07... Ginger78........34.........3.......podkarpackie...16.07.. . atamta..........32........4........wielkopolskie....16.07 ... .sapphire.......23........1........wielkopolskie....17.07 ...chłopiec lucjola123......33........1........mazowieckie.....18.07. .. TOPKA..........27.........3..........śląskie..........2 0.07... Zara Baby.....30.........2.......pomor/malopol...20.07... tigra30........30.........1........dolnośląskie......20 .07... Virada123....28.........1........dolnośląskie .....21.07... Biala87........25.........1.....śląskie/opolskie....21. 07... elliska.........27.........1.........kuj-pom..........21. 07... lady venera...34........1........mazowieckie.....22.07... kapris.........28.........3........lubelskie..........22. 07... patussa18....21.......2(po por.)...świętokrz... 24.07... drugieszczęście...25...2........mazowieckie....12.07... chłopiec Wika78.......34.........1..........Francja.........25.07. ..dziewczynka emu21........31..........2.......mazowieckie.....26.07... pokahontas81...31...2(po por.).....śląskie......28.07... fingo 30..........30.......1.............UK..........29.07... anetach18.......24.......1.........lubelskie......29.07.. . Nescafe03.......24.......1.........lubelskie......29.07.. . Ines89............23.......1..........śląskie.......30. 07...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:-) Byłam dziś u gina, potwierdził płeć ale jeszcze nie na 100% bo dzidziuś się strasznie wiercił.... Za 3 tyg mam mieć dokładne usg z pomiarami i itd. Dziś powiedział, że wszystko ok i ze mną i z maleństwem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, Wyszłam po badaniach ze szpitala, wszystko w porządku i ze mną i z synem :). Znaczy - w porządku jak w porządku, śmiałam się z pielęgniarkami, że będę w szpitalu pierwszym przypadkiem zadrapania się na śmierć ;). Na pewno nie mam cholestazy, co podejrzewano, ale nie wiedzą co mi jest. Kazali mi się kąpać w krochmalu :D. Ot, nie zaszkodzi a może pomoże. A jak nie pomoże, to przecież w ciąży nawet takie anomalie są NORMALNE ;). Mały waży 385g, więc kawał chłopa ;). Zdrowy, fikający i coraz mocniej kopiący. Pozdrawiam wszystkie, gratuluję ciociom :) i zazdroszczę tym, które nie przechodzą ciąży "samotnie", bo moje dzieci niestety nie będą miały równieśników w rodzinie :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez gratuluje ciociom:) z mojej strony rodziny to pierwsza zrobie dziadków pradziadkami tez niema dzieci narazie ale meza brat ma roczna coreczke zreszta to nasza chrzesnica:) kolezanka po sasiedzku ma 7 miesieczna corcie takze nie bedzie zle ;) heh dzisiaj bylam z M w Opolu w Baby Blue i kupilismy 10 pieluch tetrowych i wanienke ze stelazem :) wybralismy takze wozek ktory zamierzamy kupic w maju TAKO ACOUSTIC zakochalismy sie w nim:) M wogole juz chcial kupowac laktator,podgrzewacz, wkladki laktacyjne itd. normalnie oszalał musialam zgasic jego zapał hehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×