Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

Dobry pomysł z tym potwierdzaniem na forum :) Tak pomarańczki i ciekawscy mogliby się podszyć pod nas i uzyskać hasło. Topka ja nie miałam skierowania bo chodzę prywatnie. Kupiłam rano w aptece glukozę 50 do sporządzenia roztworu (mówisz, że potrzebujesz glukozę do testu obciążenia 50) musisz być na czczo, pojechałam do laboratorium w naszym szpitalu, pobierają krew, następnie pani pielęgniarka rozrabia Ci glukozę z wodą (lepiej mieć własną wodę i kubek choćby jednorazowy ze sobą) i wypijasz ten ulepek ;) Potem siedzisz sobie godzinkę i po godzinie pobierają krew ponownie. Ja mam wynik już do odbioru od 14.00 :) Za ten test zapłaciłam 16 zł, za mocz 10 a morfologia z rozmazem 11 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też wysłałam:P ale wstyd jaki ze mnie grubasek:P atamta ale masz piłeczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie że można porównać na tym samym etapie jakie mogą być różne:) jeszcze kilka tygodni temu mój mąż się martwił że jakiś za malutki jest:P a teraz;) zaczyna się dziać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy tą glukozę trzeba w jakiś określonym terminie mieć robioną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za hasło! Śliczne macie brzuszki. Atamta - wymiatasz :) Oby się tam dziewczyna chowała, trzymam kciuki dzisiaj! Ja swój brzuch wrzucę jak mąż wróci i mnie sfotografuje ładnie :) Dietowo - cieszę się, że pójdziecie do tej lekarki, brawo dla męża, nie można sobie pozwalać na takie traktowanie. I oby wobec tamtego lekarza wyciągnęli konsekwencje... Nie mam kreski na brzuchu. A pępek taki na granicy, ni to wklęsły ni wypukły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam zrobić jakieś ładne, żeby na pamiątkę było, ale jak zaczęłam sobie kremem pisać 23 to się wkurzyłam bo nie było lustrzanym odbiciem, więc spasowałam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margit chyba nie dodałaś załącznika do maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he! Ktoś mnie przebije? ;D Fajne mamy brzuszki :) Ciężarówko faceci tak mają - nie tylko Twój ;) Mój ciągle myli szafki i ubrania chłopców choć dzieli ich 4 lata! Jak ich czasem ubierze to boki zrywać! Ja mam jeszcze pępek wklęsły a kreski też jeszcze nie mam - pewnie wkrótce się pojawi jak w poprzednich ciążach ale nie wszystkie dziewczyny tak mają. Ale Wy glizdeczki jesteście dziewczyny! Zobaczymy co to będzie w 9 m-cu he he!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Wysłałm maila z prośbą o hasło z jna...@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie ładne zdjęcie Margit, takie artystyczne :) Twój brzuszek wydaje się nieduży, ale z nieco dalszej odległości byłoby lepiej widać... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same laski na tym forum :) Ja wrzucę coś jutro bo dziś to padam po 4 godzinach latania po mieście w szpilkach. Ja mam glukozę 20 marca, kazano mi kupić dokładnie 75g i zabrać ze sobą połówkę cytryny. Pierwsze pobieranie krwi na czczo a drugie po dwóch godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginger Ty jeszcze w szpilkach biegasz? Mi już miesiąc temu na imprezie dokuczał ból pleców po 3 godzinach na obcasach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj poczatek maila to kon.....@wp.pl co do ciemnej kreski to ja tez jeszcze niemam od rana biore sie za sprzatanie a niemam dzis sił chyba sie położe sprzatanie nie ucieknie jutro sobota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam wszelkiego rodzaju botki na szpilkach i koturny. Szczerze to mam chyba tylko dwie pary butów na płaskim i dwie pary adidasów. Całą zimę przechodziłam w szpilkach i 11centymetrowych koturnach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podziwiam:P moje ulubione buty to baleriny na troszkę pogrubionej podeszwie bo nie lubię czuć kamieni pod stopami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubie obcasy ale moge pozwolic sobie jedynie na miniaturowe bo moj M jest mojego wzrostu a wyzsza niechce byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo dziewczyny nie powiedziałbym że te tygodnie u Was po tych brzuszkach;) Amanta ale Synio uśmiechnięty;) Ja puki co też nie posiadam linii w ciemniejszym kolorze ale zapewne się pojawi. Co do wielkości to zobaczymy co będzie pod koniec;D To będzie zabawne porównanie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Cieszę się, że mój pomysł okazał się trafiony z tymi fotkami.A teraz bym prosiła o hasło, początek mojego maila to jo...@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze radze uważajcie
z tymi zdjęciami, bo tzw. pomarańcza to w 99 procentach stałe bywalczynie forum i wklejanie zdjeć dzieci to już przesada, przecież się nie znacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Właśnie wysłałam prośbę o hasło do poczty. Moj e-mail zaczyna się od mo...88@gmail.com Ja też jeszcze nie mam tej ciemnej kreski na brzuchu ani wystającego pępka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a kopniaki Waszych szkrabów czujecie zawsze w tym samym miejscy ( po tej samej stronie ) w w różnych ? Bo wczoraj czułam kopniaki po lewej a dzisiaj bardziej na środku po prawej? hmmm ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałyście! Co dzisiaj tak aktywnie???? Ja też wysłałam prośbę o hasło ale zrobiłam byka i podpisałam się Messi_29 :-( z konta m...@vp.pl Bardzo proszę o hasło, bo strasznie jestem ciekawa zdjęć:-) Ja za test z glukozą, mocz i krew zapłaciłam 17zł więc widzę, ze to nie dużo. Dzisiaj mam chandrę, moja waga mnie załamuje:-( Czy jem czy się oszczędzam i odmawiam sobie słodkości tyję tak samo:-( Atamta ja Cię mogę przebić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kopniaki czuję przeważnie na dole na środku ale zdaża się, ze z lewej lub prawej strony a nawet na górze jak się dzidzia odwróci. Na razie najczęściej na dole ale potem to już będą boleć żebra hihihi Ja się już nie mogę doczekać jak będzie można pogłaskąc stópkę:-) Wszystko super ale dopada mnie czasem nieprzyjemne odczucie. Tak jakby dzidzia się odwracała przez to naciska mi na narządy ale tak "w środku" i aż mi się słabo czasem robi, tak dziwnie.... Macie tak też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie kopie na wysokości pępka zazwyczaj, ale to te najmocniejsze kopniaki, a czasami czuję jak mi po czymś skaczę - nie znam się na wnętrznościach, więc nie wiem co to, ale boli ;) Kurde, nie wiem czy sama robić tą glukozę, bo wizytę mam na 29/03 najbliższą, a poprzednio u lekarki byłam w styczniu na NFZ i jak miałam iść na lutową i mi odwołali to na połówkowe poszłam prywatnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli to to - kopniaki na 1000% :):) ja też na dole poniżej na wysokości linii pępka ale po różnej jego stronie :) hihi UCZUCIE SUPER!!!!!! :):):) Teraz czekam aż mąż będzie mógł poczuć kopniaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×