Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

Gość pierworodny
Hej dziewczyny, wiem że to już trochę późno, ale również chciałabym się do Was podłączyć. To jest moja pierwsza ciąża, termin porodu na 8 lipca, no i najważniejsze będzie synuś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, u mnei z samopoczuciem tak sobie. Od wczoraj na maxa twardnieje mi brzuch :-( W pon wizyta,więc w weekend odpoczywam... Co do zdjęć to uważam,ze to jest kiepski pomysł żeby tutaj wrzucać. Za dużo "życzliwych pomarańczek". Lepiej np. założyć wspólnego maila i tylko stałe bywalczynie będą miały do niego dostęp... Jeśli chcecie to mogę takowego założyć i powysyłać namiar na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnik ja już swoją fotę wrzuciłam, trudno, opinie pomarańczek po mnie spływają, ale Twój pomysł też jest dobry! Witaj w klubie twardniejących brzuchów, mi Luteina pomaga, brzuch twardnieje o wieeele rzadziej i nie tak mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LadyG w pierwszym linku ja zdjęcie widzę :D Fajny ten Twój brzuszek ;) Mi to wandzioł już na dobre wyskoczył :D Mam taką piłkę, że szok :D W pierwszej ciąży to chyba z takim to do porodu szłam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LadyG-w pierwszej ciąży to co chwilkę mi twardniał. A teraz może z 2-3 razy i zapomniałam jakie to uczucie. Szłam do pracy i uświadomiłam sobie tak naprawdę,że jestem w ciąży :D Jakoś do mnie nie docierało na razie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama-ja też mam teraz już ogromny brzuch. Ale jakoś tak pod koniec ubiegłego tygodnia mi wyskoczył. Wcześniej w ogóle, i musiałam się przerzucić na ciązowe ciuchy,bo w moich było mi po prostu niewygodnie. Ja odebrałam wyniki ,wczoraj robiłam wszystko ok, nawet hemoglobina (wiec polecam pyłek kwiatowy pić na czczo). tylko hematokryt za niski,ale nei wiem czy to ma takie duże znaczenie jak hemoglobina. Pytałam wczoraj o glukozę i czy można sobie wziąc cytrynę. Powiedzieli,że nie ,żę to falszuje wyniki,wiec tak jakbym w ogóle nie robiła tego cukru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w ogóle to dziś jestem ostatni dzień w pracy. Od pon na zwolnienie,ale i tak będę musiała skończyć to co zaczęłam. Wiec pewnie do końca marca będę pracować,ale już w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Fajny pomysł z tymi zdjęciami :) tylko tez wolę na maila :) Ja też mam taki już duży brzuch, że wszyscy się dziwią - włącznie ze mną :) mimo tego, że to moja pierwsza ciąża - ale w moim przypadku to chyba wina tego że do szczupłych osób nie należę :) Moja dzidzia kopniaki (chyba) mi funduje od wczoraj zarąbiste uczucie :):) a już się bałam :) my mamy wizytę w poniedziałek , więc potwierdzę czy wszystko w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny-założyłam konto. Te które chcą mieć dostęp proszę o maila na adres: lipiec_2013@o2.pl ze swoimi nickiem z forum. A ja prześlę hasło do konta już mailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) ja już wysłałam prośbę o hasło :P Mam jeszcze pytanie o twardniejący brzuszek. Mogę wziąć na własną rękę tzn bez konsultacji z lekarzem 1 tabletkę nospy (zwykłej, nie forte)? Zapomniałam na ostatniej wizycie spytać sie o to mojego doktorka a podobno dużo "cieżarówek" ją bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierworodny
Na twardniejący brzuch lekarz zalecił mi magnez 500 mg dziennie, gdyż działa rozkurczowo) i nospę. Oczywiście kazał odpoczywać kiedy coś takiego się dzieje, więc może tobie tez pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optymistka mi kazała brac jak coś się dzieje. JAk utrzymuje się dłużej to dzwonić dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja nie mam zwolnienia z pracy, ale pracuje dziennie tylko jakies 4 ha (bo przed kompem). Ale widze, ze wszysycy by sie mnie juz pozbyli, kazdy sie pyta do kiedy mam zamiar pracowac...a ja sie kurde dobrze czuje (opocz chwili obecnej kiedy mam zwolnienie na tydz z powodu przeziebienia) i lekarz mi zwolnienia nie proponowal;) Ale ja pracuje w wilkiej koporacji, gdzie za pracowanikiem tak nie teskania jak pewnie w mniejszej firmie... A propos: widzialam, ze ktos juz sie zapisal do szkoly rodzenia. Ja tez o tym mysle, chce sie zapisac do takiej przyszpitalnej ale na razie nie mam miejsc. A Wy tez nad tym myslalyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ale zaśmiecam forum sorki;/ jakoś mało skoncentrowana jestem dziś. pierworodny- witaj;) Dopisz się do tabelki bodajrze stronę wcześniej jest. Właśnie pykałam fotki brzucha. Kurde ale on już duży;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj pierworodny i dzięki za odp :) właśnie się tak zastanawiam czy nie byłoby lepiej zrobic tego na picasie. tam każda z nas stworzy swój folder i fociszki będzie wrzucać do swojego folderu, a tutaj to chyba nie jest to możliwe i wchodząc w folder o nazwie galeria wszystkie fociszki będą pomieszane- no chyba że się mylę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super pomysł z tymi brzuszkami :) póżniej fotkami bobasów bedziemy mogły sie pochwalic...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok przepraszam, wchodząc w galerię i potem w jakies zdjęcie to na górze zdjęcia pojawia się tytuł meila więc będzie już wiadomo czyj to brzuszek. ok już milknę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja już po glukozie... Nie było tak strasznie :) Mogłam popijać wodę później. Mam nadzieję, że wyjdzie ok i nie będzie trzeba poprawiać później 75... Zrobiłam od razu morfologię i mocz, M odbierze wyniki i wieczorem do gina. Dzidzia tak kopie, że zaczynam się zastanawiać, czy to aby nie bliźniaki ;) LadyG fajny masz brzusio :) Ja mam bebzol prawdziwy! Oczywiście załamka, bo wszyscy jak mnie widzą to mówią, że na pewno chłopak będzie... Może się dziś dowiemy. Ja wózek też chcę z rączką w gondoli - niekoniecznie do przenoszenia w niej dziecka ale właśnie do sprawniejszego składania i rozkładania wózka przy wyjazdach itp. Pierworodny witamy :) Nigdy nie jest za późno, żeby się dołączyć :) Agnik ja też wysyłam maila :) Teraz pochwalimy się brzuszkami a potem dzidziuszkami ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja updatuję tabelke bo mnioe też wywaliło :-( Widzę, że zaginęłam w tabelce, więc ponawiam: NICK ............wiek .... ciąża ....województwo ...data porodu..płeć dziecka anidzik20........20.........1........wlkp............01.0 7... Truj...............29.........2........podkarp.......01.0 7...chłopiec Mama 6latki.....24..........2.......lubelskie.......02.07...dziew czynka metafora.........26.........1.........śląskie........02 .07... chłopiec optymistka85...27.........2........lubuskie........03.07. ..chłopiec dietowo..........25.........1......mazowieckie....03.07.. .dziewczynka Margrit ..........28.........1........pomorskie ....03.07...chłopak paulina_83.......29.........1.......podkarp........02.07. ..dziewczynka przyszła mama 2013..29..1.........kuj.-pom.....04.07...dziewczynka Messi29 .........29..........2......małopolskie.....04.07... Koalala...........31..........1......mazowieckie...04.07. ..dziewczynka Agnik83..........29..........2.....warm-maz.......05.07....chłopiec?? irysek22.........31..........2.......Irlandia.........06. 07. .. LadyG............31..........1......dolnośląskie....06. 07....chłopiec Ciezaraowka31 31..........2........UK..............06.07....dziewczynka Arba79...........33..........2........podlaskie.....07.07 ...chłopiec Niuniek4646....29..........1.........śląskie........07. 07... MamaPoRazTrzeci...32....3.......zach-pom......08.07... Karla_00........19...........1.........śląskie.......08 .07... Joannnna.......25...........1......małopolskie....09.07. .. cynamon-22....29...........2......mazowieckie...10.07...< br /> żółta_cytrynka...25.......1......mazowieckie....11.07. .. Katarzynka_26...26........1.....warm.-mazur. ...11.07...dziewczynka Agusiek77.......35 .........2......mazowieckie....12.07... drugieszczęście...25......2........mazowieckie....12.07 ... chłopiec viola881988.....24.........1.........lubelskie.......12.0 7...chłopiec nicka8601.......27.........2...........UK............14.0 7... Fredzi_a........27..........1.......małopolskie ....14.07... niagara1212....23.........1......warm-mazur.....15.07...< br /> gąska............27.........2.........śląskie......... .16.07... Ginger78........34.........3.......podkarpackie...16.07.. . atamta..........32........4........wielkopolskie....16.07 ... .sapphire.......23........1........wielkopolskie....17.07 ...chłopiec lucjola123......33........1........mazowieckie.....18.07. .. TOPKA..........27.........3..........śląskie..........2 0.07... Zara Baby.....30.........2.......pomor/malopol...20.07... tigrai30........30.........1........dolnośląskie......2 0 .07...dziewczynka Virada123....28.........1........dolnośląskie .....21.07... Biala87........25.........1.....śląskie/opolskie....21. 07... elliska.........27.........1.........kuj-pom..........21. 07... lady venera...34........1........mazowieckie.....22.07... kapris.........28.........3........lubelskie..........22. 07... patussa18....21.......2(po por.)...świętokrz... 24.07... Wika78.......34.........1..........Francja.........25.07. ..dziewczynka emu21........31..........2.......mazowieckie.....26.07... pokahontas81...31...2(po por.).....śląskie......28.07... fingo 30..........30.......1.............UK..........29.07... anetach18.......24.......1.........lubelskie......29.07.. . Nescafe03.......24.......1.........lubelskie......29.07.. . ALIME ..........25........2......kuj-pom.........29.07.. ... Ines89............23.......1..........śląskie.......30. 07...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakaś ciemna jestem - jak ja mam teraz wejść w tą stronkę jak już mam hasło? Wytłumaczcie mi łopatologicznie bo nie kumam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atamta-wpisujesz: poczta.o2.pl i tam sie logujesz na ten adres mailowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejdź na www.o2.pl (o jak ola, nie zero) i w loginie wpisz lipiec_2013 (kreseczke pomiędzy lipiec a 2013 zrobisz przytrzymując shift i myślnik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się na brzuchola piszę fotkę, ale jakoś dziś nie chce mi się robić foty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki : Jak tylko zrobię fotkę mojego korbolka to wrzucę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×