Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

Optymistka kurde ale masz mały brzuszek aż mnie dziw bierze że Ty 3 kg do przodu;) Ja też mam kolczyka ale wyjęłam już jakiś czas tamu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie, że brzuch w ubranku ale bez ubranka nie wygląda zbyt dobrze ;) Za to synuś koniecznie też chciał być na zdjęciu :) Widzę, że na razie prowadzę w wielkości he he!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atamta fajny masz brzuszek, co Ty się przejmujesz! Optymistka ma taki brzuszek jaki ja miałam na początku 17 tc :) Nie zdawałam sobie wcześniej sprawy, że można mieć tak różne brzuszki na tym samym etapie ciąży dopóki nie zaczęłam chodzić na Aktywne 9 Miesięcy - jak się ćwiczy w grupie ciężarówek to dopiero widać różnorodność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optymistka85 super pomysł z napisanym tygodniem ciąży pozwól że odgapie:) dziewczyny super brzuszki:) ile kobiet tyle brzuszków kazdy inny kształt super... ja dodam fotki w niedziele zaczne wtedy 21 tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Virada123 jesteś może z Wrocławia? Ja staram się dostać do przyszpitalnej szkoły rodzenia, nie dość, że za darmo, to można zapoznać się z "terenem" i personelem szpitala (jeśli to ten, w którym planujesz rodzić). W każdym razie we Wrocławiu przyjmują te kobiety, które w momencie rozpoczęcia szkoły są w 26-28 tc, ale zapisy są z reguły wcześniej, więc pospiesz się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też już wysyłam info na e-mail:) LadyG - taki piękny malutki brzuszek miałam w pierwszej ciąży. Teraz to już wielki brzu. Aż strach pomyśleć, co w lipcu będzie. Miałam chodzić na takie ćwiczenia, ale lekarz zabronił ze wzg. na te nieszczęsne skurcze. agnik83 - to b. dziwne. Widać, że co człowiek/laboratorium to inna opinia. Ja robiłam obciążenie glukozą podczas pobytu w szpitalu. I tam sami dali mi cytrynę do badania. Virada123 - jak byłam w pierwszej ciąży pracowałam właśnie w korporacji. Do ósmego miesiąca. Miałam nienormowany czas pracy, super szefostwo i klimat do pracy, no i ciąża nie była zagrożona. Dopiero tak od siódmego były miny w stylu "co Ty tu jeszcze robisz dziewczyno?":) Dużo zależy od ludzi. Koleżankę (w innej korpo) wygonili od razu (zakaz 4h przed monitorem jest bezwzględny i oni się tego bardzo trzymali). Teraz mała firma. No i od razu foch. Obrazili się. Zadeklarowałam, że chcę pracować, ale potem zaczęły mi się te skurcze, do tego szef non stop awantury robił. No i poszłam na L4. Na początku były telefony, żebym pracowała z domu. Jak odmówiłam, obrazili się. Oczywiście w ciążę zagrożoną nikt nie wierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tym razem rezygnuje ze szkoły rodzenia. Chodziłam w pierwszej ciąży, było fajnie....Ale tym razem jak wiem,ze na 95% mam cięcie to to jest zbędne..A poza tym my chodizliśmy z mężem i chciałabym jeśli bym się zdecydowała to żeby było tak samo,a wtedy miałabym problem z kim małą zostawić... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny tez w wolnej chwili zafotkuje moim brzucholkiem , narazie wysle maila z info ze to ja, prosze o haslo do konta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jest jeden problem i nioedociagniecie na ktore teraz wpadlam, ktos np wysle mailem info ze jest TYM i TYM z forum, jaka mamy pewnosc ze to nie bedzie pomaranczka?????????????/hmmm?tym sposobem pozna haslo i i tak bedzie sledzila co jest na mailu...!!! chyba ze zle rozumuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa pytanko mam czy macie na brzuchu juz ta ciemniejsza kreseczka biegnaca od łona do pępka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atamta mam pytanko bo teraz doczytalam ze robilas badanie na glukoze, powiedz mi czy mialas skierowanie od prywatnego czy od zwyklego lekarza?/jesli od prywatnego to czy placilas za to badanie? jak ono wyglada? mozna je zrobic w kazdej przychodni?ile sie czeka na wynik? :) sama je musze zrobic za jakies 2 tyg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOPKA-ja też o tym myślałam :-/ ic mądrzejszego nie wymyśliłam:-( Jak macie jakies pomysły jak nas bardizej "zabezpieczyć" to dawajcie :D A co do L4 to mój kierownik w ogóle nie był szczęśliwy jak mu powiedziałam,ze jestem w ciązy. Tylko,że ja byłam jeszcze na wychowawczym jak się okazało,że jestem w ciązy i na szybko chciałam wrócić do pracy by podwyższyć sobie podstawę do L4 i macierzyńskiego. Mogłam mu nic nie mówić i po prostu wrócić. Ale stwierdziłam,że to było by nie fair w obec niego,bo zazwyczaj idzie mi ze wszystkim na rękę. Ostatnio niby mówił,że liczy się z tym,ze mogę odejść na zwolnienie.Ale to teoria,zobaczymy jak będzie w praktyce w przyszłym tygodniu...Boję się strasznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnik84 - może wysyłaj hasło po potwierdzeniu na forum? Dziewczyny, co Wy na to? Żeby po wysłaniu e-meila dodatkowo potwierdzić tożsamość postem na forum? I wtedy hasło poleci? Topka - ja kresy jeszcze nie mam. W pierwszej ciąży zauważyłam;P ją jakoś w 30-którymś tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topka ja mam już tą ciemną linię, chociaż nie jest jakoś bardzo ciemna, powiedzmy- jasny brąz ;) tylko, że mam krzywą tą linię :/ (mam jakiś, bliżej niezidentyfikowany problem z miednicą...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka31bla bla bla
hej dziewczynki sledze wasze forum.wczoraj byla u mnie piekna wiosenna pogoda wiec wybralam sie na zakupy.kupilam pare sukieneczek dla mojej fasolki kilka body kilka bluzeczek i czapeczke wszystko pierwszy rozmiar.jak moj maz wrocil z pracy pokazalam mu. on mowi sliczne ale przymierzalas juz Kornelce:P zalamka ci faceci sa tacy zakreceni on myslal ze to ubranka dla naszej dwulatki ktora ma 90 cm wzrostu:P:P a te ciuszki na 58 cm zalamka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja popieram też i potwierdzam, że ja to ja i wysłałam maila z prośbą o hasło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam juz ta kreske od jakichs 2 tyg, nie jest bardzo ciemna ale bez problemu widoczna!:) co do maila to mysle ze moze na forum kazda po wyslaniu malia wpisze chociaz poczatek swojego i nie powinno byc problemu z podszywkami: moj mail zaczyna sie od : top...@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
optymistka patrzac na Twoj brzusio nie powiedzialabym ze to jzu 22 tydzien, chudzinko :) reszty brzuszki przypominaja moj, ulzylo mi ;) heheheh wysle fotki tylko musze w koncu cos pstryknac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłąłam właśnie prośbę o hasło z maila takiego: a. c...cka@vp.pl :) Proszę o dodanie, już się nie mogę doczekać aż zobacze Wasze brzuszki :) Swój oczywiście też wrzucę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja spadam powoli do domku. Mam prośbę żeby któraś z Was , która ma już dostęp do maila co jakiś czas zaglądała na tego maila. I jak któraś z dziewczyn będzie prosiła o hasło to jej po prostu przesłać,po potwierdzeniu na forum. Ja nie wiem czy dam radę w weekend zajrzeć. Miłego weekendu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś się dzieje z forum bo dostaje maila że któraś dodała post a go nie widać. . . . ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnik spokojnie, ja już odpowiedziałam ze 2-3 razy na maila z prośbą o hasło, każda z nas może to robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
również wysłałam maila z prośbą o hasło:) u mnie nie ma jeszcze tej linii, pępek też wklęsły:) a brzuch... mi się wydaje duży bo ja jestem duża:) i to w ciągu 2 ostatnich tygodni się tak zmienił:) aktualnie nie widzę już swojego łona przy próbach depilacji:P jutro powtórka z usg 3d w babce:) awantura przez męża coś dała;) będziemy u tej lekarz co Ty kooala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×