Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

ah przepraszam niagara przeoczyłam:) fajnie by było porównać tylko ja nie bardzo wiem jak tu wrzucić zdjęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niagara ja też jestem za! Ale też nie mam pojęcia jak dodać tutaj zdjęcie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dietowo - słuchaj może jakoś źle zmierzone było. Nie martw się jesteśmy z Tobą;) niagara1212 pomysł super;) Tylko hmm gdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja tez jestem za i czekam na instrukcje jak wrzucić zdjęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurdę tyle się napisałam i skasowałam przez przypadek! Więc tak w skrócie: Dzięki dziewczyny za odzew w sprawie łóżeczka z żyrafką. W takim razie w sobote jadę je kupić. Mysle że jak juz będę miała łóżeczko to z dalszymi zakupami dla maluszka będzie prościej. Pewnie kolejnym moim zakupem bedzie pościel ;) Dietowo, nie zamartwiaj sie na zapas! (wiem wiem, prosto mówić-pewnie sama o niczym innym bym nie myslała). Będzie dobrze kochana, musi byc dobrze- czekaj tylko spokojnie do 8 marca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za wsparcie:) mam wielką nadzieje że to tylko jakiś błąd sprzętu ale też nie chce się beznadziejnie łudzić... ale za to uwielbiam tego lekarza jest strasznie dokładny, na wszystko zwraca uwagę i sam powiedział żeby na razie się nie niepokoić tylko sprawdzić pomiar na innym sprzęcie;) uwielbiam go;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dietowo pewnie będzie wszystko ok:-) Łóżeczka ze zwierzątkami też mi się bardzo podobają tylko cena trochę spora:-( A mnie boli dzisiaj strasznie kręgosłup i jakieś przeziębienie mnie bierze:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kooala czy możesz napisać mi nazwisko lekarki u której robiłaś usg? bo mąż jutro idzie awanti zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie wybieram kocyki od mojej mamy dla wnuka, bo się rozszalała nam babcia, najpierw okrycia kąpielowe, teraz kocyki, wcisnęła mi jeszcze na getry żebym sobie kupiła kilka par - i nic nie dadzą tłumaczenia, że kupię sama. Też takie będziemy ? Aaaa i od teściowej dostałam coś czego bym nigdy nie kupiła, bo dla mnie jest okropne, taka obleśna koszula do karmienia, brzydka jak noc, w rozmiarze na ciążę bliźniaczą i jeszcze w krowy ... ech ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAPRASZAM DO KUPNA BUCIKÓW:):) http://tablica.pl/oferta/buciki-niebieskie-pamposzki-3-6-miesiecy-ID2aZ2W.html http://tablica.pl/oferta/disney-buciki-fioletowe-rozmiar-19-ID2aYVD.html http://tablica.pl/oferta/buciki-sliczne-dla-dziewczynki-0-3-miesiace-ID2aY2X.html *Pod moim sercem,inne bije serce... Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane. Pod moim sercem małe rączki dziecka, Cichutko pukają do mojego serca*... http://fajnamama.pl/suwaczki/jjp7k8f.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuję się i ja do tabelki.Na 90% dziewczynka. Wszystko zmierzone i wszystko w jak najlepszym porządku. Co do tycia to u mnie 4kg na plusie. Boję się przytyć bo to u mnie trzecia ciąża. W pierwszej plus 24, w drugiej plus 22. Tak dużo tyłam bo musiałam leżeć praktycznie od połowy każdej ciąży a brak ruchu nie sprzyja utrzymaniu odpowiedniej wagi :) NICK ............wiek .... ciąża ....województwo ...data porodu..płeć dziecka anidzik20........20.........1........wlkp............01.0 7... Truj...............29.........2........podkarp.......01.0 7...chłopiec Mama 6latki.....24..........2.......lubelskie.......02.07...dziew czynka metafora.........26.........1.........śląskie........02 .07... chłopiec optymistka85...27.........2........lubuskie........03.07. ..chłopiec dietowo..........25.........1......mazowieckie....03.07.. .dziewczynka Margrit ..........28.........1........pomorskie ....03.07...chłopak paulina_83.......29.........1.......podkarp........02.07. ..dziewczynka przyszła mama 2013..29..1.........kuj.-pom.....04.07...dziewczynka Messi29 .........29..........2......małopolskie.....04.07... Koalala...........31..........1......mazowieckie...04.07. ..dziewczynka irysek22.........31..........2.......Irlandia.........06. 07. .. LadyG............31..........1......dolnośląskie....06. 07....chłopiec Ciezaraowka31 31..........2........UK..............06.07....dziewczynka Arba79...........33..........2........podlaskie.....07.07 ...chłopiec Niuniek4646....29..........1.........śląskie........07. 07... MamaPoRazTrzeci...32....3.......zach-pom......08.07... Karla_00........19...........1.........śląskie.......08 .07... Joannnna.......25...........1......małopolskie....09.07. .. cynamon-22....29...........2......mazowieckie...10.07...< br /> żółta_cytrynka...25.......1......mazowieckie....11.07. .. Katarzynka_26...26........1.....warm.-mazur. ...11.07...dziewczynka Agusiek77.......35 .........2......mazowieckie....12.07... drugieszczęście...25......2........mazowieckie....12.07 ... chłopiec viola881988.....24.........1.........lubelskie.......12.0 7...chłopiec nicka8601.......27.........2...........UK............14.0 7... Fredzi_a........27..........1.......małopolskie ....14.07... niagara1212....23.........1......warm-mazur.....15.07...< br /> gąska............27.........2.........śląskie......... .16.07... Ginger78........34.........3.......podkarpackie...16.07.. .dziewczynka (90%) atamta..........32........4........wielkopolskie....16.07 ... .sapphire.......23........1........wielkopolskie....17.07 ...chłopiec lucjola123......33........1........mazowieckie.....18.07. .. TOPKA..........27.........3..........śląskie..........2 0.07... Zara Baby.....30.........2.......pomor/malopol...20.07... tigrai30........30.........1........dolnośląskie......2 0 .07...dziewczynka Virada123....28.........1........dolnośląskie .....21.07... Biala87........25.........1.....śląskie/opolskie....21. 07... elliska.........27.........1.........kuj-pom..........21. 07... lady venera...34........1........mazowieckie.....22.07... kapris.........28.........3........lubelskie..........22. 07... patussa18....21.......2(po por.)...świętokrz... 24.07... Wika78.......34.........1..........Francja.........25.07. ..dziewczynka emu21........31..........2.......mazowieckie.....26.07... pokahontas81...31...2(po por.).....śląskie......28.07... fingo 30..........30.......1.............UK..........29.07... anetach18.......24.......1.........lubelskie......29.07.. . Nescafe03.......24.......1.........lubelskie......29.07.. . ALIME ..........25........2......kuj-pom.........29.07.. ... Ines89............23.......1..........śląskie.......30. 07...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dietowo trzymam kciuki, żeby na następnym usg wszystko okazało się w porządku :) Ja też leginsy kupiłam na bazarku i są fajne a kosztowały tylko 15 zł i są cieplutkie - mam takie drugie od roku i nic się z nimi nie dzieje, przez internet jakoś bałam się kiepskiej jakości właśnie. Kupiłam też drugie i Chińczyków takie a'la jeansy. Jedne i drugie mają duży plus - wysoki stan i nie uciskający ściągacz u góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dietowo ja też trzymam kciuki! Lekarz powiedział, żeby się nie martwić, warto go posłuchać :) Jestem "za" odnośnie brzuszkowych fotek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dietkowo - trzymam kciuki! I staraj się nie zamartwiać (chociaż wszystkie wiemy, że w ciąży to niełatwe) na zapas! Dziewczyny w sprawie zdjęć to wydaje mi się, że najlepiej byłoby założyć jakieś konto, np. na Picasa, Fotosiku, itp. Tutaj zdjęć raczej nie wkleimy. Ja dzisiaj zawiozłam L4 do pracy. Obraza majestatu niesamowita. Szef nawet do mnie nie wyszedł, jego prawa ręka nie odezwała się słowem. Tyle tam przepracowałam, tyle dla tej firmy poświęciłam. Ehhh... Spodziewałam się tego, ale jednak przykro. Jaka była reakcja w Waszych firmach na zwolnienie lekarskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanko odnosnie wózków mianowicie czy zwracacie uwage na to aby przy budzie gondoli był uchwyt do jej przenoszenia? bo nie do konca wiem czy to potrzebne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi generalnie było to obojętne, bo pewnie bym się bała za budkę trzymać - w modelu który wybraliśmy jest na górze budki uchwyt i mąż twierdzi, ze to przydatne, ale silniejszy to będzie nosił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biała87 - pierwszy wózek mieliśmy z uchwytami. Teraz też taki kupimy. Przydatne - zwłaszcza przy częstym składaniu i rozkładaniu wózka, np. przy częstym podróżowaniu samochodem, wyjmowaniu wózka, montowaniu na stelażu, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dietowo, ta lekarka nazywała się Bożena Wroczyńska. Nie jest moja prowadzącą, tylko taką też do której trafiłam z przypadku. Jakby mężowi w ramach awantury udało się wynegocjować powtórzenie wizyty to walcie do niej śmiało - na pewno skupi się na problematycznej nerce i całej reszcie jak należy. Trzymam mocno kciuki przede wszystkim za szybkie rozwianie Twojego niepokoju. Na pewno wszystko będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mamuśki, ja się z Wami tymczasowo żegnam. Nie, nic się nie stało! Po prostu będę miała ograniczony dostęp do neta :( W miarę możliwości będę do Was zaglądać :) Trzymajcie się cieplutko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dietowo ja też trzymam za was mocno kciuki:) Na pewno wszystko będzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje wam wszystkim kochane jeszcze raz;) jestem już spokojniejsza bo udało mi się wreszcie znaleźć jakieś informacje w internecie o tej wadzie, no i jeśli faktycznie się potwierdzi to będzie się po prostu wiązało z częstymi badaniami moczu i opieką nefrologa. Rzadko kiedy wymaga to interwencji chirurgicznej. Dodatkowo bardzo dobra informacja od rana bo udało mi się zapisać do instytutu matki i dziecka na kontrolę(zalecone przez lekarza) co prawda na koniec marca ale się udało:) A i jeszcze jedno, wczoraj otrzymałam telefon że od poniedziałku rusza moja szkoła rodzenia:) pierwsze spotkanie z fizjoterapeutą;) muszę tylko jeszcze udać się do lekarza nawet pierwszego kontaktu po zaświadczenie że mogę uczestniczyć w zajęciach. Trochę to głupie moim zdaniem:) albo mogli chociaż powiedzieć o tym wcześniej to bym załatwiła to ze swoim lekarzem prowadzącym a oni mi o tym wczoraj wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dietowo jeśli to Cię pocieszy... Ja mam jedną nerkę o ponad połowę mniejszą od drugiej, w dodatku znajduje się ona w.... brzuchu :D Jak to lekarze stwierdzili: taka moja uroda. Wadę wykryto mi jak miałam jakieś 14/15 lat- leżałam w szpitalu i zaraziłam się jelitówką to na USG brzucha mnie wzięli no i wykryli :D Nerka pracuje dobrze, bez zarzutów. W dodatku w razie jakby coś było nie tak, to na cholerę 2 nerki? Moja ciotka już 15 lat żyje z 1 (miała guza) i niczym to się nie różni od życia z 2ma nerkami ;) Głowa do góry kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mamo tu się nie zgodzę z Tobą - dla mnie to różni się jednak zasadniczo skoro brak zapasu - mając dwie nerki, gdy jedna wysiądzie jesteśmy w miarę bezpieczni, przy tylko jednej konsekwencje jej awarii mogą być zgubne... No ale tu nie mamy z czymś takim do czynienia! Nie ma co się stresować na zapas, na pewno wszystko będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapris - u mnie w pracy szef mnie wyganiał na zwolnienie;D Mówił żebym sie nie męczyła jak się tak na mnie popatrzył;D optymistka85 - mamy nadzieję że jak problemy z netem ustąpią zawitasz:) Ja wczoraj odebrałam wyniki na posiew moczu i wyszły ok więc teraz spokojnie czekam do kolejnej wizyty za 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie buduję sobie czarnych scenariuszy:) a co do zwolnienia to po prostu mocno wkurzyłam się w pracy bo oczekiwali ze pójdę na zwolnienie żeby nie musieli mi płacić a do roboty będę przychodzić na 4 godziny:) więc ja bach poszłam na zwolnienie i do pracy już nie poszłam:) jedynie co to pomagam zdalnie koleżankom z działu bo zostawiłam je same z dnia na dzień;) i powiem wam że bardzo się cieszę bo należy nam się trochę lenistwa przed tą ogromną zmianą:) jedyny minus to to że zdecydowanie za mało się ruszam, muszę to nadrobić żeby waga nie oszalała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kooala nie no wiadomo, ze lepiej mieć zapas :D Ale tak patrząc obiektywnie trzeba by być okrutnym pechowcem żeby trzeba było usunąć jedną nerkę a za jakiś czas druga by nawaliła.... wiadomo, ze są i takie przypadki, ale tak prawdę mówiąc dlaczego akurat człowiek ma mieć problemy z nerkami? Tu i tak jest fart, że są 2 narządy, bo w przypadku watroby czy serca tu to już zapasu żadnego nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×