Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

Red Onion super :) Gratuluję! Będzie parka :) Wracając do stroju - pewnie go zbytnio nie zamoczę bo jadę z dziećmi więc sobie nie popływam - chyba, że tatuś ich ogarnie ;) Ale nie wiem, czy mogę ich samych na chwilę zostawić bo tatuś nie umie pływać he he! Niagara słodkie te ciuszki! Ja o mało nie kupiłam dziś sukieneczki ale się powstrzymałam bo jak się okaże, że będzie znów chłopiec... Ale w sumie miałabym komu wydać - na jutro ma termin kuzyna żona - będzie mała Zocha :) Na pocieszenie kupiłam sobie sukienkę na wesele kuzynki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! To i ja się dopisuję do tabelki: NICK .... wiek .... ciąża ....województwo ....data porodu..płeć dziecka anidzik20........20.........1........wlkp............01.0 7... Truj...............29.........2........podkarp.......01.0 7...chłopiec Mama 6latki.....24..........2.......lubelskie.......02.07...dziew czynka metafora.........26.........1.........śląskie........02 .07... paulina_83.......29.........1.......podkarp........02.07. .. optymistka85...27.........2........lubuskie........03.07. ..chłopiec dietowo..........25.........1......mazowieckie....03.07.. .dziewczynka Margrit ..........28.........1........pomorskie ....03.07...chłopak przyszła mama 2013..29..1.........kuj.-pom.....04.07...dziewczynka Messi29 .........29..........2......małopolskie.....04.07... Koalala...........31..........1......mazowieckie...04.07. ..dziewczynka Agnik83..........29..........2......warm-maz......05.07....chłopiec? Arba79...........33..........2........podlaskie.....07.07 ... Niuniek4646....29..........1.........śląskie........07. 07... MamaPoRazTrzeci...32....3.......zach-pom......08.07... Karla_00........19...........1.........śląskie.......08 .07... Joannnna.......25...........1......małopolskie....09.07. .. cynamon-22....29...........2......mazowieckie...10.07...< br /> żółta_cytrynka...25.......1......mazowieckie....11.07. ..chłopiec Agusiek77.......35 .........2......mazowieckie....12.07... viola881988.....24.........1.........lubelskie.......12.0 7... nicka8601.......27.........2...........UK............14.0 7... Fredzi_a........27..........1.......małopolskie ....14.07... niagara1212....23.........1......warm-mazur.....15.07...< br /> gąska............27.........2.........śląskie......... .16.07... Ginger78........34.........3.......podkarpackie...16.07.. . atamta..........32........4........wielkopolskie....16.07 ... .sapphire.......23........1........wielkopolskie....17.07 ...chłopiec lucjola123......33........1........mazowieckie.....18.07. .. TOPKA..........27.........3..........śląskie..........2 0.07... Zara Baby.....30.........2.......pomor/malopol...20.07... tigra30........30.........1........dolnośląskie......20 .07... Virada123....28.........1........dolnośląskie .....21.07... Biala87........25.........1.....śląskie/opolskie....21. 07... elliska.........27.........1.........kuj-pom..........21. 07... lady venera...34........1........mazowieckie.....22.07... kapris.........28.........3........lubelskie..........22. 07... patussa18....21.......2(po por.)...świętokrz... 24.07... drugieszczęście...25...2........mazowieckie....12.07... chłopiec Wika78.......34.........1..........Francja.........25.07. ..dziewczynka emu21........31..........2.......mazowieckie.....26.07... pokahontas81...31...2(po por.).....śląskie......28.07... fingo 30..........30.......1.............UK..........29.07... anetach18.......24.......1.........lubelskie......29.07.. . Nescafe03.......24.......1.........lubelskie......29.07.. . Ines89............23.......1..........śląskie.......30. 07... Co do ciuszków to śliczne,ale ja wiem,że nie założyłabym większości rzeczy. Dla Lili miałam masę dżinów, spodni itd. A Mała i tak pomykała w śpichach, półśpichach, pajacach...Było ciepło i to było najwygodniejsze. A że my większość lata spędzamy na działce to nie ma co stroić,najważniejsze żeby dzidzi było wygodnie! Ja też sobie teraz inaczej załatwiłam rozliczanie pensji, tzn. w tej chwili opłacam wyższy zus,by potem mieć wyższe L4 i macierzyński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko te zmiany jeszcze nie weszły chyba (?) o których na dole piszą. Ale dzięki za linka, przeczytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to nie wiem czy te zmiany weszły...JA to w ogóle zielona jestem w takich sprawach. Moja mama siedzi w tym zawodowo,wiec zazwyczaj do niej się kieruje z takimi problemami... Ale ja mam dziś lenia!! :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie się zastanawiałam, czy nie zaproponować zmodyfikowania tabelki w tym kierunku, a tu proszę, rozkręcona już na całego :) NICK .... wiek .... ciąża ....województwo ....data porodu..płeć dziecka anidzik20........20.........1........wlkp............01.0 7... Truj...............29.........2........podkarp.......01.0 7...chłopiec Mama 6latki.....24..........2.......lubelskie.......02.07...dziew czynka metafora.........26.........1.........śląskie........02 .07...chłopiec paulina_83.......29.........1.......podkarp........02.07. .. optymistka85...27.........2........lubuskie........03.07. ..chłopiec dietowo..........25.........1......mazowieckie....03.07.. .dziewczynka Margrit ..........28.........1........pomorskie ....03.07...chłopak przyszła mama 2013..29..1.........kuj.-pom.....04.07...dziewczynka Messi29 .........29..........2......małopolskie.....04.07... Koalala...........31..........1......mazowieckie...04.07. ..dziewczynka Agnik83..........29..........2......warm-maz......05.07.. ..chłopiec? Arba79...........33..........2........podlaskie.....07.07 ... Niuniek4646....29..........1.........śląskie........07. 07... MamaPoRazTrzeci...32....3.......zach-pom......08.07... Karla_00........19...........1.........śląskie.......08 .07... Joannnna.......25...........1......małopolskie....09.07. .. cynamon-22....29...........2......mazowieckie...10.07...< br /> żółta_cytrynka...25.......1......mazowieckie....11.07. ..chłopiec Agusiek77.......35 .........2......mazowieckie....12.07... viola881988.....24.........1.........lubelskie.......12.0 7... nicka8601.......27.........2...........UK............14.0 7... Fredzi_a........27..........1.......małopolskie ....14.07... niagara1212....23.........1......warm-mazur.....15.07...< br /> gąska............27.........2.........śląskie......... .16.07... Ginger78........34.........3.......podkarpackie...16.07.. . atamta..........32........4........wielkopolskie....16.07 ... .sapphire.......23........1........wielkopolskie....17.07 ...chłopiec lucjola123......33........1........mazowieckie.....18.07. .. TOPKA..........27.........3..........śląskie..........2 0.07... Zara Baby.....30.........2.......pomor/malopol...20.07... tigra30........30.........1........dolnośląskie......20 .07... Virada123....28.........1........dolnośląskie .....21.07... Biala87........25.........1.....śląskie/opolskie....21. 07... elliska.........27.........1.........kuj-pom..........21. 07... lady venera...34........1........mazowieckie.....22.07... kapris.........28.........3........lubelskie..........22. 07... patussa18....21.......2(po por.)...świętokrz... 24.07... drugieszczęście...25...2........mazowieckie....12.07... chłopiec Wika78.......34.........1..........Francja.........25.07. ..dziewczynka emu21........31..........2.......mazowieckie.....26.07... pokahontas81...31...2(po por.).....śląskie......28.07... fingo 30..........30.......1.............UK..........29.07... anetach18.......24.......1.........lubelskie......29.07.. . Nescafe03.......24.......1.........lubelskie......29.07.. . Ines89............23.......1..........śląskie.......30. 07... Miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długa ta nasza tabelka :) Mam nadzieję, że u wszystkich dziewczyn jest dobrze bo niektóre dawno dawno się nie odzywały... Ja dziś się ważyłam - na razie waga stoi w miejscu :) Oby tak dalej :) Muszę wymyślić jakiś obiad, nie mam dziś weny jakoś... Zakazałam mężowi pod groźbą kupowania coli bo później nie mogę się oprzeć... Teraz kupuje mi tylko wodę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atamta- tak powiedziałaś że się ważyłaś więc i ja wskoczyłam na wagę z ciekawości bo brzuszek podrósł;) Ale waga w miejscu;) Pewnie nie długo już ale najważniejsze żeby maleństwo było zdrowe;) Ja sobie dam radę z dodatkowym balastem:) Ja na obiad wymyśliłam jakiś sosik myślę na kaszy. I sałatka do tego. Ostatnio też się skusiłam na cole choć już baardzo dawno już nie piłam ani coli ani kawy;) Jeszcze przed ciążą przestałam. Ale nie smakowała mi. A teraz zabiorę się za jakieś ciasto walentynkowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo po raz trzeci, niagaro- piękne ciuszki wybrałyście:-) Ja za jakieś 2 tygodnie będę w Niemczech więc tam polatam po sklepach i mam nadzieję że coś ciekawego wypatrzę na przecenach. Póki co jeszcze nic nie mam:-( i tylko zazdroszczę wam tych rozmów, tych wyborów, tego całego szaleństwa wokół dzidziolka:-) co do mojej wagi to jestem 2kg na plusie i dziś zaczynam 21tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, pomimo, że zaczęłam się smarować kosmetykami AA i myć szarym mydłem, swędzenie jakoś przejść nie chciało - więc lekarz zdecydował, że położą mnie w szpitalu, żeby porobić wszystkie badania. Trzymajcie kciuki i do miłego za dni parę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co oznacza < br /> w tabelce? Szczerze mówiąc ja nic takiego nie pisałam :) Atamta a kiedy masz te wesele? I jaką sukienkę kupiłaś? Ja mam aż 1 czerwca wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetach dzięki :) Uuuu a ja się bałam, że nie dotrwam do 1 czerwca ale myślę, że dam radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niagara wesele dopiero w maju ale sukienkę mam taką, że urośnie razem z brzuszkiem ;) Kupiłam w sklepie za śmieszne pieniądze (45 zł) choć miałam upatrzoną na allegro. Ta jest czarna mini (ale bez przesady - tak do połowy uda) z elastycznego materiału, bez naramek, góra (stanik) z czarnymi cekinkami, na środku duża ozdoba w kształcie rombu z cyrkoniami i ze środka idą tasiemki do zawiązania na szyi, na dole szeroka lamówka z cekinkami jak przy staniku. Prosta ale efektowna i wyszczupla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co opisujesz to wcale nie taka prosta, wydaję się być sexi :) Ja też jak bym szła to bym chciała na pewno krótką sukieneczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukieneczkę mam o takim kroju jak ta http://moda.allegro.pl/laura-scott-sukienka-rozm-42-3089502n-i3023888423.html ale tak jak pisałam stanik i dół z sekinkami, a na środku ozdoba z a'la cyrkonii. Myślę, że wynoszę ją jeszcze po ciąży :) Truj wracaj szybko i niech Cię wyleczą z tej wysypki - ja alergiczka od dziecka wiem jakie to uciążliwe... Mi na szczęście alergia w ciąży przestaje zawsze dokuczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! to jeszcze nic nie przytylłyscie? jej... ja już 5 kg do przodu :( aa tu jeszcze połowa przede mna gdzie pewnie dopiero sie zacznie...Apropo kawy, mnie gin pozwolil pic do 2woch kaw lekkich dziennie, mowi ze dozwolone jest w ciazy 200 mg kawy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby dozwolone wszystko praktycznie w umiarze ale powiem że ciężko mi było odstawić a piłam przysłowiową lurę z mlekiem. A z tym przytyciem to wiecie ja bym chyba wolała po trochu tyć w długim czasie a nie na sam koniec na hura! Bo tak naprawdę nie wiem czy właśnie tak nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistko
dziś masz 20 tc 1 dc, czyli zaczynasz 20 tc, a nie 21. Jak np. dziś kończysz 28 lat, to od jutra mówisz, że masz 29 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do optymistko
a jak jesteś w piątym dniu ciąży (fachowe oznaczenie "0"t 5d) to jesteś w zerowym tygodniu czy pierwszym :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: optymistko poczytaj a potem medrkuj, jesli np jest sie w 15tyg i 3 dniu to znaczy ze 15tygodni juz skonczone, wiec mowi sie ze jest sie w 16 tyg, gdyz on wlasnie trwa! tydzien ma 7 dni jak wiesz wiec tak jak ktos powyzej napisal skoro jest sie w 5 dniu ciazy to jest sie w 1 jej tygodniu wiec dalej analogicznie !!! ach te prowokacje!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczko może masz i rację, nie będę się kłócić. Mi lekarz tłumaczył trochę inaczej, że jak jestem w 20t1d to leci mi już 21tc natomiast jeśli urodziłam dziecko np w 37t5d to wtedy mówi się że urodziłam w 37tc. Nawet pamiętam jak byłam na prenatalnych u innego doktorka to był to mój 15tc i kilka dni i na pytanie który to tydzień odpowiedziałam że 15 to właśnie sam lekarz mnie poprawił mówiąc że to już 16. No nie ważne, cieszę się że to już półmetek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Nie wiem jak wy ale jak ja czytam te prowokacje to aż mnie telepie... miałam wogóle tego nie komentować no ale nie mogę tym bardziej jak jeszcze ktoś pisze takie bzdury. Jak się kogoś chce pouczać to przynajmniej dobrze... A nie krytyować nie mając przy tym racji. A ja właśnie wczoraj wymyśliłam sobie komodę z przewijakiem i dziś złożyłam na nią zamówienie (nie znalałam z gotowych nic konkretnego w przystępnej cenie, a że znam faceta który robi meble za zamówienie w rozsądnych cenach to postanowiłam, że sama wymyślę taką która będzie funkcjonalna i odpowiednia zarówno dla mnie jak i dla maleństwa). Pozdrowienia dla was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina ja kawy nie piję od października, natomiast wczoraj skusiłam się inkę bo bardzo chciało mi się kawusi i myślę że na niej pociągnę już do porodu. Zawsze pilam czarną sypaną bez mleka i cukru więc smak inki bardzo odbiegał od tego porządanego no ale lepszy rydz niż nic;-) Atamta bardzo fajna sukieneczka tylko módl się żeby nogi ci nie popuchły bo jakby nie było weselicho przypada "tuż przed porodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśki nie denerwujcie się tak:-P pomarańczka chciała tylko porozmawiać, ja tego w wogóle nie odebrałam jako atak:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra30
Jeśli chodzi o kawę, to ja piję jedną dziennie, niezbyt mocną, sypaną z mlekiem. Mój poprzedni lekarz pozwolił mi, więc tego się trzymam, a bez kawy ciężko mi strasznie. Ostatnio wpadł do nas znajomy i zapytał mojego męża dlaczego pozwala mi pić kawę!. przecież nie wolno! i teraz mój mi nie wierzy, że lekarz pozwolił mi ją pić:) masakra. Ostatnio lekarz kazał mi jeść dużo szpinaku i soku z buraków oraz z żurawiny, bo żelaza mi brak, czy wy bierzecie żelazo w tabletkach? Jakoś nie widzi mi się to menu. Ja biorę witaminy gdzie jest żelazo, ale widać to za mało.:) Widzę, że przed wami jeszcze śluby, gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×