Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

linka 007

DietA 1000 kcal 4.11.2012

Polecane posty

No i dodam jeszcze, ze oczywiscie dieta 1000 - max 1200 kcal, jedyna słuszna, na niej pozbyłam się mnóstwa pociążowych kilogramów. Start jutro od porannych zajęć na zumbie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha slyszalam o zumbie, moja kolezanka chodzi:D a ja aerobik 3 x w tygodniu i basen w ramach wf mam:/ Jejciu jak ja bym chciala odzyskac swoja dawną figurę:) 50-52kg marzenie jak na razie, ale kto wie, moze wkrótce doczekam się swojego uprawnionego wyglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny chciałabym się przyłączyć jeśli można? startowałam z 500 kcal, ale nie wytrzymałam niestety :( kiedyś sporo na niej chudłam. Stwierdziłam że 1000 będzie lepszy i jakieś ćwiczenia do tego. Wazę 63,5 kg i mam 165 cm wzrostu, chciałabym tak do sylwestra zejść do 59 kg. Myślicie, że to realny cel? Wydaje mi się, że 4,5 kg w miesiąc to całkiem możliwe. Od jutra startuję, obmyślę jeszcze śniadanko. Niestety cierpię na bezsenność i będę pewnie znów siedziała do 3 a o 6 trzeba wstać ;/ . Nie wiem czy dam radę napisać rano bo cały dzień mam zajęcia, ale postaram się napisać :) życzę powodzenia wszystkim i osiągnięcia wymarzonej wagi :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wy pewnie jeszcze spicie a Ja na glupim lotnisku czekam na wylot myslac o swojej diecie. To bedzie mieszanka... Wakacje plus dzis pierwszy dzien okresu. Swietnie :/ za to spakowalam duzo silnej woli do walizki wiec zobaczymy co z tego wyjdzie ;) wczoraj smieszna sytuacja hehe Bo poprosilam faceta na kolacje zeby zrobil cos z ryb. Ja wracam z pracy, patrze a tam 3 dzwonki lososia, krewetki panierowane I krewetki w sosie I do tego jeszcze salatka. On chyba nigdy nie zrozumie, ze jestem na diecie hehe po polowie porcji bylam pelna wiec pierwszy raz od dlugiego czasu nie zostawilam pustego talerza! Jestem z siebie dumna chyba nabywam kontrole w jedzeniu. Milego weekendu kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaspia - Ja waze 63 przy 173cm a daze do 57-58 takze prawie tak samo wagowo :) dolaczaj do nas!;) 500kcal to zdecydowanie za malo! Przeciez musisz sie czyms wyprozniac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe kolezanki ja pije od wczoraj ocet jabłkowy ciekawe czy zadziała cos trzymam kciuki z awszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dzień 1/30 :) Kenzo, jak kisłaś na lotnisku ja się zbierałam na zumbe. Pierwsze zajęcia za mną. Smiesznie było, bo ja tego nie ogarniam, a spociłam się strasznie. Polecam, jak macie możliwość. Pauuulaaa, dużo czytałam o tym occie, melduj jak działa, to może i ja spróbuję, chyba niezbyt smaczny jest. Spadam sprzatać. "Pozbyłam się" dziecka do wieczora, więc na spokojnie mam czas na większe porządki. Miłej soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również się przyłączam do diety 1000 kcal, chociaz moj codzienny jadlospis to wlasnie w takich granicach sie waha, bo tak mniej wiecej od 800-1200 i starm się nie obzerac:) Dzisiaj na sniadanko jogurt naturalny + buleczka fitness z lidla + 2 plasterki pomidorka + zielona herbatka:) i powiem Wam, ze jestem juz pelna:D teraz sprzatanko w mieszkaniu i nauka:< a potem w międzyczasie jakieś jablko a pozniej obiadek:) Trzymajcie się!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pije go od wczoraj ( niby od tygodnia prawie ale zapominalam i czasem nie pilam dwa dni i tak roznie ale od wczoraj juz pije tak jak trzeba ) mam mniejszy apetyt na jedzenie i na słodkie zobaczymy jak bedzie po tygodniu wczoraj mi było niedobrze po nim, bo prawie nic nie jadłam i dlatego ale teraz juz jest dobrze ja jeszcze nic dzis nie jadłam tylko kawa zjem jak mi sie zachce moze skurcze troche zoladek wczoraj zjadłam ok 750 kcal tez malo , zaraz zabieram sia za saltke z kurczka ( mam gosci ) i musze poszukac jakiegos przepisu na necie bo dawno nie robiłam ciasto kupie bo nie chce mi sie piec a dowiedzialam sie wczoraj pozno ze beda u nas wiec kupie jakies gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ile sie macie zamiar wazyc ? mierzyc ? ja mysle tak po tygodniu ale nie wiem czy wytrzymam bo ostatnio codziennie sie wazyłam taki nawyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Muszę się Wam pochwalić, bo udało mi się schudnąć ponad kilogram w tydzień :) Z 53,6kg moja waga spała na 52,1kg :) Bardzo się z tego powodu cieszę, szkoda tylko, że dzisiaj idę na Zabawę Andrzejkową i znając życie objem się jak świnka i waga mi podskoczy :/ No ale cóż, od jutra znów dietka i jakoś to będzie :) Wam życzę powodzenia w osiągnięciu Waszych celów wagowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula gratulacje ja za 2 godz spodziewam sie gosci dzis zjadłam jajecznice z 2 jajek na szpinaku i pomidorkach , kawa i 2 kiwi mam zamiar zjesc potem ta salatke z kurczaka i wypic kawe latte jak myslicie czy to duzo? miłej soboty i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam wrocilam wlasnie z Warszawy mega szczesliwa :) przygotowanie wczesniej potraw na caly dzien sie oplacił. Zjadlam wszytko zgodnie z dieta i nie musialam isc na zadne kebeby. Wczesniej za kazdym razym gdy bylam w Wawie to musialam wpasc do Amrita na pyszny kebab a teraz nawet mezowi nie pozwolilam go kupic zeby mne nie szczul ( na dobre mu wyjdzie) :D A i mialam sie pochwalic co kupilam a wiec w koncu mam mega wygodne i sliczne buty do fitnesu czarno rozowe adidasa i do tego mate kettlera. wzielam taka za 100 zl bo babka zachwalala ze najlepsza, wiec jak szalec to szalec taka za 20 zl byla do niczego a ta jest mieciutka i antyposlizgowa. Teraz bedzie mi sie dobrze cwiczyc. Tez zastanawiam sie nad zumba bo u nas nie jest drogo. 90 zl za miesiac i chodzic 2 razy w tygodniu. ostatnio sporo czytam na ten temat. moze po swietach tez sie zapisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Moge sie przyłączyc??probowałam dukana ale dla mnie to jednak chyba nie to troche napewno mi z tego zostalo wiec napewno u mnie 1dzien w tyg jest Proto ale bede probowała miescic sie w 1000kcal i i mysle ze przy mojej obecnej wadze bedzie to lepsze niz porywanie sie na dukana.... zaczynam 24.11.165-59.9kg:(( cel 55do Swiąt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margoooo
franczeska jak tego dokonałas? mega gratulacje dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBRY witam nowe osoby Goscie pojechali o 11 ogarnęłam troche dom i dopiero zjadłam sniadanie wczesniej wypiłam kawe ze słodzikiem ze stevi ale on jest gorzki jakos mi nie smakuje zjadam serek homo, 1 kiwi na obiad zjem ta salatke troszke zostalo z wczoraj a pozniej moze kisiel słodka chwila i jakis jogurt no i latte jak zwykle po drodze wypije kawe czarna ale z lyzeczka cukru jutro sie chyba zwaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim. Jak mija leniuchowa niedziela?? Ja bylam juz z moja rodzinka w kosciele. Potem spacerek bo byla u nas fajna pogoda. Teraz jestem po obiedzie i... lezeee :) szukam jakiegos ciekawego filmu na zalukaj jak cos znajde to obejrze i czas brac sie za killera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Moja niedziela niezbyt leniuchowa bo w pracy byłam. Dzisiaj miałam zmianę poranną ale wczoraj popołudniową czyli przespałam się jakieś 4 godziny tylko w nocy. Jak dzisiaj wróciłam z pracy to od razu poszłam spać i jakieś pół godziny temu wstałam:) Taka 3 godzinna drzemka dobrze mi zrobiła:) Dzisiaj niewiele zjadłam. - 2 kanapki z żółtym serem i papryką - jogurt naturalny - szklanka mleka z łyżeczką kawy rozpuszczalnej i łyżeczką cukru. Teraz przymierzam się do późnego obiadu. Będzie ryż z białym sosem i gotowaną marchewką. Co do ćwiczeń to nie mam siły nic robić, no ale w pracy sprzątałam magazyn więc ćwiczenia siłowe mam zaliczone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NATA 40
Próbowałam bardzo wielu diet. Czas ponownie popracowac nad sobą. Wzrost 165 cm. Waga 65 kg. Bardzo drobna kość. Moja idealna waga to 58 kg. Chcę zgubić 7 kg. Mam wolną przemiane materii. Załozyłam zeszyt i zaczynam próbę od jutra. Dołączam do Waszego grona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam sie przywitac zaraz lece do pracy tak mi sie po tym weekendzie nie chce ale jak mus to mus jutro sie zwaze bo rano zapomnialam juz, a wypilam ze 3 szklanki wody i teraz kawe wiec waga moze byc zawyzona ) a nie chce sie dolowac pozniej ocet wypiłam w pracy zjem cos na szybkiego milutkiego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was jaki tu ruch się zrobił:) no to linka humor pewnie Ci się poprawił po zakupach:) franczeska mi właśnie zeszły boczki więc gratuluję:) Witam również nowe koleżanki. u mnie ogólnie klapa,wiec od dziś od nowa. i śniadanie to 2 jajka sadzone i kawa z mlekiem.300kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie poniedziałkowo, no to zaczynam dzień 3/30 :) Wczoraj nie miałam czasu na kompa, ani na ćwiczenia niestety. Dziś nadrobię. Do tego wieczorem zrobię maseczkę na twarz i ręce :) Dziewczyny, podziwiam Was za ten skalpel i killer. Dla mnie same nazwy brzmią strasznie. Ale jak piszecie o efektach to mam chęć spróbować. Zapomniałam się dziś zważyć i zmierzyć. Jutro zrobie stopkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babole :) Czarna zebys wiedziala ze humor mi sie poprawil po zakupach. Wczorajsze cwiczenia tak przyjemnnie mi sie wykonywalo ze nie zauwazylam kiedy Ewka kazala juz sie rozluznic bo KONIEC. Jednak to prawda ze trzeba miec odpowiednie buty do skakania. Mi boczki tez spadaja, widac golym okiem. Brzuch tez. Jutro wazenie, ale pewnie nie bedzie nic mniej bo lada dzien ma byc okres a mi zawsze wtedy waga wzrasta. Zreszta powiem wam ze jakos nie zalezy mi na nizszej wadze. Wazne ze w cm leci a miesnie tez sie przydadza . Za tydzien mam isc do dietetyczki i mnie pomierzy znowu to sie okaze ile spadlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara ja tez od miesiaca nakladam maseczki na twarz. Zawsze mialam sucha skore na twarzy a teraz jest nawilzona i mieciutka. Naprawde polecam do tego nie droga. 1,60 albo 1,80 cos kolo tego. jest na dwa razy. Kupuje w rossmanie Rival de Loop Hydro. Jak dla mnie pierwsza maseczka ktora naprawde na mnie dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo Linka, tez mam właśnie taką maseczkę z Rossmana i ten sam problem z cerą :) Dziś zmierzam na jogę, więc jutro z pół godz. na stepperze zrobię, żeby właśnie cm poszły. Bardzo ładnie mi spadało po stepperze i po hula hop. No nic, czas odkurzyć sprzęty i działać. Franczeska, no i jak z Twoim rzucaniem palenia? U mnie za kilka dni będzie pół roku jak nie palę :) Polecam tabex, 3 osoby, które rzucały w tym samym czasie co ja do teraz nie palą i nie mają chęci. Niestety wszyscy przytyliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Franczeska jak z paleniem?? mnie odrzuciło w ciąży i to tak skutecznie,że nawet teraz smród papierocha mnie odrzuca skutecznie. no i skalpel już zaliczony! ja z kolei nie mam problemów z cerą nigdy nie miałam trądziku,ale często jak mam okres,albo zjem za dużo słodkiego to wyskakuje mi jeden syf zawsze w tym samym miejscu pod nosem,bolący i swędzący i nie wiem co z nim robić,bo jak go czymś potraktuję to mam wrażenie,że robi się gorszy. właśnie teraz go mam i na dodatek okres i 3cm odrosty,bo chcę wrócić do swojego koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×