Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

linka 007

DietA 1000 kcal 4.11.2012

Polecane posty

uwalnia hormony.spirala to albo się przyjmie,albo nie a to zawsze można wyciągnąc samej.ja mam wypisywane na 2 opakowania za jednym razem.tez sie balam na poczatku,ale nie ma chyba wygodniejszej antykoncepcji.nie czuje sie tego wcale i nie niszczy wątroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czesto sie zdarza ze ci wypada? sory ze tak wypytuje, ale ja naprawde glowkuje sie od dluzszego czasu na co sie zdecydowac i tak odkladam to z miesiaca na miesiac az w koncu bedzie za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jeszcze nie wypadło,napisałam to co mi lekarz powiedział w razie jakby się zdarzyło. Ale zaparcia miewam i nie wypada:) na początku sprawdzalam czy jest dla pewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez troche lipa bo co jak co ale antykoncepcja jest strasznie droga. nie kazdego stac zeby miesiecznie wydawac 60 zl. A potem dziwia sie ze sa same patologie jak zabezpieczenie przed ciaza jest takie drogie i po prostu ubozszych ludzi na to stac. A bez seksu zyc sie nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
ja tam zabezpeczam sie tylko prezerwatywami. bralam kiedys tabletki ale strasznie tylam i teraz juz zadnych hormonow nie wezme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poki co tez. kurcze jutro mam jechac do rodzicow na 4 dni i juz sie boje jak to bedzie z moja dieta. Mama zacznie krzyczec ze nie mam z czego itd, zawsze napiecze ciast i narobi zarcia na nasz przyjazd. Jak ja to przezyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
linka ja to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
tzn ja to samo ze jade do mamy jutro i bedzie klops bede sie musiaa rekami i nogami zapierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my nie możemy tzn ja bo mam uczulenie na lateks,gdziekolwiek by nie był,w kremach,ubraniach-tak samo jak na nikiel który jest prawie we wszystkim i muszę sobie dobrze zabezpieczać miejsca kontaktowe np miejsca haftek w staniku czy guziki metalowe,paski od spodni i łyżki-zawsze noszę ze sobą swoją ,a i nikt mnie nie oszuka na biżuterię z dodatkiem niklu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
o to ja sie ciesze ze nie mam takiego uczulenia amysalam ze uczulenie na lateks t mit ;] oj z prezeerwatywa to tez przeboje nie raz są ;] nie raz nic sie nie dzieje a ja sie zastanawiam czy niespodzianki nie bedzie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też nie wiem jak to przeżyć,chyba zacznę grozić,że jak będą mnie szczuć jedzeniem to już nie przyjdę:)dobra ja idę spać,bo już M gada i gada bla bla bla laptop to laptop tamto dieta to cwiczenia tamto-podobno na starość faceci robią się tacy jęczący,no gorzej jak baba.Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo tak na nikiel to ja tez mam uczulenie. jak zaloze pasek i dotknie on brzucha to zaraz sa czerwone swedzace krosty. tak samo nie moge nosic zegarkow ewentualnie te drogie bo takie za 50 zl dla mnie sie nie nadaja. no i bizuteria dla mnie tylko prawdziwe srebro i zloto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah ja tez musze spadac bo tak samo na mnie krzyczy :) ojj te chlopy. to do jutra dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
a moj chlop nie krzyczy bo go nie ma ze mna ;] ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Dodałam sobie stopkę. Mówiłam, że nie będę się ważyć ale się złamałam i chyba teraz będę tak co tydzień robić, chyba, że zapomnę ;) Jak widzicie schudłam 1 kg. Niewiele ale zawsze. Bardzo się cieszę bo widzę, że dieta działa. Dziś na śniadanie miałam koktajl truskawkowy (oczywiście z truskawek mrożonych). Do tego jedną małą bułkę pełnoziarnistą. Uczulenie na nikiel - znam to z autopsji. Też muszę dbać o wszystko, żeby nie dotykało mi skóry. Z haftkami od stanika to pół biedy bo to zawsze jest zabezpieczone kawałkiem materiału ale to ustrojstwo do regulacji ramiączek muszę mieć zawsze plastikowe. Pasków do spodni w ogóle nie noszę a każdy guzik od spodni podszywam kawałkiem starych jeansów :D Dzisiaj w końcu mam wolny dzień. Już nie mogłam się doczekać. Korzystając z okazji to spróbuję tych ćwiczeń z Chodawską. No i wezmę się za sprzątanie bo mi mieszkanie powoli zarasta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibulka przeciez 1 kg na tydzien to bardzo dobry wynik. kAzdy by chcial zeby w tydzien spadlo z 7 kg ale tak sie przeciez nie da. trzeba wytrwalosci i cierpliwosci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Rantunku jakas grypa mnie i męża dopadła leżymy i kwiczymy!!!!i niestety musialam zjesc cos slodkiego:((((chwila zalamania a teraz żaluje:(((((((nie mam sly nawet mrugac oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
czesc dziewczyny. bibulka te pierwsze kilogramy to tylko woda niestety. dopiero po 3 kilogramach zaczyna uciekac tluszcz ;] a ja u mamy jestem dzisiaj nic nie zjadlam tylko 3 ciastka i dwie kawy bo nie mialam czasu . troche slabo dlatego ze metabolizm mi sie przez cos takiego rozwala;[ no coz trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FlowerMaid
Hej dziewczyny! W sobotę będę w końcu w drugim domu wiec dostep do kompa bede miec i stopke ustawie:) w nocy zgrzeszylam jak nic... 4:00 nad ranem kebab po imprezie, masakra! Za to dziś jadlam dużo rzeczy, ale malusienkie porcje. W tym było: nestle chealios, kostka ciemnej czekolady i 2 mlecznej, 250g twarogu poltlustego, 400g warzyw, 2 wafle ryzowe z drzemem, 1 pomidor, jajko sadzone, papryka, 1/3 kubka owsianki, malutkie jabłko i 3 ciastka. Jutro już biorę sie w garść i nie jem śmieci! Także porządne przemyślane posiłki. Macie jakieś pomysły na twarog? Nienawidzę go wiec muszę kombinować żeby czymś zabić jego smak ;) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
flowermind ale jak nie lbisz jesc twarogu to nie jedz po prostu przeciz bialka i wapnia mozesz w inny sposob dostarczyc ;] ja juz wstalam . mam nadzieje ze dzisiaj zjem normalnie i co najwazniejsze sie nie rpzejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,wczoraj nie miałam czasu pisać,ale skalpel zaliczony. śniadanie dzisiejsze-2 jajka gotowane 100g-155kcal ketchup 15g-15kcal kawa z mlekiem 2% 70g-36kcal razem 196kcal-zaokrąglam do 200 Oby było nas jak najwięcej:) co do twarogu to wczoraj kupiłam właśnie, aby zmielić blenderem razem z bananem-ale półtłusty.-to taki deser dla mnie i córki:)dodam jeszcze może jabłko. a co do wody z tych pierwszych kg to nie jestem pewna czy u każdego od razu schodzi woda-chyba u osób które mają tendencję do jej gromadzenia typu opuchnięcia przed okresem itp i u tych co mają nadwagę. wczoraj się mierzyłam i z ud i boczków spadło mi po 2cm,a waga urosła o 300g!!to ja już nie wiem o co chodzi,ale cieszy mnie to:)niech tyłek maleje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FlowerMaid - na twaróg najlepszy przepis to zmielić, dodać trochę szczypiorku i rzodkiewki i zjeść z ziemniaczkami. Bardzo sycący obiad. czarna8905 - w sumie to lepiej, że lecą centymetry. Bo co po spadku wagi jak nie widać efektów. Ty akurat dużo ćwiczysz więc to może dlatego. Pamiętam jak kilka lat temu chodziłam na siłownie 3 razy w tygodniu i do tego na basen to też mi waga specjalnie nie ubywała za to w centymetrach leciało mi dużo. Dzisiaj na śniadanie zjadłam musli orzechowe z mlekiem i do tego musiałam się wspomóc kawą rozpuszczalną też z mlekiem ale już jej nie słodziłam. Mam niesamowitą ochotę na owoce. Najchętniej zjadłabym winogrono, brzoskwinie i truskawki. Coś czuję, że na podwieczorek będzie sałatka owocowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibułka ja dopiero od wtorku ćwiczę:)miałam przerwę od ciąży. miałam tylko lekkie zakwasy po pierwszym dniu, a teraz to nic,nie wiedziałam,że tak szybko zacznę wracać do formy. dobra idę sprzątać a Wy piszcie,piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam :) ja nadal jestem u rodzicow. Poki co trzymam sie diety, ale jest ciezko. Mama wpycha mi szarlotke i nie chce zrozumiec ze nie moge!! OMG! jeszcze tylko dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jest dziołchy???co tam u Was?ja jestem właśnie po ćwiczeniach.i spać mi się chce. zjadłam dziś chyba 1100kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
cyarna kaydemu najpierw schodyi woda to jest udowodnione naukowo ;] 2 cm to naprawde super wynik a wzrostem wagi sie nie przejmuj po prostu od cwiczen przyrasta ci masa miesniowa a miesnie waza wiecej niz tluszcz . czasami moze byc tak ze wogole waga ci nie spadnie tylko bedzie stala a schudniesz ze dwa rozmiary z ubran ;] ja juz po calym dniu: sniadanie banan plus kawa 150 kcal obiad kurczak ryz brazowy kapusta czerwona 450 kcal jogurt truskawkowy 0% ze slonecznikiem i sliwkami suszonymi 300 kcal podwieczorek truskawki z jogurtem naturalnym -150 kcal kolacja 2 kromki razowego z łyzeczka sera 150 kcal razem 1200 kcal ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×