Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

linka 007

DietA 1000 kcal 4.11.2012

Polecane posty

Gość nie no,,,,-
na dukanie jogurt naturalny to biako

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wyrób czekoladopodobny jest czekoladą :P to, że ktoś sobie tak uznał, nie oznacza, że to białko. jogurt naturalny ma więcej białka niż owocowy i mnie węglowodanów. jak ktoś chce to sklasyfikuje go jako białko, ale każdy i tak może zerknąć na etykietę i sam ocenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziś zaczęłam się odchudzać....dieta 1000 kalorii. Chciałabym sie do Was dołączyć bo sama chyba nie dam rady..:( Ważę 72 kg i chciałabym dojść do 60. Widzę że Wam nieźle idzie, mam motywację:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chcialabym sie przylączyc. dieta 1000 kcal no i ogolnie zmienic swoje nawyki, dzisiaj zaczelam do sylwestra chcialabym jakies 4 kg chociaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny :) napiszcie coś o sobie, ile lat, jaki tryb życia itp. Marcelina, widzę, że ostro zaczynasz - 4 kg do końca roku to nie lada wyczyn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyczyn pewnie tak ale z doswiadczenia wiem ze jest to mozliwe, jak równiez wiem ze na poczatku kg szybko leca. wiec moze sie uda chcialabym sie czuc po prostu lzej na sylwestra. A potem powoli stopniowo pozbywać sie tych kg.. Moja slaboscia sa slodycze.. ale dzis koniec z nimi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelka, w ciagu 14 dni zrzucić 4 kg nawet z dużej nadwagi to malo realna sprawa. Musiałabyś zejść chyba poniżej 1000, a to głodówka i przy dodatkowych ruchu popalisz mięśnie. Nic dobrego. Lepiej chudnąć wolno, a zdrowo i trwale. I tak powinnaś o tym myśleć. O diecie jako o nowym sposobie na odżywianie w ogóle, a nie jedynie jako o metodzie, która pozwoli osiągnąc cel. Bo jeśli nie zmienisz na zawsze nawyków żywieniowych, to czeka Cię solidne jojo. A przecież nie o to Ci chodzi. Zatem lepiej z głową, powoli i do celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie przeziebienie lapie. Kosci sie łamią i zimnoo :/ zrobilam turbo. Dalam z siebie wszystko, ale ciezko bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor mialam zaczac dzis 500 kcal wyszło 600 ale po przemysleniu postanowiłam zrobic 1000 kal. schudne wolniej ale zdrowiej tak wiec 1000 kcal od jutra moge sie dołaczyc? zostalo mi pare kilo do zrzutu jutro sie zwaze dokladnie rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż też jestem przeziębiona już kilka dni... Wczoraj próbowałam kupić spodnie...okazało się że mam z tym nie mały problem bo rozmiar się znowu zmienił:) I tak własnie zapadła decyzja! Jak na razie jestem w nastroju bojowym. Studiuję więc mam trochę nieregularny tryb życia, zajęcia raz rano raz po południu, dodatkowo pracuję...ale dam radę:) Będę ćwiczyć w domu bo na aerobik czy siłownię na razie nie mam czasu ani kaski:) Kurujcie się dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zmieściłam się w 1000 kaloriach zostało mi jeszcze prawie 50:) Zjem sobie jeszcze jabłko. Dziś 100 brzuszków+ pranie dywanów-wystarczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w gronie przeziębionych 🖐️ ;) x Dziewczyny, nie musicie przecież trzymac się tak kurczowo tych 1000kcal !!! I tak każda z nas je mocno poniżej tego, co musi. Więc nawet jedząc 1300kcal będziemy chudły. A jedzenie 500kcal to prosta droga do kompulsa w weekend, kiedy bywa, że grafik jest mniej napięty i co tu robić... a organizm domaga się uzupełnienia energii, bo cały tydzień był głodzony. Niedobra strategia, odradzam Magda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak masz rację...ale ja nigdy nie jadłam dużo wiecej, najgorsze tylko były chipsy, popcorn i biały chlebek, ale koniec z tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama paczka chipsów już ma ok. 600kcal. 1 kromka białego chleba ok.70kcal. No to sobie sama policz czy jadłaś "niewiele" więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz jadłam niewiele ale tak naprawdę samo śmieciowe jedzenie i tylko wieczorem... i tak własnie się tu znalazłam. A chodziło mi raczej nie o ilość kalorii a o to że po prostu czuję że to mi wystarczy(te 1000 kalorii) jestem najedzona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinqa - pisz co jesz. Zawsze któraś z nas może coś podpatrzeć, skorygować, podpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś śniadanie: płatki kukurydziane z mlekiem 0,5%, 2 mandarynki. obiad: gotowana pierś z kurczaka z ryżem i 3 ogórki konserwowe, 4 kanapki z chleba graham z serem białym chudym i na kolację 2 jajka na miękko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe koleżanki :) też odradzam diety typu 600kcal wystarczy się ograniczyć oraz zdrowo odżywiać to jest proste i jakie przyjemne bo nie trzeba się głodzić żeby schudnąć :) ja też wcześniej zajadałam się chipsami śmieciami i jadłam ze 4 białe bułki dziennie plus prawie codziennie porcja frytek, czasem słodycze, nie chce pamiętać tych obrzydliwych czasów, teraz bym tak nie mogła jeść. Ale to były czasy jak pracowałam i miałam sporo ruchu to nawet nie tyłam, ciąża mnie dopiero zmasakrowała ;) Skalpel dzisiaj zaliczony do tego krótki spacer z obciążeniem bo ciągnęłam sanki z synem za sobą ;) Kalorie liczyłam na oko nie chce mi się wszystkiego spisywać, wole po zjedzeniu sprawdzić na stronkach ile co miało mniej więcej, mieszczę się w 1500kcal ale postaram się może zejść do 1300kcal. Niestety ten weekend mi troszkę komplikuje plany bo mam małą uroczystość więc zjem tort na pewno i jakieś przekąski. Zdrówka życzę chorym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinqa -bardzo fajne menu :) Kupa jedzenia, a tak mało kcal :D Może zamień sobie płatki kuk. na owsiane? Zdrowsze. x Zielona, ja bym nie schudła na 1500. Ale jeśli masz dużo ruchu, to możliwe, że to dobre dla Ciebie. x Tymczasem dobrej nocki dziewczynki 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie takie...czytałam trochę forum od początku i piszecie oćwiczeniach z Ewą co to takiego, gdzie znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elleNET na razie waga mi spada powolutku ale to dzięki ćwiczeniom głównie no i odjęłam sobie złe kaloryczne przekąski, bo menu jest raczej bez zmian jem tak jak zawsze może mniej pieczywa, jak waga nie będzie mi spadać zmniejszę kcal, jestem dobrej myśli bo będąc na wcześniejszej diecie też jadłam prawie tak samo ilościowo tylko wykluczałam kilka produktów, więc wychodzi z kaloriami podobnie. Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś zjadłam 1050 kcal, ale strasznie się namęczyłam. Głód mi dokucza a wsunęłam 2 sznycle z indyka. nie wiem czy to już zmęczenie dietą, czy to dlatego, że zbliża się TEN dzień :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Chudzinki strasznie chce schudnac mozna powiedziec ze zaczyna to przybierac obsesyjny charakter wazenie co 2dni i petla z jedzeniem czyli jem malow ciagu dnia wieczorem jestem zmeczona i odpuszczam ;( to durne co robie wiem ale moze jak bede z WAmi to sobiewszystko w glowie poukladam i zaczne normalnie funkcjonowac mam plantylko gorzej z jego realizacja ale moze mi sie w koncu uda wlasciwie pol zycia jestem na dietach roznych przeskakuje z jednej na druga nic nie potrafie dokonczyc i dzieki temu mam wahania wagi w granicach 6 kg rocznie co naprawde niefajnie na mnie wplywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×