Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

linka 007

DietA 1000 kcal 4.11.2012

Polecane posty

Gość eklerek22
to zapodajcie linka na chomika albo gdzie indziej jak macie cale te cwiczenia bo ja nie moge znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
dziekuje bardzo ;] :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
cwiczenia wygladaja na mega trudne az sie boje ;P zaczynam od poniedziaku bo narazie jestem chora i na antybiotykach jade i nie chce sie przemeczac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
mi z dieta dobrze gorzej z ruchem bo oslabiona troche jestem . jutro sie zmierze i za 3 tygodnie na mikolaja sie zwaze i zmierze ponownie. zobaczymy czy cos ubedzie. najbardziej sie boje ze waga mi bedzie stala;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli trzymasz się 1000 to nie będzie stała no chyba,że ciągle leżysz:) ale tak naprawdę to wystarczy ruszać się przy sprzątaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
o ja raczej 1200 ze wzgledu na to ze 1000 to stanowczo jak na moj wzrost i wage za malo ;p narazie tylko leze bo jak juz mowilam zapalenie krtani i zatok przechodze ale mam nadzieje ze do poniedzialku sie wykuruje i ze dam rade cwiczyc ;] chcialabym tak do swiat bozego narodzenia ze 3 kilo zrzucic i troche cm zwlaszcza w pasie i w biodrach;] a pozniej chcialam jeszcze ze 4 kilo do marca ale to juz bardzo odlegle plany ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ze zarazilam was chodakowska ;D Ja w sumie zrobiłam 5 skalpelow i 2 killery. Skalpel to juz dla mnie żaden problem z czasem idzie coraz łatwiej,ale ten killer to jest koszmar. Robię go tylko dlatego ze jest na spalanie a ja mam co z brzucha spalac. Czarna ja po ciąży miałam taki ten brzuch wiotki, tak jakby właśnie Tam nie bylo duzo tłuszczu tylko skóra a jak cwicze skalpel to widzę duuza różnice. Naprawdę. Tylko musisz się liczyc z tym ze na wadze bedzie mniej ubywac, bo powstają ci mięśnie a do tego w miesniach tez jest woda. Czyli optycznie będziesz szczuplejsza ale waga może tego nie pokazywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,dlatego będę się mierzyć. chcę ujędrnić ciało i "utwardzić",aby w końcu jak ubiorę obcisłą sukienkę nie było widać fałd na boczkach od majtek i aby uda nie latały hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dodam jeszcze ze ja mam po prawej stronie roztepy a zauważyłam ze od ćwiczeń jak skóra robi się bardziej zbita to i roztepow duzo mniej widać. Jak dobrze pójdzie to wakacje w końcu będę mogła bez wstydu chodzić po plaży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
ja tez mam rozstepy dziewczyny ale szczerze mowiac nie przeszkadzaja mi w niczym ;] nie zwracam na nie uwagi moze dlatego ze sa juz jasne i tak bardzo ich nie widac ;P ja mam zaczernione konto tylko nie pamietam hasła ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu!umarłam!wszystko mi się trzęsie,ale SKALPEL CAŁY ZA MNĄ!! a co do rozstępów to też mam i na udach,pupie i brzuchu-u dołu-ale jeżeli chodzi o strój kąpielowy to idealne jest monokini,bo akurat wszystko zakrywa-a te na udach i pupie mam od okresu dojrzewania niestety.na brzuch miałam też taki zabieg głowicą z ultradźwiękami i mi to baaardzo pomogło. poza tym po ćwiczeniach czuję się super,ale czułabym się lepiej gdybym nie pokłóciła się z mężem-przeszkadza mu to,że zaczynam dbać bardziej o siebie-takie to trochę dołujące,bo myślałam,że mogę mieć w nim oparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
czarna nie prejmuj sie pewnie boi sie ze teraz faceci cie beda podrywac ;] :P ja juz moge napisac co dzisiaj zjadlam; sniadanie kromka chleba razowego z szynka pomidorem 150 kcal sniadanie 2 kawa z mlekiem bez cukru 20 kcal obiad łosos z makaronem razowym i salata zielona i jogurtem nat- 350 kcal podwieczorek jogurt 0% truskawkowy z ziarnami slonecznika i malinami 200 kcal kolacja barszcz czerwony z jajem 250 kcal razem prawei 1000 dzisiaj malo ale nie bylam glodna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może twój mąż boi się ze za duzo facetów zacznie cię podrywac ;) nie przejmuj się. Moj tez mnie wkurza. O 22.00 szczuje mnie jedzeniem i się śmieje jak mu tłumacze żeby przy mnie nie jadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
faeci tacy sa nie rpzejmujcie sie ja na szczescie z moim jeszcze nie mieszkam :P a zreszta jawet jakby to jego by guzik obchodzilo czy ja sie odchudzam czy cwicze czy nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO o to chodzi właśnie,bo jak mnie poznał i przed ciążą dbałam o siebie właśnie tak jak teraz tylko codziennie biegałam,ćwiczyłam na orbitreku,rowerze tak o dla siebie ale bez diet,zawsze w lato ubierałam obcasy krótkie spodenki i sukienki,spódniczki.po ciąży proporcje ciała się zmieniły niestety i od momentu ciąży do teraz nie robiłam nic z ćwiczeń,bo mi się zwyczajnie nie chciało.jak z nim rozmawiałam,że zacznę od nowa biegać i przyniosłam od mamy moje stare ciuchy to zaczęły się problemy i gadanie,że dobrze wyglądam i że mi to niepotrzebne.no i on się chyba właśnie też zaczyna martwić,że go zostawię,bo dla niego zostawiłam chłopaka z którym byłam od ok 6lat.ale to długa historia,martwi się niepotrzebnie i ciągle mu to tłumacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
faceci juz tacy sa nie przejmuj sie przejdzie mu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez trzymam nadal swoje sexy ciuszki z nadzieja ze jeszcze uda mi sie w nie zmiescic. A twoj maz po prostu sie boi i tyle. Wytlumacz mu ze zle sie czujesz w swoim ciele i chcesz ladne wygladac dla niego. Zreszta ja tego nie rozumiem. ogolnie faceci szukaja super lasek wycackanych i z niezadbanych sie smieja a jak przychodzi co do czego to jest ZERO wsparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dobra,już się na całego obraził,bo powiedziałam w żartach,żeby może ze mną poćwiczył,bo niedługo mnie w łóżku zgniecie-waży 100kg,twierdzi,że jest szczupły.szkoda gadać.idę spać,dobrej nocy,a to jego gadanie rzeczywiście trzeba olać,bo szkoda nerwów.Jutro nowy dzień i przychodzi do małej teściowa ,a ja sobie pójdę coś fajnego kupić i jeszcze przy nim w domu sobie zacznę mierzyć.O.PA!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
haha czarna rozbawilas mnie ;] oj na faceta stowa to wcale nie tak duzo jest ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u niego dużo,bo ma ok 180 wzrostu,mniej nawet-ma brzuch i cycki większe ode mnie.nikt mi nie umie tak ciśnienia podnieść jak on,może za to go kocham?hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek22
to fajnie to taki misio jest sie d czego przytulic jednym slowem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja swojego zagonilam w sobote do wspolnego skalpela. Zrobil 25 minut i do tej pory steka ze ma zakwasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUNA 30
Witam linka007 dziekuje za podpowiedz mam nadzieje ze opanuje te stopki:) czy ktoras z Was ćwiczyla moze szóstke weidera???podobno rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×