Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marzyciel6969

O czym marzą mężatki.?

Polecane posty

Gość Dzoneya z doskoku
nie mężczyzny z krwi i kości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyonowa
wiec takich pełno ;) sama coś daj a potem odbieraj :P nigdy odwrotnie...ja takich miałam przynajmniej trzech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzoneya z doskoku Może jesteś wybredna :) Twoje prawo :) a faceci niech zarywają :) takie ich prawo:) a ty trenuj....a w końcu znajdziesz Jego ...może nie od razu ...ale posmakuj owoców byś wiedziała, który smakuje najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzoneya z doskoku
zoneyowa no wiem problem w tym, że wielu myśli że są jak książe z bajki ;) Zyon w życiu chyba pomaga ci ta siła perswazji?, bo wiesz że masz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyonowa
dzoneya z doskoku skoro szukasz ksiecia to ci sie tacy trafiają :D Mam chyba niebywałe szczescie trafiać na facetów z maksymalną iloscią testosteronu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzoneya z doskoku Wiem, że mam :) ale czy pomaga? trudne pytanie ....raczej nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzoneyowa nie z doskoku
Zyon jesteś bardzo pewny siebie. tzn że masz już swoją przyjaciółkę czy jeszcze szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzoneyowa nie z doskoku wiesz....ponoć kobiety takich wolą :) pewnych siebie samców...pewnych tego czego chcą...i zmierzających do celu....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyonowa dzoneya z doskoku skoro szukasz ksiecia to ci sie tacy trafiają chyba nie przeczytałaś dokładnie :D Wodospad pożycz ten pierścień mam 3 życzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cobieta
Wodospad proszę Spełnij tylko jedno moje marzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyon no wiesz.... nie będę ci tu pisać aż tak dobrze się nie znamy :classic_cool: poza tem ty nie masz pierścienia - to mnie nie podpuszczaj 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kilka stron zaległości... Wprawdzie nie łapie sie juz na mężatki, ale moge powspominac... jak byłam mężatką marzyłam o romansie. Zaniedbana przez męża kobieta potrafi miec piekielnie ostre fantazje przed snem i jęczy w nich tak głośno, żeby zagłuszyc chrapanie małżonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżoneya widzę, że jak każda kobieta lubisz się droczyć :) niech Ci będzie :) skąd wiesz, że nie potrafię czarować? Myślę, że nawet nieźle to robię....:) jak Harry Potter :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foxy_Lady skoro nie jesteś mężatką....już nie marzysz o romansie.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foxy chrapanie małżonka ją budzi ale za to wtedy może bezpiecznie rozładować napięcie które wywołała ta fantazja ;) Potem już spokojniejsza, rozluźniona moze spokojnie spać do rana i juz chrapanie jej nawet nie przeszkadza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężatki marzą o tym, by mąż wreszcie naprawił cieknący zlew albo przykręcił wiszące gniazdko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyon no jak mogłeś!! wszystko zrozumiem ale teraz wyobrażam sobie ciebie jako Harrego i szlag :( czar pryska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kochanek udrożnił zaniedbaną przez męża rurkę :) i to jak najczęściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to też ale najbardziej
marzą o tym by mąż przestał tyle siedzieć w internecie i zajął się żoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżoneya Gdzie tam jemu do mnie - gówniarz w okularkach :) ja mam też inną różdżkę :) heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość one pytanie
po chuj wychodziłyście za mąz i po chuj czujecie sie lepsze niż te które męża nie mają dziwy spierdolone! jesteście zwykłe kurwiszony inic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antonina73 Mężatki marzą o tym, by mąż wreszcie naprawił cieknący zlew albo przykręcił wiszące gniazdko Antonina, jak ja naprawiałam wyrwane gniazdko, to eks stał koło mnie i krzyczał "uważaj, pokopie Cie, może wyłącz korki" :) Z czasem nauczyłam się robic takie rzeczy, jak wyszedł z domu i mnie nie wkurwiał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhjjdfjdj
one pytanie to wszystko się bierze z filmów, które kończą się ślubem i, nieśmiertelnym :"żyli długo i szczęśliwie" a tu... niespodzianka 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zanim cokolwiek będzie naprawione musi nabrać mocy urzędowej, do tego czasu sama naprawię :) Zyon w takim razie cieszę się niezmiernie że nie przypominasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzoneya, pół bidy, jak musi nabrac mocy. Gorzej, jak druga połówka ma dwie lewe rączki, z czego jedna krótsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżoneya Wiekowo to z pewnością dla mnie gówniarz....i filmy z nim to nie moja bajka ....na czymś innym się wychowałem jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czytam i się zastanawiam: O czym marzą mężatki.? chyba o Bobie Budowniczym, który naprawi wszystko w domu, będzie megaprzystojny, klata z siłowni i spełni Wasze wszystkie - nawet te pełne perwersji fantazje....tylko czy tacy istnieją....czy jednak pozostaną jedynie błogim marzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×