Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marzyciel6969

O czym marzą mężatki.?

Polecane posty

Foxy ja już się przyzwyczaiłam należę do kobiet które potrafią sobie radzić ;) Zyon teraz grasz w nutę żeś stary czy jak?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyon nie musi naprawiać - wystarczy ze wezwie fachowca, żebym ja nie musiała się tym zajmować, nie musi być megaprzystojny - wystarczy żeby dbał o siebie ale najważniejsze - aby spełniał te fantazje! ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżoneya nie taki stary :) kilka lat przed 40 więc tyle co trzeba na liczniku - a duchem jeszcze młodszy. By spełniał Twoje fantazje....musi poczuć, że to także jego fantazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyon kiedyś wiem,że znajdzie się taki ktoś ;) Powiedzmy, że w tym temacie też wszelkie "naprawy" których mąż nie chce lub nie umie zlecę fachowcowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżoneya a więc szukaj....choć pewno nie szukasz :) tylko kiedyś będzie za krótką chwilę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhjjdfjdj
o jakie fantazje się rozchodzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyon ten piękny czas, kiedy to kobieta ponoć dopiero szaleć zaczyna przede mną, choć zbliża się nieubłaganie.... ja poczekam :D czy to jutro czy za rok..kto wie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyon tak czytam i się zastanawiam: O czym marzą mężatki.? chyba o Bobie Budowniczym, który naprawi wszystko w domu, będzie megaprzystojny, klata z siłowni i spełni Wasze wszystkie - nawet te pełne perwersji fantazje....tylko czy tacy istnieją....czy jednak pozostaną jedynie błogim marzeniem tak się składa, że ja mam takiego Boba Budowniczego :) , ale naprawia wszystko poza domem bo mu za to płacą (no dobra w domu czasem też coś zrobi byłabym niesprawiedliwa) > przystojny jest, bez mega, ale mój >klata :) może nie z siłowni, ale jak go poznałam to mi ślinka za nim ciekła, teraz trochę w mięsień piwny poszło, no cóż czas robi swoje > fantazje, może nie perwersyjne, ale na granicy - stara się jak może i jest cierpliwy :) > a marzenia się spełniają, o ile marzymy o rzeczach realnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka po 30
oj marzenia marzenia a zyc trzeba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie sie dzisiaj marzy samotny weekend. Żebym mogła wyjechać w sobotę rano i wrócić do niedziele wieczorem, bez tłumaczenia się gdzie i po co jadę. Wzięłabym ze sobą dobrą książke i butelkę (albo dwie) wina ;-), zamknęłabym sie w pokoju i nie wychodziła. LENIUCH mnie jakiś ogarną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babka to weź mnie ze sobą! Też wezmę te 2 butelki wina ;) Obiecuję nie będę marudzić, będę grzeczna, nawet chaty popilnuję jak zechcesz iść gdzieś tam... jejku oderwać się na chwilę toż to luksus :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może damy ogłoszenie: "Dwie kobietki, odpowiedzialne, kulturalne za darmo zaopiekują się chatą np. w górach przez najbliższy weekend ." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nines40
jua maze o tym zeby moj sie sam przy mnie onanizowal chce to widziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Extra marzenia macie dziewczyny ,ale dwie samotne kobietki to tak dziwnie ,może też bym się załapał z Wami? Będę potulny i spełniał Wasze zachcianki. hihihi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smigła
zeby po 32 latach pamiętał o rocznicy ślubu. on na drugi dzień ma imeniny i ja pamiętam. nigdy mu nie wypomniałam, ale tak trochę przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miało Cię zdziwić to, ze Cie nie chcemy, że chcemy odpocząć, wypic win, przeczytać coś... a nie romansować :-) Mnie kobiety nie kręcą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×