Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

pijaczyna-rób co chcesz,z kim chcesz,po kim chcesz i w jakiej pozycji chcesz. Wyślę,ale nie wiem czy się spodoba G-FUNK,Mes Ci się specjalnie nie spodobał aleee może jakoś przez to przebeniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lista jest. Mesa już poznałaś, Stasiak to ten,który chodził z Onarem po miejscówkach a Pjus to szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet sobie nie wyobrażam czym dla rapera musi być utrata słuchu...ja pierdole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz przesłucham ,a wiesz co już mam tyle tej muzyki od Ciebie ,że mi się na mp3 nie mieści i z bólem serca muszę robić ostrą selekcję za każdym razem :D jak Ci minął dzień ? (mija)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja mam na tel 8gb i przez 4lata mi wystarczało a teraz też już miejsca brakło :D i trzeba selekcjonować,aż mi się serce kraja jak muszę usuwać kawałki,które mam na tel od 4 lat :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kolejny monotonny dzień.Wstałem,zjadłem,zrobiłem obiad,zjadłem go :D i teraz piszemy i zaraz idę się poruszać w pokoju obok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubię słuchać z tel, a mp3 jest jedną z rzeczy bez której z domu się nie ruszam :D znam ten ból :D pro po tego rapera rzecz straszna dla niego , a wiesz co mu się stało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę pisać z kompa bo posty nie chcą wejść. O 17 wracam w Twe ramiona :) (uwaga bo będę pobudzony po treningu) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie ruszam się z domu bez tel,tam mam zbiór kawałków,który mi wystarcza do przetrwania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cwiczyem,siłownie mam w byłej kuchni,czekającej na remont(nawet zlew i kran jeszcze jest) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×