Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

nie podobają mi się do tego stopnia,że przepiękna dziewczyna z pieprzykiem na brodzie,policzku,nad ustami. Nie ma u mnie szans. To mnie piekielnie odpycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie chodzi o takie malutkie jak ty masz. Takich to ja tez mam kilka. Chodziło mi o takie wielkie,odstające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przeszłość :) w sumie to śmieszna historia,brat mnie tam nożem przejechał 8-10lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rana była taka ropiejąca przez 2tygodnie. Jaki jest twój naturalny kolor włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, teraz teraz jaki mam obecnie jest podobny taki dość ciemnawy ,miałam kiedyś coś pod czerwień podchodzący , miałam też bardzo jasny ale kiedy to było ..jak głupia byłam :-) teraz odnalazłam swój styl i wiem w czym mi dobrze a w czym nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie do ciebie ..lubisz nosić biżuterię ? Obrączka ,bransoletka ,łańcuszek ..chyba nie ,co :-) coś mi intuicja mówi ,chociaż ona działa rzadko kiedy prawidłowo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaką kurwa obączkę? :) ale jak się ożenię to będę nosił. Żadnych bransoletek,zegarków,złotych łańcuchów itp :) jedyne co bym mógł nosić to jakiś łańcuszek,krzyżyk itp ale nie mam więc nie noszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiś łańcuszek z matką boską wiesz coś takiego. Ale u mnie to by długo nie wytrwało bo często by się zrywało :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myślałam ,oj teraz porobiła się głupia (dla mnie ) moda noszeniem obrączek przez pary ..myślałam ,że może tak jakiejś uległeś :D obrączka po ślubie ma swoją magię a nie praktycznie każdy facet biega ze srebrną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem za bardzo co napisałaś. Ale ja bym nosił obrączke choćby po to żeby sliniące się panienki na mnie nie pchały. Mając żonę nie chciałbym jej nigdy zdradzić i myslę,że nawet taka obrączka by po prostu odstraszała inne dziewczyny. W każdym razie obrączke bym nosił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gdzie ta telepatia że rozumiemy się bez słów :D coś nam dzisiaj rozmowa nie idzie tak czuje .. Chodziło mi o noszenie obrączki przez pary nie małożeństwo ,nie podoba mi się to,po ślubie zwykła obrączka nabiera innego wymiaru znaczy coś więcej niż zwykła ozdóba. Przynajmniej dla mnie. Nie po to "czekam" tyle lat by była tylko dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×