Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

powiem tyle,że ja i pijaczyna to kompletnie nie ten sam typ faceta pod tym wzgledem ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zresztą k**wa,ja i on pod każdym względem się różnimy" no właśnie :D czytam twojego poprzedniego posta 3 raz i się zastanawiam/łam o co Ci chodziło :D skoro tak mówisz to ok jestem w stanie w to uwierzyć ,ale nie do końca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie daję,jak dotąd chciały mnie wykorzystywać albo nieatrakcyjne,albo prowadzące "frywolny" tryb życia,albo kurwa mać mężatki haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej jak mądra gąska :) nie musisz mi w nic wierzyć,ważne ,że ja swoje wiem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podlizuj się i tak się nie ogrzejesz dzisiaj o moje ciepłe udo :p znikam na chwile się ogarnąć ,żeby wejść w piekielnie zimne łózko, a Ty się zastanów co mi powiedzieć ,że mi tam się ciepło raz dwa zrobiło :p Będziemy "świntuszyć" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdrosna jesteś? :) Jak czekam na twoje posty to w miedzyczasie pisze cos czasami. Najczesciej u pravika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam. Na głowie z tyłu jedna (jak mam włosy na 4mm lub krótsze to widać) ,na kolanie taka ciemna kropka po operacji i tyle. No mam tam jakieś male i niewidoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×