Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

to tak samo naturalnie wychodzi :) najpierw boks,zapasy,parter a pózniej menele i żmije :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tyle,że gdyby nie te 300km do już dawno spotkanie mielibyśmy za sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a idz,nie da się tego słuchać. Zresztą ja nigdy nie byłem za remixami. Dla mnie one zawsze są gorsze od oryginalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak chciałbym. Są tylko dwie opcje: -albo by nam się gadka nie kleiła i była by klapa -albo by było zajebiście i całkiem by nam na swoim punkcie odbiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huj z tymi remixami. Próbowałem przesłuchać ze dwa kawałki ale po 30sekundach je wyłączałem. Nie wiem po co w ogóle te remixy są robione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludziom też się to nie podoba. Na yt widać ile głosów negatywnych pod remixami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby nie było że wybieram opcję bardzej milszą ale..podejrzewam że raczej to drugie,popatrz ostatnimi czasy nie piszemy już tylko wieczorami ,tylko można powiedzieć cały dzień i praktycznie się nie nudziny (przynajmiej ja ) więc jeżeli twarzą twarz nie potrafiłbyśmy znaleść wspólnego języka było by to dość dziwne.. Aczkolwiek możliwe chodź wątpiwe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz ale na żywo doszedłby taki mały stres(przynajmniej na początku) i od tego zależy czy byśmy się nie spalili. Wiesz o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogłoby być fajnie. A tak tyle km nas dzieli,że można tylko myśleć "co by było gdyby" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh miałem ci ciekawostke wyslać ale z kompa znowu się kurwa nie da posta napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...myślę ,że jeżeli w pewnym momencie oboje będziemy tego bardzo mocno chcieli to jest możliwe nie bez przeszkód bo to długi kawałek .. jednak myślę że warto by było kiedyś spróbować,chociaż by pójść na wspólne piwo :-) jaka ciekawostkę ? Pewnie filmik z kibicami którzy "przypisali " sobie utwór jako hymn :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie wiesz o co chodzi? TO WEZ SIE KURWA DOWIEDZ!" ahh klasyka.Co ciekawe,do tego kawałka powstał pierwszy w historii Polskiego rapu teledysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×