Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

to małaś coś strasznie wrażliwych kochanków/chłopaków,że ich to wkurwiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w każdym razie mnie by nie wkurzało jakby mi dziewczyna kładła nogi na moje np przy oglądaniu tv,ani trochę. No chyba,że skarpetki by jej śmierdziały haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zeby się równać z pijaczyną to musiałabyś być chyba jakąś początkującą prostytutką :) hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam że dobrze by się nam filmy oglądało :-) ha ha może i tak chociaż ja miałam "koleżankę" trudnicą się w takich fachu coś pewnie pod wynik pijaczyny podchodziła :-) wybacz długo to trwało ale do łóżka się wybierałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ze mną filmy,wbrew pozorom to ja bym chyba był taki miś przytulasek przy filmach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na prawdę to w głębi nie jestem wcale takim brutalem,który tylko myśli żeby komuś wpierrdolić(chociaż nie powiem,bo nie ma ani jednego dnia żebym nie myślał o tym żeby się ponapierrdalać) ale jak ktoś umie do mnie dotrzeć to ja jes tem łagodny w środku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie to wiedzę :-) chyba jesteś typem człowieka do którego się dociera bo nie otwierasz się odrazu tylko stopniowo i powoli , musisz się oswoić by czymś podzielić .. Mam odrobinę racji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
częściowo tak. Ale to nie jest tak,że na pierwszy rzut oka jestem jakiś odpychający,niemiły itp. Można do mnie dotrzeć i wcale taką maszyną do zabijania wtedy nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde,jak idę ulicą i jakaś stara babcia poprosi o poniesienie siatki z zakupami to poniosę,jak jakiś dziadek się poślizgnie na oblodzonym chodniku to go podniosę,jak ktoś potrzebuje pomocy to w miare możliwości staram się pomóc. A innym razem chleję,klnę i się napierdalam. Nie wspominając o niezliczonej liczbie "zgonów" po alkoholu...ale to już mam raczej za sobą.sporadycznie się jeszcze zdarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wychodzące z klubu widząc mnie kiedyś jak się napierrdalam tak: "kurde jakie tu bydło,cały czas się biją,już tu nigdy nie przyjdę" haha jaka antyreklama imprez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz że tak zasypiam ale w pewnym momencie oczy same się zamykają :-) miałam cię coś bardzej na pograniczu, bez przesady w żadną ze stron. A jednak coś mi mówi że w twoim przypadku siła nie koniecznie przekłada się na charakter.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"miałam cię coś na pograniczu,bez przesady ,w którąś ze stron" miałas-czyli ,w którą ze stron jestem przesadny? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miała być walka Tyberiusz Kowalczy(strongman) vs Najmen(wielki bokser wagi cięzkiej) i najman nie walczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×