Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

koksiarz - z pilota od telewizora ..., a szczerze mam nowego kompa podłączonego pod TV (taki multimedialny mix) problem mam z tym, że nie mam głosu na TV nie odtwarza mi z kompa nie wiem czemu XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komp ma głos tv też tylko jakoś taki mix tv komp nie działe nie wiem czemu ..., ale mniejsza z tym jak wam w życiu się wiedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"haha a co tam ,u nas kółko wzajemnej adoracji trwa haha. Twojego podszywa brak." widać znam się na ludziach, wiem już od dawna, że się adorujecie nawzajem hehe, coś nowego w tym temacie się ruszyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karta graficzna poszła fruuu, problem z tym, że była zintegrowana, a cena naprawy tego to 1/3 kosztów nowego lapka, czyli 1000zł, jeśli nie uszkodziło się jeszcze coś, ale to nie był mój komp, więc nie ma problemu, teraz piszę ze swojego przynajmniej, niestety nie z laptopa, albo stety XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koksiarz znajdziesz pracę, ja głupek znalazłem, albo raczej ona mnie to ty tym bardziej znajdziesz (to nie była obraza, raczej moja niska samoocena)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz wracam robię kompa i mam 99 aktualizacji do przerobienia, więc będę jeszcze dziś. o ile kompa nie swajcze tymi plikami do instalacji ("zaraz wracam")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tej wzajemnej adoracji. Szybka już zapmmniałaś spięcia między nami i ciche dni? ;) hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie nastawienie, fakt daleko nie zajdę, zastanawiam się do kąd ja wogóle dążę i nie mam zielonego pojęcia, na razie trzymam się planu jako takiego którego wogóle sensu nie widzę eee ... i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja natomiast nie mam planu finansowego na życie ;) przejebbane. Cień jak nas tu znalazłeś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas na aktualizację więc się urwę na chwilę (mam nadzieją że nie znowu na miesiąc) jeszcze tu wrucę wszystko w rękach Boga i ludzi którzy to skaładali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plan finansowy? Żebym to ja miał taki plan w sumie mam oszczędzać, ale przewaliłem w tym roku 7000 zł na głupoty, więc cienki ten plan finansowy. Obym miał pracę za którą płacą uczciwie. Znalazłem was bo jestem informatykiem międzyinnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale mimo wszystko jakos się pogodziliśmy" co nie zmienia faktu,że nadal nie wywiązałaś się w pełni z przegranego zakładu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cień-lepiej żebym ja tutaj nie wypisywał kwoty jaką w tym roku przejebbałem w bukmacherke,ruletke i przepiłem :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×