Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

nie zamydlaj mi oczu czułymi słówkami! Ja nie przegrałem żadnego zakładu a wysłałem ci tyle ładnych zdjęć :) a ty przejebałaś i ledwo jedno dostałem :p pomyśl o tym... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kolegę informatyka bardzej z zainteresowania ale też po szkole, nie pracuje nigdzie konkretnie dobrze na tym wychodzi. A jakie mam zniżki ze względu na przeszłość :-) ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówię ci nie igraj tak ze mną bo jeszcze trochę i nie będzie trzech cichych dni a 30... Bo ja się nie dam w chuja robić,zapamiętaj to sobie. :) a ilość zdjęć ja mam 4 twoje a ty masz moich 6 :p oszustko jadowita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mam zniżki ze względu na przeszłość" o kurde jak to zabrzmiało. Nie wnikam w tę przeszłość. :) hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i tak dobrze,że jednak macie spoko relacje :) bo duża liczba(o ile nie większość)związków kończy się konfliktem i niezbyt dobrymi relacjami ex partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mogę wysłac kawałek nagiego uda" wolałbym kawałek gołego tyłka :D haha żartuję. To nie moja wina,że sobie zażyczyłaś bazgroły na kartce. Mogłaś wybrać coś o wiele lepszego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
związek to chyba nie właściwe określenie to pojebana sytacja była , zwierzam ci się jak jakiejś przyjaciółce haha :-) w sumie..sam się przyznałeś że w majtkach jesteś kobietą :D :p to jesteś moją przyjaciółeczką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
justysia uprawialas z nim sex?to fajnie bo juz jestes doswiadczona w te klocki i pewnie bys my sie zgrali w lozku.fajnie slyszec ze masz doswiadczenia w sexie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci jeszcze kiedyś pokaże swoją męskość :p zdjęcia wysyłał nie będę. Poczekaj do ewentualnego spotkania a się kurwa przekonasz kto tu jest facetem :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
cwicze dla ciebie na silce dzis mam zakfasy.zmieniam sie dla ciebie i czekam na ciebie az mnie pokochasz A ty koksiarz wypierdalaj od niej cioto jebane juz mnie wkurwia jak z nią piszesz o ruchansku.lecisz tylko na jej cyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha to ja już nie wiem jak to z tobą jest i co tam jest :p teraz będę żyła w niepewności,poczekam może się i przekonam :D to nie był kochanek ,więcej wam nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam jesteś ciota. Jakbym ci gnowu wyjebbał to byś taki kozak nie był. Chcesz to sobie ją podrywaj. Wymieńcie się meilami czy coś ale odczep się od mojej skromnej osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybka-rozwieje twoje niepewności. Mam 2 jądra a nad nimi żylastego członka haha :) i jestem stuprocentowym mężczyzną :p hehe ja pierdole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cień-to niezbyt komfortowe warunki pracy masz w zimie :) szybka-jak cie chce to niech bierze. Może akurat mieszka bliżej ciebie niż ja :) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×