Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mmaass

Kto będzie się ze mną odchudzać?

Polecane posty

Zaczynam się odchudzać od poniedziałku. Może się ktoś przyłączy? Mam 173cm wzrostu i ok. 77 kg. Chciałabym osiągnąć 60 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranna kawka
Ja dołączę. Jakoś trudno mi znaleźć odpowiedni wątek. Jutro mam imprezę rodzinną więc nie dam rady, ale zaczynam od niedzieli. 168 wzrostu waga startowa 57 kg; cel - powrót do 49 kg. Metoda: - obcięcie słodyczy - powrót do ćwiczeń Mam nadzieję, że pójdzie gładko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nescafe coffe
ja tez sprobuje chociaz brzuch na poczatku odchudzic jak mozna to sie dołacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nescafe coffe
pomylilam topiki sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiat agawy
Ja też się dołączam:) śledzę różne topiki i od jakiegoś czasu jestem na zdrowym odżywianie i jeżdżę na rowerku stacjonarnym. A i wymiary podobne do autorki mam: 78 kg przy 171 cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiat agawy
Ja też się dołączam:) śledzę różne topiki i od jakiegoś czasu jestem na zdrowym odżywianie i jeżdżę na rowerku stacjonarnym. A i wymiary podobne do autorki mam: 78 kg przy 171 cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że będziecie ze mną:) bałam się, że nikt się nie przyłączy. 8 grudnia idę na urodziny i to mnie motywuje.ja również myślę o ograniczeniu słodyczy i napewno kolacji.kolacja to moja kula u nogi.chodzę bardzo późno spać i jak oglądam tv to zawsze coś jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) jak wam poszło? Mi słabo ale od 16 nic nie jem. Może wieczorem zjem jabłko, nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allecto
To ja też się dołączę :)) Startuję z wagą 73 kg, przy wzroście 170. Moim celem jest osiągnięcie 60 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiat agawy
Witam, ja dziś zjadłam jogurt na śniadanie, kalafior na obiad i teraz trzy małe kromki razowca z serem. A i od rana pół godziny jeździłam na rowerku stacjonarnym ale to robię już od dwóch tygodni:) a Wy ile i co trenujecie:) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja codziennie wieczorem biegam przez godzinę, tak już od początku listopada, do tego, mam zamiar dołożyć jakieś ćwiczenia, możliwe do wykonania w domu, czyli np. brzuszki, skłony i skakanka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zamiar robić brzuszki. Biegać będę jak mi się skończy okres. Co myślicie o dołączeniu picia octu jabłkowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam kiedyś od kosmetolog kurację oczyszczajacą na twarz. Myślę, że uwzględnie ja w swojej diecie. Bo twarz mam ostatnio koszmarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysł, z tego co czytałam, po jego dołączeniu do diety, efekty są jeszcze lepsze. A wiesz może, gdzie można taki ocet dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiat agawy
W tesco dziś widziałam. A napiszesz coś więcej o tej kuracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o o jaaaa,
w kazdym spozywczym prawie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie należy łączyć mięsa z ziemniakami i chleba z mięsem. Nie popijać jedzenia w trakcie spożywania posiłku. Nie spożywać nie więcej niż 2 jajka tygodniowo.unikać spożywania konserw rybnych w occie i sosach pomidorowych.uważać na pomarańcze,truskawki i zielona sałate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie należy łączyć mięsa z ziemniakami i chleba z mięsem. Nie popijać jedzenia w trakcie spożywania posiłku. Nie spożywać nie więcej niż 2 jajka tygodniowo.unikać spożywania konserw rybnych w occie i sosach pomidorowych.uważać na pomarańcze,truskawki i zielona sałate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie należy łączyć mięsa z ziemniakami i chleba z mięsem. Nie popijać jedzenia w trakcie spożywania posiłku. Nie spożywać nie więcej niż 2 jajka tygodniowo.unikać spożywania konserw rybnych w occie i sosach pomidorowych.uważać na pomarańcze,truskawki i zielona sałate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co chwilę wyświetlał mi się błąd. Dlatego wyszły aż 3 wiadomości :-P zaleca się spożywanie: produkty sojowe,produkty kiszone,masło,kaszę,ryby,mięso duszone lub gotowane.ryż, ziemniaki,płatki owsiane, kukurydziane.orzechy,rodzynki,suszone owoce.jabłka i sok jabłkowy.wino pół wytrawne i wytrawne.czosnek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o o jaaaa,
w rosmanie po 7 zl kupowalam kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranna kawka
U mnie jednak dopiero dzisiaj pierwszy dzień. W planach warzywa, nasiona, owoce i marsz (tak na początek). Życzę udanego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszy poranek był dla mnie prawdziwą udręką. Wstałam o 6, zrobiłam serię 50 brzuszków, zjadłam śniadanie (jogurt naturalny, połowa pomidora i kawka), po czym kolejne 50 brzuszków. Byłam niewyspana i bolała mnie głowa. Na obiad przed chwilką zjadłam niewielką porcję zupy jarzynowej. Zaraz idę biegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×