Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ex prostytutka

Bylam prostytutka i chce obalic mity o tym zawodzie

Polecane posty

Gość ej odczepcie sie
a jak to sie robi hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atakują Cię
-tka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej odczepcie sie
5 - tka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej odczepcie sie
hahahhaa ale jestem glupia, nie umiem robic tu piatek ani dziesiatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atakują Cię
Może być:D Idę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej odczepcie sie
lulu dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hybryddaeans
moja kuzynka była prostytutka, pracowała w domu publicznym. trudno powiedzieć, że zmusila ja do tego sytuacja, bo na wlasne życzenie spaprala sobie życie. Była młoda, atrakcyjna i niestety leniwa. Wagarowała, w końcu olała szkołę i z obawy przed rodzicami dała dyla z domu. Przygarneła ją burdelmama :) zycie miała tam ciezkie. Dragi, żeby miała silę obsłuzyć każdego ze swoich klientów. Nie żałuje jej bo sama wybrała taki los. Najsmutniejsze jest to, że bycie dziwką weszło jej w krew, mozna powiedzieć - choroba zawodowa. Chociaż założyła rodzinę (maż, dwójka dzieci) to kurwiła sie nadal na potęgę. Do tego zaczeła pic, w końcu straciła prawa rodzicielskie. Szkoda dzieciaków, a takie jak ona powinny sczeznać w kiciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dużo w tym pewnie prawdy
ale męza nie masz :) albo nie powiedziałaś mu prawdy. Nie muszę z Tobą o tym dyskutować. Po prostu to wiem :) Chawała prostytutką. Były i są potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hybryddaeans
O ludzie. Czemu niby nie mogła o tym powiedziec meżowi? to co innego powiedzieć "byłam prostytutka, bzykało mnie 5 klientów na dobę, za stówkę extra walili w kakao " a co innego " miałam kiedyś paru sponsorów". W tym pierwszym przypadku facet pomyśli - obleśna dziwka, w tym drugim - zaradna studentka z temperamentem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dużo w tym pewnie prawdy
powiedziała kobieta. Zaradna studentka nadaje się na kochankę, nie żonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hybryddaeans
ale ona już nie jest zaradna studentką, ma normalna pracę i układa sobie zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukijuoujytr
5 facetów na stałe,troche dużo,no ,ale to specyficzne uklady. mnie jest łatwiej zrozumieć taki:dwoch facetów!mąż i kochanek ,łatwiej obrobić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukijuoujytr
Ale sponsoring i prostytucja to jedno i to samo przeciez. mniejsza ilośc klientów,ale robota ta sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukijuoujytr
I jakbym mojemu mężowi ja oznajmila coś takiego,to pewnie by moim mężem nie został

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam meza i powiedzialam prawde. uwazasz, ze co? facet moze miec 10 kobiet a dziewczyna ma byc dziewica badz ewentualnie plakac, ze dala dupy bo myslala ze ja jakis kochal? Nie spychaj kobiet do istot dajacych tylko, my tez czerpiemy przyjemnosc z seksu i tylko zakompleksiony facet nie bedzie umial sie z tym pogodzic. A, ze za pieniadze? Znam dziewczyne rok mlodsza ode mnie, ktora nigdy za kase dupy nie dala a miala wiecej facetow niz ja, a przygody erotyczne zakonczyla wczesniej niz ja. I co? Ona jest ok, bo nie brala kasy czy moze jest be bo lubila to robic? Kazdy kto chce ma prawo sie wyszalec zanim sie ustatkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaznaczam! Nie czytałem tematu
tylko pierwszy post autorki. Potwierdzam to co w nim napisała. Korzystam czasem z usług prostytutek i jest tak jak napisała. Mała uwaga, większość robić loda bez gumki ale trzeba być bardzo czystym a jak nie być? Wiadomo, że przed pójściem do prostytutki bierze się kąpiel i dokładnie myje. Jak inaczej? A w ując szczególnie z czasem to lecą sobie jak zorro w ostatnim odcinku :D bo u nich godzina to trwa 45min i trzeba bardzo uważać by na kasę nie wyruchały a skupić się ciężko :D To bardzo miłe dziewczyny, aż do przesady i w większości seks lubią ale też trzeba być miłym i postarać się. Nie morzna jej po prostu wyruchać jak byle lampucerę osiedlową co za parę piw wszystko zrobi a traktować jak Kobietę z którą się razem seksem bawimy. I to jest fajne :) To nie kurwa to pani prostytutka, a to duża różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I jakbym mojemu mężowi ja oznajmila coś takiego,to pewnie by moim mężem nie został" To wspolczuje:( ze twoj maz jest nim nie dlatego, ze kocha cie, ale dlatego ze dupy innym nie dawalas:O Takich jest wiele wiec nie jestes wyjatkiem, a ze kocha cie dlatego ze dziwka nie bylas? Smutne to w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukijuoujytr
No tak,ale ja np.nie popieram ,ani jednego,ani drugiego.Nigdy w życiu nie mialam przygody na jedną noc. i dawanie du..za pieniądze i puszczanie się na lewo i na prawo jest dla mnie nie do przyjęcia. jak ktos lubi i nie ma oporów.....i nie czuje obrzydzenia,to jego sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaznaczam! Nie czytałem tematu- bo prawda taka, ze im klient milszy tym godzina przyjemniejsza i mile spedzona dla obu stron:) lepiej chyba i dla klienta jak prostytutka nie udaje, a jest zadowolona. Ale wiekszosc mysli, ze facet przychodzi rzuca na lozko, pluje i robi co chce z dziwka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukijuoujytr
zle zrozumialaś,miałam kogos przed nim i wiedzial o tym,ale jak bym dziwka byla to by mnie nie chcial. I nie dziwie mu sie,ja bym tez nie chciala jego gdyby to robił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaznaczam! Nie czytałem tematu
Przepraszam za błędy, jescze mam problemy z pisaniem na ekranie dotykowym. Winny się tłumaczy, cholera no jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukijuoujytr
LODZIKA bez zabezpieczenia,hm..nieznanemu mężczyznie?a Ty minete pani prostytutce też robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz to nie dziala tak, ze kocham kogos czy zakochuje sie dopiero i dowiaduje sie, ze byl/ byla dziwka wiec mi przechodzi. Milosc to tez akceptacja a nie akceptacja regulowana, czyli podobasz mis ie, czuje cos do ciebie, ale bylas dziwka wiec koniec. Nie na tym to polega, ale do pewnych rzeczy chyba trzeba dojrzec, bo ja tez kiedys myslalam, ze nikt mnie nie pokocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukijuoujytr
i wiesz mój mąż kocha mnie za to jaka jestem,nie musisz mi wspołczuć. cieszę się z tego ,że sie szanowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnosnie seksu oralnego- wielu mezczyzn chce robic minete prostytutce, ale zasada jest taka, ze ma byc czysta i pachnaca, a robic chca by podniecic siebie i prostytutke:P Wiadomo,z e podniecona kobieta bzyka sie lepiej niz taka co na sile musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukijuoujytr
ale co by nie mówić,myslisz ,że wielu mężczyzn jest w stanie zaakceptowac to ,że jego ukochana :dawała za pieniądze???oj,nie i nie oznacza to,że są niedojrzali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie neguje tego, ze maz cie kocha, ale gdyby cie pokochal a potem dowiedzial sie, ze bylas prostytutka to by cie zostawil (tak wynikalo z tego ci pisalas). To nie milosc. I nie pisz, ze to niemozliwe bo bys dziwka nigdy nie byla. To nie ma znaczenia za bardzo, bo smutne jest to ze facet kocha kobiete dopoki nie wie, ze ona nie byla prostytutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukijuoujytr
hm...bardzo młoda byłam jak mojego ukochanego poznalam,i szczerze mówiąc ,nigdy go nie pytałam czy by mnie zostawił gdybym sie tym parala,ale nie wiem czy bylby w stanie znieść świadomość,że mialo mnie wielu facetów?mój mąż z tych bardzo "obrzydliwych"jest,heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz na czym polega zwiazek doroslych dojrzalych ludzi? Nie na akceptacji tego, ze ktos sie prostytuowal, a na akceptacji drugiego czlowieka. Nie da sie a raczej ciezko zaakceptowac kurewski charakter, ale to nie to samo co praca w tej branzy. Prostytutka moze byc bardziej wrazliwa i normalna niz niejedna nie dziwka, ale do tego potrzeba czegos wiecej by zrozumiec niz kierowanie sie stereotypami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukijuoujytr
no i nasza kultura nie akceptuje prostytucji,poza tym myślę,że mentalnośc jest taka:była,jest i będzie dziwka. faceci tak myślą i może boją sie tego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×