Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jacinta Velasquez

malowanie/tapetowanie/dekorowanie ścian za małą kasę

Polecane posty

Gość 401293213
a ta farba akrylowa co nią malowałas to byla do drewna? Masz najlepiej gdzies linka jak ona wyglądała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grecik.,,.,.,
nie nie była specjalnie do drewna zwyką do ogólnego stosowania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 401293213
czyli taka do malowania scian???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grecik.,,.,.,
emaila do ogólnego stosowania - tak bedzie pisało na puszce nie ta farba do scian .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pod wrażeniem :) duża pomysłowość :) to bardzo ułatwia w życiu :) a może by ktoś wiedział, jeśli bym się zdecydowała na wytapetowanie ścian gazetami, to czym je później należy pokryć by się nie niszczyły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grecik.,,.,.,
oj tego nie wiem ale jak sie maluje sciany farbą a potem takim brokatem to to wszystko zabezpiecza sie takim srodkiem specjalnym ,nie wiem jak to sie nazywa ale jak poprosisz kogos z obsługi w markecie to ci powiedza gdzie tego szukac i jak sie to nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grecik.,,.,.,
a moze poszukaj w sklepie dla plastyków tam sa arkusze z papieru czerpanego i takie gazetówki kiedys widziałam ,nie powinny byc drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grecik.,,.,.,
dobranoc - moze jutro ktos pokaze cos od siebie ,dobranoc i udanych pomysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grecik.,,.,
klociaplocia - a moze zamiast plastikowych paneli na ta sciane ,to daj zwykłe podłogowe? nie na cała sciane tylko w kwadracie wykonczyc listewkami i wąz swietlny pod panelami - łatwe do mycia i demontazu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klociaplocia
dzięki grecik, na ten pomysł wpadałam jako pierwszy ale, kiedy zobaczyłam jak piękne są panele, to stwierdziłam, że bardziej by mi pasowały, tym bardziej że podłogowe, są drewnopodobne a ścienne mają różne wzory.Poza tym znów dylemat, jeśli już podłogowe to jakie jasne czy ciemne, mam ciemne meble w kolorze mahoniowym. Jak dam ciemne to zaciemnię jeszcze bardziej pokój, jak dam jasne to do czego mi to będzie pasować :O Wyczaiłam ostatnio w Castoramie, fioletowe w białe kółka, ale stwierdziłam że będą trochę jednak za ciemne, czekam na jeszcze inne desenie, może coś się pokaże. Ten wąż pod panelami raczej nie dla mnie, to nie jest pokój dziecka, tylko mój, wnusia u mnie jest tylko przez wakacje i okazjonalnie na weekendy, a poza tym nie mam na tej ścianie gniazdka do prądu, ale pomysł sam w sobie bardzo ciekawe, jeszcze raz dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upupupup
Podnoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 401293213
grecik- wchodzisz tu jeszcze? Bo strasznie mi się spodobała ta umywalka, moze sobie spróbuję zrobic podobną... :p mam pytanie, tę donicę kupiłas w castoramie, to była taka do roslin sadzenia? Ten otwór drązyłas czyms, czy juz taki był? Jakbyś jeszcze mogla cos napisac, o np- czy ten papier ryzowy czymś przyklejałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gloooria
Zajrzyj na http://weekendowemalowanie.pl tam fachowcy malują ludziom pokoje tanim kosztem, w jeden weekend. Znajdziesz tam naprawdę fajne inspiracje. Malowania są niebanalne. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Szukałam długo idealnego wykończenia dla moich ścian w sypialni. W końcu trafiłam na sklep internetowy www.tapetuj.pl i zachowałam się http://tapetuj.pl/tapeta-winylowa-na-flizelinie-veneto-2-8754-64.html wygląda przecudnie w mojej sypialni!! Wybór mąją ogromny, dlatego namawiam męża na jakieś zmiany w salonie bo tapety na prawde są w bardzo przystępnych cenach a wybór jest ogromny! Na tapety nie czekałam długo, obsługa miła. Polecam serdecznie zakupy na tapetuj.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosunkowo niedrogim, a na pewno eleganckim rozwiązaniem jest dekoracja materiałem pikowanym - http://pikowanietkaninartwit.pl/ - idealnie pasuje do salonu lub do sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolaMaj
A moim zdaniem bardzo fajnym pomysłem na dekorowanie ścian jest skorzystanie ze sztukaterii. Możesz sobie wybrać coś w tym stylu http://podlogi24.net/sztukateria-obramowania-drzwi,-okien,-luster-itp.-o_c_632_1.html i obramować sobie drzwi i okna. To nadało by fajnego klimatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkosss
Chwalę sobie mieszalnik Dromont, automat. Kupowałem od firmy Mixmann parę miesięcy temu. O samym automacie i sprzedawcy można doczytać na ich stronie mixmann.com. Generalnie te Dromonty mają dobre opinie, są jedne z szybszych na rynku. Ja się najbardziej cieszę poza szybkością z tego, że mi się dysze nie blokują, no i całość jest bardzo dokładnie mieszana, koloranty są jednorodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nartikss
Mieszalniki w dobrym standardzie sprzedaje na pewno Mixmann. Ich mam sprawdzonych bo brałem u nich automat niedawno. Działa tak jak powinien, szybko i wydajnie. Sama obsługa jak to przy automacie ogranicza się do minimum, także dużo się przy tym narobić nie trzeba. Te automat które teraz mają na stanie są na http://mixmann.com opisane całkiem przejrzyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dario1919
Ja rownież polecam mieszalniki od Mixmann

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×