Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Noeil a moze zacznij jesc activie, niby to tylko jogurt a niektorym pomaga.... ja naszczecie nie mam z tym problemu, codziennie rano jestem wkibelku - chociaz na poczatku mialam kilka dni kiedy sie meczylam ;) A co do ft 4 to kontoluje i jest blizej gornej granicy a to ok Ja jeszcze nie czuje matylkow w brzuchu :) ale czekan na to z uteskieniem....Ciekawe co mi powiedza na genetycznym oby gin cos zobaczyl i oby z dzidka bylo wszystko ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi zaparciami to najlepiej podobno pić wodę z miodem i cytryną od razu po przebudzeniu na czczo, przygotowaną dzień wcześniej. Na większość działa, ja też muszę chyba to zastosować bo zaczynają mnie dopadać zaparcia. A zgagę mam po soku bananowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomózozcie. Zauwazylam nladorozowe plamienia. Juyro mam wizyte, czekaz do rana czy zadz do lekarza i zapyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd - no wiem :) dlatego mowie, ze sie nie wkrecam. Czytalam, ze najlepiej czuc jak sie lezy na plecach, na plasko i przycisnie sie dlon do podbrzusza. Moze powinnysmy sie cieszyc tym spokojem, bo potem jak zaczna nas kopac od srodka po zebrach i nerkach to jeszcze zatesknimy za czasami kiedy nic nie bylo czuc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie raz plakalam jak corka kopala. lezala bardzo nisko i glowa strasznie w pecherz uciskala. wieczorami brzuch tak mnie bolal ze czulam sie jakby ktos mnie skopal ale mam na mysli kogos doroslego :) ja na plasko jak sie poloze to nie czuje ruchow bo jak na razie jest ich malo. przewaznie czuje jak siedze sobie spokojnie albo jak leze na boku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines - Twoja decyzja. Mozesz nawet jechac na izbe przyjec co jest zalecane w takich wypadkach. Zwlaszcza ze skoro kolor rozowy to krew jest swieza. Ale ja z plamieniami 2 razy bylam dopiero na nastepny dzien u lekarza, a 2 razy czekalam do zaplanowanej wizyty. Kwestia tego czy wolisz dmuchac na zimne czy zaryzykowac i poczekac do jutra. Jezeli postanowisz poczekac to jesli masz w domu Luteine albo Duphaston to wez (dawka przeciwporonna to 4 tabletki) i postaraj sie nie wstawac z lozka. Moze to drobiazg i do jutra przejdzie :) powodem plamienia moze byc m.in sex..wchodzi w gre ze to to? Bo wtedy nie ma sie czym przejmowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ines a masz caly czas te plamienie czy to bylo jednorazowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugi raz, z tym ze za pierwszym razem po stosunku, jednorazowe krotlie plamienie i dzis tak samo z tym ze od 9 rano do tetaz jestemw pracy. Brzuch mnie nie boli...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ines89 nie powinnaś tyle pracować w ciąży...naprawde...chyba, że masz lekką i nie stresującą pracę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za rady dziewczyny :) jogurty? nie no nie jadam, widziałam raz jak się je robi - no thx :) a co do Ciebie Ines, to nie jestem za leniuchowaniem na L4 bez powodu, ale może przyda Ci się choc chwila odpoczynku taki zwykły relaks, tydzień, dwa jesli nie będzie przeciwskazań możesz wrócić do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd123 - już czujesz ruchy :) ciekawe jak to będzie u mnie :) ciesze się, że tu trafiłam :) jakoś tak raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzipurekeki dziewczyny... Do rana poczekam, mam nadZieje ze to nic piwaznego;( co do sexu raz sie tak zdarzylo ale dzis bylam w pracy wiec ten powod odpada, niestety...plamienie naprawde nie jest duze, na wkladce nawet nie widac. Raczej siedzi "w srodku' ehh chyba dzis nie zaasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze raz przepraszam za błędy, dopiero teraz włączyłam laptopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines daj znac po wizycie. Jeju a ja sie znowu zaczynam stresowac czy wszystko ok, chyba umre do czasu wizyty... My jak narazie mamy zakaz sexu z powodu kosmowki, teraz gin sprawdzi ja i zobaczymy czy dostaniemy zielone swiatlo....bo mnie juz lapie chcica :o ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ines - daj znać doremi25 - nie nakrecaj mnie :) żyję w błogim prześiwadczeniu, ze musi być dobrze, choć dziś znów cała noc bolał mnie brzuch, sama nie wiem, czy to od tych jelit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cześć dziewczyny a więc tak: moje szczęście ma 10,4 cm serduszko bije miarowo, wszystko wporządku, łóżysko też prawidłowo ułożone, ciśnienie ok. Jednak niestety od jutra ide na 3,4 dni na oddział do mojego gina, bo powiedział "lepiej dmuchać na zimne", ostatnim razem powiedział, że mam za krótką szyjkę a przy dzisiejszej wizycie stwierdził, że się ona nie zmieejsza. Uspokoił mnie, bo powiedział, że z maleństwem wszystko jest dobrze, a to plamienie nie jest ze "środka", a bardziej z zewnątrz czyli być może ta nieszczęsna szyjka. Powiedział że zrobi badania i zobaczymy i mam się nie martwić bo kruszyna ma się dobrze :) także strasznie się ciesze, że nic poważnego - przynajmniej mam taką cichą nadzieję. W końcu gdyby coś to wziął by mnei do szpitala od razu a nie jutro :) Co do pracy lekarz absolutnei zabronił mi pracować po 12 godz i jak przedstawiłam mu jak moja syt wygląda powiedział, ze w takim razie nie ma żadnych oporów abym była w domu już do końca i "pichciłą mężulkowi obiady" :) Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie i szybkie odpowiedzi. Jesteście NIEZASTĄPIONE. Odezwę się w weekedn, jak będę już w domu Trzymajcie się cieplutko i uważajcie na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ines - ciesze sie w takim razie :) odpoczywaj i dbaj o siebie i malenstwo i do zobaczenia w weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wielkie szczescie ze nic sie strasznego nie dzieje. odpoczniesz sobie w szpitalu to na pewno bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwakobieta
ines-wypoczywaj :-) trzymamy kciuki :-) teraz juz nie bedziesz sie stresowac praca, za to siedziec na necie godzinami i ogladac ciuszki, wozki i wszystko inne zwiazane z dziecmi :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwakobieta
Hej dziewczyny :-). Wiem ze juz chyba o tym rozmawialysmy ale zapytam raz jeszcze: jak u Was z cera?bo moja zrobila sie straszna :-( u tych, ktore maja tak samo-stosujecie cos?bo ja nigdy tak brzydkiej cery nie mialam, nawet podczas dojrzewania... :-( :-( zalamka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej. nie bylo mnie bylo mnie wczoraj, ale dzis nadrobilam juz zaleglosci w czytaniu Was. U mnie wszytsko ok (odpukac). Plamienia ustaly, aczkolwiek nie wiem czy nienabawilam sie jakiejs infekcji, bo cos mnie swedzi i tu i tam ;) Poczekam pare dni i zobacze jak sprawa sie rozwinie (lub nie) Czy Was tez kluja jajniki? Ogolnie nie boli mnie brzuch ale czasem jak mnie cos zlapie albo z prawej albo z lewej strony to oddychac nie moge :( Na szczescie miaja po kilku sekundach. martwic sie? Poza tym wrocila mi ochota na sex i na wszelkie z tym zwiazane zabawy! Wyobrazcie sobie mine mojego meza jak zaatakowalam go wczoraj rano :D po dluuuuugiej, bardzo dluuugiej przerwie. No biedy nie mogl uwierzyc :D Troche sie obawialam jak to bedzie (po tych moich plamieniach i w ogole) ale wszytsko bylo ok :) i milusio przede wszystkim. Poza tym odliczam dni do usg, zeby potwierdzic, ze wszytsko jest ok, bo nie ukrywam, ze gdzies tam z zakamarkach w mojej glowie czaja sie zle mysli... odganiam jak moge, ale sa. Pozdrowienia Kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z cea u mnei była TRAGEDIA w 1-ym trymestrze, teraz od jakichś 3 tyg się poprawiło, na szczęscie ufff ja jedynie zwykły tonik z soray-i 2 razy za dzień stosuje, plus maseczke błotną z avonu, fajnei ściąga i zasusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines to dobrze, że wszystko dobrze z dzidzią :) trzymaj się i też dbaj o siebie, a raczej o Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te bole co piszesz ze to bol jajnikow to jest wlasnie rozciaganie wiezadel macicy :) prqawdopodobnie bedziesz tak czula do konca ciazy bo macica powieksza sie i to jest normalne wiec nie martw sie tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×