Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Gość asiaż32
hej Dziewczyny! Piękna wiosna za oknem a ja powoli szykuje sie do pracy. U mnie 6 kilo na plusie. Poszło mi na razie w cycki i w brzuch ;) Biodra pozostały nietknięte. Z małego B zrobilo sie C. Ciekawe czy jeszcze urosną. Mąż zachwycony tylko co z tego jak po porodzie wszystko i tak spadnie :/ a mogłoby już tak zostać ;) Jutro mam wizytę i znowu obejrzę Maluszka :) 23 tydzień leci od wczoraj. Kopie niesamowicie, aż widać już na zewnątrz. Zauważyłam że ma swoje godziny...rano ok 9, potem ok 13 a potem ok 17tej,20tej i jak kładę się spać ok 23.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już obiadek ugotowany, maluję pazury i zmykam na spotkanie z koleżanką:) nie ma jak wypad w miasto;) U mnie pogoda taka sobie:( ale i tak się ciesze, ze nie pada:) slonko to chce ale nie może wyjść z za chmurek... Aandzikk ja nie mam wagi w domu więc na dzień dzisiejszy, nie wiem dokładnie ile waże,pewnie z 8 plus;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Ines wszystkiego naj:* Kurczę,tak się rzadko do Was odzywam ale wcale nie mam czasu:) Pogoda taka piękna,że nie chce się w domu siedzieć:) U nas trwała wojna o imię dla Małej ale już na szczęście wszystko ustalone:)Będzie Sara-możecie dopisać do tabelki:) W weekend byliśmy na zakupach i troszkę ciuszków kupiliśmy:)W H&M są teraz śliczne ubranka:)No i w Smyku również:) Wózek też już mamy wybrany.Zrezygnowaliśmy z używanej gondoli i nowej spacerówki Quinny Buzz na rzecz Graco Symbio:)Jak go zobaczyłam na żywo to się zakochałam.Teraz tylko muszę wybrać kolor-albo beżowy albo czarny:)A i najbardziej jestem zadowolona z bucików,które zakupiłam młodej:)Białe buciki z Adidasa z różowymi paskami:)Te zakupy są wspaniałe:) A u Was Kobietki jak zakupy?:)Mogę polecić jeszcze body w 3 paku w smyku za 44 zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a ja się coś nie mogę wyzbierać, ale będę musiała :) na szczęście coś już podziałałam :) ja jestem 1kg na plusie , choć waga jakby drgnęła o parę gramów nogi mi schudły i jedyne co rośnie to piersi... :O brzuszek, no taki mały dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa zapomniałam dodać,że mam już 7 kg na plusie:P ale nie widać tego. Mała wariuje strasznie.Cały czas się rusza:)I już nie mogę doczekać się następnej wizyty u lekarza żeby sobie na nią popatrzeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika23 - gratuluję wyboru imienia :) najlepiej sama dopisz do tabelki :) tylko ostatniej mój Młody właśnie sobie przypomniał, że za mało mnie dzisiaj rano skopał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noelia zazdroszczę Ci tego 1 kg:)Mam nadzieję,że po ciąży szybko wezmę się za jakąś dietkę i ćwiczenia i kg będą leciały w dół.Zawsze byłam szczupła i mam nadzieję,że nie będę wyglądała jak potwór:D Ślub jednak będzie w sierpniu 2014 więc będę miała rok czasu aby doprowadzić się do stanu użyteczności:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze mam prośbę dotyczącą łóżeczka.Macie już coś wybranego?Bo ja nie mam pojęcia czym się kierować przy wyborze.Czy kupować te w zestawie czy osobno i jaki musi być materac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika - myślę, że chyba z tych kolorów to ten niebieski wydaje się najlepszy czarny z aciemny, a ten jasny no mało praktyczny ale zależy co się komu podoba :) ja bym wybrala chyba niebieski co do łózeczek, ja jeszcze nie mam wybranego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juka83
U mnie już 23 tydzień, mała baraszkuje zazwyczaj o 7, 14, 18, 21 czasem dłużej nawet do północy. Wczoraj byliśmy w Zakopanem miałam ambitny plan dojść do schroniska w dolinie Kościeliskiej ale w połowie trasy zawróciliśmy. Myślę ,że taki 2 godzinny spacer i tak świetnie nam zrobił. Po powrocie do domu gdy się położyłam w końcu dzidzia zaczęła kopać na całego po pęcherzu. A dziś tak pięknie.... byłam na zakupach kupiłam trochę słodkich ciuszków ubranka dla dziewczynek są przecudne łatwo stracić kontrolę:) potrzeba mi jeszcze kilka cieplejszych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ............wiek....ostatnia @......termin porodu....płeć---imię elliska............27.........14.10........19.0 7.2013...córka abcd123.........26.........23.10... ....30.07.2013...syn-----Artur Goosiaa2........25.........16.10........23.07-6 .08 ...syn----Franek ines89...........24..........23.10........30.07 .2013...córka aandzikk........24..........26.10........01.08 .2013...córka Adrianna Pauliannaaaaa..29..........25.10.........01.08. 2013...córka smile..............22.........18.10..........02.08.2013 Synek--- Aluś stokroć..........28..........27.10 ........03.08.2013 KamaKamaKama..29........26.10........03.08.2013...Synuś ellix................27.........29.10........4.08.2013... syn----Leon lalka_tereska...29..........26.10.........08.08 .2013...córka---Karolina szczesliwakobieta.27........2.11.........09.08.2 013 sandzia161......25...........2.11..........09.08 .2013...synek----Oskar rolada...........28............3.11..........10.08.2 013...córka asiaż32......... 32............3.11..........11.08.2013...synuś Hanuś27.........27............4.11..........11.08.2 013...syn Alanja1974.......39...........02.11.......15.08.2013 ..nie chcę wiedzieć Dominika23.......23..........09.11........16.08 .2013 córka---Sara doremi25.........25...........11.11 .........18.08.2013...córka ManiaMania89...24...........11.11..........18.08. 2013 Aniolek2404......29...........10.11..........20.0 8.2013 Julka32...........31...........26.10...........23 .08.2013 gocha30..........30...........16.11...........23.08 .2013...córka Pola KattiYo............33..........16.11...........23. 08.2013...syn ----Jakub Noelia.............28............18.11.......... 25.08.2013...synuś Olcia30...........30............20.11...........27.08.201 3...synuś Sumeja............30...........24.11............30.08.201 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzisiaj moje wyniki moczu zalamaly mnie. mam erytrocyty w moczu 51,3, leukoyty 18,6 nablonki 9,5 waleczki 0,83, bakterie 1700,7. okaze sie jeszcze ze ten bol w plecach to nie skurcze i nie przemeczenie tylko bol nerek. cholera wizyta dopiero w czwartek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej- bylam w pracy, dziewczyny miłe i chwaliły jaki mam juz ładny brzuszek - zalatwilam wszystko, troche pogadalam i juz jestem w pracy u mojego męża :-) Mają wi- fi w biurach wiec korzystam na komorce :-) Pogoda upalna az sie zgrzałam jak szłam. Abcd no oby wszystko bylo dobrze. Z nerkami nie ma zartow. Maz sie zaraz zwija z pracy i jedziemy do sklepu z wozkami poogladac :-) i na obiadek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też pospacerowałam, pooglądałam buty...teraz pasowało by się za jakiś obiadek zabrać. Dziewczyny myślicie, że dwa komplety pościeli dla dziecka wystarczą?? może np tylko prześcieradełka 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolada ja pościeli nie kupuję.Tzn. do łóżeczka prześcieradła x 3 i kocyk a mała i tak na początku będzie w rożku spała.Do wózka kupuję płaską podusię i również kocyk.Później jak wyrośnie z rożka to kupię jej śpiworek do spania.Dużo znajomych mi mówiło,że dziecko do pierwszego roku nie powinno spać na poduszce pod kołderką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd dzięki :) Ty to już doświadczona matka :) a czy to prawda, że takie małe noworodki lepiej przykrywać kocykiem jakimś a nie kołderką?? bo coś czytałam, że kołdra i poduszka w ogóle nie jest potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika dzięki :) wyprzedziłaś moje pytanie :P w takim razie też się zastanowię nad kupnem pościeli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny któraś z Was kiedyś wrzucała taką fajną listę wyprawki odzieżowej dla dziecka, z podanymi rozmiarami i ilością. Kurcze szukam tego i szukam i nie mogę tego znaleźć...:( HELP! fajna była ta lista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywalam normalnie poscieli. mialam plaska poduszke i koldre a jak kupilam spiworek to mala nie chciala w nim spac wiec jak dla mnie spiworek to zbedny zakup ale to juz sprawa indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a powiedzcie na jakie rozmiary kupujecie ubranka? Ja jak na razie prawie wszystko mam na 62,ale chyba trzeba kupić kilka ubranek na 56?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze w sumie nic nie kupiłam...właśnie robie sobie listę...ale też chyba kupię większość na 62, pare kompletów na 56 tak jak abcd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abc Ty jesteś bardziej doświadczona:)powiedz mi do szpitala to jakie mają być te zestawy ubranek?Co najlepiej kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy kaftaniki to przydatna część garderoby takiego maluszka?? lepsze bodziaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatek jak macie body rozpinane cale z przodu to sa dobre bo lepeij dla takiego malucha nie zakladac tych przez glowe. ale mysle ze na poczatek lepsze sa kaftaniki bo jak dziecko ma ten pepek nie wygojony to ma wiecej powietrza niz w bodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może ja się pochwalę co mam już z ubranek:) 5x body krótki rękaw r.62 3x body długi rękaw r. 62 jeden zestaw (body długi rękaw,leginsy i czapeczka) r. 56 bluza dwustronna r. 56 2x półśpiochy r. 62 jedne rajstopki r. 56-62 jedne skarpetki 2 sweterki r. 62 jedną czapeczkę wyjściową robioną na szydełku No i to na razie tyle:)W weekend mam zamiar znów się wybrać na jakieś zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×