Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Katti cos mi sie wydaje, ze jednak Pani wczoraj cos krecila... choc moge sie mylic :) zawsze mozesz napisac do niej o nr przesylki-powinna go miec chocby i dla samych zasad allegro :) to dla niej dowod, ze wyslala przesylke... jezeli go ma to zadzwonisz sobie do firmy kurierskiej, jezeli nie ma tzn. ze paczka pewnie przyjdzie w przyszlym tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aandzik-brzuszek sliczny... :) jak tak patrze to wszystkie mamy inne te brzuchy... nie dosc ze wielkosc to jeszcze ksztalt calkiem inny kazda ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był kurier lalallalaaa Oczywiście od razu rozpakowałam i przejrzałam wszystkie ciuszki - kurcze w rzeczywistości wydaje się ich jeszcze więcej niż na zdjęciach :-) W dobrym stanie - niektóre nawet nowe z metkami angielskimi. No i gratis jeszcze dostałam czapeczki, bawełniany kocyt i buciczki takie malusie...ech Chyba będę teraz tydzien przeglądać te ciuszki. I nawet nie jestem w stanie odgadnąc która bluzeczka niby jest zamieniona na inną bo wszystkie te na których mi zalezało są. Echh ale faaaajnie :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wy tak piszecie o tym kupowaniu ze i ja mam ochote kupowac ale nie mam juz nawet co kupowac a nie bede robic zapasow na kilka lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abcd a mnie wlasnie cieszy ta mysl, ze teraz kupie to dla drugiego dziecka juz nie bede musiala, ewentualnie tylko jakies drobiazgi. Mi tez siostra z wawy przyslala duza pake ubranek, wiec tego tez juz mam na zapas. Bede musiala tylko kocyki, posciel i akcesoria dokupic. No i oczywiscie pampersy, a na to z tego co slyszalam dosyc duzo pieniedzy idzie, bo takiego malego babla praktycznie co chwile przebierac trzeba. kattiyo masz racje wezme cala cytryne, albo tez juz w domu sobie z niej sok wycisne:-) boje sie ze mi wyjdzie ta cukrzyca. Siostra mojego m tez jest w ciazy (rodzi na pocz lipca) i jej wyszlo ze ma cukrzyce i teraz jest na drakonskiej diecie. Nieciekawe to jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosiaa zapraszam placków u mnie dostatek no i mój M uwielbia kobietki w ciąży ha ha.. KattiYo fajnie,że Kubuś zdrowiutki i rośnie:) a mój maluszek ważył w 21tc 480g, ja do tej glukozy sie nie moge zebrać:( Maniamania demotywator super:) Rolada!!!! Kraków i na dodatek mój kochany kazimierz:( cholero zazdroszczę Ci:) Aandzikk brzusio super:) Dziewczyny ja dostane szału z waszymi zakupami;) nie żle szalejecie:) ja muszę jescze trochę wytrzymać:( no cóż oprócz wózka którego defakto nie widziałam jeszcze:0 to nie mam nic...a ochota coraz większa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek mam wizytę ciekawe czy już dostane skierowanie na ta glukozę będzie to 22 tydzień. Jestem ciekawa jak mi wyjdzie bo na początku ciąży miałam podwyższony cukier i mierze co 3-4 dzień i musze uwazac co jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WRRRRRR!!!! właśnie wróciłam z mega zakupów urodzinowych. Oczywiście mój D. nie jechał bo miał 37.2 GORĄCZKI i konał leżąc pod kołdrą. Dobrze że mi chociaż teściowa zostałą. co tam 4 siaty spakować zanieść do auta i spakować do bagażnika. już pomyślałam dobra no jak jest tak "strasznie" chory niech mu będzie, ale on nawet nie pomogł wnosić zakupów do domu! ohhh co ja z nim mam, urwanie głowy. Błagam niech już się kończy to jego przeziębienie bo dostane przy nim zielonej gorączki :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jutro z rana czeka mnie ta nieszczęsna glukoza, na szczęscie w domu :) także zaraz biegne zrobić kolacje a potem muszę sie pilnować żeby niczego nie przegryść. W cytrynę się też zaopatrzyłam. mam nadzieję, że dam radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doremi no juz wczesnie wklejałam - ale prosze http://m.allegro.pl/przedmiot,okazjalato-jesiendla-synusiaod1bcm0-3-6-9,3138302783.html Wklejam z komorki wiec nie wiem czy wyjdzie Wrócilam wlasnie z marketowych zakupow. Aaaale jestem juz zmeczona. Wciagnelam dwie kanapki z kielbasą podwawelską i musztardą - smaka w sklepie nabralam. A jutro obiadek u Teściunia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cos dzisiaj mam problemy z oddychaniem bo maly tak mi uciska wysoko. ale najbadziej obawiam sie tego jak maly mocno kopie. corka z taka sila kopala dopiero dobrze po 30 tygodniu a teraz jak dostane komniaka od malego to potrafi juz niezle zabolec :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/okazja-lato-jesien-dla-synusia-od1bcm-0-3-6-9-i3138302783.html No i jeszcze dostalam gratis dwie czapeczki, cienki bawelniany "kocyk" i śliczniusie malusienkie buciki takie sportowe na rzep. Moj mąż totalna zmiana frontu - pokazalam mu ciuszki- usmiech sam mu sie pojawil zwlaszcza jak zobaczyl koszule prawie taka sama jak on ma i te buciki.. Stwierdzil ze bardzo fajnie ze juz sobie cos powoli kupuję... I zrozum tu faceta - ostatnio mowil ze jeszcze wczesnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek- mysle ze dostaniesz skierowanie na glukoze. Ja dzisiaj mialam 21 tydzien na wizycie i dostalam juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jawlasnie pozegnalam gosci-moja przyjaciolka-ktorej wlasnie mam byc swiadkiem, byla Nas zapraszac oficjalnie na wesele :) no i przyszla jeszcze jedna kolezanka :) wszyscy zadowoleni-poszla butelka nalewki mojej tesciowej :) rumiency nabrali :) a smiechu bylo sporo :) okazalo sie, ze kolezanka przyszlego Pana mlodego handluje wozkami dla dzieci... ma swoj interes-sprzedaje wozki uzywane (nie bralismy takiego pod uwage) ale podobno rasuje je na takie jak sa nowe :) no i ponoc wozek z 3500 u niej mozna kupic za 1500, a po znjomosci jeszcze taniej :) no i nie wiem czy sie nie zdecydujemy... musialabym zobaczyc ale cena zaczela mnie przekonywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia jak trafi sie nie zniszczony wozek i dobrej firmy to lepiej nawet kupic uzywany niz tanszy nowy i nie wiadomo ile to wytrzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiecie co nie dawno przezylam:( momentami mam wodnisty śluz taki różowaty, dzwoniłam do mojej lekarki i mówiła że mam leżeć brać leki i jutro przyjechać na oddział bo będzie miec dyżur. Teraz się uspokoilam bo maluszek zaczol troszkę brykać. Ja kiedyś zawału dostane oby do 28-30 tygodnia wtedy poród juz bezpieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czasem warto sie zastanowic nad uzywanym wozkiem. Zwlaszcza jak masz pewne źrodlo i wiesz ze będzie w dobrym stanie :-) Aniołek ja mysle ze juz chyba nigdy nie opusci nas lęk o zdrowie naszych dzieci i te stany przedzawałowe ;-).. Teraz, po porodzie, a nawet jak będą dorosle nadal sie będziemy martwić.. Taka chyba rola matki.. A mnie po tym całym dniu wszystko boli - pośladki, plecy i całe spojenie łonowe- ale tak mocno jakby ktoś mnie normalnie skopał.. Przed chwilą ledwo się podnioslam do toalety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie coraz bardziej wlasnie boli spojenie lonowe i ogolnie cale krocze. prawa noge moge jeszcze podnosic do gory a lewa jak podnosze to strasznie boli i wiem ze bedzie co raz gorzej bo tak samo mialam z corka. od 36 tygodnia juz tak mnie bolalo ze maz zakladal mi spodnie a jak nie bylo go w domu to 10 minut sama zakladalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz z tygodnia na tydzień jestem coraz spokojniejsza bo powoli wchodzimy w taki okres że wczesniaczka można uratować, wiec co bo się nie działo to jest coraz lepiej już kobietki. No i w tym programie położne była babeczka co niw czuła ruchów przez dobę ale ona już na wylocie była i przyszła dla spokoju do szpitala i sama położna powiedziała że bardzo dobrze zrobiła. Zresztą podoba mi się co mówi Alanja-że mamy prawo panikować, to jest doświadczona mamusia więc słuchajmy jej:-) A co do wózków. Gdyby ktoś mi zaproponował używaną mure albo teutonie w dobrym stanie za połowę ceny to nawet bym się nie wahała. A co do bólów. Ostatnio boli mnie kość ogonowa. Nie moge siedzieć wygodnie, tylko tak na pół leżąco, , wszelkie długie odwiedziny odpadają. Dobrej nocy mamuśki i dzidziusie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis kupiłam stetoskop i myślałam że bedzie serduszko slychac ale nie:(moze jeszcze za wczesnie.dzis dostalam 2kartony ubranek od kuzynki i 6 siatek ubranek o sasiadki.normalnie tyle tych rzeczy ze sklep moge otworzyc.ale piekne ubranka z pare godzin je segregowalam :) juz powoli zaczynam myslec o wyprawce tylko nie wiem od czego zaczac kupowanie.wozek tez juz mam na oku to jest passo firmy euro cart.podobno bardzo dobry i nie drogi.a uwazajcie na foteliki jak bedziecie kupować.patrzcie czy maja atesty.bo na youtoube widzialam filmik co dzieje sie z dzieckiem w czasie wypadku jak jest fotelik zly.normalnie caly fotelik wypada z bazy albo dziecko z fotelika.masakra.najbezpieczniejszy fotelik to podobno maxi cosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiaMania89
Cześć dziewczyny! Wyspaliście się? Bo ja nie bardzo. Chyba jakiegoś nocnego marka noszę w sobie bo w nocy jest najbardziej aktywne i mamusi nie daje spać. Najbardziej sobie upodobało do zabawy mój pęcherz, przez to co 15 min chodzę do toalety - aż mąż się śmiał ze kupi dla mnie pampersy :D Dziewczyny co sądzicie o tym wózku? http://allegro.pl/anmar-zico-gondola-spacerowka-fotelik-od-prod-i3151801310.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki i ja juz na nogach bo zbieram sie do szkoly....jaaaaa ale mi sie wstac nie chcialo :/ jak ja nie lubie wstawac o tej godz. A my wczoraj od znajomych dostalismy lezaczek bujaczek, wiec jeden zakup nam odpadl :) Mania fajny ten twoj wozek :) Powiem wam ze nie wierze ze juz niebawem bede w 6 miesiacu :o jak ten czas leci.....a ja wczoraj kupilam smoczek dla malucha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiaMania89
Doremi25 - termin porodu mamy wyznaczony na ten sam dzień - uwierz mi że ja czasami też nie mogę uwierzyć że ten czas tak szybko płynie...A ja właśnie zabieram się za 2 śniadanie, pierwsze było o 3 nad ranem. Nie wiem jak wy ale ja coraz częściej jestem głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiaMania89
Aniołku co się stało? Masz jakąś zaplanowaną wizytę czy coś cię niepokoi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja jem raczej normalnie, zmienilo mi sie tylko ze jak robie sie glodna to w sekundzie musze cos zjesc bo mi slabo zaraz jest :) Aniolka a czemusz do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj miałam śluz wodnisty taki różowy,moja lekarka ma dzisiaj dyżur kazała przyjechać. Czytałam ze po założeniu tego krążka moze pojawić się taki sluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×