Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Mi też się bardziej podobają 4 kołowe...teraz coraz bardziej skłaniam się ku kupnie używanego, ale dobrego wózka...u mnie wszystko się zmienia jak w kalejdoskopie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde... a K. wlasnie nic sobie nie zastrzega... i na dodatek kompletnie sie tym nie przejmuje :( co ja wybiore to bedzie... :) slyszalam opinie, ze odradzaja trojkolowce ale do mnie jakos to nie przemawia :) ja ogolnie naleze do osob ktore jak nie przekonaja sie na wlasnej skorze to niestety rad nie sluchaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ze zmianami tak samo... niby chce nowke sztuke... ale z drugiej strony moze uzywany a lepszy... no juz sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na tablica.pl w moich okolicach mozna kupic Graco Symbio w dobrym stanie za 1700zl, quinni sprzedają.. Różne różniaste tylko przebierac. Tyle ze ja jakos sie juz nastawilam na nowe bebetto.. Poza tym za jakis czas chcemy myslec o drgim dziecku - więc wózek będzie dla dwójki dzieci :-) Zobaczcie czy w Waszych okolicach na tablica.pl nie ma fajnych wózków używanych moze cos traficie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak na złość brzuch jak kamień od dwóch godzin:( a odpoczywam... Goosia, co do wózka to osobiście nie mam nic do trójkolowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosia i super, czarny z szarym obstawiam:) ale jak znam Ciebie to pewnie na jakiś jaskrawy postawisz:) KattuYo w moich okolicach to jest dramat z ogłoszeniami, ceny kosmiczne, a wózki porażka. Jeżeli planujecie kolejnego bobasa to faktycznie nowy wózek będzie najlepszy... mnie znajoma wczoraj namawiała na szkołę rodzenia i ja taka cały czas na NIE, zaczynam się zatanawiać - szkola bezplatna i zajęcia po południu, już sama nie wiem, bo interesuje mnie tylko nowa porodówka co i jak tam hula...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosia to masz problem z głowy!! wypróbuje to z moim mężem :D :D Jednak faceci mają prostsze myślenie...my to wybieramy mesiącami, sprawdzamy gdzie taniej, gdzie lepsze...ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam trojkolowy wozek i nie powiem byl dobry ale powiem szczerze ze teraz balam sie bo jak corka bedzie chciala powozic braciszkato balam sie ze przewroci wozek np. zjezdzajac z krawężnika bo jednak troche trzeba sil zeby utrzymac wozek w takich sytuacjach bo leci na bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja no ja Ci bardzo polecam szkołe rodzenia- korzystaj jesli za darmo. Naprawde duzo sie dowiesz, o wiele rzeczy bedziesz mogla zapytac, poznasz położne, zapoznasz sie ze szpitalem i porodówką, no i ćwiczenia oddechu i relaksacji ułatwiające poród... Ja sobie nie wyobrażam ze miałabym nie chodzic :-) No i mysle ze jak położne kojarzą dziewczyne ze szkoły to i potem w szpitalu są bardziej miłe i pomocne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolada ja właśnie to łóżeczko bede zamawiać na początku czerwca:-) Materacyk też dobry bo danpola. No i to jest dobra polska firma- ponoć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolada... powaznie wyprobuj :) on popatrzyl na cene, wage i jak sie sklada :) trzy rzeczy go interesowaly :) pierwszy lepszy kliknal i powiedzial, ze zdania nie zmieni :) chco ja musze go jeszcze obmacac na zywo :P Alanja-racje masz-jezeli ogladalas zdjecia to podoba mi sie ten zolty-zielony :) w sumie nie wiem jaki to kolor :) znalazlam sklep w Bochni gdzie wozkow maja od groma i wszystkiego :) i chyba tam podjedziemy :) http://www.kubusbochnia.pl/ Noelia blisko Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powtarzam się jak katarynka, ale białe łóżeczko jest cudowne:) KattiYo he he właśnie się zapisałm do tej szkoły, pierwsze spotkanie 1 lipiec o 17 :) wcześniej nie było już miejsc...mi już z nudów odbija;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosia mój M też od strony technicznej patrzył na wózek:) a my babeczki ,wiadomo bardziej na wygląd stawiamy... Mój jedyny warunek kolor czarny, bo innego nie chciałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aandzik to właśnie materac mnie skusił...to ważna rzecz dla niemowlaka, które cały czas leży...no i firma łóżeczka też znana i najchętniej wybierana, a cena też przystępna... Dzwoniłam do szkoły rodzenia, którą polecała mi koleżanka, że niby darmowa...niestety teraz już nie...bo za duże koszty i nie refundują :( :( Kosztuje 250 zł, ale zajęcia dwa razy w tygodniu po 2 godziny przez 4 tygodnie!! no nie wiem sama...chciałabym pójść ale kurcze szkoda mi troszkę kasy...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Gosia, jestem facebookowa ukrywara :) ale chyba ciekawość zwycięży :) przyznam szczerze, że nawet Was jeszcze nie widziałam dziewczyny :) wiemmm jestem okropna ii dzięki z atę bochnie, to faktycznie rzut beretem :) jak będziemy ejchac do krakowa to musimy wstąpić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja korzystam z takiej internetowej szkoły rodzenia pewnie to nie to samo ale jak widziałam "ćwiczenia, które panie wykonują z mężem czy partnerem" to na pewno nie będę chodziła sama do takiej szkoły, bo bym się zdołowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja fajnie, że się zapisałaś do tej szkoły!! super! ja też bym chciała... Co do koloru łóżeczka, mi też się zawsze podobały białe...ale nam nie pasowało do wystroju pokoju...teraz troszkę pokombinowałam z meblami, ustawieniem w pokoju i białe będzie pasowało jak ulał. Będzie taki kącik dla dziecka, z białym łóżeczkiem i białą śliczną szafą :) Goosia ja dziś właśnie jadę z mężem oglądać wózki i chcemy już podjąć ostateczną decyzję jaki kupujemy, potem poszukam na necie najtańszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie odwrotnie- patrzyłam na koła, amortyzacje, wymiary, wagę, ile miejsca zajmuje po złożeniu, jakie ma dodatkowe funkcje a kolor to juz mniej istotna sprawa dla mnie. Jak przyszlo co do czego to mój mąż oczywiście zaaprabował wybór ale się nie może na kolor zdecydować i zanim zamowimy chcialby dany kolor zobaczyc na żywo mhehehe Alanja zobaczysz ze w szkole fajnie i poznasz inne laski w ciąży :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandzia - Ja też miałam dziś wizytę :D Moja córeczka jest cala i zdrowa wazy już 1290 g i jest ułożona pośladkowo. Jej pozycją nie mam się co przejmować bo i tak mam zalecenie do cesarki- dlatego też nie wybieram się do szkoły rodzenia choć bardzo bym chciała. Może przy drugim dziecku uda mi się pójść do szkoły rodzenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha zapomniałam dodać. Lekarka co mi robi usg stwierdziła dziś że ciąża wygląda na tydzień starszą niż z miesiączki czyli przesunęła mi termin z 18.08 na 11.08 :D Ale to tylko tydzień więc nie zmieniam tabelki. Zawsze mogę szybciej lub później mieć cesarkę :D A tak w ogóle dopiero dziś zauważyłam że lekarka co robi mi usg tez jest w ciąży. Ona to ma fajnie... w każdej chwili może spojrzeć na swoje dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety nie mam mozliwosci zeby chodzic do szkoly rodzenia bo najblizsza jest 20 km ode mnie a maz pracuje na 3 zmiany i niestety moglooby tak byc ze nie mialabym jak dojechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noelia a co to za internetowa szkola rodzenia? Daj linka :-) U mnie w szkole rodzenia wcale nie jest tak jak to pokazują na filmach czy gdzies- dziewczyny same przychodzą i same ćwiczą. Raz przyszla tylko na cwiczenia jedna dziewczyna z facetem to tylko mu polozna pokazala jak prawidlowo masowac krzyż żeby rozluźnic i ulżyć w czasie porodu :-) A ogolnie to dziewczyny same cwiczą bo są to glownie cwiczenia dla kobiety a nie dla par- na pilce itp. Wszystko co pomoze urodzic. Ja jeszcze nie cwiczylam bo bede mogla dopiero po 28 tyg w czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze po wizytach same dobre wiesci:-) Alanja wizyty nam sie nie rozbiegly, bo ja mam 3 czerwca a potem tez 17, bo do tego dnia mam wystawione zwolnienie:-) Rolada swietne lozeczko:-) ja poki co jakos tak pobieznie przegladalam te lozeczka, bo poki co nie mam weny, zeby usiasc i znalezc takie, ktore bedzie mi odpowiadalo. Z ta szkola rodzenia tez super! Tez bym poszla, ale niestety w moim miasteczku nie ma takiej mozliwosci:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiejszy upal daje mi strasznie w kosc. aly dzien jest mi slabo i momentami robi mi sie nie dobrze. do tego strasznie spuchlam. moze zaraz zrobi mi sie lepiej bo jakies chmury deszczowe nadciagaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania widzę, że Ty też masz dobre wieści :) i takich tylko oczekujemy od wszystkich...Samych dobrych informacji:) I tak się kiedyś zastanawiałam czy pani ginekolog w ciąży bada się sama ?? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze mnie zastanawia jedno...czy tatuś, którego córeczka potrzebująca skorzystać z toalety a tata musi jej pomóc, to idzie do męskiego czy damskiego WC ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×