Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Cześć, mam termin na czerwiec 2013.Ale i tak myślę, ze będzie wcześniej.Mam 2 letnia córkę, urodziła się w 38 tyg.I chyba nie zanosi się żebym przenosiła. Wystawiłam właśnie na allegro ciuszki po malej.Teraz będzie na 100% chłopak i chce zrobić miejsce na nowe.Trzeciego już nie będzie, wiec mogę sprzedać sukieneczki.Zapraszam, może znajdziecie coś dla siebie the_karo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
doremi, a jakie masz przeczucie? bo mi wszyscy mówili, ze wyglądam na chlopczyka. nikt nie powiedział, ze na dziewczynkę. moze chcieli być mili, bo niby na chlopczyka sie ładnie wyglada.. w każdym razie ja nie do końca byłam przekonana. ale jak lekarz powiedział, ze to dziewczynka, to jakos poczułam, ze ma racje i wiem, ze to dziewczynka. generalnie jak zrobiłam test, to w pierwszych chwilach mialam mysli, ze to kobitka mała bedzie, ale Mąż bardziej chciał chłopca, więc nic nie mowilam i tak czekaliśmy dopiero na usg, aż nam lekarz powie. no ale wybijali mnie z moich przeczuc tym gadaniem, ze to chłopczyk. a potem z gabinetu wyszłam jak na skrzydłach! :) bez żadnych wątpliwości. w każdym razie mam nadzieje, ze to sie nie zmieni, bo o ile wózek przyjdzie granatowy (taki miał być bez względu na plec), to kolory ubranek wybieram raczej neutralne i głownie wszystko białe i bez napisow czy wzorkow, ale... same sukienki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolada wiem ze ubranka i tak beda w roznych kolorch :) mi sie i tak najbardziej podobaja wszystkie w bezach :D A co do wozka to mamy spor z M co do koloru ;) mi sie podoba ten http://www.wozki-mutsy.pl/environment/cache/images/0_0_productGfx_9278580d7c287b113d3c2956295b52f5.jpg a mojemu M ten http://www.wozki-mutsy.pl/environment/cache/images/0_0_productGfx_f7a1f7332d585ede6dde6289567151d8.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
dziewczynki, jaki filmik o rozwoju? bo chyba mi cos umknelo, a chętnie zobaczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka ja tez mialam tak jak ty :) Ja cos czulam ze bedzie dziewcznka....geny sie nie myla w mojej rodzienie i rodzinie rodzicow byly dziewczyny :D i czulam ze i u nas bedzie :P Ale moj M bardzo chcial chlopca wiec sie z nim nnie klocilam...ale jak gin pow ze dziewczynka..nawet pokazal nam wargi sromowe to jestemy pewni ze bedzie dziewczynka :) Moj M sie teraz smieje ze nasza corka bedzie miec najfajniejsze klocki lego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
jeśli miałabym być szczera, a sie nie obrazisz, to troche smutny ten cały czarny wózek. zwlaszcza dla maluszka. a szary bardzo praktyczny. u nas tez była szara alternatywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
a doremi, no i chyba właśnie na ten wózek jest w marcu jakis kupon rabatowy w gazecie. chyba moje dziecko. ale nie jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka on wyglada jak czarny a to jes taki czekoladowy braz :) Wiesz co szukalam tej gazety...ale znalazlam"Twoje dziecko" i tam nie bylo kuponu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też się bardziej podoba ten szary :) czarny też uniwersalny...no ale taki hmmm...czarny...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaa jak czekoladowy to spoko :) ale mimo tego mi się bardziej widzi szary...może dlatego, że nie przepadam za brązami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez bardziej podoba sie popiel :) ostatnio bylam u kolezanki-tez ma caly czarny wozek-i jakos nie przypadl mi do gustu, pomyslalam nawet w duszy "czarny wozek dla dziecka-dziwne" :) ja bardzo lubie ciemne kolory, nawet lazienke zrobilam na czarno... ale wozek moim zdaniem odpada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
piękny ten filmik!!! dziekuje rolada! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe :) sama daltonistki :) dla mnie tez byl czarny :) ale ciemny braz tez jak dla mnie za ciemny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) najbardziej w tym filmiku podoba mi się moment, gdzie pokazane jest jak się dziecko tam obraca, podskakuje :) i sobie wyobrażam, że to moja niunia tak sobie hasa w moim brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie to zdjecie jest kijowe....jak zpojrzycie pod innym katem to tam sie przebija ze to braz :) Moze i pojde na zgode z M i wezmiemy szary bo my patrzymy zeby byl i dla drugiego babla jak bylby chlopak :) A co inego ze do szarego ladnie pasuje rozowy kocyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
rolada, dokładnie o tym samym pomyślałam!!! :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
doremi, bo ja to zawsze cos przekrece. :) kojarzy mi sie moje dziecko, a moze to sie równie dobrze okazać twój styl czy wysokie obcasy. moze bede tam jeszcze niedługo albo poproszę Męża, zeby zadzwonił, to napisze Ci dokładnie, a przy okazji zweryfikuje moja pierdolowatosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka to bede wdzieczna :) bo my napewno ten kupujemy, ciekawe jaki rabat tam jest :o Zawsze to cos taniej bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ciekawe czy ten rabat obejmuje wszystkie sklepy...może być tak, że np. na allegro, albo w sklepie internetowym kupisz taniej niż w sklepie stacjonarnym wraz z kuponem zniżkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ines rzeczywiście niesamowite...zwłaszcza, że to maleństwo miało operację na tym etapie ciąży, na którym my mniej więcej jesteśmy...taka rączka malutka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
doremi, napisz mi dokładnie, jaki to model to zapytam o ostateczną cenę, bo u nich jest 8% rabatu przy zakupie powyżej 2.000 zł no i plus ten z gazety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo dokładnie, jak to przeczytałam to pomyślałam "kurcze nasza kruszyna już ma taką rączkę" :):) dziewczyny macie jakieś plany na dzisiaj? taka pogoda okropna, że nic się nie chce :( nawet fryzjerke zamówiłam do domu ( z racji tego, że moja koleżanka) a poźniej jedynie zakupy spożywcze. Zero perspektyw. Nie chcę być marudna, ale ta pogoda mnie wykańcza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ines ja mam to samo, nic się nie chce, w domy syf bo remont i póki się nie skończy nie ma co się zabierać za porządki bo za 5 minut jest znowu to samo...:/ mam już dość tego bałaganu, chodzę drażliwa przez to. Do fryzjera też by pasowało się wybrać. A w ciąży można normalnie farbować włosy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
my najtańszą opcję naszego wózka znaleźliśmy na stronie bobowózki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
my najtańszą opcję naszego wózka znaleźliśmy na stronie bobowózki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja dziś tylko podcinam końce, + mąż i jego rodzinak cała na strzyżenie. Pewnie niektóe mnei teraz ostro "zjadą" ale ja farbuje włosy normalnie... znaczy się przez I trymestr się wstrzymałam, bo jakoś się obawiałam. A teraz już jest ok. Są różne opinie na temat koloryzacji włosów w ciąży. ja rozmawiałam z 3 fryzjerkami i z moim doktorem. Zadna z tych osób nie powiedziała, że NIE MOŻNA. Na początku trochę się bałam, ale wszytskie moje znajome w ciąży farbowały i nic się nie stało. Jak widzisz kruszynka jest zdrowa i nic jej nie dolega :) Pewnie, że zdania są podzielone, więc decyzja każdego musi być przemyślana. :) ( jeszcze dodam, że staram się wybierać farby gdzie jest mniej amoniaku) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zaleca się farbowanei w zakładach fryzjerskich, bo większa przestrzeń, mniej się nawdychasz. Ja jednak farbuje sama, zawsze w kuchni bo jest ogromna i przy otwartym oknie, żeby jednak te nieprzyjemne zapachy szybko się ulotniły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak słyszałam, że można, ale lepiej wybrać te droższe i lepsze farby właśnie bez amoniaku. Ja się chyba skuszę jedynie na farbowanie henną. Mam bardzo cienkie, słabe włosy i może przez okres ciąży doprowadzę je troszkę do ładu. A henna jest ziołowa, zdrowsza i chociaż troszkę odświeżę fryzurę na święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×