Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Gość MamaChrupka
Szczrze, to wlasnie o tym mysle najbardziej :) Podoba mi sie jego wyglad i praktycznosc, jednak w internecie jest duzo negatywow ze bardzo mala gondola, czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co jak ja ogladalam w sklepie to jakos najmneijsza nie byla....wydawała sie normalna :? U nas wygrywa tez pod wzgledem wagi i tego tak sie sklada :) wiec juz raczej zdania nie zmienie... a jak chcesz sprawdzic wymiary to poszukaj w neci i porownaj z innymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaChrupka
Porownywalam, ale chcialam tez zobaczyc co o nim mowia osoby ktore kozystaly z niego. Niestety nie widzialam go jeszcze osobiscie wiec sama nie umiem ocenic. Czytajac opinie widze ze zdania sa podzielone i to mnie martwi bo strasznie mi sie podoba, zwlaszcza czarny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KattoYo
Bylam w galerii - kupilam w h&m czarne spodnie z materialu na te chrzciny. Smieszna rozmiarowka- zawsze nosze 38 a te spodnie kupilam 36. No i kupilismy cudowny zloty medalik z lancuszkiem w aparcie. Jeszcze tylko szatka i swieca i z głowy :-) W rossmanie kupilam jeszcze nadprogramowo krem na rozstepy dla kobiet w ciazy Ziaja do wyprobowania i bardzo mi odpowiada jego konststencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wyzej to ja:-) literowka w nicku. Mamochrupka - nigdy nie znajdziesz rzeczy ktora by pasowala wszystkim. Wazne zeby Tobie sie podobal i spelnial Twoje oczekiwania. Kazdy ma inne wymagania - jedni jezdza w terenie inni maja malutki bagaznik albo mieszka na 3 pietrze i bedzie musial wnosic wozek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaChrupka
KattiYo , chyba masz racje. Niedlugo wybieram sie zobaczyc wozek w sklepie i jesli nic mnienie rozczaruje, mysle ze bedzie nasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w piatek bylam u siostry po tym jak ordynator wygonil mnie ze szpitala. siostra nie wiedziala ze jestem w ciazy. ona ma 6 miesiecznego synka i powiedziala ze pozyczy mi ubranka po malym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiecie co jestem w szoku bo porownalam usg z 20 tygodnia ktore mialam w szpitalu i z 21 tygodnia to z tego wynika ze maly przybral na wadze 120 g przez tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nasze maluszki rosną jak na drozdzach :-) Fajnie ze dostaniesz ciuszki, zawsze mniej do kupowania. Moj mąz dzisiaj sie zainteresowal w sklepie elektroniczną nianią z kamerką - ale teraz robią cuda ułatwiające zycie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd - ile wazy? :) moze to troche wina roznicy sprzetu, ale na pewno rosna - niewiele zostalo im czasu do sierpnia a musza dobic do tych 3,5kg :D Zaczynam miec przedwizytowy stres...co prawda to we wtorek, ale jutro juz bede siedziala jak na szpilkach. Najbardziej stresuje mnie plec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalaka_tereska, dzieki za pyyyszne rady :) Też myslałam o kurczaku z piekarnika, bo nie usmiecha mi się stać przy garach,.dodam jakieś warzywka ( papryka, cebulka, pieczarki) i wszystko razem zapieke, bedzie szybko, smacznie, no i na ciepło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ostatnio 470 g a w szpitalu wazyl 350g. ale pochwale sie wam ze dzisiaj widzialam pierwszego lecacego bociana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym chciała mieć już wizytę, fajnie jest popatrzeć choć przez chwilę na dzidzię :) a jak juz pokazuje co ma między nogami to już musi być cudowne uczucie. u mnie jak do tej pory nie udało sie ustalic płci, ostatnio pleckami się obróciło, no ale mamy jeszcze czas, moze uda się podejrzeć na kolejnej wizycie, ale to dopier za 18 dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd - to masz Łukasza poza 95 centylem :D dla 21t 95 centyl to 390g. Nie przyspieszyli Ci daty porodu wzgledem tego co masz w suwaczku?? Olcia - moje tez wiecznie plecami sie wypina. Nie mamy jeszcze ani jednej fotki z twarza, same pupy i nogi :D ale we wtorek nie wyjde z gabinetu dopoki sie nie dowiem co tam siedzi. Nawet jakbym miala skakac i stawac na glowie zeby sie obrocilo w dobra strone do okreslenia plci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam usg nagrane na komorce mojego męża i czasem jak tesknie za tym widokiem to sobie wlączam i oglądam :-) Na ostatnim usg smialam sie bo mały cwiczyl nozki jak na steperze - obijal o scianke macicy. Mam nadzieje ze potem nie bedzie tak ostro kopal bo chyba umre z bolu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie sprawdzalam wymiary dla 21t...wiecie, ze takiego dzidziusia jakby rozciagnac na prosto to mialby mniej wiecej tyle dl co kartka A4??? Jakie to juz WIELKIE! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przyspieszaja terminu porodu bo w mojej rodzinie duze dzieci to normalne. moj brat wazyl malo bo 3700 w stosunku do dlugosci bo mial 59. moja siostra wazyla prawie 5 kg i miala 62 cm. tylko ja mialam 56 cm i 4200. moje siostry cioteczne tez mialy dzieci ok 4 kg. moja corka zapowiadala sie ze miala wazyc ponad 4 kg ale potem lozysko zwapnialo. teraz tez przez ten stres zaczlo sie stazec bo we storek rano bylo stopnia 0 a w czwartek juz 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie czy ograniczacie rozmowy przez komórkę w ciąży? Ile rozmawiacie dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozmawiam tak samo jak zawsze ale w ostatnim tygodniu telefon nie przestaje dzwonic wiec caly czas wisze na telefonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozmów przez tel nie ograniczam, gadam tyle ile musze :) ale od zawsze staram się aby nie mieć go blisko ciała , gdy go nie potrzebuje, np. w nocy nie śpi z nami w sypialni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w komorce wisze na internecie :-) Jesli chodzi o rozmowy to bez zmian, nie ograniczam sie jakos specjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na reszcie po pracy ufff.... Cały dzień pobolewał mnie brzuch:9 jakieś takie skurcze czy coś???? chwilami mi twardniał, a teraz jak wróciłam do domu to wszystko przeszlo:) musze koniecznie z ginem o tym pogadać... Lalka_tereska odbić do 3,5kg? moje dzieciaki miały kolejno 4.6 i 4,4 wiec czeka mnie pewnie kolejny kolos:) abcd super ze mąż juz do domku wraca:) Rozmów przez komórkę nie ograniczam:) z resztą uwielbiam smski wiec wiecej pisze.. No to jeżeli chodzi o brzuch, widzę że bije rekord tym swoim 103:) a przed ciążą miałam 74cm więc ide jak burza ha ha... w środę warzenie ciekawe ile mi przybylo od ostatniej wizyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doremi ja od tyg mam tendencje wzrostową na maksa:) co dzień to wydaje mi sie brzuchol wiekszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!! lalak_tereska wyobraż sobie,że tak :):) U mnie nadal mróż:( wiec mycie okien chyba po świetach:( Dzisiaj mam oddać mocz do analizy przed wizytą,bo w ostatnim coś wyniki nie za dobre były,no i odliczam czas do połówkowego usg, oby juz była środa bo zniose jajo - bedzie na świeta jak znalazl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) ja juz na nogach, wyprawilam meza do pracy (lekko chory-wiec znow szpital w domu), zaraz bede dzwonic do osrodka gdzie przyjmuje moja gin dzis zeby sie dowiedziec czy faktycznie przyjmuje :) oby bo chyba jak tak dalej pojdzie to umre ze strachu do srody... wiec mozna skwitowac, ze ja tez mam dzis wizyte ktorej nie moge sie doczekac-nie wiem czy bedzie mi robic usg-zobaczymy :) w srode i tak musze do niej jechac bo konczy mi sie L4, a do przodu nie moze wystawic :) moja tesciowa wczoraj znow zaczela swoje filozofie-jak powiedzialam, ze do poczatku lipca najpozniej wszystko musze miec gotowe to sie tak skrzywila, ze dramat :) jak cos zaczelismy na temat wozka ktory oni maja kupic to najpierw byl kontratak, ze kupimy dopiero po porodzie bo po co wczesniej, a pozniej argument, ze moj maz jak byl malutki to mial taki wozek, ze kolka odpadaly jak sie w zakret wchodzilo i jakos sie zylo... jak jak slysze "jakos bylo", "jakos sie zylo" "macie czas" to mnie cholera bierze!!!! :) pozniej powiedzialam, ze wozek musze miec wczesniej bo bedzie on z fotelikiem i musze jakos dziecko ze szpitala przywiezc to tylko mine zrobila swoja slynna i temat sie skonczyl... :) aajjjjj te tesciowe :) niby zyje z nia w zgodzie ale Bogu dziekuje, ze mieszkamy u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×