Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

a i to juz na pewno chlopak bo 3 lekarzpotwierdzil chlopaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abcd to nie zły klocek się szykuje z tego bobasa:) ja myślę, że moje maleństwo też takie duże będzie... Asiaż ja mam dramat na udach z pajączkami, małe bo małe ale jest ich dużo:( a obawiam się jeszcze większej ilości... wiem, że na wzmocnienie naczynek najlepszy jest zwykly rutinoscorbin 3 x dziennie, jednak wolę spytać gina w poniedziałek czy mogę zażywać w ciąży... Ines ciężkie leniuchowanie:) doobre hi hi.... Dziewczyny dzieki za odpowiedz w sprawie tych kaftaników:) ja w sumie zamowiłam na allegro 2 szt. tak na wszelki wypadek... Goosia dasz radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nie spisala mi obwodu brzucha i mam tylko takie wymiary spisane BPD 8,0 cm i FL 5,7 cm. brzuszka nie ma ale jak mierzyla brzuch to mowila ze odpowiada na 31 tydzien. pytala czy przypadkiem owulacja nie byla wczesniej bo jeszcze nie ma skonczonego 29 tygodnia a maly jest prawie wielkosciowo na 31 tydzien. oczywiscie owulacje mialam idealnie wiec nic sie nie przesunelo i stwierdzila ze po prostu mały jest duzy i do porodu bedzie wazyl ok 4 kg. nastpna wizyte mam 10 czerwca i powiedziala ze wtedy juz bede miala robione ktg bo przy duzym maluszku wszysko jest mozliwe i moze byc wczesniej porod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam w planach kupno sudokremu, ale chyba tez kupie linomag a potem w razie jak cos malej wyskoczy to kupie sudokrem. Na poczatek te kupie oliatum a jak sie skoczy to przejde na jakies inne kosmetyki do kapieli. I napewno kupie oliwke. Noworodki maja jeszcze ciemieniuche ale zupelnie nie wiem jak ja pielegnowac czy raczej zluszczac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wszystkie noworodki maja ciemieniuche. moja corka mialam ja w wieku 2 miesiecy ale kupilam olejuszke i szybko zeszlo. wczoraj dokupilam na allegro wszystko co bylo mi potrzeban dla malego i kosmetyki kupilam jednak z linomagu :) cena duzo nizsza niz np nivea a skoro sa dobre to nie bede przeplacac. jak dziewczyny pisaly ze linomag jest dobry to przekonaly mnie do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abcd wow to kawal chlapa nosisz :) jeszcze się może okazac ze wczesneij urodzisz ;) Alanja ja kaftanik będę mieć chyba 1 jaki z zakładkami na raczki żeby się nie drapal a tak to raczej stawiam na body. DO biedronki tez się zaraz wybieram, zobaczymy czy cos tam znajde :) Noelia to u nas roznica 1 dzień :) na glukozę na pewno teraz dostaniesz skierowanie bo do 28 tyg trzeba ja zrobić... Ja wlasnie dzwonila się zapytać o ta glukozę i ide w srode :o mam nadzieje ze wytrzymam, musze isc sama bo M akurat będzie w pracy... A na wizyte ide tez 17 w piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd faktycznie duży Twój synuś :) Mi gin powiedziała, że moja Jagódka dobije spokojnie do 3,5 kg. W prawie 30 tygodniu miała 1,73 kg. Ja mam termin na 18.07 :) Byłam w Biedronce i kupiłam dwa kocyki :) Bluzeczek i śpiochów mam po kilka sztuk, ale najwięcej pajacyków i body.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd faktycznie duży Twój synuś :) Mi gin powiedziała, że moja Jagódka dobije spokojnie do 3,5 kg. W prawie 30 tygodniu miała 1,73 kg. Ja mam termin na 18.07 :) Byłam w Biedronce i kupiłam dwa kocyki :) Bluzeczek i śpiochów mam po kilka sztuk, ale najwięcej pajacyków i body.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ,ja też nakupywałam troszkę kaftaników , bo moim chłopcom je zakładałam na body po kąpieli. abcd super że Arturek taki duży, wiadomo że już jest wygrany.A co do porodu rodzinnego , to ja chcę wrazie sn aby mój M był ze mną do czasu kiedy będę miała przeć.A jak będę miała parte to go wypre na korytarz.Widzę że tydzień wizyt ,zaczynając już od dziś.Kobiety zdawajcie odrazu relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze wizyte mam w czwartek ale to juz prywatnie i na lepszym sprzecie wiec bede miala wszystkie wymiary dokladniej i popatrze na maluszka bo dzisiaj nie widzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a z ta glukoza to jak jest,muszę się zapisać na nią czy idę kiedy chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam teraz krem linomag ten co dziewczyny wstawialy link, zel do kapieli od pierwszych dni zycia i balsam do ciala intensywnie nawilzajacy ale to z nivea bo linomag ma od 7 miesiaca. mam jeszcze sudocrem ale takie malutkie opakowanie. na poczatek to starczy a jak bedzie potrzeba to wtedy bede kupowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika23 a mogłabys podac link do tego sprzedawcy z allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd Duży ten Twój chłopczyk. ;) Ale to znaczy ze dobrze się rozwija ;) i najważniejsze że w porządku ;) Goosia To dobrze ze wszystko już okej ;) Oby już takie przygody nie musiały Cię więcej nękać ;) Ja co do kaftaników to mam 3 nowe póki co, resztę mam synku mojej kuzynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kocyki to grubsze z tej biedronki? Ja jutro będę w mieście to tam zajrzę. Może nie wykupia. X abcd podaj nazwe sprzedajacego. Ja oprocz kosmetykow musze jeszcze kupic jakies podklady i itp dla mnie do szpitala. X w castoramie wczoraj w koszyku byla wyprzedaz rzeczy zabezpieczajacych dziecko przed uderzeniem, zamykanie drzwiczek, zabezpieczenie kontaktow. Wszystko po 0,98 zl. Tylko pan musial wypisac jakis papier zeby przy kasie nizsza cena byla. Troche za wczesnie a wzielam po jednym blistrze kazdego. Jak przecena z 8 zl lub 12 za op. na prawie 1 zl. Zaplacilam 5 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alanja194
Dziewczyny ja kupiłam sudocrem, puder, balsam do kąpieli, balsam do ciala, oliwkę bo śmarowanie główki zapobiega powstawaniu ciemieniuszki, a powstającą zmiękcza i fajnie schodzi podczas czesania glowki szczoteczką - to moje osobiste spostrzeżenia:)wszystko mam z Johnsona, ale tylko dlatego, ze kupiłam w UK, u nas zdecydowałbym się na linomag:) Biedronka musi poczekać, bo kurier zadzwonił,że jedzie z przesylką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusie a powiedzcie mi który zestaw startowy z laktatorem wybrac : z Tommee tippe czy z avent-u? bardziej składniam się ku pierwszemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja :) Bez2013 jak bym trafiła na tatą wyprzedaż to też bym brała:) Aniołku w moim lab też od reki robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny:) a wiec na glukozę chce iść w środę,na sama myśl robi mi się nie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez jak na mój gust to te kocyki nie są grube, ale bardzo ładne i mięciutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie wrocilam... i zgadnijcie czy sie zmeczylam??!! :) no jakas masakra normalnie :) jeszcze z tym parasolem... a km zrobilam tyle, ze nawet przed ciaza tyle nie spacerowalam :) zamowilam bizuterie na moje swiadkowanie-znajoma mojej bratowej robi recznie i na wszelakie wieksze imprezy zawsze cos mi wymysla :) kupilam juz kartke na slub-niby to tylko kartka, a ja zawsze pol godziny stoje i wybieram :) tusz do rzes dla kolezanki na urodziny no i fajny komplecik-bluzeczka i spodenki dla mojego chrzesniaka na dzien dziecka-dla tego ostatniego z Bialegostoku-bo jego tata dzis przyjezdza do Nas wiec zabierze :) no i bylam w piekarni-od momentu wejscia do domu zjadlam juz pol chleba bo sam zapach byl cudowny :) mniam :) Franek rano cos poszturchal, a teraz milczy-oczywiscie zdazylam zlapac schize, ze to po wczorajszym sexie :( i juz powoli zaluje, ze do niego dopuscilam... :) co do Biedronki to mam blisko ale juz sily nie mialam :) ciekawe jak tam Katti i jej wizyta-czekamy na relacje :) co do porodu rodzinnego to moj K. sie pisze :) tzn, ja zapytalam czy chce isc, a on na to ze tak :) u mnie w szpitalu jest tak-juz kiedys tu o tym pisalam, ze placi sie 200zl za porod rodzinny, a w tym dodatkowo jest po porodzie samodzielna sala dla mamy z dzieckiem :) i tez stwierdzilismy, ze najwyzej jak nie bedzie chcial to po pierwszej fazie wyjdzie-a na poczatku przynajmniej pomoze mi przechodzic z pilki pod prysznic :) co do glukozy to u mnie sie nie zapisuje-idzie sie i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój D. też chce być przy porodzie - nie wiem jak wyjdzie w praktyce,zobaczymy. najwyżej tak jak u Gosi wyjdzie w pewnym momencie i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny :-) Ale dzisiaj pospałam.. Obudziłam się o 9:15 i szybkie ogarnięcie mieszkania, śniadanko no i o 10 przyjechała fryzjerka. Włoski juz mam zrobione i jestem piękna ;-) Co do mojego oglądania położnych- no ja lubię medyczne klimaty, chociażby nawet najgorsze przypadki. Wiele razy byłam nawet na sali operacyjnej obok chirurga jak kogos kroił- mysle ze minęłam sie z powołaniem i mogłam byc lekarzem ;-) Wczoraj mialam ogromna ochote na loda w czekoladzie a teksty z poloznych ze w cukrzycy dziecko moze umrzec zmotywowało mnie zeby jednak na wszelki wypadek na razie odpuscic ze slodkim. Dzisiaj mam dobry nastroj a ogladanie takich rzeczy pozwala mi stawic czoło najgorszym rzeczom bo są osoby w gorszej sytuacji a ja sie igiełką przejmuję... No taka jestem popieprzona troche ;-) Wizyte mam na 17stą. Potem dopiero sklep meblowy i biedronka. Dobra rada dla dziewczyn przed glukozą- minimum 3 dni przed badaniem zrezygnujcie ze słodyczy, białego pieczywa, soków i owocow - zwlaszcza winogronu, bananow i arbuza. No i zadnych chipsow, frytek. Ja o tym nie wiedzialam i odstawilam tylko slodycze na dzien przed- natomiast jadlam biale pieczywo, owoce, piłam duzo soków. Abcd no to dużego chłopaka nosisz :-) Mam dziewczyny prośbę- czuję sie zagubiona w tych kosmetyczo- wyprawkowych rzeczach. Czy moglybyscie zrobic jakąś liste co bedzie niezbedne dla dziecka i dla mnie? Dzisiaj fryzjerka mi doradzala ze warto juz w szpitalu miec laktator i butelki na mleko i nakładki ochronne na sutki. Wyjasnila ze mogą np zabrac maluszka jak bedzie mial zoltaczke czy coś i trzeba bedzie odciągać mleko do butelki dla maluszka. Co do wkładek ochronnych na sutki to pojęcia nie mam jakie kupić bo są rozne rozmiary.. Jak to ocenic jaki rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde rozpisalam liste rzeczy kosmetyczno wyprawkowych zebyscie popatrzyly i ewentualnie cos dopisaly, doradzily ale oczywiscie pieprzone kafe uznało to za spam i mi skasowalo wrrrrr Moze musze napisac jednym ciągiem. Dla mnie: plyn do higieny intymnej ewentualnie szare mydło, wkladki laktacyjne, nakladki silikonowe na sutki, majteczki poporodowe, podpaski popododowe, podlady ochronne. Dla dziecka: plyn do kąpieli, balsam nawilzający do ciała, krem ochronny do twarzy, krem ochronny do pupci, sudokrem, chusteczki mokre, patyczki do uszu, octanisept do pępuszka. Co jeszcze bierzecie? Oprocz oliwki - bo nie planuję, z reszta w razie czego zawsze mam oliwke w domu dla siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×