Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

liszaj.

Jakie seriale pamiętacie z lat 90? :)

Polecane posty

Gość gość
Haha Ja oglądałam czy boisz się ciemności! Świetne! Bardzo się bałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malibu Road 2000, Syreny - o 3 policjantkach Detektyw w sutannie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamiętacie serial komediowy usa o trenerze rugby miłał na imie heiden hyba fox ,miał kolegi trenera od obrony któr miał leniwego psa ,,,jesli znacie podajcie tytół bo nigdzie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten od papierosa detektyw to byl Colombo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Savannah kurcze uwielbialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie czytałam waszych wszystkich wpisów , moze ktoś cos już pisał, gdy miałam 15 lat to w niedziele popołudniu leciał piekny seril KATARZYN, moze ktoś kojarzy, cały czas o nim myślę, zastanawiam sie gdzie by nawet napisac by powtórzono ten serial,kojarzy go ktoś, a moze jast taka ksiązka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hathorhathor
Pamietam wiekszosc seriali, ktore tutaj wymieniliscie. Do listy dodam "Maria Celeste". Jeden, jedyny ckliwy serial latynoski, ktory dalam rade ogladac i chyba nie przepuscilam zadnego odcinka. Inne moje ulubione to "Robin Hood" z Michaelem Praedem, w ktorym sie podkochiwalam :P , i "Siedem zyczen" z gadajacym kotem Ramedenesem. Jeden i drugi serial powstal w latach 80, ale byly odtwarzane w latach 90 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A "Jezioro Marzeń "? Mój ukochany serial : ) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beverly Hills 902010, W labiryncie. Chętnie obejrzałabym ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pamietam 'Sloneczny Patrol'-po kazdym odcinku kiedy widzialem Pamele i ta druga-czarnulke-zapomnialem imienia to bieglem szybko do toalety,zeby sobie ulzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KATARZYNA , MIAŁO byc a nie KATARZYN, MOZE JEDNAK KTOS GO PAMIĘTA, duzo lubiłam i ogladałam seriali ale ten to był i jest moj ulubiony, ciekawe gdzie mogłabym go obejrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezioro Marzeń <3 najlepszy: ))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez bieglem szybko do toalety jak widzialem Pamele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi ponczoszanka
Zdarzalo sie jutro Luz Clarita Siodme niebo Po drugiej stronie lustra Na wariackich papierach Merlose place Beverly hills 90210 Sloneczny patrol i bylo sobie zycie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej a taki serial w ktorym bohaterkami byla mama i corka? Mama samotnie wychowywala te corke...obyczajowy. fajny. Ale tytul? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asy z klasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Ej a taki serial w ktorym bohaterkami byla mama i corka? Mama samotnie wychowywala te corke...obyczajowy. fajny. Ale tytul? smutas.gif To był serial "kochane kłopoty " :) super, bardzo go lubiłam: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marco777
Czy ktoś mi pomoże szukam serialu, bodajże z BBC, w którym grał taki wysoki blondyn z długim nosem o owalnej twarzy, włosy trochę na chłopaka z liverpoolu. Mężczyzna szedł ulicą d jakiegoś Pubu i przeniósł się w czasie do czasów okupacji? Jak nazywa się serial lub aktor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anabella del Boca w serialu Antonella, to było coś. Jezioro marzeń. Dzień za dniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ktos pamieta You rang, M'lord? Pan wzywal, Milordzie? Uwielbiam do tej pory, nie dosc ze smieszny, to aktorstwo, scenografia, wszystko klasa. BBC, krotko mowiac. I uwielbiam te czasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snoky
Ktoś pamięta Kiedyś na Discovery emitowany był program gdzie dwójka nastolatków i szalony naukowiec zajmowali się tajemnicami zjawiskami paranormalnymi przez mgłę pamiętam odcinek o klątwie z ręką mumii . Jak ten serial się nazywał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dulce enemiga i Step by step (ale z ciebie korki taczer) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,Młodzieńcza Miłość" - telenowela rozgrywająca się w artystycznej szkole ;) Nikt chyba jeszcze nie wymienił ,,Z pomocą niebios". Serial miał chyba tylko 13 odcinków i był emitowany na RTL7. ,,Doug i Lexy Monroe - nowożeńcy, zginęli w katastrofie lotniczej. Zaraz po wypadku oboje znaleźli się na 13 piętrze 12 - piętrowego hotelu (13 piętro to tzw. piętro duchów), gdzie niejaki pan Shepherd wyjaśnił im, iż zgodnie z jurysdykcją muszą powrócić na Ziemię i pomagać ludziom, dopóki "szefostwo" pana Shepherda nie zadecyduje, że zasłużyli już na Niebo. Od tej pory staję się ich nadzorcą i zleca im do wykonania różne misje, dzięki którym dostaną się do Nieba" Kojarzy ktoś ten serial? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wehikul r90
Głownym motywem serialu było to, że ten dzieciak nagrywał cały dom, o czym nikt nie wiedział, a na strychu miał swoją "bazę" Byl to serial Bailey Kipper's P.O.V. Za jakis czas na kanale wehikul r90 bedzie o nim odcinek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oglądałem kilka z tych wymienionych, ale nie oglądałem kilku kultowych, które teraz nadrabiam. Padło na rodzinę Soprano o na miasteczko Twin Peaks. Miasteczko jest świetne, a zebrałem się do oglądania ponieważ Lynch ma nakręcić nowy serial o tym samym tytule i premiera ma być za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×