Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

liszaj.

Jakie seriale pamiętacie z lat 90? :)

Polecane posty

kurcze ale jeszcze było'Piecioro dzieci i coś' i w google w grafice wyskoczyło zdjęcie tego potworka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbuntowany_kaloryfer
To chyba będzie "Pięcioro dzieci i coś" A ja wklejam swój post z innego tematu, moze ktos bedzie wiedział - szukam serialu z lat 90 tych, z 92 albo 93 roku, zagranicznego, jakiś kryminał lub sens. Leciał w tygodniu, w porze raczej wieczorowej. Miał bodaj tylko kilka odcinków, taki mini-serial. I tu jest problem, bo pamiętam z niego mało, jedyną rzeczą którą pamietam jest to, że był tam jakiś stary, no może 50 letni , gruby facet, który czasem przebierał się za babę, narzucał jakieś kiecki na siebie czy płaszcze itp. zawsze jak sie przebierał to coś sie mialo zdarzyć. Kojarze też że w tym serialu były też czasem sceny łóżkowe , mimo że serial nie leciał po 22. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbuntowany_kaloryfer
a jednak to "pięcioro dzieci.." to nie to, za nowe to jest. O piaskowym stworku kojarze z lat 90 tych czy konca 80 tych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anbo
Ja pamiętam - W labiryncie - Detektyw w sutannie - Gliniarz i prokurator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angielski Postrach miasteczk
a, takie krzywe nogi dziewczyny biegające po chodniku:) Kto ja panie psorze? tarcza ze strzałą na początku i uczniowie Boso do łóżka niemiecki rodzinny o doktorach Doktorzy bez fartuchów angielski Umrzec z miłości francuski, kilka historii o miłości śliczna brunetka Bangkok hilton Płonące pola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anbo
Aha no i jeszcze Na wariackich papierach z Brucem Willisem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzień za dniem, Dwójka kar
o, Córki i synowie Hasło kocham cię , Connie Selecka grała Dopóki znowu spotkamy się Klejnoty Wiadomośc z Wietnamu Dynastia Dallas Uśmiech szczęścia Front cywilny Cudowne lata Odleciec stąd Korzenie Pokolenia Sekrety Miasteczko Twin Peaks Emilia kanadyjski Jalnia francuski Spryciarze z Antajli niemiecki Szczęśliwej podróży niemiecki Więźniarki Sąsiedzi Morskie wilki nowozelandzki Przygody na Kitchirze australijski Hendersenowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranek foki angielski,
Płonące serca francuski , Szwajcarscy Robinsonowie, W piątą stronę świata , Żegnaj Rokofeler, Matki,żony , kochanki, Pokój 107,SŁawa i chwała, Boża podszewka, Gang Olsena, Maria w błękitnym mundurku francuski Syn wyspy Ucieczka do raju Okawango

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wole nasze Polskie seriale. A w latach 90tych trochę ich było N.P Złotopolscy Sukces Życie jak poker Matki żony i kochanki Pokój 107 czy w Labiryncie chociaż ten serial był na przełomie lat 80tych i 90tych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię_powietrze_po_burzy.
Dziewczyna z komputera Zagubiony w czasie Czy boisz sie ciemności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezchmurne_Niebo
Dotyk anioła, Bill Cosby show, Clarissa wyjaśni wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze: - Robocop - Kojak - Powrót do edenu zbuntowany kaloryfer - ja niestety nie wiem o jaki serial może chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stonnnkaa
* WOW * Panna z mokrą głową * akademia pana kleska * Janosik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto odda fartucha
Ten z piątką dzieci to "Ich pięcioro" :) "Dzieciaki kłopoty i my" "Niebezpieczna zatoka" - leciała w niedzielę rano :) O weterynarzu z oceanarium samotnie wychowującym dwójkę dzieciaków - fajne to było :) "Allo Allo" "Hotel Zacisze" "Sliders" "Melrose Place" "Santa Barbara" "Depsey i Makepeace na tropie" "Dwójka karo" "Syreny" A swoją drogą spora grupa wymienianych seriali to nie lata 90 a 80 - Dynastia, Santa Barbara, Dallas, Robis z Sherwood, Allo Allo itd. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja jest kilka z lat 80 ale wiekszość za nim dotarła do Polski to u nas była emitowana dopiero w latach 90, np właśnie dynastia, santa barbara również była wyświetlana na początku lat 90 ;), dallas to nawet końcówka lat 70 ale w polsce również emitowana w latach 90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze go rzuc
Moze to nie seriale ale ja pamiętam ''Jasia Fasole'' i ''The Benny Hill Show'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze go rzuc
i jeszcze ''Roseanne'' Chcialabym cofnąc czas i chocby na trochę wrócic do beztroskiego dziecinstwa,o ktorym przypominaja mi te seriale,az łezka sie w oku kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbcgffgh
no coz teraz te seriale wydaja sie takie stare ale dla mnie best ever serial to byl robin z sherwood (michael praed)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ośmiornica, Akt woli, Tanam
era Modelki Daktari Słoneczny patrol Seniora Po prostu miłośc' Emil z Lonnebergi Niebezpieczna zatoka Partnerzy Wyspa dzieci Wyspa straceńców Autostrada do nieba Pierścień skorpiona Złote skrzypce Nad rzeką Murraj Królowie morza Sędzia z prowincji Rajska plaża Rodzinny bumerang Operacja tygrys Dziedzictwo Guldenburgów Ania z Zielonego Wzgórza Jack Holborn Silas Ania balerina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO i ten
Tajemnica Sagal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO i ten
tzn Sagali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plecak pełen przygód.
Kamienne tajemnice Molly Kusza Ostatnie dni Pompei Tysiąc pomysłów Wirgini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grajdołek8
Ja jeszcze pamiętam: "Manuelę", "Życie jak sen" (taki trochę zboczony, leciał bodajże na canal+ o 18.00, główny bohater miał chyba na imię Martin, był po rozwodzie, miał nastoletniego syna, no i w serialu tym były ciągle wstawki ze starych filmów - kojarzy ktoś? to był serial komediowy, sporo seksu), "Różowe lata 70" "Klan" :D "Plebania"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdahgda
ja jeszcze kochalam Jezioro marzen i Asy z klasy :D takie amerykanskie barachlo dla nastolatkow, ale mialo swoj urok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdgbdbc
"Sabrina nastoletnia czarownica"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×