Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

liszaj.

Jakie seriale pamiętacie z lat 90? :)

Polecane posty

Gość saluś
Cześć, Szukam pewnego serialu, może mi pomożecie :) Serial fabułą podobny do australijskiego serialu: Po drugiej stronie lustra Były dwie nastolatki, które pochodziły z różnych czasów. W domu na półpiętrze od schodów (coś jak klatka schodowa) miały portal, którym przemieszczały się do swoich czasów. Dziewczyna ze współczesnego świata, z rodziną, właśnie wprowadziła się do tego domu. Pamiętam ostatnią scenę, gdzie obie rodziny skończyły w jednych czasach jako jedna rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To były takie blondynki z włosami do ramion?Chyba kojarzę ale też tytułu nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panchita123
Czy ktoś może pamięta serial komediowy amerykański, który leciał w latach 90. Tytuł polski to "Mamuśki" Nigdzie nie mogę go znaleźć, czy może ktoś zna angielski tytuł? Opowiada on o trzech matkach wychowujących dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberto1976
Kojarzy ktos moze serial z pierwszej połowy lat 90tych, nie pamietam tytułu ale cos mi sie kojarzy, ze moze "akademia modelek" albo "szkola modelek" serial był chyba produkcji francuskiej i występowały tam ładne dziewczyny w rolach głównych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkaWkropkę
Saluś, pamiętam ten serial o lustrach. Był świetny, też go ostatnio szukałam, ale nie wiem jak się nazywa :/ ja oglądałam jeszcze taki serial, może ktoś z was mi powie jaki to tytuł: była rodzina kosmitów, ale żyli w normalnym świecie, najmniejszy kosmita ciągle jadł pudding :d leciał na tvn siedem. Oglądałam też "trzecia planeta od słońca" Liszaj, oglądałam go :D Nazywa się "Nie z tego świata" Zobacz na movieneo.com może tam będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrwaz87
Oooo miasteczko Twin Peaks - to był kultowy serial, kwintesencja lat początku lat 90. w telewizji. Dawno nie cieszyłem się aż tak gdy podłączyli mi https://telewizjaswiatlowodowa.pl i zobaczyłem na HBO, że będzie nowy sezon. Obejrzałem, co prawda to już nie to, ale mimo wszystko mega mi się podobało :) No a oprócz Twin Peaks to z serialami z lat 90. kojarzy mi się "Buffy", "Asy z klasy", no i "Z archiwum X".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisuuu
To teraz ja, szukam serialu bardzo podobnego do Power Rangers tylko że było to z pierścieniami, biały potrafił leczyć, czarny powodował że nie mogłeś umrzeć i niebieski to chyba była moc wiatru pozdro kojarzę tylko te trzy moce ale ogólnie osób było więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alf Przyjaciele Z archiwum X Strażnik Teksasu Przystanek Alaska W labiryncie Renegat Superman jak przez mgłę Dynastie Esmeralda, o takiej niewidomej ładnej dziewczynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pamiętam TYLKO MANHATAN, super film chętnie bym go obejrzała, ------żar miłości-[nie mylic z zarem tropików, choć też lubiłam] ---pokolenia ,ale bym obejrzała ---pamiętacie taki francuski serial leciał na jedynce w niedzielę po obiedzie jakieś 27 lat temu KATARZYNA -no zakochana byłam w tym filmie,, marzę by go znów obejrzec ---jesli się znów spotkamy -cudny film ---OSIN -pamiętacie o takiej japońskiej dziewczynce =może ktoś wie czy lecą gdzieś te filmy to niech da znać -a może jest jakiś kanał gdzie powtarzaja takie seriale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-niebezpieczna zatoka, -klub Paradias -gliniarz i prokurator -policjanci z[ majamivaise , wiem że zle napisałam ale chyba wiecie o co mi chodzi -pamięta ktos Abigei -taka dziewczynka, to była szkoła dla dziewczyn ,nie pamiętam dokładnie ale chyba to leciało ponad 30 lat temu , wiem tylko że uwielbiałam ten serial, bawiłyśmy sie z kuzynkami w Abigei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ktoś pamięta bo mi siedzi od dawna w głowie ten serial, mam obecnie 43 lata a leciał jak miałam chyba tak od 6-10 lat, to był angielski serial o lecznicy dla zwierzat, tam chyba było 2 weterynarzy, to był chyba wtedy taki jedyny serial dla dzieci/ młodzieży, uwielbiałam go, chętnie bym obejrzała chociaż jego urywek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-już wiem co to był za serial, musiałam trochę poszukać, Wszystkie stworzenia duże i małe, ----oddam życie za ponowne obejrzenie serialu TYLKO MANHATAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miami Vice (chodz leciał już za komuny w latach 80ych ale to była chyba pierwsza seria) Gliniarz i prokurator Grom w raju Brygada Acapulco Jastrząb atakuje Airwolf Drużyna A MacGyver Viper Knightrider One west Waikiki Gliniarz z dżungli Przystanek Alaska Dr Quinn Cobra M.A.N.T.i.S Z archiwum X Słoneczny Patrol Nocny Patrol (krótki spin off powyższego) Był sobie złodziej Ich piecioro Przyjaciele to wszystkie jakie pamiętam nadmienić nalezy że niektóre z tych seriali z USA były robione jeszcze w latach 80ych, polska tv nadrabiała wtedy zaległości po komunie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze Na Południe w serialach celowała wtedy nieistniejaca Polonia 1 a także Polsat,nieco mniej obie TVP, póżniej jakoś od 1997 weszła do rywalizacji RTL 7 i TVN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i porównuja do obecnych kasowych produkcji to tmte seriale nie licząc kilku wyjatków jak X Files czy Miami Vice nie umywały sie ani grą aktorską ani fabułą,byly do bólu płytkie i czarno-białe w fabule ale i tak miały swój urok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×